Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Analiza / Shkrime / Opinione

Analiza / Shkrime / Opinione Le tė “luajmė” sėbashku rolin e analistit dhe tė japim opinionet tona rreth tematikave tė ndryshme qė hasim pėrditė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 01-02-2014, 04:08   #21
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,438
Thanks: 15,900
Thanked 9,421 Times in 6,364 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Legalizimi i marjuanes.

Kam ndryshuar mendim....
Duhen legalizuar dhe martesat e pederasteve,pasice rritet nataliteti i sumcave
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-02-2014, 06:10   #22
Xhebraili
El Pistolero
 
Avatari i Xhebraili
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Peja
Posts: 4,028
Thanks: 0
Thanked 8 Times in 7 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 34
Xhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Legalizimi i marjuanes.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Kam ndryshuar mendim....
Duhen legalizuar dhe martesat e pederasteve,pasice rritet nataliteti i sumcave
Po si do i bejne o SYSTEMA edhe po u legalizuan ate jam kureshatar ta dije une?
__________________
Mixhok..
Xhebraili nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-02-2014, 06:37   #23
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,438
Thanks: 15,900
Thanked 9,421 Times in 6,364 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Legalizimi i marjuanes.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Xhebraili Shiko postimin
Po si do i bejne o SYSTEMA edhe po u legalizuan ate jam kureshatar ta dije une?
Hiqja Lenkes e veja Prenges
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-02-2014, 06:41   #24
Xhebraili
El Pistolero
 
Avatari i Xhebraili
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Peja
Posts: 4,028
Thanks: 0
Thanked 8 Times in 7 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 34
Xhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Legalizimi i marjuanes.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Hiqja Lenkes e veja Prenges
hahahhahahahahahhahahhahhahah
Do ngelemi ne keta banore qe jemi o SYSTEM hhahaha ate hall kam une edhe pse do kete femra me shume

Me mire prape legalizimi i drogave jo vetem kanabisit por te te gjithave ...
__________________
Mixhok..
Xhebraili nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-02-2014, 19:47   #25
Zana
e....Thjeshte
 
Avatari i Zana
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 24,157
Thanks: 6,136
Thanked 6,585 Times in 3,232 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 279
Zana ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Legalizimi i marjuanes.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Hiqja Lenkes e veja Prenges
Te forte e ke bere .....
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-02-2014, 01:18   #26
ABORDAZH
into the wild
 
Avatari i ABORDAZH
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Vendndodhja: kuturu
Posts: 1,514
Thanks: 219
Thanked 141 Times in 79 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 49
ABORDAZH i pazėvėndėsueshėmABORDAZH i pazėvėndėsueshėmABORDAZH i pazėvėndėsueshėmABORDAZH i pazėvėndėsueshėmABORDAZH i pazėvėndėsueshėmABORDAZH i pazėvėndėsueshėmABORDAZH i pazėvėndėsueshėmABORDAZH i pazėvėndėsueshėmABORDAZH i pazėvėndėsueshėmABORDAZH i pazėvėndėsueshėmABORDAZH i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Legalizimi i marjuanes.

Edhe kjo na mungon , se te tjerat i kemi ven ne rregull.
__________________
Rinuncia al tuo potere di attrarmi ed io rinuncerņ alla mia volontą di seguirti.
ABORDAZH nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-02-2014, 01:24   #27
[email protected]
Anėtar
 
Avatari i Cl@ssical
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 99
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 2 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
Cl@ssical ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Legalizimi i marjuanes.

Mire eshte qe dhe duhanin ta bejne ban per demet qe shkakton. Sidomos ne te tjereve qe se tymosim. Meqe qenka puna kshu! dashkan liberalizim per tymosje marijuane tani. Kane perdor sterrgjyshet dem ba ba dem thote. E kemi tradite. Posi! America aplikon kumarin e organizuar , ja thone Vegas, or taj. I hear ya.
Cl@ssical nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-02-2014, 01:22   #28
illyrianpatriot
Super Anėtar
 
Avatari i illyrianpatriot
 
Data e antarėsimit: Aug 2013
Posts: 118
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 7
illyrianpatriot ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Legalizimi i marjuanes.

Une besoj se modeli i hollandes do ishte nje zgidhje perfekte per turizmin ne Tirane , duke ndihmuar ekonomikisht ne mase shume te madhe Shqiperine .

Marihuana eshte shumefish me pak e demshme se alkooli ... ! Duke e kontrolluar ate edhe duke e legalizuar ate , mund te kthehet ne nje nga sektoret me fitimprures .

Ironia eshte se marihuana eshte nje nga substancat qe ka aftesi herbale edhe rigjeneruese edhe sherben per kurimin e disa substancave .

Ne amerike edhe ne shume vende europiane shitet si ilac ne farmaci , sepse ne fakt eshte ilac !!!

Per mua mbetet mister se si mund ta kene futur ne listen e substancave te ndaluara . I vetmi shpjegim eshte qe ta kontollojne tregun global vetem disa shtete perendimore ... !
illyrianpatriot nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-02-2014, 01:26   #29
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 23,232
Thanks: 1,891
Thanked 2,085 Times in 1,566 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 158
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Legalizimi i marjuanes.

Ilirian
e pijme nga nje?
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-02-2014, 02:01   #30
illyrianpatriot
Super Anėtar
 
Avatari i illyrianpatriot
 
Data e antarėsimit: Aug 2013
Posts: 118
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 7
illyrianpatriot ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Legalizimi i marjuanes.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga thirsty Shiko postimin
Ilirian
e pijme nga nje?
Pse jo mi , a e do made in lazarati , apo te importuar
illyrianpatriot nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-02-2014, 02:06   #31
busavata
Dr. pėr Rock & Roll
 
Avatari i busavata
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Gjilan
Posts: 8,423
Thanks: 2,582
Thanked 2,140 Times in 810 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 123
busavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Legalizimi i marjuanes.

une jam per legalizim , arsya asht se Marihuana asht shum ma e shendetshme se religjioni ..
__________________
I know it's only Rock 'n Roll but I like it
busavata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-02-2014, 02:15   #32
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 23,232
Thanks: 1,891
Thanked 2,085 Times in 1,566 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 158
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Legalizimi i marjuanes.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga illyrianpatriot Shiko postimin
Pse jo mi , a e do made in lazarati , apo te importuar
merre edhe ate te japi mendim per mallin tone
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-02-2014, 11:30   #33
Ema
V.I.P
 
Avatari i Ema
 
Data e antarėsimit: Dec 2013
Posts: 1,242
Thanks: 0
Thanked 4 Times in 4 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
Ema ka shumė pėr tė qenė krenarėEma ka shumė pėr tė qenė krenarėEma ka shumė pėr tė qenė krenarėEma ka shumė pėr tė qenė krenarėEma ka shumė pėr tė qenė krenarėEma ka shumė pėr tė qenė krenarėEma ka shumė pėr tė qenė krenarėEma ka shumė pėr tė qenė krenarėEma ka shumė pėr tė qenė krenarėEma ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Legalizimi i marjuanes.

Po a? Legalizim nė mujshim disi me i heq merzijat qė kemi me drogė. O mi heq mėrzijat o me dek me mbidoza! Lekė kemi sa tė dush, ska problem. Standardi jetsor nė kulminacion. Sigurimet sociale perfekte, ka kush pėrkujdeset pėr tė gjithė.
Edhe nė doni tė dini nuk bėn kursesi me ba pengesa neve trafikimit tė drogės ktej pari se bėhemi hor fare.
Duhet tė hecim nė hap me kohėn!

Kėshtu thoni ju qė jeni pėr legalizim apo?

Bravo!
Ema nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-03-2014, 12:52   #34
kanina
V.I.P
 
Avatari i kanina
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 12,319
Thanks: 184
Thanked 1,402 Times in 1,055 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 137
kanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Legalizimi i marjuanes.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga illyrianpatriot Shiko postimin
Une besoj se modeli i hollandes do ishte nje zgidhje perfekte per turizmin ne Tirane , duke ndihmuar ekonomikisht ne mase shume te madhe Shqiperine .

Marihuana eshte shumefish me pak e demshme se alkooli ... ! Duke e kontrolluar ate edhe duke e legalizuar ate , mund te kthehet ne nje nga sektoret me fitimprures .

Ironia eshte se marihuana eshte nje nga substancat qe ka aftesi herbale edhe rigjeneruese edhe sherben per kurimin e disa substancave .

Ne amerike edhe ne shume vende europiane shitet si ilac ne farmaci , sepse ne fakt eshte ilac !!!

Per mua mbetet mister se si mund ta kene futur ne listen e substancave te ndaluara . I vetmi shpjegim eshte qe ta kontollojne tregun global vetem disa shtete perendimore ... !
ndoshta ishte e "pademshme" por tani seshte me. kjo lloj bime eshte modifikuar tashme dhe tregu nen emrin marjuane prodhon tashme produkte te forta te cilat nuk mund te quhen me te pademshme. perkundrazi jane bere shume te demshme dhe eshte krejtesisht e pamundur ti kontrollosh.
__________________
Don't feel guilty you are good as you are.
kanina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-03-2014, 12:59   #35
ana_gend
V.I.P
 
Avatari i ana_gend
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 3,902
Thanks: 767
Thanked 1,003 Times in 353 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 69
ana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Legalizimi i marjuanes.

sa mire do te ishte te legalizohej do te beheshim mire me shume pak investime, dhe me e rendesishmja do te punonim te gjithe te lumtur si ato lazarataset qe dalin neper tv-ra dhe me ne fund Shqiperia do te behej BACE E LULEZUAR
ana_gend nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-03-2014, 13:03   #36
derjansi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Posts: 5,423
Thanks: 153
Thanked 755 Times in 588 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 145
derjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Legalizimi i marjuanes.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga kanina Shiko postimin
ndoshta ishte e "pademshme" por tani seshte me. kjo lloj bime eshte modifikuar tashme dhe tregu nen emrin marjuane prodhon tashme produkte te forta te cilat nuk mund te quhen me te pademshme. perkundrazi jane bere shume te demshme dhe eshte krejtesisht e pamundur ti kontrollosh.
Pershembull?
__________________
VeteVendosje
derjansi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-03-2014, 13:07   #37
kanina
V.I.P
 
Avatari i kanina
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 12,319
Thanks: 184
Thanked 1,402 Times in 1,055 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 137
kanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Legalizimi i marjuanes.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga derjansi Shiko postimin
Pershembull?
nuk njoh emra por para pak ditesh po flitej ne tv(italan) per hyrje ne treg te llojeve te marjuanes me te forta dhe me efekte jo te katagoris normale te marjuanes. dmth kjo nuk mund te klaifikohej me si nje droge e lehte.

plus jo me larg se nje vite me pare ne shqiperi flitej se ne lazarat kishe hyre nje fare e re e importuar nga hollanda. populli qe e njihte fliste se ishte e forte.
__________________
Don't feel guilty you are good as you are.
kanina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-03-2014, 13:09   #38
derjansi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Posts: 5,423
Thanks: 153
Thanked 755 Times in 588 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 145
derjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Legalizimi i marjuanes.

Po dhe duhanine ke lloj lloj o kanina te forte te bute.

Vetem se asht ma e fort nuk do te thot se asht ma e damshme thjesht te bon high ma shpejt dhe zgjat efekti ma shum
__________________
VeteVendosje
derjansi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-03-2014, 13:14   #39
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,615
Thanks: 6,971
Thanked 8,224 Times in 5,262 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 386
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Legalizimi i marjuanes.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga kanina Shiko postimin
qe kur gjyshet tona e perdornin per te qetesuar femijet, per ti vene ne gjume, kur qanin pa pushim. eshte e degjuar kjo nuk eshte se ja fut kote ky shkruesi artikullit.

per pjesen tjeter eshte mendimi jot personal skam cfare te shtoj apo heq. edhe pse pak a shume edhe une ashtu e mendoj. ne fakt une artikullin e kam sjelle sepse jam kunder por gjithsesi mendoj se duhet pare edhe mendimi pro dhe meqe jemi ne nje forum te diskutohet.
artikulli ne fakt eshte i dobet por ka arguementa dhe arsyetime vertet serioze per sa i takon legalizimit. ndoshta dikush tjeter mund te na ndihmoje me shume ne kete aspekt.
ajo per gjyshet eshte e vertete
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-03-2014, 13:17   #40
kanina
V.I.P
 
Avatari i kanina
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 12,319
Thanks: 184
Thanked 1,402 Times in 1,055 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 137
kanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Legalizimi i marjuanes.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga derjansi Shiko postimin
Po dhe duhanine ke lloj lloj o kanina te forte te bute.

Vetem se asht ma e fort nuk do te thot se asht ma e damshme thjesht te bon high ma shpejt dhe zgjat efekti ma shum
po te ikim me hipoteza mund te themi shume gjera.
sipas programit qe kam pare une ajo ishte e forte dhe e demshme mendoj se ata flisnin me njefare kopetence.
__________________
Don't feel guilty you are good as you are.
kanina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur