Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Ndihmoni njėri-tjetrin

Ndihmoni njėri-tjetrin Jeni te ftuar tė kėrkoni ndihmėn qė ju nevojitet dhe do bėjmė tė pamundurėn qė ta merrni atė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 08-08-2018, 15:05   #401
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 4,120
Thanks: 2,039
Thanked 2,023 Times in 1,146 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 82
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elian70 Shiko postimin
Pashe ne nje fletushke reklamash kete oferten:
Samsung Galaxy SM-J530 me cmim 19.690L
Nje shok me tha qe kam te drejten qe mund te ma ulin cmimin me 3000L, pra cmimi behet 16.690L. Doja t'ju pyesja nese ka ndonje haber ne ja vlen ky cel me cmimin qe ka?

p.s. 2 kamera 13/13 (megapiksle), wi Fi, memorje 16GB, Android 7.0, Octa Core 1.6GHZ, 3 GB RAM...viti besoj i 2017-es...apo me mire te pres Vitin e Ri?
Varet per ca e perdor telefonin, per aq leke mua sme duket i keq.

Nuk eshte se per vit te ri do ta falin, po njesoj do e blesh.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-08-2018, 15:05   #402
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,679
Thanks: 373
Thanked 1,920 Times in 1,297 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 62
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
edhe ke ferrat bohet lezetēem importante si gonfia
ti Drage je femer a mashkull?
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Elian70 pėlqehet nga
i vjetėr 08-08-2018, 15:07   #403
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 21,608
Thanks: 5,927
Thanked 6,999 Times in 4,465 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 319
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elian70 Shiko postimin
ti Drage je femer a mashkull?
me ngrefet naiher senza viagra u Ēerēiz
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i drague pėlqehet nga
i vjetėr 08-08-2018, 15:16   #404
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,679
Thanks: 373
Thanked 1,920 Times in 1,297 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 62
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
me ngrefet naiher senza viagra u Ēerēiz
atehere futi nje shtrese RENEW EUCALIPTUS Dormeo...
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Elian70 pėlqehet nga
i vjetėr 11-08-2018, 19:56   #405
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,679
Thanks: 373
Thanked 1,920 Times in 1,297 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 62
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

Ndihmeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeė!
Bera nje projekt shpejt e shpejt per deren e jashtme te blinduar. Jam ne nje dileme te madhe. Une preferoj te djathten pasi teknikisht dhe vizualisht jep idene e lartesise dhe meqe duart takojne te pjesa e erret kur behen pis nuk duken. Ndersa e majta me pelqen shume estetikisht. Ke me keshilloni?!?!

__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Elian70 pėlqehet nga
i vjetėr 03-09-2018, 10:12   #406
Elushe
~*~loved~*~
 
Avatari i Elushe
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Posts: 3,864
Thanks: 1,367
Thanked 1,595 Times in 671 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 133
Elushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ZET Shiko postimin
Mbushet shpejt me papasterti dhe shkon parkohet. Per banesa te vogla, ku eshte fshire me pare, mban pasatertine ne nivelin ku qe, gjate javes.

Atributi me i favorshem favoshem eshte se programohet te lanchohet vete kur je ne pune, mirepo nuk ka kapacitetin e duhur te mbaroje pune. Po ashtu, shkon dhe parkohet vete kur i bie bateria dhe rifillon pune kur ngarkohet.

Nuk e zevendeson fshesen klasike me korent. Niveli i pastrimit eshte i diskutueshem.
ZET

Bera zemren gur edhe e bleva! Mora Eufy robovac 11c sepse kishte zbritje £100 ne Amazon. Mund te them qe eshte nje nder shpenzimet me me vlere qe kam bere. Une kam femije te vegjel ne shtepi edhe duhet patjeter te vendoset fshesa 1 apo ndonjehere 2 here ne dite (kjo mbi pastrimin me themel javor qe kemi). Me Eufyn jemi bere shoke te mire. E kontrolloj nga nje app ne telefon edhe deri tani ka ecur mire. Ka 'mesuar' projektin e shtepise edhe kete mesim e beri pa rene nga shkallet.
__________________
Ndrysho por beje ngadale, drejtimi eshte me i rendesishem se shpejtesia!
Elushe nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-09-2018, 10:31   #407
B.E.V
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Dec 2017
Posts: 1,846
Thanks: 357
Thanked 372 Times in 280 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 18
B.E.V ka njė tė ardhme tė shkėlqyerB.E.V ka njė tė ardhme tė shkėlqyerB.E.V ka njė tė ardhme tė shkėlqyerB.E.V ka njė tė ardhme tė shkėlqyerB.E.V ka njė tė ardhme tė shkėlqyerB.E.V ka njė tė ardhme tė shkėlqyerB.E.V ka njė tė ardhme tė shkėlqyerB.E.V ka njė tė ardhme tė shkėlqyerB.E.V ka njė tė ardhme tė shkėlqyerB.E.V ka njė tė ardhme tė shkėlqyerB.E.V ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elian70 Shiko postimin
Ndihmeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeė!
Bera nje projekt shpejt e shpejt per deren e jashtme te blinduar. Jam ne nje dileme te madhe. Une preferoj te djathten pasi teknikisht dhe vizualisht jep idene e lartesise dhe meqe duart takojne te pjesa e erret kur behen pis nuk duken. Ndersa e majta me pelqen shume estetikisht. Ke me keshilloni?!?!

Ate djathtas se duket si nje femer belholle. Dere e blinduar dy fleteshe pak e dyshimte
B.E.V nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-09-2018, 11:24   #408
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,679
Thanks: 373
Thanked 1,920 Times in 1,297 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 62
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga B.E.V Shiko postimin
Ate djathtas se duket si nje femer belholle. Dere e blinduar dy fleteshe pak e dyshimte
per kete do pyes ate qe ben dyert ne ma realizon dot keshtu...apo a ka ndonje mendim tjeter ne menyre qe te mund ta bej se vet po me pelqen shume. nga jashte mund te vihen tip false...nuk e di, por nese realizohet do te te kthej pergjigje.


p.s. shtepia gjinia femerore
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-09-2018, 11:36   #409
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 41,606
Thanks: 12,140
Thanked 10,770 Times in 6,564 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 555
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elian70 Shiko postimin

p.s. shtepia gjinia femerore
Derėn bėje sipas shijes tėnde se ti do rrish atje.

P.s.
1-Shtėpi gjinia mashkullore
2-Dragua gjinia femėrore
3-Dragoi gjinia mashkullore
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-09-2018, 07:27   #410
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,679
Thanks: 373
Thanked 1,920 Times in 1,297 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 62
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Derėn bėje sipas shijes tėnde se ti do rrish atje.

P.s.
1-Shtėpi gjinia mashkullore
2-Dragua gjinia femėrore
3-Dragoi gjinia mashkullore
ne fakt e kisha per deren(dera), por gabimisht e kam shkruar shtepia...

p.s. ne forum Dragua sido qe ta rrotullosh gjini femerore eshte
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Elian70 pėlqehet nga
i vjetėr 17-09-2018, 17:32   #411
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,679
Thanks: 373
Thanked 1,920 Times in 1,297 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 62
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

Cila eshte gjuha me me shume fjale ne bote?
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-09-2018, 17:35   #412
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 20,083
Thanks: 8,518
Thanked 7,433 Times in 4,772 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 378
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

Ajo e jotja.....

Sa gota uje ke pire sot.....???
__________________
If she's amazing, she won't be easy. If she's easy, she won't be amazing. If she's worth it, you wont give up. You just gotta find the one worth suffering for.
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-09-2018, 17:49   #413
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,679
Thanks: 373
Thanked 1,920 Times in 1,297 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 62
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

Anglishtja eshte gjuha qe ka shume fjale, 490 mije fjale te perditshme dhe 300 mije fjale ne gjuhe teknike.


p.s. Fjalori arab per shembull perfshin 1.200.000 fjale
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-09-2018, 17:54   #414
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 20,083
Thanks: 8,518
Thanked 7,433 Times in 4,772 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 378
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

Anglishtja jo vetem qe ka fjale por edhe prodhon fjale te reja....
__________________
If she's amazing, she won't be easy. If she's easy, she won't be amazing. If she's worth it, you wont give up. You just gotta find the one worth suffering for.
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-09-2018, 18:05   #415
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,679
Thanks: 373
Thanked 1,920 Times in 1,297 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 62
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

Nuk eshte anglishtja, ku fjalori eshte i varfer. Nuk kane shume sinonime. Ne shqip per shembull 1 fjale ka shume sinonime. Anglezet perdorin te njejtat fjale. Shembull kisha, kisha patur(pasur), pata patur(pasur), kisha qene ne anglisht te gjitha HAD. Ruset thone se gjuha e tyre ka fjalorin me te madh. Eshte e pamundur te numerohen fjalet e nje gjuhe. Nese per shembull do te futnim ne fjalor vetem llojet e kerpudhave do te kishim pak a shume 700.000 fjale. Imagjino emrat e budallenjve shqiptare
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-09-2018, 20:12   #416
Core of Nature
Anėtar i ri
 
Avatari i Core of Nature
 
Data e antarėsimit: Jan 2018
Posts: 6
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Core of Nature do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

Si ka mundesi te jete nje hon kaq i madh midis meshkujve dhe femrave?? Si eshte e mundur te zerohet kaq lehtesisht puna dhe lodhja e femres ne familje nga meshkujt....a thua ne jemi makineri te programuara per ti bere te gjitha gjerat brenda ''folese se perbashket'' dhe te mos vleresohet fare??
Kaq te pavleresuara....ia vlen barra qerane??

Ufff nuk besoj se dua dhe pergjigje per kete.
Core of Nature nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-09-2018, 20:23   #417
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,679
Thanks: 373
Thanked 1,920 Times in 1,297 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 62
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

1. Mungon 100% dashuria
2. Zgjedhje e gabuar nga premtime te rreme.
3. Viktimizem i kot & i tepruar..
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-09-2018, 20:29   #418
Beaute
The King's Daughter
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: In your eyes.
Posts: 15,914
Thanks: 3,837
Thanked 9,362 Times in 3,143 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 239
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Core of Nature Shiko postimin
Si ka mundesi te jete nje hon kaq i madh midis meshkujve dhe femrave?? Si eshte e mundur te zerohet kaq lehtesisht puna dhe lodhja e femres ne familje nga meshkujt....a thua ne jemi makineri te programuara per ti bere te gjitha gjerat brenda ''folese se perbashket'' dhe te mos vleresohet fare??
Kaq te pavleresuara....ia vlen barra qerane??

Ufff nuk besoj se dua dhe pergjigje per kete.
Nuk jan Te verteta Te gjitha kto rri e qete.


Nje pyetje nga un : Ka shqiptare qe jetojne ne Strasbourg ktu ne forum ?
__________________


Kam njė shpirt qė s'njeh urrejtje
Dhe nuk mban, mėri tė kota
Por ndonjėherė , ka dhe vėrejtje
Kėta janė njerėzit, kjo ėshtė bota!

Bledi Ylli
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-09-2018, 09:23   #419
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 2,890
Thanks: 700
Thanked 1,175 Times in 672 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 49
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

Ore kush pėrdor Alibaba... paska ēmime tė pa para...
Janė reale apo kanė bisht mbrapa?
30€ celular huawei p9 128g
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-09-2018, 10:30   #420
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 4,120
Thanks: 2,039
Thanked 2,023 Times in 1,146 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 82
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga edlin Shiko postimin
Ore kush pėrdor Alibaba... paska ēmime tė pa para...
Janė reale apo kanė bisht mbrapa?
30€ celular huawei p9 128g
Je i sigurt qe ke pa celular??
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur