Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura > Arti Shqiptar > Punimet e Anėtarve

Punimet e Anėtarve Punime tė ndryshme Artistike.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 22-03-2012, 06:03   #1
BvizioN
Zeri i Mirdites
 
Avatari i BvizioN
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: UK
Posts: 47
Thanks: 18
Thanked 352 Times in 43 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
BvizioN ėshtė nė rrugė tė mbarė
Punime nga Bardhok Ndoji

Keto video jane realizuar nga une Bardhok Ndoji.

Thethi (Shkoder)

Liqeni i Mjelmave, Drilon


Efekte Filmike


Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Mandi : 29-08-2019 nė 07:19
BvizioN nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-03-2012, 18:12   #2
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Posts: 7,199
Thanks: 6,909
Thanked 3,198 Times in 1,313 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Punime nga Bardhok Ndoji

Shumė clipe cilsore dhe creative, tė uroj suksese Bardhok.
__________________

Mandi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-04-2012, 21:06   #3
Brari
V.I.P
 
Avatari i Brari
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 3,558
Thanks: 3
Thanked 35 Times in 18 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 25
Brari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Punime nga Bardhok Ndoji

ate me theth e pash me shum lezet e interes..
ishte fantastike..
ato tjerat spo i shoh se kam hall mos me ikin imazhet e thethit..

nje mrekulli..

te lumte o bardhok bardhaku..

na trego si shkohet ne ato vende se dua te shkoj me kte kitin a si e ka..

do vini ju tjeret mo..?
Brari nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-09-2013, 07:58   #4
NeVertiti
Kohe & Stine
 
Avatari i NeVertiti
 
Data e antarėsimit: Oct 2011
Vendndodhja: PerTej HoriZontit
Posts: 306
Thanks: 0
Thanked 3 Times in 3 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 14
NeVertiti ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėNeVertiti ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėNeVertiti ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėNeVertiti ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėNeVertiti ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėNeVertiti ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithė
Pėrgjigje e: Punime nga Bardhok Ndoji

Fantastike..!!!!
NeVertiti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-09-2013, 09:16   #5
Loreal
V.I.P
 
Avatari i Loreal
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 5,756
Thanks: 806
Thanked 785 Times in 350 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 105
Loreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Punime nga Bardhok Ndoji

Shume te bukura...
Loreal nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur