Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Sporti shqiptar

Sporti shqiptar Kėtu mund tė sillni informacion nė Shqipėri dhe sportistėt shqiptarė brėnda dhe jashtė vėndit.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 09-11-2019, 11:40   #161
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,999
Thanks: 1,111
Thanked 1,260 Times in 702 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 51
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Re: "Arena Kombėtare"

Arrihet marrveshja.
Arena Kombetare kthehet ne Air Albania Stadium.
Kompania ajrore do paguaje 650.000 euro ne vit.
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2019, 11:52   #162
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 6,803
Thanks: 3,780
Thanked 3,053 Times in 2,071 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Re: "Air Albania Stadium"

Domethėnė asnjė kompani e huaj nuk pati interes. Asnjė nuk ka interes nė kėtė vend. Kėta pretendonin tė fitonin miliona euro nga emri. Kemi mbaruar fare.
Nejse, le tė marrim anėn pozitive, Albania do ta ketė emrin.
__________________
“The first step in liquidating a people,' said Hubl, 'is to erase its memory. Destroy its books, its culture, its history. Then have somebody write new books, manufacture a new culture, invent a new history. Before long the nation will begin to forget what it is and what it was. The world around it will forget even faster.”

― Milan Kundera, The Book of Laughter and Forgetting
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2019, 11:52   #163
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,260
Thanks: 16,510
Thanked 9,757 Times in 6,602 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 417
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Question Re: "Arena Kombėtare"

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angel69 Shiko postimin
SystemA, hudhi nje sy binjakut tone Moske dhe na perkthe ca mundesh...


https://www.youtube.com/watch?v=VZAc2snZpaQ


https://www.youtube.com/watch?v=BAlqTM7Ejog
Beni nuk eshte as arqitekt as inxhinier ndertimi.Por mendoj qe stadiumi perfaqeson DICKA.Mund te jete....ngjyra,historia, flamuri,emblema dhe mund te kete te tjera.

Hidhi i SY,mbas rikonstruksionit


KJO=ESHTE....sipas meje.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2019, 11:56   #164
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,260
Thanks: 16,510
Thanked 9,757 Times in 6,602 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 417
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Question Re: "Arena Kombėtare"

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angel69 Shiko postimin
Arrihet marrveshja.
Arena Kombetare kthehet ne Air Albania Stadium.
Kompania ajrore do paguaje 650.000 euro ne vit.
Po kjo sikur ishte ............turke???????????????????????

Dhe ne mos gabohem stadiumin e ndertoi nje shoqeri greke????????????????
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2019, 11:58   #165
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,999
Thanks: 1,111
Thanked 1,260 Times in 702 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 51
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Re: "Arena Kombėtare"

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Beni nuk eshte as arqitekt as inxhinier ndertimi.Por mendoj qe stadiumi perfaqeson DICKA.Mund te jete....ngjyra,historia, flamuri,emblema dhe mund te kete te tjera.

Hidhi i SY,mbas rikonstruksionit

https://www.youtube.com/watch?v=4SEAqf6joV0

KJO=ESHTE....sipas meje.
Jo se jam tifoz i Bayern Munchen, por per mua ky mbetet staDiumi me i bukur ne bote. Po po me i bukur se i Atl Madrid dhe me i bukur se stadiumi i Totennham
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2019, 12:00   #166
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,999
Thanks: 1,111
Thanked 1,260 Times in 702 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 51
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Re: "Arena Kombėtare"

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Po kjo sikur ishte ............turke???????????????????????

Dhe ne mos gabohem stadiumin e ndertoi nje shoqeri greke????????????????


Ca lidhje ka? Edhe Banka e Tiranes emrin Shqiptar e ka, po eshte Banke Greke ama. Nejse

Mua me plq ky emer.
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2019, 12:02   #167
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,260
Thanks: 16,510
Thanked 9,757 Times in 6,602 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 417
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Re: "Arena Kombėtare"

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angel69 Shiko postimin
Jo se jam tifoz i Bayern Munchen, por per mua ky mbetet staDiumi me i bukur ne bote. Po po me i bukur se i Atl Madrid dhe me i bukur se stadiumi i Totennham
Nuk ka se si te them....nein.

So ist DAS halt.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2019, 12:03   #168
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,260
Thanks: 16,510
Thanked 9,757 Times in 6,602 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 417
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: "Arena Kombėtare"

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angel69 Shiko postimin
Ca lidhje ka? Edhe Banka e Tiranes emrin Shqiptar e ka, po eshte Banke Greke ama. Nejse

Mua me plq ky emer.
M.q-se te pelqen ty,per mua nuk perben problem.PROBLEMI do jete=mbarevajtja.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2019, 12:04   #169
lonely_lion
在中国的某个地方
 
Avatari i lonely_lion
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Posts: 5,105
Thanks: 0
Thanked 1,742 Times in 1,361 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 73
lonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėm
Re: "Arena Kombėtare"

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angel69 Shiko postimin
Arrihet marrveshja.
Arena Kombetare kthehet ne Air Albania Stadium.
Kompania ajrore do paguaje 650.000 euro ne vit.
Sikur ka qene ndryshe kontrata ne fillim.... J'a u pata thene. Po nuk me degjuat.A u tha qe kompania private beri oferten dhe do e administronte vete stadiumin?Topi eshte i imi, penalltine do e gjuaj vete? A solli dikush ketu (apo e lexova ne net), qe drejtori aktual i kompanise figuroi dhe si emer ne nje liste votimi me disa kandidate dhe edhe pse morri pike me pak hop e kacafiu ne liste ? Dikush solli artikullin e Rajmonda Shundit ku nga 50 milion kompania thote kam harxhuar 70, nderkohe qe dikush thote qe nuk ka harxhuar me shume se 15 milion ? Kjo Rajmonda ne internet del me emrin Rajmonda Shundi Dervishi. Ka gje te beje kjo me Ben Dervishin ? Me cdi une Serenisima nje here e nje kohe afroi me pak se 40 milion. Me 40 milion u afruan te dytet, qe ishin Bouygues (Francezet).


P.S.
Po ne qoftese keta te Air Company neser dalin grope dhe kompania e Cim Mutit apo Cim Plepit do afroje me shume ? Do i vihet emri Stadiumi i Mutit apo Stadiumi i Plepit ? Po sikur kesaj kompanije qe afroi kaq, i le per zemer me dhone 700.000 Eu ne vit por me nje kusht: T'a quaje Sadiumi i Kakes se Madhe ? O j'u pjerdhsha mendt. S'e di kush ka thene dikur: Shqiptari behet aleat me dhjallin per te vrare de baben e tij. Doni fakte? Ja nje ku e keni.Qe shqiptaret jane [email protected] kjo nuk do mend e kalem, po pse duhet t'a shprehin ? Mjere ne sa te vegjel jemi ne shpirt dhe mjere ne per mend qe kemi. Me thane qe ne dhjetor do organizohen ne ate stadium garat boterore te hedhjes se shurres me kallam dhe te [email protected] me pallaske. Hajde kalofshi mire.
__________________
jeto dhe leri te tjeret te jetojne
Software is getting slower more rapidly than hardware becomes faster

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga lonely_lion : 09-11-2019 nė 12:11
lonely_lion nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2019, 12:57   #170
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 5,662
Thanks: 2,920
Thanked 2,921 Times in 1,626 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Re: "Air Albania Stadium"

Erdogan Stadium dmth. Lol
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2019, 13:01   #171
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 48,523
Thanks: 15,949
Thanked 13,465 Times in 8,529 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 720
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Re: "Air Albania Stadium"

Ju edhe jeni pėr kapitalizėm dhe arsyetoni si nė komunizėm.
O popull fyellit i bie ai qė pagoi paratė jo ai qė u ka qefi juve.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2019, 13:37   #172
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 6,803
Thanks: 3,780
Thanked 3,053 Times in 2,071 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Re: "Air Albania Stadium"

Ne i paguam paratė, tė tėra, kokėrr mė kokėrr.
__________________
“The first step in liquidating a people,' said Hubl, 'is to erase its memory. Destroy its books, its culture, its history. Then have somebody write new books, manufacture a new culture, invent a new history. Before long the nation will begin to forget what it is and what it was. The world around it will forget even faster.”

― Milan Kundera, The Book of Laughter and Forgetting
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2019, 13:50   #173
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,260
Thanks: 16,510
Thanked 9,757 Times in 6,602 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 417
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Re: "Air Albania Stadium"

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Ju edhe jeni pėr kapitalizėm dhe arsyetoni si nė komunizėm.
O popull fyellit i bie ai qė pagoi paratė jo ai qė u ka qefi juve.
Folu ne SHQIP....FAJDEXHIU do mari te ARDHURAT.

Ktu thone...ne do i pagojme.

Po pse kush
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2019, 20:44   #174
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,999
Thanks: 1,111
Thanked 1,260 Times in 702 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 51
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Re: "Air Albania Stadium"

EDHE 8 DITE: Gjithcka gati, Arena Kombetare pret testin e UEFA-s

__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2019, 21:19   #175
Prudence
V.I.P
 
Avatari i Prudence
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Posts: 6,881
Thanks: 4,470
Thanked 7,265 Times in 2,531 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 142
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm
Re: "Air Albania Stadium"

Ka shance te gjesh bileta pa mik?
__________________
Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about.
Be kind. Always.
Prudence nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2019, 21:21   #176
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,999
Thanks: 1,111
Thanked 1,260 Times in 702 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 51
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Re: "Air Albania Stadium"

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Prudence Shiko postimin
Ka shance te gjesh bileta pa mik?

Nje miku im do me kthej pergjigje te henen per disa bileta. Ca cmimesh I do?
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2019, 21:23   #177
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 14,311
Thanks: 1,619
Thanked 9,109 Times in 4,001 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 306
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Re: "Air Albania Stadium"

Nice nice, ta gezoni. Ka lezet. E inagurokan femrat.
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2019, 21:24   #178
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,999
Thanks: 1,111
Thanked 1,260 Times in 702 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 51
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Re: "Air Albania Stadium"

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Nice nice, ta gezoni. Ka lezet. E inagurokan femrat.
Eshte testim ai qe do bejne femrat

Inagurimi eshte kunder kampioneve te botes
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2019, 22:28   #179
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,791
Thanks: 7,081
Thanked 8,325 Times in 5,340 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Re: "Air Albania Stadium"

air erdogan with ed drogaxhiu
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2019, 22:41   #180
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 7,667
Thanks: 8,789
Thanked 6,775 Times in 2,846 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 195
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Re: "Air Albania Stadium"

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
air erdogan with ed drogaxhiu
e di une, t'ka mor molli per ate t' vjetrin ty ku shkruhej cep-me-cep me germa t'mdhoja: Sport, Pune, Shendet, Kalitje!!!
__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur