Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Lajmet e ditės

Lajmet e ditės Kėtu mund tė sillni lajmet e fundit nga media rreth ēėshtjeve tė rėndėsishme tė Shqipėrise dhe trojeve tė saj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 17-10-2019, 22:16   #21
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 13,079
Thanks: 2,695
Thanked 4,959 Times in 3,160 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 199
Eden ka mbyllur reputacionin
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Vajza e Azem Hajdarit
Seriozisht?

Po Azem Hajdari kush ish? Lol

Kjo njehere analfabete fare obobo
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-10-2019, 22:23   #22
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,630
Thanks: 13,618
Thanked 7,581 Times in 4,811 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 441
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Eden Shiko postimin
Seriozisht?

Po Azem Hajdari kush ish? Lol

Kjo njehere analfabete fare obobo
I’m hopping ur joking lol

Pse habiteni? Njef ndonje smart ne ate parliament ?
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-10-2019, 22:27   #23
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 48,545
Thanks: 15,962
Thanked 13,476 Times in 8,535 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 720
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
I’m hopping ur joking lol

Pse habiteni? Njef ndonje smart ne ate parliament ?
Smart, Flamur Noka...

Ėshtė njė grup tjetėr goxha i madh (nga tė gjitha partitė) qė pėr 4 vjet nuk thonė asnjė fjalė, asnjė fare vetėm ngrenė dorėn pėr votim.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-10-2019, 22:31   #24
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,630
Thanks: 13,618
Thanked 7,581 Times in 4,811 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 441
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Smart, Flamur Noka...

Ėshtė njė grup tjetėr goxha i madh (nga tė gjitha partitė) qė pėr 4 vjet nuk thonė asnjė fjalė, asnjė fare vetėm ngrenė dorėn pėr votim.
Pa lene me nje ane perlat e Nardit

Ata Jane mashat per te ngrit doren paguhen
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-10-2019, 22:33   #25
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 13,079
Thanks: 2,695
Thanked 4,959 Times in 3,160 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 199
Eden ka mbyllur reputacionin
Ore me tere mend meqe mu kujtua, nuk e di si qendroi ne pushtet ai njeri Sali Berisha ndjese paste lol po une per vete si zor se e kuptova ndonjehere ca theshte kur fliste lol...qofshi ju dmth si e merrnit vesh ate
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-10-2019, 22:44   #26
kanina
V.I.P
 
Avatari i kanina
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 12,539
Thanks: 184
Thanked 1,441 Times in 1,086 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 137
kanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėm
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Eden Shiko postimin
Ore me tere mend meqe mu kujtua, nuk e di si qendroi ne pushtet ai njeri Sali Berisha ndjese paste lol po une per vete si zor se e kuptova ndonjehere ca theshte kur fliste lol...qofshi ju dmth si e merrnit vesh ate
Jane muhabete kot keto po degjo mua hajde me mire andej nga mullari ti
__________________
Don't feel guilty you are good as you are.
kanina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-10-2019, 23:14   #27
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 13,079
Thanks: 2,695
Thanked 4,959 Times in 3,160 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 199
Eden ka mbyllur reputacionin
Erdha o erdha po spava gje
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-10-2019, 23:37   #28
kanina
V.I.P
 
Avatari i kanina
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 12,539
Thanks: 184
Thanked 1,441 Times in 1,086 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 137
kanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėm
Erdhe vone
__________________
Don't feel guilty you are good as you are.
kanina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-10-2019, 08:42   #29
ana_gend
V.I.P
 
Avatari i ana_gend
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 3,981
Thanks: 844
Thanked 1,100 Times in 397 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 69
ana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėm
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin
gjitha keto i ka sjedhur Macron pisi ne pushtet vetem e vetem te na bdhokoje rrugen e junionit
pirat nuk po bejne efekt as poturet mo i veshi i gjati midis brukselit edhe dje po sja dhane qe sja dhane, i ngeli te habitej vet me fashionin e tij
Me fal dimri per devijim teme po vallahi kur vjen puna te hajdari&co mbetem pa fjale

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga ana_gend : 18-10-2019 nė 08:44
ana_gend ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-10-2019, 11:18   #30
par
V.I.P
 
Avatari i par
 
Data e antarėsimit: Oct 2015
Vendndodhja: Sa me shume kryqezim rrugesh ndertohen aq me pak dinjitet vardiset anes.
Posts: 5,064
Thanks: 2,038
Thanked 2,953 Times in 1,646 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 107
par ka mbyllur reputacionin
Ku ka mendere me ble deputetė Rudiēka por mafia thuaj.
Mafia e trojeve , ppp, drogės,
https://dosja.al/lajm-i-fundit-le-ie...wP_vpM0oWCaPhY

Andi Bushati i tha mbrėmė Ramės
Mė mirė me tė papunėt se me drogaxhinj

Njė nga THĖNIET qė duhet tė artikulohet nga ēdo shqiptarė
__________________
KUR FUQIA E DASHURISE TE MPOSHT DASHURINE PER PUSHTET DO TE GJEJ PAQE NJEREZIMI

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga par : 18-10-2019 nė 12:27
par nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-10-2019, 19:13   #31
Pjer Thomas
V.I.P
 
Avatari i Pjer Thomas
 
Data e antarėsimit: Dec 2014
Posts: 1,424
Thanks: 21
Thanked 185 Times in 153 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 27
Pjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėm
lajmin e lexova, por perse bohej fjale, nuk morra vesh gjo,
ti pyesesh njerzit ne shqipri, se perse o llafi, rrezik asnjoni nuk e di se perse o fjala,
njerzit e kane menien te sigurojne buken e gojes,
Pjer Thomas nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-10-2019, 19:34   #32
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 7,681
Thanks: 8,810
Thanked 6,790 Times in 2,856 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 195
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pjer Thomas Shiko postimin
lajmin e lexova, por perse bohej fjale, nuk morra vesh gjo,
ti pyesesh njerzit ne shqipri, se perse o llafi, rrezik asnjoni nuk e di se perse o fjala,
njerzit e kane menien te sigurojne buken e gojes,
Kush tha qe s'dime asgjo e s'morrim vesh?
Ja pershembull, une dhe Drague te shesim kete "perle" te Kuvendit te Shqipnise, vetem per i paqete Partizon pa filter, 18 leke te vjetra gjo!


Neve t'japim kete budallen ne shkembim te nji paqete dahon "Partizan" pa filter,
Mos refuzo se s'na gje mo me ket mendje as mu,as Draguen, na e kan kerku edhe per nji steke DS-Special 30 lekshe ene kemi refuzu, biles Drague thoshte ose 1 steke ARBERIA 35 lekshe o s'ka…
Kom heq adhapin e zi me i mush mendjen qe nuk vlen aq, por vlen vetem nji pakete "Partizon" 18 lekshe …..ps: Drague i thashe mire? Mos ki problem se flas une per ty… le t'mdali boja mu t'parit….
__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga BABA nga DURRSI : 20-10-2019 nė 19:45 Arsyeja: gabime ortografike!
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-10-2019, 06:10   #33
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,803
Thanks: 7,087
Thanked 8,329 Times in 5,343 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BABA nga DURRSI Shiko postimin
Kush tha qe s'dime asgjo e s'morrim vesh?
Ja pershembull, une dhe Drague te shesim kete "perle" te Kuvendit te Shqipnise, vetem per i paqete Partizon pa filter, 18 leke te vjetra gjo!

https://www.youtube.com/watch?v=NMfzMu8zZCI

Neve t'japim kete budallen ne shkembim te nji paqete dahon "Partizan" pa filter,
Mos refuzo se s'na gje mo me ket mendje as mu,as Draguen, na e kan kerku edhe per nji steke DS-Special 30 lekshe ene kemi refuzu, biles Drague thoshte ose 1 steke ARBERIA 35 lekshe o s'ka…
Kom heq adhapin e zi me i mush mendjen qe nuk vlen aq, por vlen vetem nji pakete "Partizon" 18 lekshe …..ps: Drague i thashe mire? Mos ki problem se flas une per ty… le t'mdali boja mu t'parit….
Me mbani se po bie. Magazina lul bashes
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur