Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura > Arti dhe Kultura Botėrore > Shkrimtarė tė huaj

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 09-10-2018, 09:09   #21
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 20,761
Thanks: 16,256
Thanked 10,029 Times in 5,761 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 279
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shuhet shkrimtari Gabriel Garcia Marquez

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
edhe julio iglesias
Oh ai eshte Hot pastaj ....
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-10-2018, 10:23   #22
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,901
Thanks: 3,611
Thanked 684 Times in 539 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 32
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shuhet shkrimtari Gabriel Garcia Marquez

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Nje delegat amerikan,i tregoi administratorit se ne Shtetet e Bashkuara e vene lopen ne njeren ane dhe....del qumshti i pasterilizuar,madje dhe gjalpi i paketuar.


Kjo e trasha ka fitu...status apo pas.Naten e mire....

Nje emigrant shqiptar i tregoi te atit ne Shqiperi per cudite ne boten e huaj: T'a shohesh baba derrin qe futet ne nje ane dhe sallamin qe del nga ana tjeter.

Nje here, dy here ky muhabet i ati i kthehet: Cudia e botes shqiptare eshte se futet sallami ne nje ane dhe del derri ne anen tjeter.


Sa per ate te shendoshen, ajo fut energji te paster ne nje ane dhe nxjerr ide qe vine era mut ne anen tjeter.


Dea
Adea ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-10-2018, 10:28   #23
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,680
Thanks: 371
Thanked 1,973 Times in 1,331 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shuhet shkrimtari Gabriel Garcia Marquez

O Adea, mos hidh monedha si te Manastiri i Shen Naumit
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-10-2018, 10:35   #24
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,901
Thanks: 3,611
Thanked 684 Times in 539 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 32
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shuhet shkrimtari Gabriel Garcia Marquez

Kemba ime nuk futet ne asnje tempull ndertuar me doren e njerezve, sepse jam tempull vete.

Sa per monedha, kam hedhur nje monedhe ne Itali, ne vitin 1998. Vizita e pare me bashkshortin dhe vajzen gati nje vjecare pas shpernguljes ne Kanada. Nuk kapem dot avionin per ne Tirane dhe qendruam ne Rome tek xhaxhai i bashkshortit qe ishte edhe funksionar i larte i Vatikanit.

Shetitjet ne Rome... Saint-Peter cathedral...


Dea
Adea ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-10-2018, 10:58   #25
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 13,072
Thanks: 11,524
Thanked 6,260 Times in 2,974 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 190
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shuhet shkrimtari Gabriel Garcia Marquez

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
Megjithate ne do ta kujtojm ne jete te jeteve si xhaxhi enverin

Jo per gje po ai i ka dashur femrat deri ne vetmohim
dhe drague shan enveristėt! hahahah
Paci njė ditė tė mirė!
__________________
devollitėt thonė
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-10-2018, 11:05   #26
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,680
Thanks: 371
Thanked 1,973 Times in 1,331 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shuhet shkrimtari Gabriel Garcia Marquez

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Adea Shiko postimin
Kemba ime nuk futet ne asnje tempull ndertuar me doren e njerezve, sepse jam tempull vete.

Sa per monedha, kam hedhur nje monedhe ne Itali, ne vitin 1998. Vizita e pare me bashkshortin dhe vajzen gati nje vjecare pas shpernguljes ne Kanada. Nuk kapem dot avionin per ne Tirane dhe qendruam ne Rome tek xhaxhai i bashkshortit qe ishte edhe funksionar i larte i Vatikanit.

Shetitjet ne Rome... Saint-Peter cathedral...


Dea
E pra, "monedhat" e tempullit tend mos i hidh ke Manastiri i Shen Naumit
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-10-2018, 11:11   #27
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,901
Thanks: 3,611
Thanked 684 Times in 539 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 32
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shuhet shkrimtari Gabriel Garcia Marquez

Une jam tempull dhe lek dhe shekel dhe monedhe. Ajo qe mund te hedh eshte vetvetja.


Dea
Adea ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-10-2018, 11:25   #28
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,680
Thanks: 371
Thanked 1,973 Times in 1,331 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shuhet shkrimtari Gabriel Garcia Marquez

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Adea Shiko postimin
Une jam tempull dhe lek dhe shekel dhe monedhe. Ajo qe mund te hedh eshte vetvetja.


Dea
E mire, hidhu qe te heqesh edhe morrat
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-10-2018, 12:19   #29
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,901
Thanks: 3,611
Thanked 684 Times in 539 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 32
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shuhet shkrimtari Gabriel Garcia Marquez

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elian70 Shiko postimin
E mire, hidhu qe te heqesh edhe morrat
Hehehe me qejfin me te madh po pohoj se kam zene dy here morra ne jete. Njehere ne kampin e veres ne Vlore dhe heren e dyte pasi njoha nje hollandez.

Pasi me lyen koken me DDT dhe me vune nje turban ne koke, prinderit me lane prapa deres se shtepise. Mami me dha nje kreher me bisht per te kruar koken mbi turban. Pasi mi hoqen morrat ngelen therrizat. Ato jane vezet e morrave. Qejf o qejf, kur me vinte mami koken ne preher dhe me hiqte therrizat nje e nga nje. Vdes qe te me ferkoje koken dhe floket dikush.


Dea
Adea ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-10-2018, 13:27   #30
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,680
Thanks: 371
Thanked 1,973 Times in 1,331 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shuhet shkrimtari Gabriel Garcia Marquez

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Adea Shiko postimin
Hehehe me qejfin me te madh po pohoj se kam zene dy here morra ne jete. Njehere ne kampin e veres ne Vlore dhe heren e dyte pasi njoha nje hollandez.

Pasi me lyen koken me DDT dhe me vune nje turban ne koke, prinderit me lane prapa deres se shtepise. Mami me dha nje kreher me bisht per te kruar koken mbi turban. Pasi mi hoqen morrat ngelen therrizat. Ato jane vezet e morrave. Qejf o qejf, kur me vinte mami koken ne preher dhe me hiqte therrizat nje e nga nje. Vdes qe te me ferkoje koken dhe floket dikush.


Dea
Nga gjithe ky hartim vetem nje gje s'mora vesh une. Pse te lane prapa deres se shtepise? Ti mire e kishe koken me benzine....
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-10-2018, 13:32   #31
Emanuelaela
Anėtar i ri
 
Data e antarėsimit: Oct 2018
Posts: 13
Thanks: 15
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 0
Emanuelaela ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Shuhet shkrimtari Gabriel Garcia Marquez

Ka qene shkrimtari im i preferuar u prefte ne paqe
Emanuelaela nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-10-2018, 13:43   #32
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,680
Thanks: 371
Thanked 1,973 Times in 1,331 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shuhet shkrimtari Gabriel Garcia Marquez

Ju shofte fara...komunist i qelbur...

p.s. s'ka lene me foto pa bere me Kastron...
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur