Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Votime dhe sondazhe

Votime dhe sondazhe Keni pyetje qė kėrkojnė votim nga anėtarėt e forumit ? Ju ftojmė t’i sillni kėtu.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 04-12-2018, 12:54   #581
par
V.I.P
 
Avatari i par
 
Data e antarėsimit: Oct 2015
Vendndodhja: Sa me shume kryqezim rrugesh ndertohen aq me pak dinjitet vardiset anes.
Posts: 3,945
Thanks: 1,300
Thanked 1,788 Times in 1,052 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 75
par i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sa dakord jeni me kompensimin per banoret e Unazes qe i kane nderimet pa

”As flijimin nuk ia lejuan, spektakli do pėrsėritet nė shtėpinė e atyre qė i lanė vetėm”


Ditėn e sotme me forcėn e dhjetra efektivėve, mes tyre dhe tė FNSH-sė dhe Shqiponjave, u nxorėn jashtė familjarėt e Bajram Nelės, nė zonėn e Laprakės nė Tiranė.

Shtėpia e tyre dykatėshe u rrafshua nga fadromat nė kuadėr tė projektit tė Unazės sė Madhe nė kryeqytet, ndėrsa tre vatra tė tjera proteste janė duke u zhvilluar, te Bregu i Lumit, nė zonėn e Astirit dhe nė Shkozė.

E megjithatė pėr gazetarin Enton Abilekaj tė gjitha shtėpitė do tė kenė tė njėjtin fat si banesa e Nelės, sa kohė qė qytetarėt nuk bashkohen dhe protestojnė mė vete.

Abilekaj shkruan se tė gjithė ata qė ndoqėn ‘spektaklin’ e banditėve tė Ramės nga ekrani i televizorit, nesėr mund tė kenė fatin e njėjtė me familjen Nela.

Reagimi i Abilekajt:

Keshtu si po prishet kjo shtepi, do prishen te gjitha te Unaza e re. Bajram Nela, u ngujua me gruan, largoi dy vajzat adoleshente qe te mos traumatizoheshin perjete dhe nenen 80 – vjecare qe te mos e humbiste jeten. Vendosi te flijohej vet me bashkeshorten, nen rrenojat e shtepise, kur qeveria-me keq se pushtuesi, ti nxirrte ne rruge me projektin e hartuar nga firma private.

As flijimin nuk ia lejuan. Ai mbeti vetem me gruan, ndersa ata qe i premtuan se do benin nje mur njerezor te perbashket po ndiqnin spektaklin e banditeve te Edi Rames. Spektaklin qe do perseritet ne shtepite e tyre. Neser, pasneser deri ne fund te muajit.

Do e lene njeri – tjetrin vetem perballe bandes qe ka rrembyer shtetin dhe po plackit gjithcka. Ne fund hajdutet do harbohen ne gostine e 40 milione eurove, ndersa viktimat do struken me frike ne kolibet e meshires. Ky ka qene, eshte dhe do te jete fati i shqiptareve.
__________________
KUR FUQIA E DASHURISE TE MPOSHT DASHURINE PER PUSHTET DO TE GJEJ PAQE NJEREZIMI
par nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-12-2018, 09:47   #582
par
V.I.P
 
Avatari i par
 
Data e antarėsimit: Oct 2015
Vendndodhja: Sa me shume kryqezim rrugesh ndertohen aq me pak dinjitet vardiset anes.
Posts: 3,945
Thanks: 1,300
Thanked 1,788 Times in 1,052 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 75
par i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sa dakord jeni me kompensimin per banoret e Unazes qe i kane nderimet pa

Sikur te vidhej me pak ne ate rruge jo vetem do ju ndertohej streha atyre familjeve por do ndertoheshin edhe ca km rruge te tjera ne unaze.
__________________
KUR FUQIA E DASHURISE TE MPOSHT DASHURINE PER PUSHTET DO TE GJEJ PAQE NJEREZIMI

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga par : 07-12-2018 nė 10:12
par nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i par pėlqehet nga
i vjetėr 07-12-2018, 10:31   #583
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 12,446
Thanks: 9,424
Thanked 5,037 Times in 3,138 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 286
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sa dakord jeni me kompensimin per banoret e Unazes qe i kane nderimet pa

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga par Shiko postimin
Sikur te vidhej me pak ne ate rruge jo vetem do ju ndertohej streha atyre familjeve por do ndertoheshin edhe ca km rruge te tjera ne unaze.
Keta o vjedhin shum o hic
Skane nevoje per krruajtse dhembesh!
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-12-2018, 11:23   #584
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 3,725
Thanks: 1,725
Thanked 1,755 Times in 994 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 73
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sa dakord jeni me kompensimin per banoret e Unazes qe i kane nderimet pa

Plehra.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Venom pėlqehet nga
i vjetėr 07-12-2018, 12:38   #585
3d1
V.I.P
 
Avatari i 3d1
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Vendndodhja: Tirane
Posts: 2,313
Thanks: 152
Thanked 442 Times in 288 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 50
3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sa dakord jeni me kompensimin per banoret e Unazes qe i kane nderimet pa

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Venom Shiko postimin
Plehra.
Do e haj ndonje cironke......peshkaqeni ka imunitet
__________________
Sa me shume i njoh njerezit,aq me shume me pelqejne kafshet.
3d1 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i 3d1 pėlqehet nga
i vjetėr 07-12-2018, 12:40   #586
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 3,725
Thanks: 1,725
Thanked 1,755 Times in 994 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 73
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sa dakord jeni me kompensimin per banoret e Unazes qe i kane nderimet pa

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga 3d1 Shiko postimin
Do e haj ndonje cironke......peshkaqeni ka imunitet
Dihet ai muhabet.
Kryeprokurorja eshte kukull edhe leve e pushtetit. Ne nje vend normal ku ligji respektohet duhet ishin arrestu Gijknuri me shoke.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-12-2018, 12:40   #587
King Bardhyl
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 2,869
Thanks: 1,503
Thanked 1,272 Times in 845 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 54
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sa dakord jeni me kompensimin per banoret e Unazes qe i kane nderimet pa

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Venom Shiko postimin
Plehra.
Shumė mirė bėn qė e ndaluan por nuk mjafton vetėm me kaq.
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga par Shiko postimin
Dhe duhet qė Prokuroria ta fillojė pikėrisht me Drejtorin e ARRSH-sė, atė birbon me mbiemėr Qėndro qė trashte zėrin nė TV pėrballė akuzave tė bėra nga njė deputete e Parlamentit tė Shqipėrisė.
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i King Bardhyl pėlqehet nga
i vjetėr 07-12-2018, 17:43   #588
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,057
Thanks: 575
Thanked 1,024 Times in 619 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 107
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Sa dakord jeni me kompensimin per banoret e Unazes qe i kane nderimet pa

Vazhdojne protestat ne astir ...

__________________
Always Loud & Always Proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur