Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura > Arti Shqiptar > Punimet e Anėtarve

Punimet e Anėtarve Punime tė ndryshme Artistike.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 04-10-2010, 21:34   #41
E_PAKAPSHME
V.I.P
 
Avatari i E_PAKAPSHME
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Tirane
Posts: 292
Thanks: 0
Thanked 4 Times in 4 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 9
E_PAKAPSHME ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Nje nga Vizatimet e mia..

weeeeeeeee. sa nam kto, skisha pa naj here. po ti ku i ke bo kto, se ne shqiperi skam pa
E_PAKAPSHME nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-10-2010, 21:43   #42
USA NR1
United State of Albania
 
Avatari i USA NR1
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: uhu sa larg
Posts: 1,885
Thanks: 73
Thanked 36 Times in 10 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 17
USA NR1 ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUSA NR1 ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUSA NR1 ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUSA NR1 ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUSA NR1 ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUSA NR1 ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithė
Pėrgjigje e: Nje nga Vizatimet e mia..

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SubZ Shiko postimin
E di ē'do tė thot qė ja ke futur komplet kot!

Ajo BMW nuk ka sesi tė jetė njė makinė tjetėr, po thjesht ėshtė ''CONCEPT'' i krijuar nga autori. Nuk ndryshon aspak dora dhe mėnyra e tė vizatuarit. Shikohen linjat e pėrdorura tek makinat e tjera, ecėn nė njė vijė dhe jo ndryshe, duke pėrdorur brush etj... Tė gjitha janė punime dore dhe jo tė ilustruara dhe rregulluara me photoshop, 3D-max, Coreldraw etj...!


Endri, mė mbetet tė tė them, do ishte krim mos tė vazhdoje tė pikturoje dhe ta zhvilloje talentin qė tė karakterizon.

Suksese nė ēdo hap qė hedh.
me vjen keq por prej teje nuk kerkova pergjigje dhe s'tu drejtova tije me postime ,dhe skam mendjen asnjerin me ofendu dhe une nuk i shof ofendime postimet e mia por vetem ta pyes, jam i realte dhe nuk kam asnje te keqe,
une i shikoj 4 vizatime qe dallohen me tjera dhe me pelqejne ato 4 vizatime ne menyre profesionale jane,nese edhe porschen e shikojme disi eshte me e shtipur se origiinali ,nese dicka nuk me pelqen tash une nuk do te shkruaj se eshte edhe mire apo????
ti jep mendimin tend kurse une timin dhe besoj se kam te drejte te shkruaj mendimin tim nese nuk kam te drejte te shkruaj atehere me trego dhe ketu nuk postoj shume thjesht...
une se kam ndermend me ofendu por te shkruaj me te ne menyre normale dhe e pyeta le te me jape ai pergjigje shume thjeshte
(pa ofendime)

Suksese Endri
USA NR1 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-10-2010, 21:49   #43
USA NR1
United State of Albania
 
Avatari i USA NR1
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: uhu sa larg
Posts: 1,885
Thanks: 73
Thanked 36 Times in 10 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 17
USA NR1 ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUSA NR1 ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUSA NR1 ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUSA NR1 ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUSA NR1 ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUSA NR1 ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithė
Pėrgjigje e: Nje nga Vizatimet e mia..

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga endrilejladesign Shiko postimin
kush ka dyshime rreth origjinalitet te punimeve te mija qe kam postuar le tme thote . une jam i disponueshem tju dergoj nje video ku shfaqen vizatimet e mija (te gjitha kto qe kam publikuar ktu ) ...ku shfaqen punimet e mija ne duart e mija dhe me firmen time .

une skam kohe te humbas me manipulime virtuale .
shnet
lexo postimin tim me vemendje nr 36 nese ke mundesi pergjigju nese jo sdo te thote asgje...

Pershendetje dhe cdo te mira te uroj dhe suksese Endri
USA NR1 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-10-2010, 21:51   #44
SubZ
A Legend Never Dies
 
Avatari i SubZ
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Underground
Posts: 745
Thanks: 0
Thanked 9 Times in 8 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 13
SubZ ėshtė vėrtetė talentėSubZ ėshtė vėrtetė talentėSubZ ėshtė vėrtetė talentėSubZ ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Nje nga Vizatimet e mia..

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga USA NR1 Shiko postimin
me vjen keq por prej teje nuk kerkova pergjigje dhe s'tu drejtova tije me postime ,dhe skam mendjen asnjerin me ofendu dhe une nuk i shof ofendime postimet e mia por vetem ta pyes, jam i realte dhe nuk kam asnje te keqe,
une i shikoj 4 vizatime qe dallohen me tjera dhe me pelqejne ato 4 vizatime ne menyre profesionale jane,nese edhe porschen e shikojme disi eshte me e shtipur se origiinali ,nese dicka nuk me pelqen tash une nuk do te shkruaj se eshte edhe mire apo????
ti jep mendimin tend kurse une timin dhe besoj se kam te drejte te shkruaj mendimin tim nese nuk kam te drejte te shkruaj atehere me trego dhe ketu nuk postoj shume thjesht...
une se kam ndermend me ofendu por te shkruaj me te ne menyre normale dhe e pyeta le te me jape ai pergjigje shume thjeshte
(pa ofendime)

Suksese Endri
Mundohu tė pėrdorėsh shenja pikėsimi, se nuk do mbajė bombėl oksigjeni me vete pėr tė lexuar shkrimet qė bėn.

Kuptoje dhe njėherė se ē'do tė thot ''CONCEPT'', shikoje kėtė foton e publikuar nė njė revistė makinash nė Itali.Endri i krijon nga imagjinata e tij, dhe nuk mundohet tė shikojė makina qė tė bėj vizatim. Ky ėshtė ndryshimi qė ti mendon se e ka deformuar makinėn apo e ka vizatuar keq. Fotot janė idetė e Endrit, janė koncepte, makina qė si kemi parė as unė dhe as ti, po imagjinata e tij i krijon nė telajo.

Mos merr vrullė se askush nuk po tė thot, mos shkruaj as mos komento, forumi ėshtė i lirė pėr tė gjithė. Thjesht bėj pyetjet mė tė thjeshta, se nė syrin e dikujt tjetėr duken si tendecioze, jo tė gjithė tė njohin. Endri u ndje i ofenduar pėrderisa vuri dhe njė video me punimet e tij. Tani po sjell dhe unė njė mega-video me tė gjitha punimet e makinave qė ka krijuar Endri.

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=85RAnCwqYvI[/YOUTUBE]

Endri, suksese dhe njėherė.
__________________
जीव हस अनुरज
Live Laugh Love
Jetė Qesh Dashuri
SubZ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-10-2010, 22:00   #45
USA NR1
United State of Albania
 
Avatari i USA NR1
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: uhu sa larg
Posts: 1,885
Thanks: 73
Thanked 36 Times in 10 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 17
USA NR1 ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUSA NR1 ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUSA NR1 ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUSA NR1 ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUSA NR1 ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUSA NR1 ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithė
Pėrgjigje e: Nje nga Vizatimet e mia..

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SubZ Shiko postimin
Mundohu tė pėrdorėsh shenja pikėsimi, se nuk do mbajė bombėl oksigjeni me vete pėr tė lexuar shkrimet qė bėn.

Kuptoje dhe njėherė se ē'do tė thot ''CONCEPT'', shikoje kėtė foton e publikuar nė njė revistė makinash nė Itali.Endri i krijon nga imagjinata e tij, dhe nuk mundohet tė shikojė makina qė tė bėj vizatim. Ky ėshtė ndryshimi qė ti mendon se e ka deformuar makinėn apo e ka vizatuar keq. Fotot janė idetė e Endrit, janė koncepte, makina qė si kemi parė as unė dhe as ti, po imagjinata e tij i krijon nė telajo.

Mos merr vrullė se askush nuk po tė thot, mos shkruaj as mos komento, forumi ėshtė i lirė pėr tė gjithė. Thjesht bėj pyetjet mė tė thjeshta, se nė syrin e dikujt tjetėr duken si tendecioze, jo tė gjithė tė njohin. Endri u ndje i ofenduar pėrderisa vuri dhe njė video me punimet e tij. Tani po sjell dhe unė njė mega-video me tė gjitha punimet e makinave qė ka krijuar Endri.

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=85RAnCwqYvI[/YOUTUBE]

Endri, suksese dhe njėherė.
o vella i mire nuk jam une duke shkruar per Concept por per linijat e vizatimit.....
Kalofsh mire dhe cdo te mira te uroj ne jete...
(me ke keqkuptuar po me duket skam mendim te keq joooo)
se edhe vizatimi mvaret nga njehere se si eshte i disponuar Njeriu
USA NR1 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-10-2010, 22:10   #46
USA NR1
United State of Albania
 
Avatari i USA NR1
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: uhu sa larg
Posts: 1,885
Thanks: 73
Thanked 36 Times in 10 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 17
USA NR1 ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUSA NR1 ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUSA NR1 ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUSA NR1 ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUSA NR1 ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUSA NR1 ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithė
Pėrgjigje e: Nje nga Vizatimet e mia..

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SubZ Shiko postimin
Mundohu tė pėrdorėsh shenja pikėsimi, se nuk do mbajė bombėl oksigjeni me vete pėr tė lexuar shkrimet qė bėn.

Kuptoje dhe njėherė se ē'do tė thot ''CONCEPT'', shikoje kėtė foton e publikuar nė njė revistė makinash nė Itali.Endri i krijon nga imagjinata e tij, dhe nuk mundohet tė shikojė makina qė tė bėj vizatim. Ky ėshtė ndryshimi qė ti mendon se e ka deformuar makinėn apo e ka vizatuar keq. Fotot janė idetė e Endrit, janė koncepte, makina qė si kemi parė as unė dhe as ti, po imagjinata e tij i krijon nė telajo.

Mos merr vrullė se askush nuk po tė thot, mos shkruaj as mos komento, forumi ėshtė i lirė pėr tė gjithė. Thjesht bėj pyetjet mė tė thjeshta, se nė syrin e dikujt tjetėr duken si tendecioze, jo tė gjithė tė njohin. Endri u ndje i ofenduar pėrderisa vuri dhe njė video me punimet e tij. Tani po sjell dhe unė njė mega-video me tė gjitha punimet e makinave qė ka krijuar Endri.

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=85RAnCwqYvI[/YOUTUBE]

Endri, suksese dhe njėherė.
----------------------------------------------------------------------------------
USA NR1 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-10-2010, 22:12   #47
SubZ
A Legend Never Dies
 
Avatari i SubZ
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Underground
Posts: 745
Thanks: 0
Thanked 9 Times in 8 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 13
SubZ ėshtė vėrtetė talentėSubZ ėshtė vėrtetė talentėSubZ ėshtė vėrtetė talentėSubZ ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Nje nga Vizatimet e mia..

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga USA NR1 Shiko postimin
Ai ėshtė stupid genius! lol
__________________
जीव हस अनुरज
Live Laugh Love
Jetė Qesh Dashuri
SubZ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-10-2010, 22:20   #48
USA NR1
United State of Albania
 
Avatari i USA NR1
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: uhu sa larg
Posts: 1,885
Thanks: 73
Thanked 36 Times in 10 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 17
USA NR1 ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUSA NR1 ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUSA NR1 ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUSA NR1 ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUSA NR1 ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUSA NR1 ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithė
Pėrgjigje e: Nje nga Vizatimet e mia..

mfal SubZ une deshta normal te komunikoj me Endrin e jo me ty dakord ,me te vertete spo te kuptoj une ty
nese ti i ke vizatuar ato atehere me ty do te postoj(une deshta me Endrin te postojme ne menyre normale e jo Stupid)
mos mu shit ti mua se veqse ti di ...
ok nuk do te postoj pra me ne kete teme me.....
me falni nese me keni keqkuptuar kalofsh mire..
USA NR1 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-10-2010, 22:22   #49
SubZ
A Legend Never Dies
 
Avatari i SubZ
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Underground
Posts: 745
Thanks: 0
Thanked 9 Times in 8 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 13
SubZ ėshtė vėrtetė talentėSubZ ėshtė vėrtetė talentėSubZ ėshtė vėrtetė talentėSubZ ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Nje nga Vizatimet e mia..

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga USA NR1 Shiko postimin
mfal SubZ une deshta normal te komunikoj me Endrin e jo me ty dakord ,me te vertete spo te kuptoj une ty
nese ti i ke vizatuar ato atehere me ty do te postoj(une deshta me Endrin te postojme ne menyre normale e jo Stupid)
mos mu shit ti mua se veqse ti di ...
ok nuk do te postoj pra me ne kete teme me.....
me falni nese me keni keqkuptuar kalofsh mire..
Aha, mė vjen keq pėr abortin mendor. Mė duket se nuk do tė kuptosh, po siduket paske probleme me njohjen e nuancave, duhet tė stėrvitėsh mė shumė mendjen sesa duart kur pėrdor shkrimin. Ēdo gjė qė bluan, shitet, dhe ajo e shitura blihet nga lexuesi
__________________
जीव हस अनुरज
Live Laugh Love
Jetė Qesh Dashuri
SubZ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-10-2010, 00:33   #50
endrilejladesign
Anėtar
 
Avatari i endrilejladesign
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: italy
Posts: 86
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
endrilejladesign ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Nje nga Vizatimet e mia..

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SubZ Shiko postimin
E di ē'do tė thot qė ja ke futur komplet kot!

Ajo BMW nuk ka sesi tė jetė njė makinė tjetėr, po thjesht ėshtė ''CONCEPT'' i krijuar nga autori. Nuk ndryshon aspak dora dhe mėnyra e tė vizatuarit. Shikohen linjat e pėrdorura tek makinat e tjera, ecėn nė njė vijė dhe jo ndryshe, duke pėrdorur brush etj... Tė gjitha janė punime dore dhe jo tė ilustruara dhe rregulluara me photoshop, 3D-max, Coreldraw etj...!


Endri, mė mbetet tė tė them, do ishte krim mos tė vazhdoje tė pikturoje dhe ta zhvilloje talentin qė tė karakterizon.

Suksese nė ēdo hap qė hedh.
eshte e vertete . une nuk merrem aspak me programe kompjuterike dhe sinqerisht ju them se photoshopin nuk e kam perdorur kurre ne punimet e mija artistike . jo vetem per arsye sepse me pelqejne gjerat origjinale dhe stili klasik i te berit art , por mbitegjitha edhe per arsye se huk di ta perdor .

nderkohe shume flm per komplimentat .....punimet vazhdojne ...se shpejti do ju paraqes te rejat e fundit !!!!
__________________
facebook----> ENDRI LEJLA
endrilejladesign nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-10-2010, 01:49   #51
endrilejladesign
Anėtar
 
Avatari i endrilejladesign
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: italy
Posts: 86
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
endrilejladesign ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Nje nga Vizatimet e mia..

desha te shtoj edhe dicka tjeter .....tek punimet e mija , sidomos tek disegnot e makinave une nuk e perdor aspak Vizoren ose me sakte Rigen .
thjeshte laps -gome-bojra asgje me shume .


__________________
facebook----> ENDRI LEJLA
endrilejladesign nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-10-2010, 01:57   #52
endrilejladesign
Anėtar
 
Avatari i endrilejladesign
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: italy
Posts: 86
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
endrilejladesign ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Nje nga Vizatimet e mia..

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga E_PAKAPSHME Shiko postimin
weeeeeeeee. sa nam kto, skisha pa naj here. po ti ku i ke bo kto, se ne shqiperi skam pa
E_PAKAPSHME ---> shume flm . une vizatimin e pikturen e kam fillu qe kur isha ne shqiperi , qe i vogel fare , dhe tani qe jam ne itali e vazhdoj prape . me kismet do mundohem te marr pjese ne aktivitete te ardhshme arti qe zhvillohen ne Shqiperi !!! ..dhe do shikosh edhe punimet e reja . nqs doni une do tju njoftoj me e-mail .__________________
facebook----> ENDRI LEJLA
endrilejladesign nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-10-2010, 08:43   #53
J-W
J-W-R-Unlimited
 
Avatari i J-W
 
Data e antarėsimit: Jun 2010
Posts: 2,965
Thanks: 0
Thanked 8 Times in 8 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 33
J-W ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Nje nga Vizatimet e mia..

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga endrilejladesign Shiko postimin
kush ka dyshime rreth origjinalitet te punimeve te mija qe kam postuar le tme thote . une jam i disponueshem tju dergoj nje video ku shfaqen vizatimet e mija (te gjitha kto qe kam publikuar ktu ) ...ku shfaqen punimet e mija ne duart e mija dhe me firmen time .

une skam kohe te humbas me manipulime virtuale .
shnet
Meqe ra fjala shiko keto dy emrtime qe ke bere

Njera eshte e devijuar pasi fotoja eshte marre horizontalisht dhe kur ke vendosur emrin nuk e ke ven re qe eshte shtrembur

Ndersa fotoja tjeter eshte ballore dhe kur ke ven emrin ka dale origjinale


__________________
Nuk ėshtė shenjė e mirė kur je keq !!
J-W nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-10-2010, 08:53   #54
Marina
NiNi
 
Avatari i Marina
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: N'prishtin
Posts: 686
Thanks: 0
Thanked 3 Times in 2 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 13
Marina ėshtė vėrtetė talentėMarina ėshtė vėrtetė talentėMarina ėshtė vėrtetė talentėMarina ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Nje nga Vizatimet e mia..

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga endrilejladesign Shiko postimin

Te gjitha pikturat e tua jane shume te bukura, komplimente

__________________
Tironse Mo,,,Si Tirona se bo nona !!! ;)
Marina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-10-2010, 10:36   #55
SubZ
A Legend Never Dies
 
Avatari i SubZ
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Underground
Posts: 745
Thanks: 0
Thanked 9 Times in 8 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 13
SubZ ėshtė vėrtetė talentėSubZ ėshtė vėrtetė talentėSubZ ėshtė vėrtetė talentėSubZ ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Nje nga Vizatimet e mia..

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga EuroStar Shiko postimin
Meqe ra fjala shiko keto dy emrtime qe ke bere

Njera eshte e devijuar pasi fotoja eshte marre horizontalisht dhe kur ke vendosur emrin nuk e ke ven re qe eshte shtrembur

Ndersa fotoja tjeter eshte ballore dhe kur ke ven emrin ka dale origjinale


Pėrse e lodh trurin aq shumė lol. Ato janė foto tė punuara nga Endri, diku tjetėr dhe janė vendosur nė kornizė, me pas janė bėrė fotografi me aparat dore, Endri ka pėrdorur ''PAINT'' qė tė shkruaj emrin dhe datėn, pasi nė kornizė nuk duken.
__________________
जीव हस अनुरज
Live Laugh Love
Jetė Qesh Dashuri
SubZ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-10-2010, 13:52   #56
endrilejladesign
Anėtar
 
Avatari i endrilejladesign
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: italy
Posts: 86
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
endrilejladesign ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Nje nga Vizatimet e mia..

EUROSTAR + USA-NR1


cfare doni te dini me saktesisht ???
cfare doni te thoni me saktesisht ????

mendoni se merrem me manipulime ??????
__________________
facebook----> ENDRI LEJLA
endrilejladesign nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-10-2010, 13:59   #57
endrilejladesign
Anėtar
 
Avatari i endrilejladesign
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: italy
Posts: 86
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
endrilejladesign ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Nje nga Vizatimet e mia..

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga EuroStar Shiko postimin
Meqe ra fjala shiko keto dy emrtime qe ke bere

Njera eshte e devijuar pasi fotoja eshte marre horizontalisht dhe kur ke vendosur emrin nuk e ke ven re qe eshte shtrembur

Ndersa fotoja tjeter eshte ballore dhe kur ke ven emrin ka dale origjinalekam perdor paint me qellim qe te duken te dhenat e mija si autor dhe koha kur e kam bere . e ku eshte e keqja ktu se spo e kuptoj ????????

sikur une tmos e kisha bere ate gje me paint . dhe ta kisha lene pa shkruar . ti do e lexoje dot emrin tim aty ????
ti do dyshoje akome e me shume se sac po dyshon tani .
por me gjith respektin e duhur , me keqardhje thjem se ...dyshimet e juaja po me duken shume qesharake !!!

gjithe te mirat !!!!
__________________
facebook----> ENDRI LEJLA
endrilejladesign nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-10-2010, 14:02   #58
endrilejladesign
Anėtar
 
Avatari i endrilejladesign
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: italy
Posts: 86
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
endrilejladesign ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Nje nga Vizatimet e mia..

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Marina Shiko postimin


Te gjitha pikturat e tua jane shume te bukura, komplimente


MARINA shume flm
__________________
facebook----> ENDRI LEJLA
endrilejladesign nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-10-2010, 14:07   #59
USA NR1
United State of Albania
 
Avatari i USA NR1
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: uhu sa larg
Posts: 1,885
Thanks: 73
Thanked 36 Times in 10 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 17
USA NR1 ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUSA NR1 ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUSA NR1 ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUSA NR1 ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUSA NR1 ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUSA NR1 ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithė
Pėrgjigje e: Nje nga Vizatimet e mia..

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga endrilejladesign Shiko postimin
EUROSTAR + USA-NR1


cfare doni te dini me saktesisht ???
cfare doni te thoni me saktesisht ????

mendoni se merrem me manipulime ??????
Jo aspak, me interesuan, linite e vizatimit tend, por e kuptova mbase nuk perdor vizore..
dhe me erdhe interesant, pse pergjigjet tjeterkush ne vendin tend,mos e ky zavendesues, lol (shaka)

pyetje: a dallon ndonje prej fotografive te tuaja, se eshte me e mira se tjetra?
Pershendetje Endri dhe suksese...
USA NR1 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-10-2010, 14:18   #60
Loreal
V.I.P
 
Avatari i Loreal
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 5,756
Thanks: 806
Thanked 785 Times in 350 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 105
Loreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nje nga Vizatimet e mia..

Te gjitha te bukura,suksese.
Loreal nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur