Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Gjėzėtari dhe lojėra

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Temė e mbyllur
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 09-11-2019, 08:54   #821
*ARiel*
E qetė 🙃
 
Avatari i *ARiel*
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Vendndodhja: no more varavinga
Posts: 5,770
Thanks: 7,654
Thanked 3,330 Times in 1,540 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 214
*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfar po bėni nė kėtė moment?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Prudence Shiko postimin
E nisa diten me gabime. Briosh, nr 2.
E nise qe e nise do te shkoje e gjithe dita me gabime tani.
Kur ha shume ne mengjes te hahet gjithe diten. Po ska gje se do treten

Ps: une bera edhe caj edhe kafe. Dhe sdi ke te pi perpara. Dua te pi kafen, po ka nje dhimbje te papare fyti. Kshuqe me mire cajin nje here
__________________
The problem is, you think you have time.
*ARiel* nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 09-11-2019, 09:08   #822
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 3,271
Thanks: 0
Thanked 740 Times in 609 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
doganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarė
Re: Ēfar po bėni nė kėtė moment?

Te shkuar Ariel,

Sa bona nje tip fergese, noj pike raki ka ndonje?..lol

Po shikoj


Ja vlen ta shikoni kete video,

Per te qene slim fit


Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga doganieri : 09-11-2019 nė 09:14
doganieri nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 09-11-2019, 09:15   #823
Zana
e....Thjeshte
 
Avatari i Zana
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 24,487
Thanks: 6,451
Thanked 7,013 Times in 3,371 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 288
Zana ka mbyllur reputacionin
Re: Ēfar po bėni nė kėtė moment?

Morning from London ❤️
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 09-11-2019, 09:26   #824
*ARiel*
E qetė 🙃
 
Avatari i *ARiel*
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Vendndodhja: no more varavinga
Posts: 5,770
Thanks: 7,654
Thanked 3,330 Times in 1,540 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 214
*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfar po bėni nė kėtė moment?

Ē'e do rakine qe me mgjes o mavri do te iki gjithe dita duke pire ...

Faleminderit Doganieri

Mgjesi Zana
__________________
The problem is, you think you have time.
*ARiel* nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 09-11-2019, 09:29   #825
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 3,271
Thanks: 0
Thanked 740 Times in 609 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
doganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarė
Re: Ēfar po bėni nė kėtė moment?

Po shi shi baba shi,

Pastaj, kamanden e kam vete...du e kthej du e le pa kthyer..lol


Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga doganieri : 09-11-2019 nė 09:31
doganieri nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 09-11-2019, 09:29   #826
Zana
e....Thjeshte
 
Avatari i Zana
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 24,487
Thanks: 6,451
Thanked 7,013 Times in 3,371 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 288
Zana ka mbyllur reputacionin
Re: Ēfar po bėni nė kėtė moment?

Morning Ariel .. te uroj nje dite te kendshme & te Kaluara.🤗
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 09-11-2019, 09:50   #827
[email protected]
♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
 
Avatari i MiM@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: N'shpin Time :P
Posts: 10,519
Thanks: 5,180
Thanked 5,120 Times in 1,560 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 247
MiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfar po bėni nė kėtė moment?

Te shkuara Ariel...erdh sezoni (-_-)

Asgja...por duhet te ēohem me ba dreken
__________________
♡°°°●💐○•°°°●💮○•°°°•○💐●°°°•○💮●°°°♡
MiM@ nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 09-11-2019, 10:50   #828
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 5,542
Thanks: 4,817
Thanked 3,709 Times in 1,766 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 136
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfar po bėni nė kėtė moment?

do le punen dhe me ne fund nis uikendi
do dal me familjen ne nje resto te ha dicka te mire
ne djall leket se kam gjithe javen qe kam ngrene gjera te shpifura te gatuara nga im shoq , por si kam thene qe ma ke kthere stomakun permbys
Marya nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 09-11-2019, 10:55   #829
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 3,271
Thanks: 0
Thanked 740 Times in 609 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
doganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarė
Re: Ēfar po bėni nė kėtė moment?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Marya Shiko postimin
do le punen dhe me ne fund nis uikendi
do dal me familjen ne nje resto te ha dicka te mire
ne djall leket se kam gjithe javen qe kam ngrene gjera te shpifura te gatuara nga im shoq , por si kam thene qe ma ke kthere stomakun permbys
Lol,

Po pse sgatuan vete o mari?

Leje burrin te qetsohet pak. Kushedi ka nevoje per ndonje perkedhelje speciale, qe te beje edhe gatime speciale...

Shaka bejme,
doganieri nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 09-11-2019, 11:12   #830
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 5,542
Thanks: 4,817
Thanked 3,709 Times in 1,766 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 136
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfar po bėni nė kėtė moment?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga doganieri Shiko postimin
Lol,

Po pse sgatuan vete o mari?

Leje burrin te qetsohet pak. Kushedi ka nevoje per ndonje perkedhelje speciale, qe te beje edhe gatime speciale...

Shaka bejme,
kur te gatuaj , ne 7 de darkes qe arrij ne shtepi???
ai ne shtepi eshte gjithe diten se e kam shtepiak
megjithese i jap keshilla nga larg si te bej, prap i ben sipas kokes
keto tre dite qe jam ne shtepi me ne fund do gatuaj vete
Marya nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 09-11-2019, 11:19   #831
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 3,271
Thanks: 0
Thanked 740 Times in 609 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
doganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarė
Re: Ēfar po bėni nė kėtė moment?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Marya Shiko postimin
kur te gatuaj , ne 7 de darkes qe arrij ne shtepi???
ai ne shtepi eshte gjithe diten se e kam shtepiak
megjithese i jap keshilla nga larg si te bej, prap i ben sipas kokes
keto tre dite qe jam ne shtepi me ne fund do gatuaj vete
Po pse si gatuanin mamate tona?

Gjithe diten ne pune, benin pazar, merrshin me shoine dhe ne darke gatuanin per familjen...

Hapi burrin ndonje youtube, kunte mesoje si te beje gjelle...lol

P.s

Mgje edhe mu noj gru, te ti bej shtepijakun..Pas liones sigurisht..
doganieri nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 09-11-2019, 11:31   #832
Prudence
V.I.P
 
Avatari i Prudence
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Posts: 6,881
Thanks: 4,470
Thanked 7,265 Times in 2,531 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 142
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfar po bėni nė kėtė moment?

Mari pse nuk blen multi cooker? ndihmon shune njerzit qe skane sh kohe dhe per aq pak sa do, e pergatit ti vete.

une po pi nje dekafeinato sepse normalja me jep teshtima.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about.
Be kind. Always.
Prudence nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 09-11-2019, 12:43   #833
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 20,839
Thanks: 16,298
Thanked 10,079 Times in 5,790 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 282
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfar po bėni nė kėtė moment?

coffe .

Performer nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 09-11-2019, 12:46   #834
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 48,523
Thanks: 15,949
Thanked 13,465 Times in 8,529 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 720
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfar po bėni nė kėtė moment?

Po ha drekėn.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 09-11-2019, 13:09   #835
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 13,065
Thanks: 2,693
Thanked 4,952 Times in 3,156 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 199
Eden ka mbyllur reputacionin
Re: Ēfar po bėni nė kėtė moment?

Po bej patate sallate me majoneze e qepe te njome e pak bacon, dhe pule te pjekur per dreke....
Eden nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 09-11-2019, 13:21   #836
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,260
Thanks: 16,510
Thanked 9,757 Times in 6,602 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 417
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Re: Ēfar po bėni nė kėtė moment?


Sehr interessanter Typ.

PS...alfred qako eshte nje IDIOT ne fuqi te 10=100%.

GRANDE.
SystemA nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 09-11-2019, 13:25   #837
Prudence
V.I.P
 
Avatari i Prudence
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Posts: 6,881
Thanks: 4,470
Thanked 7,265 Times in 2,531 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 142
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfar po bėni nė kėtė moment?

Paidhaqe sa per te gjithe ju bashke.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about.
Be kind. Always.
Prudence nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 09-11-2019, 14:00   #838
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 3,271
Thanks: 0
Thanked 740 Times in 609 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
doganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarė
Re: Ēfar po bėni nė kėtė moment?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Eden Shiko postimin
Po bej patate sallate me majoneze e qepe te njome e pak bacon, dhe pule te pjekur per dreke....
Ti po gatuan per dreke apo per darke?...
doganieri nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 09-11-2019, 14:44   #839
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 20,839
Thanks: 16,298
Thanked 10,079 Times in 5,790 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 282
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfar po bėni nė kėtė moment?kte leonard bombaj e kam pas fixim lol kushedi si do jet ber tani do jet plak ...
Performer nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 09-11-2019, 14:44   #840
Onyx
Unpredictable
 
Avatari i Onyx
 
Data e antarėsimit: Mar 2016
Posts: 5,046
Thanks: 416
Thanked 1,653 Times in 1,041 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 68
Onyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfar po bėni nė kėtė moment?

Patem nje dremitje te vogel, ne kete kohe me shi... haha
__________________
I am only responsible for what I say, not for what you understand.
Onyx nuk ndodhet nė linjė  
Temė e mbyllur

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur