Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura > Arti Shqiptar > Punimet e Anėtarve

Punimet e Anėtarve Punime tė ndryshme Artistike.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 19-02-2010, 07:25   #1
endrilejladesign
Anėtar
 
Avatari i endrilejladesign
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: italy
Posts: 86
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
endrilejladesign ėshtė nė rrugė tė mbarė
Wink Nje nga Vizatimet e mia..

__________________
facebook----> ENDRI LEJLA
endrilejladesign nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-03-2010, 09:54   #2
PUPA
V.I.P
 
Avatari i PUPA
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Vendndodhja: Italy
Posts: 671
Thanks: 0
Thanked 6 Times in 6 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
PUPA ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Nje nga Vizatimet e mia..

si vizatim qeka shum realist e shum i bukur,si performanc tregoka jeten e klandestinve qe zbarkonin ne itali...
__________________
Rinuncia al tuo potere di attrarmi ed io rinuncerņ alla mia volontą di seguirti. (William Shakespeare )
PUPA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-03-2010, 10:14   #3
Alb_LoVeR
V.I.P
 
Avatari i Alb_LoVeR
 
Data e antarėsimit: Nov 2009
Vendndodhja: LosT In YouR EyeS
Posts: 1,568
Thanks: 0
Thanked 17 Times in 17 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 14
Alb_LoVeR ėshtė vėrtetė talentėAlb_LoVeR ėshtė vėrtetė talentėAlb_LoVeR ėshtė vėrtetė talentėAlb_LoVeR ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Nje nga Vizatimet e mia..

Shume e bukur , mbahemi ne shqiptaret dhe me gomone dhe me not shkojme ...
__________________
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

E hėnė: Pashe
E martė:Njoha
E merkure : Besova
E enjte: Dashurova
E premte: U lendova
Shtunė:Vdiqa
E diel : U harrova
Alb_LoVeR nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-03-2010, 02:16   #4
endrilejladesign
Anėtar
 
Avatari i endrilejladesign
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: italy
Posts: 86
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
endrilejladesign ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Nje nga Vizatimet e mia..

per te qene cik me te qarte ........gjithcka e bere vetem me lapsssssss ....

__________________
facebook----> ENDRI LEJLA
endrilejladesign nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-03-2010, 20:33   #5
r00t
V.I.P
 
Avatari i r00t
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Monaco
Posts: 647
Thanks: 0
Thanked 9 Times in 9 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 14
r00t ėshtė vėrtetė talentėr00t ėshtė vėrtetė talentėr00t ėshtė vėrtetė talentėr00t ėshtė vėrtetė talentė
Re: Nje nga Vizatimet e mia..

Pune shum e bukur endrilajd keto vizatimet jan profesionale
sben keq te hapesh pavion ne ndonji galeri aty ku jeton sepse jam mese i sigurt qe do ket njerez qe do i blejn keto punime
__________________
Mė pranė njėri tjetrit
lidhuni.com
r00t nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-03-2010, 01:20   #6
endrilejladesign
Anėtar
 
Avatari i endrilejladesign
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: italy
Posts: 86
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
endrilejladesign ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Nje nga Vizatimet e mia..

Stealth shum flm per komplimentin , idene dhe keshillen e mire . per ato gjera jam i interesuar prej kohesh . por faktikisht edhe arti , si shume fusha te tjera ka nevoje per mbeshtje finaciare , morale dhe sidomos duhen kotakte e duhur per tu futur ne ato kanalet kur arti gershetohet me biznesin e mire . kto kohet e fundit kam marre nje Ftese-oferte per te hapur nje ekspozite ne nje ambient ne Milano . e kam pranuar Direkkkkkkt sepse ambientet ku ekspozohen punimet paguhen zakonisht kurse mua ma bene si oferte miqesore sepse influencoi nje miku im , nje kengetar venezuelan aty ne Milano . por tani per ti bere ato punet duhen edhe ca bojra apo jo ??? dhe ktu ne italia materialet e artit nuk kushtojne pak .. jemi ne perpjekje e siper me pak fjale

gjith t mirat
__________________
facebook----> ENDRI LEJLA
endrilejladesign nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-03-2010, 20:16   #7
r00t
V.I.P
 
Avatari i r00t
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Monaco
Posts: 647
Thanks: 0
Thanked 9 Times in 9 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 14
r00t ėshtė vėrtetė talentėr00t ėshtė vėrtetė talentėr00t ėshtė vėrtetė talentėr00t ėshtė vėrtetė talentė
Re: Nje nga Vizatimet e mia..

ne fakt ti kryesoren e ke kapur sepse tashti ben pjes te njerzit qe nuk shofin vetem me dy sy por hyn te ata te cilet skan kufi ne kendveshtrimin e botes me pak fjal paguajn spaguajn te tjeret dikush qe e njef artin e vlereson talentin shum shpejt
un kam pikturuar dhe vet me pare prandaj me pelqeu imagjinata jote
vetem mos ndalo se pikturuari sepse mbase esht e vetmja gje qe do mund te ta mbushi jeten me ngjyra
__________________
Mė pranė njėri tjetrit
lidhuni.com
r00t nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-03-2010, 22:44   #8
endrilejladesign
Anėtar
 
Avatari i endrilejladesign
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: italy
Posts: 86
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
endrilejladesign ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Nje nga Vizatimet e mia..

stelath <------- shum shum flm . jojo sdo ndaloj . fale zotit deri tani skam pas nei arsye per te ndaluar . thjesht cik probleme me financimin e materialeve . se shpejti do merrem edhe me AirBrush=Aereografia .
__________________
facebook----> ENDRI LEJLA
endrilejladesign nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-04-2010, 20:03   #9
endrilejladesign
Anėtar
 
Avatari i endrilejladesign
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: italy
Posts: 86
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
endrilejladesign ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Nje nga Vizatimet e mia..__________________
facebook----> ENDRI LEJLA
endrilejladesign nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-04-2010, 17:06   #10
Emilia
Anėtar
 
Avatari i Emilia
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 59
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
Emilia ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Nje nga Vizatimet e mia..

Komplimente, nice job
te uroj suksese
Emilia nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-04-2010, 21:03   #11
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,073
Thanks: 5,644
Thanked 11,795 Times in 4,133 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 354
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Nje nga Vizatimet e mia..

endrilejladesign Bravo, Urime dhe me gjith shpirt uroj te realizohen tgjitha endrrat ..dhe dicka mos u tkurr nga azgje ne bote ...sepse nese ke vullnet arrin cdo gje ne jete dhe mund cdo pengese ..Bravo
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-04-2010, 15:04   #12
Never
Anėtar i ri
 
Avatari i Never
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Durres
Posts: 10
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Never ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Nje nga Vizatimet e mia..

Bukur shume suksese cuno
__________________
TaKe YoUr TiMe
Never nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-04-2010, 17:44   #13
SiL3nT
Anėtar
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Sweden
Posts: 37
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SiL3nT ėshtė nė rrugė tė mbarė
Re: Nje nga Vizatimet e mia..

Shume shume shume bukur panvarsisht qe nuk marr vesh nga arti por po me duken shume te bukra.. suksese Endri
__________________

Mos qaj...! sepse ne bot, gjithmon egziston nje person, qe jeton per buzqeshjen tende.
SiL3nT nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-04-2010, 10:03   #14
PUPA
V.I.P
 
Avatari i PUPA
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Vendndodhja: Italy
Posts: 671
Thanks: 0
Thanked 6 Times in 6 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
PUPA ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Nje nga Vizatimet e mia..

Complimenti ragazzo nella vita bisogna comprare l'uovo per arrivare alla gallina,perche se compri direttamente la gallina rischi che non fa le uova..Bravo mi sei piaciutto molto..
__________________
Rinuncia al tuo potere di attrarmi ed io rinuncerņ alla mia volontą di seguirti. (William Shakespeare )
PUPA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-05-2010, 17:45   #15
endrilejladesign
Anėtar
 
Avatari i endrilejladesign
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: italy
Posts: 86
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
endrilejladesign ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Nje nga Vizatimet e mia..

flm te gjithve per komplimentet keshillat dhe sugjerimet !! ju lexova te gjitheve me shume vemendje . ju falenderoj edhe njehere me shume dashamiresi . se shpejti do tju tregoj edhe punimet e mija te reja ... !!! ju uroj gjith te mirat
me respekt nga Endri


__________________
facebook----> ENDRI LEJLA
endrilejladesign nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-05-2010, 16:33   #16
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,983
Thanks: 15,528
Thanked 9,226 Times in 6,237 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nje nga Vizatimet e mia..

Komplimente.
Nga piktura nuk marre vesh,por me duken shume te gjalla...
Te uroj shume shume sukses.
Bravo
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-05-2010, 15:19   #17
endrilejladesign
Anėtar
 
Avatari i endrilejladesign
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: italy
Posts: 86
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
endrilejladesign ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Nje nga Vizatimet e mia..

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Komplimente.
Nga piktura nuk marre vesh,por me duken shume te gjalla...
Te uroj shume shume sukses.
Bravo
...sinqerisht ..as une nuk marr vesh nga arti . por dua te marr vesh sa me shume sepse e dua artin .
flm per komplimentin dhe urimin . gjith te mirat edhe ty gjithashtu
__________________
facebook----> ENDRI LEJLA
endrilejladesign nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-06-2010, 19:58   #18
endrilejladesign
Anėtar
 
Avatari i endrilejladesign
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: italy
Posts: 86
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
endrilejladesign ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Nje nga Vizatimet e mia..

__________________
facebook----> ENDRI LEJLA
endrilejladesign nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-06-2010, 23:28   #19
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Posts: 7,190
Thanks: 6,868
Thanked 3,181 Times in 1,306 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nje nga Vizatimet e mia..

Shume bukur Endro..te uroj suksese.
__________________

Mandi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-07-2010, 23:37   #20
endrilejladesign
Anėtar
 
Avatari i endrilejladesign
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: italy
Posts: 86
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
endrilejladesign ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Nje nga Vizatimet e mia..

flm MANDO

__________________
facebook----> ENDRI LEJLA
endrilejladesign nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur