Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Diskutime shoqėrore

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 10-08-2018, 10:55   #1
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,745
Thanks: 373
Thanked 1,920 Times in 1,299 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 62
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Si mendoni?

C'mendim keni per personat qe urrejne ata njerez qe jane me inteligjente se vetja?p.s. per shembull une urrej Beauten se di gjuhe te huaj...
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Elian70 pėlqehet nga
i vjetėr 10-08-2018, 11:04   #2
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 12,646
Thanks: 9,571
Thanked 5,135 Times in 3,201 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 286
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Si mendoni?

I'm at that point where I don't even care if people like me anymore,
If you like me, cool. If you don't, Okay.
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Angelisa pėlqehet nga
i vjetėr 10-08-2018, 11:09   #3
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 3,768
Thanks: 1,752
Thanked 1,790 Times in 1,006 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 73
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Si mendoni?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
I'm at that point where I don't even care if people like me anymore,
If you like me, cool. If you don't, Okay.
Tani Elian70 te urren edhe ty sepse sapo tregove qe di fol me gjuhe te huaj.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2018, 11:10   #4
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 12,646
Thanks: 9,571
Thanked 5,135 Times in 3,201 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 286
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Si mendoni?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Venom Shiko postimin
Tani Elian70 te urren edhe ty sepse sapo tregove qe di fol me gjuhe te huaj.
Nah ska kohe te urrej ai
Ishte shembull ai qe dha
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2018, 11:12   #5
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 3,768
Thanks: 1,752
Thanked 1,790 Times in 1,006 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 73
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Si mendoni?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Nah ska kohe te urrej ai
Ishte shembull ai qe dha
Ashtu qofte sepse nuk dua te shoh nje tjeter anetare forumi nga Vlora qe kerkon ndihme per tu vetevrare sepse e urrejne ne forum.

Ka shume qe te duan ketu e do beheshit si Romeo Dhe Zhuljeta ne epoken e internetit. Lol
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Venom pėlqehet nga
i vjetėr 10-08-2018, 11:14   #6
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 19,217
Thanks: 8,317
Thanked 7,231 Times in 4,641 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 368
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Si mendoni?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
I'm at that point where I don't even care if people like me anymore,
If you like me, cool. If you don't, Okay.
qeshte ay llaf, te lutmi aj like jue muqo muqo....

As mos e ve noiher n'dyshim ket liken qi kom per ty......
__________________
If she's amazing, she won't be easy. If she's easy, she won't be amazing. If she's worth it, you wont give up. You just gotta find the one worth suffering for.
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i cool_shqype pėlqehet nga
i vjetėr 10-08-2018, 11:18   #7
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 19,217
Thanks: 8,317
Thanked 7,231 Times in 4,641 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 368
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Si mendoni?

Un s'mendoj hiq....e kom staku kaplloqen definitivisht ne "as ma nin hiq" mode.


__________________
If she's amazing, she won't be easy. If she's easy, she won't be amazing. If she's worth it, you wont give up. You just gotta find the one worth suffering for.
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i cool_shqype pėlqehet nga
i vjetėr 10-08-2018, 11:18   #8
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 12,646
Thanks: 9,571
Thanked 5,135 Times in 3,201 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 286
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Si mendoni?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cool_shqype Shiko postimin
qeshte ay llaf, te lutmi aj like jue muqo muqo....

As mos e ve noiher n'dyshim ket liken qi kom per ty......

I love you too Cooli....
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Angelisa pėlqehet nga
i vjetėr 10-08-2018, 11:49   #9
Jolene
Away
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 13,943
Thanks: 4,673
Thanked 5,876 Times in 2,768 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 627
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Si mendoni?

Une urrrej Venom se eshte kacurrels e une jo.
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2018, 11:51   #10
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,745
Thanks: 373
Thanked 1,920 Times in 1,299 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 62
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Si mendoni?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Venom Shiko postimin
Ashtu qofte sepse nuk dua te shoh nje tjeter anetare forumi nga Vlora qe kerkon ndihme per tu vetevrare sepse e urrejne ne forum.

Ka shume qe te duan ketu e do beheshit si Romeo Dhe Zhuljeta ne epoken e internetit. Lol
Kush do te vetvritet ore????
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2018, 11:54   #11
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 3,768
Thanks: 1,752
Thanked 1,790 Times in 1,006 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 73
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Si mendoni?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jolene Shiko postimin
Une urrrej Venom se eshte kacurrels e une jo.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2018, 11:54   #12
Beaute
The King's Daughter
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: In your eyes.
Posts: 15,423
Thanks: 3,571
Thanked 8,931 Times in 2,981 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 236
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Si mendoni?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elian70 Shiko postimin
C'mendim keni per personat qe urrejne ata njerez qe jane me inteligjente se vetja?p.s. per shembull une urrej Beauten se di gjuhe te huaj...
Falemnderit shume Élian.
Un nuk Te urrej perkundrazi te pergezoj per sinqeritetin.

Pėr temen : non coment sa t’marr veten .
__________________


Kam njė shpirt qė s'njeh urrejtje
Dhe nuk mban, mėri tė kota
Por ndonjėherė , ka dhe vėrejtje
Kėta janė njerėzit, kjo ėshtė bota!

Bledi Ylli
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Beaute pėlqehet nga
i vjetėr 10-08-2018, 11:56   #13
Jolene
Away
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 13,943
Thanks: 4,673
Thanked 5,876 Times in 2,768 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 627
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Si mendoni?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Venom Shiko postimin


....
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Jolene pėlqehet nga
i vjetėr 10-08-2018, 12:13   #14
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 4,244
Thanks: 3,202
Thanked 2,503 Times in 1,235 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 94
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Si mendoni?

aman te keqen boll me foton e ketij siper se na e shpifet
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2018, 12:27   #15
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 3,768
Thanks: 1,752
Thanked 1,790 Times in 1,006 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 73
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Si mendoni?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Marya Shiko postimin
aman te keqen boll me foton e ketij siper se na e shpifet
Ai eshte alamet kingu pse tu shpif ty?
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2018, 12:29   #16
Eden
.
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 10,516
Thanks: 2,242
Thanked 3,721 Times in 2,429 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 124
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Si mendoni?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Marya Shiko postimin
aman te keqen boll me foton e ketij siper se na e shpifet
Keq me vjen,por s'paske shije fare ti Marya
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-08-2018, 21:46   #17
iDeA
DiNaMiKe
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Vendndodhja: FrymeMarrja
Posts: 3,005
Thanks: 199
Thanked 422 Times in 245 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 122
iDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Si mendoni?

Une s“di te urrej... arrij te justifikoj dhe ligesine e atyre qe me lendojn.

Kohet e fundit me ka hipur vetja ne qejf : p .

Ndoshta mosha/pjekuria me jep ate vetebesim dhe siguri tek ato qe dua dhe ato qe dua te arrij.
Me pelqejn difektet e mia, karakteristikat e mia - hunda ime me maj ( p.sh.), kacurrelat e mia, nevriklleku etj.

Pavarsisht se pergjithesisht s“kam qene kurre aq e perqendurar tek te tjeret.
Ndihem me interesante duke jetuar jeten time dhe te le te tjeret te jetojn si te ndihen me mire.

Vetem s“dua te me bien me qaf, le te jene me te mire.
__________________
E fortė e pasfidueshme,
Fisnike e paperulshme,
Vetvetja e paharrueshme!
iDeA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i iDeA pėlqehet nga
i vjetėr 12-08-2018, 22:20   #18
Eden
.
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 10,516
Thanks: 2,242
Thanked 3,721 Times in 2,429 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 124
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Si mendoni?

iDeA mos ishe gje ujori ti Lol
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-08-2018, 22:22   #19
iDeA
DiNaMiKe
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Vendndodhja: FrymeMarrja
Posts: 3,005
Thanks: 199
Thanked 422 Times in 245 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 122
iDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Si mendoni?

Jam Luani : ) ne jete, por si pasoj e demokracise jam Virgjeresha ne pashaport.
__________________
E fortė e pasfidueshme,
Fisnike e paperulshme,
Vetvetja e paharrueshme!
iDeA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-08-2018, 22:35   #20
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,745
Thanks: 373
Thanked 1,920 Times in 1,299 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 62
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Si mendoni?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beaute Shiko postimin
Falemnderit shume Élian.
Un nuk Te urrej perkundrazi te pergezoj per sinqeritetin.

Pėr temen : non coment sa t’marr veten .
Oooo Ju lutem, Ju lutem, rendesi ka te merrni veten...
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur