Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Problematika Shqiptare

Problematika Shqiptare Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 06-12-2018, 17:50   #1
Kastrioti1443
V.I.P
 
Avatari i Kastrioti1443
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 1,614
Thanks: 151
Thanked 237 Times in 176 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 13
Kastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyer
Ne lidhje me Zgjedhjet ne Himare...

Kandidtai i socialisteve fitoi ne 2011 ( nuk e di a fitoi shumicen e antareve te bashkise) dhe i rifitoi ne 2015 , nga ku 20 ulese, 17 i fituan shqiptaret, nga te cilet 14 socialistet.

Tani une nuk kam te qarte disa gjera...

Kur behet fjale per keto zgjedhje bashkiake, perfshihet vetem qyteti i Himares, APO E gjithe zona historike e Himares, si Dhermi, Qeparo, Kudhes, Vuno, Ilias etj?

Ne zgjedhjet e 2015 dhe ato te 2019, u perfshih dhe do pershihen ne zgjedhje vendore, edhe krahina labe si Hote-Vranisht dhe krahina Lukoves?

Pra rezulatet e zgjedhjeve ne 2011 dhe 2015, jane vetem per himaren si qytete, apo edhe per krahine e himares, ku duhet te kete edhe prefekt?

E kam te paqarte kete gje, sepse ne kur kemi ne mendje himaren, kemi ne mendje qytezen e vogel prandaj.
Kastrioti1443 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-12-2018, 17:57   #2
Duaje Siveten
V.I.P
 
Avatari i Duaje Siveten
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 3,779
Thanks: 263
Thanked 463 Times in 346 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 35
Duaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ne lidhje me Zgjedhjet ne Himare...

Informacion me te sakte ne liidhje me zgjedhjet ne Himare te japin ata qe bejne aleance zgjedhore me te vet-quajturit greke.
Duaje Siveten nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-12-2018, 18:11   #3
derjansi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Posts: 5,122
Thanks: 128
Thanked 585 Times in 467 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 121
derjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ne lidhje me Zgjedhjet ne Himare...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kastrioti1443 Shiko postimin
Kandidtai i socialisteve fitoi ne 2011 ( nuk e di a fitoi shumicen e antareve te bashkise) dhe i rifitoi ne 2015 , nga ku 20 ulese, 17 i fituan shqiptaret, nga te cilet 14 socialistet.

Tani une nuk kam te qarte disa gjera...

Kur behet fjale per keto zgjedhje bashkiake, perfshihet vetem qyteti i Himares, APO E gjithe zona historike e Himares, si Dhermi, Qeparo, Kudhes, Vuno, Ilias etj?

Ne zgjedhjet e 2015 dhe ato te 2019, u perfshih dhe do pershihen ne zgjedhje vendore, edhe krahina labe si Hote-Vranisht dhe krahina Lukoves?

Pra rezulatet e zgjedhjeve ne 2011 dhe 2015, jane vetem per himaren si qytete, apo edhe per krahine e himares, ku duhet te kete edhe prefekt?

E kam te paqarte kete gje, sepse ne kur kemi ne mendje himaren, kemi ne mendje qytezen e vogel prandaj.

Ne 2011 bashkia himare perfshite vetem fshatrat e bregut dhe qytezen e himares. Kurse ne 2015 ka perfshi edhe komunat e lukoves dhe vranishtin. Ne 2019 do jete e njejta si ne 2015
__________________
VeteVendosje
derjansi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-12-2018, 18:46   #4
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 3,725
Thanks: 1,725
Thanked 1,755 Times in 994 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 73
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ne lidhje me Zgjedhjet ne Himare...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kastrioti1443 Shiko postimin
Kandidtai i socialisteve fitoi ne 2011 ( nuk e di a fitoi shumicen e antareve te bashkise) dhe i rifitoi ne 2015 , nga ku 20 ulese, 17 i fituan shqiptaret, nga te cilet 14 socialistet.

Tani une nuk kam te qarte disa gjera...

Kur behet fjale per keto zgjedhje bashkiake, perfshihet vetem qyteti i Himares, APO E gjithe zona historike e Himares, si Dhermi, Qeparo, Kudhes, Vuno, Ilias etj?

Ne zgjedhjet e 2015 dhe ato te 2019, u perfshih dhe do pershihen ne zgjedhje vendore, edhe krahina labe si Hote-Vranisht dhe krahina Lukoves?

Pra rezulatet e zgjedhjeve ne 2011 dhe 2015, jane vetem per himaren si qytete, apo edhe per krahine e himares, ku duhet te kete edhe prefekt?

E kam te paqarte kete gje, sepse ne kur kemi ne mendje himaren, kemi ne mendje qytezen e vogel prandaj.
Prefekturen e ka ne Vlore edhe do te vazhdoj ta kete atje.
Me ndryshimet ne 2015 thjeshte u eleminuan komunat e u njesuan ne nje te vetme.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur