Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Thashetheme

Thashetheme Thashetheme-t e pėrditshme.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 29-07-2018, 19:02   #221
Demo Labi
Hajdut Zemrash!
 
Avatari i Demo Labi
 
Data e antarėsimit: Feb 2015
Vendndodhja: Ne Kerkim... Kerkohet per vjedhje zemrash.
Posts: 1,237
Thanks: 108
Thanked 295 Times in 198 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 31
Demo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Po te mos ekzistonte femra?

Qe jeshte shejtan... jeshte!
E beri Meleqen ai te mendonte, qe per te, ajo jeshte dashuria e tij e vetme.
Kur ne fakt te gjithe e dine, qe Meleqja delte dite per dite dhe shiste petulla andej nga reparti ushtarak. Sa here ka shitur petulla andej ajo.
__________________
Bij cobanesh kemi qene, kemi ruajtur edhe dhene!
Here me duar, here me dhembe dhe mish ujku kemi ngrene!
Demo Labi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-07-2018, 19:05   #222
Demo Labi
Hajdut Zemrash!
 
Avatari i Demo Labi
 
Data e antarėsimit: Feb 2015
Vendndodhja: Ne Kerkim... Kerkohet per vjedhje zemrash.
Posts: 1,237
Thanks: 108
Thanked 295 Times in 198 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 31
Demo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėmDemo Labi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Po te mos ekzistonte femra?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Shyqyr qe Egzistoj lol
Shyqyr per ty, apo shyqyr per ne moj thellenxe e xhaxhait?
__________________
Bij cobanesh kemi qene, kemi ruajtur edhe dhene!
Here me duar, here me dhembe dhe mish ujku kemi ngrene!
Demo Labi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-08-2018, 16:03   #223
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 42,905
Thanks: 13,196
Thanked 7,795 Times in 5,198 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 330
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Po te mos ekzistonte femra?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Amen amen lum ai
Ajo ėshtė e heshtur, e padukshme dhe pa erė. E megjithatė, kontakti te vret brenda pak minutave. Edhe njė miligram lė njė gjurmė shkatėrrimi nė trup.


AproPO....sot kam telepati qe do fitoj ne Casino.

Besoj PERSEJA u KUPTUA.

Ale ANGI.
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg mqdefault.jpg (9.6 KiloByte, 51 shikimet)
__________________
El amor todo lo vence, el dinero todo lo alcanza, todo culmina con la muerte, el tiempo todo lo sella.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 05-08-2018, 05:53   #224
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,679
Thanks: 373
Thanked 1,917 Times in 1,295 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 62
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Po te mos ekzistonte femra?

Ka fillu Systema nga ngushellimet...

p.s. i beka edhe me video tani qerratuci
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-08-2018, 19:18   #225
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 42,905
Thanks: 13,196
Thanked 7,795 Times in 5,198 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 330
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Po te mos ekzistonte femra?

Jo mer jo se ka thenie flamurtare te tipit.

Si ta kesh fatin.
Fatin si ta kerkosh.
Gjen tenxherja kapakun.
Dashuri me kqyrje te jedan
E sa te tjera....ne shqip.


AI(fatkeqesisht UNE JO,ndersa AL ka ...BINGO).

Atenti....se ruset po invasione sazanin,se KARAburuni eshte qelik dhe fabrike me qimento.

Te paqa....naten evlat.

https://www.youtube.com/watch?time_c...&v=mLhSHauG9N4

Inshallah vjen ZIRCO.....se menjen defek ne sheshi.

Derrman
__________________
El amor todo lo vence, el dinero todo lo alcanza, todo culmina con la muerte, el tiempo todo lo sella.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga SystemA : 05-08-2018 nė 19:22
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 05-08-2018, 19:23   #226
peshkaqeni33
nje ze midis jush
 
Avatari i peshkaqeni33
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Kush tha, qe s'jemi komshinj!
Posts: 5,388
Thanks: 211
Thanked 485 Times in 316 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 105
peshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Po te mos ekzistonte femra?

Paska ardhur Beni ketu dhe nuk tregon njeri...
Beni kenaqem sa here te lexoj!
__________________
Zoti ne qiell... Une ne det...


(Po ne toke kush do jete?!)
peshkaqeni33 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-08-2018, 20:10   #227
Oqeani
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Posts: 8,284
Thanks: 1,640
Thanked 1,118 Times in 745 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 66
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Po te mos ekzistonte femra?

Rrofte litari
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-08-2018, 21:23   #228
BlueRose
V.I.P
 
Avatari i BlueRose
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Posts: 4,663
Thanks: 1,469
Thanked 1,384 Times in 882 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 113
BlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Po te mos ekzistonte femra?

S'do ishin as meshkujt. Ku ka fryme pa femren : )
__________________
"Pėrveē mendimeve tona, nuk ka asgjė qė tė jetė vėrtetė pushteti ynė dhe respektimi i tyre ėshtė fuqia jonė e vėrtetė"
BlueRose nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-08-2018, 21:24   #229
endrraime
V.I.P
 
Avatari i endrraime
 
Data e antarėsimit: Aug 2017
Vendndodhja: Mk
Posts: 322
Thanks: 204
Thanked 352 Times in 167 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 6
endrraime ėshtė njė fener i lavdishėmendrraime ėshtė njė fener i lavdishėmendrraime ėshtė njė fener i lavdishėmendrraime ėshtė njė fener i lavdishėmendrraime ėshtė njė fener i lavdishėm
Pėrgjigje e: Po te mos ekzistonte femra?

Po te mos egzistonte femra?,besoj se e gjith bota do te ishte e kotė,sepse femra duron gjithqka qe jeta e godit dhimbjet,ofendimet,i duron dhimbjen e lindjes sepse pa nje femer sdo te egzistonte emri Nėnė,eshte ajo qe kujdeset per femijen e saj deri ne momentin e fundit eshte ajo qe e keshillon deri ne fund,eshte ajo kur femija e saj eshte e semur rrin tere naten qe ta sheron. Por edhe meshkujt kan nje rol ne epitetin prinder sepse edhe Ai ka nje lloj rendesi te femijes por Femra (Nėna) mbetet tere jeten
endrraime nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-08-2018, 00:01   #230
Beu_Shpata
V.I.P
 
Avatari i Beu_Shpata
 
Data e antarėsimit: Apr 2016
Posts: 3,393
Thanks: 1,426
Thanked 1,486 Times in 889 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 75
Beu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Po te mos ekzistonte femra?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga endrraime Shiko postimin
Po te mos egzistonte femra?,besoj se e gjith bota do te ishte e kotė,sepse femra duron gjithqka qe jeta e godit dhimbjet,ofendimet,i duron dhimbjen e lindjes sepse pa nje femer sdo te egzistonte emri Nėnė,eshte ajo qe kujdeset per femijen e saj deri ne momentin e fundit eshte ajo qe e keshillon deri ne fund,eshte ajo kur femija e saj eshte e semur rrin tere naten qe ta sheron. Por edhe meshkujt kan nje rol ne epitetin prinder sepse edhe Ai ka nje lloj rendesi te femijes por Femra (Nėna) mbetet tere jeten
Paske krijuar bindje shumė tė forta, pak si herėt


Kur mendon se burri i shkretė duron tė gjitha kėto qė ke shkruar edhe pse nuk ėshtė femėr. Duke ditur qė shumica e femrave varen tek ai si nga ana ekonomike dhe psikollogjike, vetvetiu tė bėn ta vlerėsosh edhe mė shumė. Gati, gati ėshtė edhe pėr tė ardhur keq pėr tė.

Kurse burri i bika fyellit gjith ditėn, sipas teje?

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Beu_Shpata : 07-08-2018 nė 00:10
Beu_Shpata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-08-2018, 00:58   #231
ron
.
 
Data e antarėsimit: Sep 2011
Posts: 3,483
Thanks: 233
Thanked 462 Times in 303 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 112
ron ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Po te mos ekzistonte femra?

teme stupid e tipit po te kishte halla koqe
ron nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i ron pėlqehet nga
i vjetėr 08-08-2018, 09:34   #232
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,679
Thanks: 373
Thanked 1,917 Times in 1,295 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 62
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Po te mos ekzistonte femra?

Po hallua yte fritz cfare ka?
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur