Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Thashetheme

Thashetheme Thashetheme-t e pėrditshme.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 15-11-2016, 22:51   #1
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 13,095
Thanks: 11,538
Thanked 6,268 Times in 2,981 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 190
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Argėtuese: dragues ia sekuestruan magazinėn!

Sapo u njoftova se dragues ia paskan sekuestruar magzinėn, meqė i kishin gjetur mallra me afat tė skaduar dhe ... edhe mė keq:mall kontrabandė!
__________________
devollitėt thonė
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-11-2016, 23:04   #2
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 37,203
Thanks: 18,173
Thanked 23,586 Times in 9,050 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 527
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Argėtuese: dragues ia sekuestruan magazinėn!

ne burg te kalbet
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-11-2016, 23:13   #3
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 17,858
Thanks: 5
Thanked 3,911 Times in 2,593 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 205
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Argėtuese: dragues ia sekuestruan magazinėn!

Po me Dragujen c'patet?

Edhe tek Hosteni dole, o guzhunjeri jon i dashur?
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-11-2016, 23:28   #4
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 13,712
Thanks: 5,602
Thanked 11,591 Times in 3,905 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: Argėtuese: dragues ia sekuestruan magazinėn!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga *~Xhina~* Shiko postimin
ne burg te kalbet
e qes moma noten per gjith noten,,, ēefesht... ene ja ku dul..
__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-11-2016, 23:34   #5
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,260
Thanks: 16,510
Thanked 9,757 Times in 6,602 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 417
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Talking Pėrgjigje e: Argėtuese: dragues ia sekuestruan magazinėn!

Ai o tu bo bastisje noten ne Berlin......ju i qani hallin!
Shife kur te mrije....
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-11-2016, 23:36   #6
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 26,408
Thanks: 12,070
Thanked 9,838 Times in 6,298 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 504
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Argėtuese: dragues ia sekuestruan magazinėn!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gi de Masha Shiko postimin
Sapo u njoftova se dragues ia paskan sekuestruar magzinėn, meqė i kishin gjetur mallra me afat tė skaduar dhe ... edhe mė keq:mall kontrabandė!
Un thashe se mos i kishin sekuestruar kaqurrelat....se i paskesh patur te skaduara dhe pa pullen e takses.....c'ka gjo ije na do t'fitojm.
__________________
"Unė dėgjoj dhe harroj. Unė shoh dhe kujtoj. Unė bėj dhe kuptoj".
"Mos u bėj tė tjerėve, atė qė nuk do tė ta bėjnė ty"....
Confucius
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-11-2016, 23:43   #7
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 7,667
Thanks: 8,789
Thanked 6,775 Times in 2,846 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 195
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Argėtuese: dragues ia sekuestruan magazinėn!

Nuk po kuptoj asgje fare se per cfare behet fjale....
sa te flas kodra pas bregut per gjera qe se kam haberin, me mire po terhiqem me dinjitet .....
__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-11-2016, 23:43   #8
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 14,309
Thanks: 1,619
Thanked 9,109 Times in 4,001 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 306
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Argėtuese: dragues ia sekuestruan magazinėn!

Si t'argetohena ketu??? Aman se vduqa. Po vija nga puna sot, dola ca me vone se zakonisht, ora 5pm ( 30 mins overtime!!!) jashte ishte bere nate pus. Sa dal ne high way i bie gjithmone mes permes neper rrugicat nje qyteti teper rich. Shpi nga 1million dallare e lart, cuditerisht ska asnje poc per be neper rrugicat qe kaloj une ... e desh shtypa nje drer a sorkadhe kush e pa mire se c'ish. O zot sa u tremba. E pashe si hije qe kaloi rrugen. . Nashti grilla ca gjokse pulash, e bera nje chicken sandwich me fresh mozzarella e ca gjojna te tjera. Oh sa me shijoi, sja vlen me Gatu me shume.Ca po thonit ju tani?!!
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-11-2016, 23:53   #9
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 13,095
Thanks: 11,538
Thanked 6,268 Times in 2,981 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 190
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Argėtuese: dragues ia sekuestruan magazinėn!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Si t'argetohena ketu??? Aman se vduqa. Po vija nga puna sot, dola ca me vone se zakonisht, ora 5pm ( 30 mins overtime!!!) jashte ishte bere nate pus. Sa dal ne high way i bie gjithmone mes permes neper rrugicat nje qyteti teper rich. Shpi nga 1million dallare e lart, cuditerisht ska asnje poc per be neper rrugicat qe kaloj une ... e desh shtypa nje drer a sorkadhe kush e pa mire se c'ish. O zot sa u tremba. E pashe si hije qe kaloi rrugen. . Nashti grilla ca gjokse pulash, e bera nje chicken sandwich me fresh mozzarella e ca gjojna te tjera. Oh sa me shijoi, sja vlen me Gatu me shume.Ca po thonit ju tani?!!
tė merrej ky mavria me kuzhinėn mė mirė e kishte: me shpatulla e gjokse pulsh dmth... po jo, dua magazinė!
__________________
devollitėt thonė
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-11-2016, 02:23   #10
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 37,203
Thanks: 18,173
Thanked 23,586 Times in 9,050 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 527
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: Argėtuese: dragues ia sekuestruan magazinėn!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Si t'argetohena ketu??? Aman se vduqa. Po vija nga puna sot, dola ca me vone se zakonisht, ora 5pm ( 30 mins overtime!!!) jashte ishte bere nate pus. Sa dal ne high way i bie gjithmone mes permes neper rrugicat nje qyteti teper rich. Shpi nga 1million dallare e lart, cuditerisht ska asnje poc per be neper rrugicat qe kaloj une ... e desh shtypa nje drer a sorkadhe kush e pa mire se c'ish. O zot sa u tremba. E pashe si hije qe kaloi rrugen. . Nashti grilla ca gjokse pulash, e bera nje chicken sandwich me fresh mozzarella e ca gjojna te tjera. Oh sa me shijoi, sja vlen me Gatu me shume.Ca po thonit ju tani?!!
Mos ha ndonje gje nga drague sidomos brownies
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-10-2018, 01:35   #11
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,968
Thanks: 3,611
Thanked 696 Times in 548 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 32
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Argėtuese: dragues ia sekuestruan magazinėn!

Mos ka qene valle guzhinieri i Enver Hoxhes Drague se ai i qan disa receta. Ne rast te tille ai duhet te kete nje restorant ne Durres ku kam ngrene nje dreke te paharrueshme.

Mos eshte kjo ajo magazina qe sekuestruan?

Prandaj duket sikur i mungon nje kontakt ne tru atij?


Dea
Adea ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-10-2018, 06:30   #12
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,788
Thanks: 7,081
Thanked 8,325 Times in 5,340 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Argėtuese: dragues ia sekuestruan magazinėn!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Adea Shiko postimin
Mos ka qene valle guzhinieri i Enver Hoxhes Drague se ai i qan disa receta. Ne rast te tille ai duhet te kete nje restorant ne Durres ku kam ngrene nje dreke te paharrueshme.

Mos eshte kjo ajo magazina qe sekuestruan?

Prandaj duket sikur i mungon nje kontakt ne tru atij?


Dea
Adeo mos je gje trans qe lyhesh me buzkuq? se edhe Akrepi ka dyshime
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-10-2018, 13:25   #13
Meri
...
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Posts: 11,159
Thanks: 2,061
Thanked 2,323 Times in 1,534 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 353
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Argėtuese: dragues ia sekuestruan magazinėn!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
Adeo mos je gje trans qe lyhesh me buzkuq? se edhe Akrepi ka dyshime

SPIUN !
__________________
M2.
Meri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-10-2018, 14:50   #14
Oqeani
V.I.P
 
Avatari i Oqeani
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Posts: 8,692
Thanks: 2,336
Thanked 1,262 Times in 840 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 69
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Argėtuese: dragues ia sekuestruan magazinėn!

Pushkatim
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-10-2018, 15:23   #15
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,260
Thanks: 16,510
Thanked 9,757 Times in 6,602 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 417
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Argėtuese: dragues ia sekuestruan magazinėn!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga YOKO Shiko postimin
Po me Dragujen c'patet?

Edhe tek Hosteni dole, o guzhunjeri jon i dashur?
Mungon por po ta shkruj....i fut i spiunllik ne ja gatisin prap.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-10-2018, 15:03   #16
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,968
Thanks: 3,611
Thanked 696 Times in 548 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 32
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Argėtuese: dragues ia sekuestruan magazinėn!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
Adeo mos je gje trans qe lyhesh me buzkuq? se edhe Akrepi ka dyshime

Si shume t'a paska qejfi qe te jem mashkull! Mos je femer vete dhe do te justifikosh nje fare terheqje qe ndjen ndaj personit tim rrusho?

hahahaha
Dea
Adea ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2019, 14:20   #17
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,968
Thanks: 3,611
Thanked 696 Times in 548 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 32
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Re: Argėtuese: dragues ia sekuestruan magazinėn!

Mos behet gje fjale per kontrabande makinash te vjedhura?!

Pse duhet t'a haje drague kur duhet t'a haje pronari gjerman i drague-s?

Apo me mire le te fut te birin ne burg nazisti i qelbur!

Apo gjej shqiptar dhe futja!


Adea
Adea ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2019, 15:44   #18
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 13,095
Thanks: 11,538
Thanked 6,268 Times in 2,981 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 190
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Re: Argėtuese: dragues ia sekuestruan magazinėn!

E dini ju pėrse drague vesh kėmishė me katorė?
__________________
devollitėt thonė
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2019, 17:41   #19
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,968
Thanks: 3,611
Thanked 696 Times in 548 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 32
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Re: Argėtuese: dragues ia sekuestruan magazinėn!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gi de Masha Shiko postimin
E dini ju pėrse drague vesh kėmishė me katorė?
Cfare do me thene "me katore" ?Adea
Adea ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2019, 18:10   #20
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 13,095
Thanks: 11,538
Thanked 6,268 Times in 2,981 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 190
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Re: Argėtuese: dragues ia sekuestruan magazinėn!

* me paska dale gabim “ kator”, duhet te jete katror! Ndjese!

Dmth ka kemishe me lara, ka me nje ngjyre, me lule, por edhe katrore te vizatuar, pra dizajni i kemishes eshte me katror....

Pse drague vesh nje te tille?

Ps. Jam me telefon dhe nuk e sjell dot nje shembull te tille!
__________________
devollitėt thonė
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur