Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Arti i kuzhinės

Arti i kuzhinės Cilat janė ushqimet dhe gatimet tuaja tė preferuara ? ''Mė thuaj se ēfarė ha, tė tė them se ēfare je.''

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 20-08-2019, 15:32   #101
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,464
Thanks: 15,082
Thanked 8,918 Times in 6,017 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 388
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Talking Re: Cfare po hani apo keni ngrene sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Mos e kishe fjalėn pėr "MIFA" o katnar?
ehhhhhhhhhhhhhhhhhhh
🖤 (1)
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-08-2019, 15:54   #102
Elushe
~*~loved~*~
 
Avatari i Elushe
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Posts: 4,001
Thanks: 1,618
Thanked 1,770 Times in 758 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 150
Elushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare po hani apo keni ngrene sot?

Kte - healthy eating gjasme.
__________________
Ndrysho por beje ngadale, drejtimi eshte me i rendesishem se shpejtesia!
Elushe nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-08-2019, 16:06   #103
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 46,568
Thanks: 14,568
Thanked 12,450 Times in 7,792 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 682
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare po hani apo keni ngrene sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
ehhhhhhhhhhhhhhhhhhh
Po ngatėron ilaQin e rrobave me biQikletėn shoku_tanku. (milva me mifa)
Kjo ėshtė shenjė se tanku ka rrjedhur ė?
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-08-2019, 16:26   #104
Prudence
V.I.P
 
Avatari i Prudence
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Posts: 5,978
Thanks: 3,960
Thanked 6,660 Times in 2,249 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 125
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare po hani apo keni ngrene sot?

Sot do sharroj.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about.
Be kind. Always.
Prudence nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-08-2019, 16:31   #105
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,464
Thanks: 15,082
Thanked 8,918 Times in 6,017 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 388
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Re: Cfare po hani apo keni ngrene sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Po ngatėron ilaQin e rrobave me biQikletėn shoku_tanku. (milva me mifa)
Kjo ėshtė shenjė se tanku ka rrjedhur ė?
Ato shenja jane me duket apo ...kshu fillo.

AproPO....jam i lodh,kisha qejf me nejt,por kqyra qe po na hedhin ne treg,nga kryet me plisa,fjaluer te reja...ne po ja fus gjumit.

Eshte me mire keshtu sepse kom qem ne i acarume sot.

@ANGI.

I thashe asaj ruses apo VAJZES SOT....me therrit ne emer dhe shkurt...Beni.

HIHIHI...danke,danke.

Falenero None + Babe ne jo mu.

QUDIA te Beni....Babain nga Kazakistani te JEMEN nga....Uzbekistani.

KAQ.

ALE.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-08-2019, 16:32   #106
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 15,244
Thanks: 791
Thanked 1,217 Times in 912 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 120
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare po hani apo keni ngrene sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Mos e kishe fjalėn pėr "MIFA" o katnar?
E ashtu ja thashe edhe une.
shoku_tanku ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur