Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Shqipėtarėt nėpėr botė

Shqipėtarėt nėpėr botė “Kam njė kėngė pėr tė kėnduar, e kam njė dert pėr te vajtuar, njė sėmundje e pashėruar, e qysh nga shekujt e kaluar./ Qaj moj zemėr e plagosur, vajto ti moj nėna plakė, mergimi djemtė t’i ka sosur, e ikin e s’tė vijnė mė prapė.”

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 16-02-2010, 20:36   #41
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,259
Thanks: 5,821
Thanked 12,105 Times in 4,238 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 370
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shqiptaret ne Belgjik/France

ahahhahahahhahahhahahhha cke ti me ...ai e ka mor grushtin qe ngusht..ndaj sna ka ec mo jo :lol ja vjen tčtč kismet e skemi nevoj per maskilista ketu
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-02-2010, 20:37   #42
r00t
V.I.P
 
Avatari i r00t
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Monaco
Posts: 649
Thanks: 0
Thanked 11 Times in 11 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 14
r00t ėshtė vėrtetė talentėr00t ėshtė vėrtetė talentėr00t ėshtė vėrtetė talentėr00t ėshtė vėrtetė talentė
Re: Shqiptaret ne Belgjik/France

roxy belle_vie ka energji se lodhet duke ndejtur ulur gjith diten lol
__________________
Mė pranė njėri tjetrit
lidhuni.com
r00t nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-02-2010, 20:38   #43
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,259
Thanks: 5,821
Thanked 12,105 Times in 4,238 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 370
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shqiptaret ne Belgjik/France

Ajde cin cin yll Roxy dhe zemrohu sa mend e ka un letrat sdo i bej nkom Stealth lol
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-02-2010, 20:39   #44
Jolene
🇦🇱
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,817
Thanks: 6,753
Thanked 8,359 Times in 3,992 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shqiptaret ne Belgjik/France

belle_vie caj esht moj ??
__________________
a wolf will never be a pet
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-02-2010, 20:41   #45
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,259
Thanks: 5,821
Thanked 12,105 Times in 4,238 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 370
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shqiptaret ne Belgjik/France

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Roxy Shiko postimin
belle_vie caj esht moj ??
jo mi birrr caji ta bon Stealth se ai spi alkcol vetem sa hap syt
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-02-2010, 20:43   #46
Jolene
🇦🇱
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,817
Thanks: 6,753
Thanked 8,359 Times in 3,992 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shqiptaret ne Belgjik/France

haha Loool ngjyra mu duk si caj pastaj Stealth manipulon nje dynja jo mua
__________________
a wolf will never be a pet
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-02-2010, 20:44   #47
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,259
Thanks: 5,821
Thanked 12,105 Times in 4,238 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 370
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shqiptaret ne Belgjik/France

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Roxy Shiko postimin
haha Loool ngjyra mu duk si caj pastaj Stealth manipulon nje dynja jo mua
Namin ka moj se asi.gjo .sben jo si njef manipulimet
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-02-2010, 12:02   #48
tété
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: Do te me besh gje vizite?
Posts: 1,729
Thanks: 0
Thanked 13 Times in 9 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 33
tété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: Shqiptaret ne Belgjik/France

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Stealth Shiko postimin
Per Juve qe jetoni ne belgjike ose france nuk esht e domosdoshme te shkruani frengjisht ky nen forum me shume sherben per tju njohur me njeri tjetrin dhe ju jep mundesin te flisni pak me shume per veten duke shkembyer informacione te ndryshme persa i perket jetes tuaj profesioneve gjendjes familjare etj etj
arsyeja tjeter esht qe nese e shkruani frengjishten paster dhe ne menyr inteligjente qe dikush qe lexon ketu te mesoje diēka do ishte mir por kjo frengjishtja e perdorur nga ju esht frengjishte nga kurveleshi prandaj mos u sforconi me gjuhe te huaj kur kemi gjuhen tone qe eshte perle e vertete
ky esht thjesht nji sugjerim nuk ka nevoj te debatohet me shum se kaq
Ha ha ha ha ti mendon qe frengjishtja ime eshte prej kurveleshi?? PO ti a di frengjisht?? Nqs po hajde o bir flasim se bashku se une punoj tere diten ne frengjisht dhe do te pranoja me kenaqesi qe dikush te me perfeksionoje njohurite e mia ne kete pike...

Tani po e shikoj qe ti qenke moderator dhe menyra si flet tegon qe vetem ti ke drejte te besh verejtje (per te mos thene ofendime) dhe pasi i ke bere ato, ne te tjeret nuk kemi te drejte te shprehemi (mos e ke mbiemrin Hoxha?). Ne fakt , personalisht nuk duroj dot qe dikush te me beje ligjin ne menyre harbute sepse ka pozicion me te larte se une (amon leje se me mbyti xhelozia per pozicionin tend ne kete forum). Nqs ti, e konsideron veten nje frankofon te mbaruar dhe plot horizont ne kete teme apo te tjerea, bujrum. Nqs nje dite, gje qe do te me dukej e habitshme, do te me mbyllje gojen me argumenta, atehere BRAVO. Megjithate mos u dekurajo nqs nuk ia arrin ketu, ndoshta do te kesh me teper fat ne boten tjeter...

Uff se u zgjata shume..Shaka bejme ne te shkretet duke pire ndonje birre...
tété nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-02-2010, 12:23   #49
Diellza
Super Anėtar
 
Avatari i Diellza
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 181
Thanks: 0
Thanked 4 Times in 3 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 14
Diellza ėshtė vėrtetė talentėDiellza ėshtė vėrtetė talentėDiellza ėshtė vėrtetė talentėDiellza ėshtė vėrtetė talentėDiellza ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Shqiptaret ne Belgjik/France

Po pra po pozite e madhe kjo n'forum.

Meqenese jemi tek kjo tema i pershendes te gjith Shqiptaret ne France e ne Belgjike. Sipas vendit behet kuvendi, kur je ne France flit gjuhen frenge, ne Angli flit anglishten e ne Shqiperi shqipen.
__________________
I miss you...
Diellza nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-02-2010, 13:48   #50
r00t
V.I.P
 
Avatari i r00t
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Monaco
Posts: 649
Thanks: 0
Thanked 11 Times in 11 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 14
r00t ėshtė vėrtetė talentėr00t ėshtė vėrtetė talentėr00t ėshtė vėrtetė talentėr00t ėshtė vėrtetė talentė
Re: Shqiptaret ne Belgjik/France

tete qe mos te kalojme ne replika te kota te stilit shqiptar i kompleksuart deri ne gen
po te sqaroj disa pika qe te kan kaluar pa u ven re prej teje
mese shef ti ky forum i kushtohet shqiptareve kudo qe jan por kjo sdo te thot qe kushdo qe hyn ketu te filloje te shkruaj ēfar ti vi ne mend ne gjuhe te ndryshme sepse ne sjemi as francez ketu as anglez por jemi shqiptar e qellimi i ketij forumi eshte tju ndihmoje juve sadopak qe mos ta humbni gjuhen shqipe e te keni mundesi te komunikoni me njeri tjetrin atje ku jetoni ne menyren me qytetare qe mundet
persa i perket faktit qe ti punon gjith diten ne frengjisht ky nuk esht argument sepse ne france nuk di te flitet gjuhe tjeter perveēse frengjishtes edhe mos haro qe dhe ata technicien de surface flasin frengjisht po pyetja shtrohet cilen frengjishte flasin prandaj te fola per kurveleshin
pastaj ajo xhelozia per ate qe un jam moderator e ti sje keto jan shum feminore per tu mar ne konsiderate nga une prandaj spo zgjatem
dhe meqe shqip ste pelqen shume kritika miqesore po ta shkruaj gabelēe
ici on vient pas pour se bagarrer ou pour s'insulter on est la pour s'amuser et passer des beaux moments
si tu veux vraiment ecrire en franēais fais le mais fais le de maniere inteligente car ton franēais ecrit craint enormement
j'ai note que tu aimes bcp dialoguer avec les gens ici et quand qq te fait une remarque tu l'acceptes pas pour ne pas dire pas du tout alors faut y penser a ēa aussi car toi tu ne sais pas tout
comme moi d'ailleurs
et sur ēa je finis l'ecriture en gabelēe
belle_vie toi tu ne dois pas repondre ici car je serais mort de rire si je te vois ecrire encore en franēais
__________________
Mė pranė njėri tjetrit
lidhuni.com
r00t nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-02-2010, 14:03   #51
Alb_LoVeR
V.I.P
 
Avatari i Alb_LoVeR
 
Data e antarėsimit: Nov 2009
Vendndodhja: LosT In YouR EyeS
Posts: 1,568
Thanks: 0
Thanked 18 Times in 18 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 14
Alb_LoVeR ėshtė vėrtetė talentėAlb_LoVeR ėshtė vėrtetė talentėAlb_LoVeR ėshtė vėrtetė talentėAlb_LoVeR ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Shqiptaret ne Belgjik/France

Stealth e ke myt , as nje pike as nje presje nuk ke vene
__________________
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme''

E hėnė: Pashe
E martė:Njoha
E merkure : Besova
E enjte: Dashurova
E premte: U lendova
Shtunė:Vdiqa
E diel : U harrova
Alb_LoVeR nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-02-2010, 14:13   #52
tété
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: Do te me besh gje vizite?
Posts: 1,729
Thanks: 0
Thanked 13 Times in 9 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 33
tété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėmtété i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: Shqiptaret ne Belgjik/France

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Stealth Shiko postimin
tete qe mos te kalojme ne replika te kota te stilit shqiptar i kompleksuart deri ne gen
po te sqaroj disa pika qe te kan kaluar pa u ven re prej teje
mese shef ti ky forum i kushtohet shqiptareve kudo qe jan por kjo sdo te thot qe kushdo qe hyn ketu te filloje te shkruaj ēfar ti vi ne mend ne gjuhe te ndryshme sepse ne sjemi as francez ketu as anglez por jemi shqiptar e qellimi i ketij forumi eshte tju ndihmoje juve sadopak qe mos ta humbni gjuhen shqipe e te keni mundesi te komunikoni me njeri tjetrin atje ku jetoni ne menyren me qytetare qe mundet
persa i perket faktit qe ti punon gjith diten ne frengjisht ky nuk esht argument sepse ne france nuk di te flitet gjuhe tjeter perveēse frengjishtes edhe mos haro qe dhe ata technicien de surface flasin frengjisht po pyetja shtrohet cilen frengjishte flasin prandaj te fola per kurveleshin
pastaj ajo xhelozia per ate qe un jam moderator e ti sje keto jan shum feminore per tu mar ne konsiderate nga une prandaj spo zgjatem
dhe meqe shqip ste pelqen shume kritika miqesore po ta shkruaj gabelēe
ici on vient pas pour se bagarrer ou pour s'insulter on est la pour s'amuser et passer des beaux moments
si tu veux vraiment ecrire en franēais fais le mais fais le de maniere inteligente car ton franēais ecrit craint enormement
j'ai note que tu aimes bcp dialoguer avec les gens ici et quand qq te fait une remarque tu l'acceptes pas pour ne pas dire pas du tout alors faut y penser a ēa aussi car toi tu ne sais pas tout
comme moi d'ailleurs
et sur ēa je finis l'ecriture en gabelēe
belle_vie toi tu ne dois pas repondre ici car je serais mort de rire si je te vois ecrire encore en franēais

Je vois que tu écris le franēais et apparement le parle. POur ton information personnelle, je ne suis pas un technicien de surface, loin de lą mon ami....
Mais j'avoue que tu te debrouille bien...
Pour revenir au motif qui m'a faché, je t'explique que je ne supporte pas qu'on vienne m'insulter et ensuite me dire que on s'arrete la..Est-ce que je suis clair????
Administrator ou pas, je n'ai rien ą faire.

Les dialogues infantiles, je te signale que c'est toi qui les a commencés avec tes repliques et moi je voulais juste te montrer que, le respect ne mange pas de pain, mais sauve le monde. J'espčre que t'as entendu mon point de vu et que dans le futur nous n'ayons pas ą discuter de la mźme chose..Tu me respecte, je te respecte!

Nqs tani do ta kalojme ne shqip, kur te duash sepse nuk me shqeteson te flas gjuhen e babes dhe te nones. Per me teper, te garantoj qe nuk e kam harruar dhe mund ta flas po aq mire sa dikur..
tété nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-02-2010, 17:30   #53
r00t
V.I.P
 
Avatari i r00t
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Monaco
Posts: 649
Thanks: 0
Thanked 11 Times in 11 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 14
r00t ėshtė vėrtetė talentėr00t ėshtė vėrtetė talentėr00t ėshtė vėrtetė talentėr00t ėshtė vėrtetė talentė
Re: Shqiptaret ne Belgjik/France

tete pikerisht ky eshte qellimi ketij forumi gjuha shqipe dhe shqiptaret ne pergjithesi
pastaj se sa gjuhe flasim e shkruajme esht ēeshtje tjeter
nese kurveleshin e ke mar per ofendim ben gabim se ishte krahasim dhe kishte qellim te te shtynte te shkruaje frengjisht pak me teper sesa ué ou ba
qellimi im ska qen aspak ofendimi ose prekja e ndjenjave te brishta te forumistave ose ty ne veēanti
mundohu ta maresh si argetim kete gje sepse esht virtuale dhe brenda normave minimale te edukates
ketu jemi te gjithe njisoj dhe kalojme kohe se bashku prandaj ska kuptim ajo fjala moderator etj etj
me qen technicien de surface nuk esht turp jo belle_vie ka nji jete te tere qe punon ashtu dhe ndihet krenare lol
__________________
Mė pranė njėri tjetrit
lidhuni.com
r00t nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-02-2010, 17:51   #54
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,259
Thanks: 5,821
Thanked 12,105 Times in 4,238 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 370
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shqiptaret ne Belgjik/France

Stealth un technicien de surface mendova te te merja ty..jo per gjo po kam ndermen thap 1aktivitet nese mundesh e meqe ke dhe kete folez te brishte..hidhma 1CV et un lettre de Motivation lol

/me pres pergjigje
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-02-2010, 17:56   #55
r00t
V.I.P
 
Avatari i r00t
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Monaco
Posts: 649
Thanks: 0
Thanked 11 Times in 11 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 14
r00t ėshtė vėrtetė talentėr00t ėshtė vėrtetė talentėr00t ėshtė vėrtetė talentėr00t ėshtė vėrtetė talentė
Re: Shqiptaret ne Belgjik/France

belle_vie sa ka shkuar SMIG aty lol
__________________
Mė pranė njėri tjetrit
lidhuni.com
r00t nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-02-2010, 17:57   #56
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,259
Thanks: 5,821
Thanked 12,105 Times in 4,238 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 370
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shqiptaret ne Belgjik/France

Stealth kur si kapi dhelpra rrusht tha jan pa pjek zogu..mos harro sben njeriu comme un mčrde pour un web lol
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-02-2010, 18:02   #57
r00t
V.I.P
 
Avatari i r00t
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Monaco
Posts: 649
Thanks: 0
Thanked 11 Times in 11 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 14
r00t ėshtė vėrtetė talentėr00t ėshtė vėrtetė talentėr00t ėshtė vėrtetė talentėr00t ėshtė vėrtetė talentė
Re: Shqiptaret ne Belgjik/France

belle_vie fillove perseri perēart mduket me thuaj kur do jesh ne gjendje normale lol
__________________
Mė pranė njėri tjetrit
lidhuni.com
r00t nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-02-2010, 18:06   #58
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,259
Thanks: 5,821
Thanked 12,105 Times in 4,238 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 370
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shqiptaret ne Belgjik/France

Kur te mesosh te dish te sillesh si njeri dhe ne pergjethsi me nje femer qe tka falur vetem respekt..mos harro qe ke 2vjet qe me njeh..kur ma din tipin dhe temperamentin ..mos kalo kot ne extrem aq me shum ti..ok ..
Per derisa ti tvazhdosh te sillesh comme un animau....sa veux čtre le meme choses et c pa bien di tt tu le sais
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-02-2010, 18:13   #59
God'o
Super Anėtar
 
Avatari i God'o
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: Ireland
Posts: 173
Thanks: 0
Thanked 4 Times in 4 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
God'o ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Shqiptaret ne Belgjik/France

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Roxy Shiko postimin
belle_vie bejm edhe ne si nga laberia me filgjan gezuar ;p;p
Cheers
Xhane e pime me oping ne ose se pim fare
__________________
I miss you when I'm not with you....when I'm not with you all I do is think about you...when I think about you I just want to be with you....and when I'm with you it's like all of my dreams have come true.
God'o nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-02-2010, 18:14   #60
r00t
V.I.P
 
Avatari i r00t
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Monaco
Posts: 649
Thanks: 0
Thanked 11 Times in 11 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 14
r00t ėshtė vėrtetė talentėr00t ėshtė vėrtetė talentėr00t ėshtė vėrtetė talentėr00t ėshtė vėrtetė talentė
Re: Shqiptaret ne Belgjik/France

moi etre tres touche mtn
__________________
Mė pranė njėri tjetrit
lidhuni.com
r00t nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur