Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Shqipėtarėt nėpėr botė

Shqipėtarėt nėpėr botė “Kam njė kėngė pėr tė kėnduar, e kam njė dert pėr te vajtuar, njė sėmundje e pashėruar, e qysh nga shekujt e kaluar./ Qaj moj zemėr e plagosur, vajto ti moj nėna plakė, mergimi djemtė t’i ka sosur, e ikin e s’tė vijnė mė prapė.”

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 15-11-2018, 22:27   #421
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 2,290
Thanks: 586
Thanked 937 Times in 519 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pėrse shqiptarėt e Amerikės shkojnė pėr t'u martuar nė Shqipėri?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
po te kisha marre nai baxhell gjermane zoti e di ku do ishte sot

e tha mire Landi ... gruja dhe lopa merren nga e ke prejardhjen
Unė e di ndryshe...
Presori i letėrsisė na thoshte shpesh....
Gruaja dhe mushka merret nga je vetė...
E pyes njė ditė... mirė mushkėn, po gruan pse?
Ma kthen... gruan pse, gjeje vetė... po tė shpjegoj mushkėn tha...
Po tė jesh nga malet e tė marrėsh njė mushkėn nė fushė... pij lėngun se s'tė vlen njė lek tha
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-11-2018, 22:44   #422
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 18,715
Thanks: 7,990
Thanked 6,955 Times in 4,475 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 364
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pėrse shqiptarėt e Amerikės shkojnė pėr t'u martuar nė Shqipėri?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Sepse nė fshat gruaja dhe lopa o tė mbajnė gjallė o tė vdesin.
Pse, ne qytet te mbajne te dyja hopa .... ??? u jallllllaaaa ....
__________________
If she's amazing, she won't be easy. If she's easy, she won't be amazing. If she's worth it, you wont give up. You just gotta find the one worth suffering for.
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-11-2018, 00:55   #423
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 11,947
Thanks: 4,463
Thanked 9,144 Times in 3,096 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pėrse shqiptarėt e Amerikės shkojnė pėr t'u martuar nė Shqipėri?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cool_shqype Shiko postimin
Pse, ne qytet te mbajne te dyja hopa .... ??? u jallllllaaaa ....
Pse ka lop ke ēyteti ku je ti?
Qudi....

Or njerez qa jan kto batuta ku lopa dhe gruja merren ne nje sahon? Ledio natarron dynjane kjo dihet... po edhe ti Tungj? Allah-Allahhhhh
__________________
Follow Your Joy

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Leaf : 16-11-2018 nė 00:57
Leaf nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-11-2018, 01:31   #424
ron
.
 
Data e antarėsimit: Sep 2011
Posts: 3,393
Thanks: 203
Thanked 385 Times in 252 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 107
ron ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pėrse shqiptarėt e Amerikės shkojnė pėr t'u martuar nė Shqipėri?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Leaf Shiko postimin
Pse ka lop ke ēyteti ku je ti?
Qudi....

Or njerez qa jan kto batuta ku lopa dhe gruja merren ne nje sahon? Ledio natarron dynjane kjo dihet... po edhe ti Tungj? Allah-Allahhhhh
nuk eshte batute, eshte nje proverbe goxha e vjeter italiane.

Moglie e buoi dei paesi tuoi....gruan dhe lopet merri nga vendi yt.
ron nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-11-2018, 01:33   #425
ron
.
 
Data e antarėsimit: Sep 2011
Posts: 3,393
Thanks: 203
Thanked 385 Times in 252 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 107
ron ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pėrse shqiptarėt e Amerikės shkojnė pėr t'u martuar nė Shqipėri?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Sepse nė fshat gruaja dhe lopa o tė mbajnė gjallė o tė vdesin.
ti e thua me shaka dhe nxjerr dhe gjuhen, por situata ka qene fiks sic e ke thene me lart, ne koherat mesjetare italiane kur doli proverba Moglie e buoi dei paesi tuoi.
ron nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-11-2018, 12:09   #426
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 39,690
Thanks: 11,509
Thanked 10,278 Times in 6,218 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 543
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pėrse shqiptarėt e Amerikės shkojnė pėr t'u martuar nė Shqipėri?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ron Shiko postimin
ti e thua me shaka dhe nxjerr dhe gjuhen, por situata ka qene fiks sic e ke thene me lart, ne koherat mesjetare italiane kur doli proverba Moglie e buoi dei paesi tuoi.
Nuk e thash me shaka jo, gjuhėn ja nxora nghi ngo qė bėri pyetjen.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-11-2018, 15:00   #427
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 18,715
Thanks: 7,990
Thanked 6,955 Times in 4,475 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 364
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pėrse shqiptarėt e Amerikės shkojnė pėr t'u martuar nė Shqipėri?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Leaf Shiko postimin
Pse ka lop ke ēyteti ku je ti?
Qudi....

Or njerez qa jan kto batuta ku lopa dhe gruja merren ne nje sahon? Ledio natarron dynjane kjo dihet... po edhe ti Tungj? Allah-Allahhhhh
Te ma besh kabull (qesh tuj than Kabul) po une ne katund rri....e ne kemi edhe lope, edhe dhi por edhe dela e dosa....kemi zoga dhe rika, pata dhe bibane.

Na ne katundin tone, disa qindra metra mbi nivelin e botkuptimit bregdetar, trashigimi kena prej t'mocmit kur kan than qi: "Nusen dhe Aht'in, meri prej katundit tand".

Tu rrit nera.....e t'njesha t'miren.
__________________
If she's amazing, she won't be easy. If she's easy, she won't be amazing. If she's worth it, you wont give up. You just gotta find the one worth suffering for.
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur