Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Futbolli

Futbolli Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 15-01-2019, 00:56   #621
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,038
Thanks: 16,376
Thanked 9,699 Times in 6,559 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 408
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Talking Pėrgjigje e: AC Milan

Keni noi fiducia apo speranza....


shttttttttttttttttt mer....


Qe thoni ......ci voglione le....EIER.

Ekip NORDHS.

Noten.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-01-2019, 15:51   #622
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,038
Thanks: 16,376
Thanked 9,699 Times in 6,559 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 408
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Pergezime juve te millankave...


Per mua lojtar qe nuk do shume raste,pra sulmues i MIRE.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-01-2019, 15:54   #623
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,752
Thanks: 7,062
Thanked 8,315 Times in 5,331 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Pergezime juve te millankave...

https://www.youtube.com/watch?v=7ZGtk64DMto

Per mua lojtar qe nuk do shume raste,pra sulmues i MIRE.
cazzo polaku marshalla se iguain si baloteli na vlora
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-01-2019, 15:59   #624
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,038
Thanks: 16,376
Thanked 9,699 Times in 6,559 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 408
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
cazzo polaku marshalla se iguain si baloteli na vlora
Sulmuesit e MIRE(se eshte shpejt ta quaj killer) e dine ku eshte e vendosur.....porta.Masanej Higuain e cuan pa deshire.Kom Qejf qe ne finale te takohemi APET,por masi NE te kalojme Atalanten,qe ne nje dite te mire te...VDES.

KAQ....daku.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-01-2019, 20:40   #625
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,038
Thanks: 16,376
Thanked 9,699 Times in 6,559 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 408
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: AC Milan

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
por masi NE te kalojme Atalanten,qe ne nje dite te mire te...VDES.

KAQ....daku.
Si ne SHUMICEN e RASTEVÉ ke ABSOLUTISHT te DREJTE.Shyqyr qe mu nderpra linja ne 10 minutat e fundit.

Trainier...PLEHRE.

Cmu rrit apet temperatura
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-01-2019, 20:46   #626
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 5,651
Thanks: 2,910
Thanked 2,911 Times in 1,622 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Si ne SHUMICEN e RASTEVÉ ke ABSOLUTISHT te DREJTE.Shyqyr qe mu nderpra linja ne 10 minutat e fundit.

Trainier...PLEHRE.

Cmu rrit apet temperatura
Allegri te ben nervin kacurrel, ajo shitja e Benatia sikur ishte mallkim. Sa shitem ate jane demtuar Chiellini dhe Bonucci, plus Barzagli qe ka kohe jashte. Keq puna ne mbrojtje.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-01-2019, 20:51   #627
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,038
Thanks: 16,376
Thanked 9,699 Times in 6,559 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 408
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: AC Milan

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Venom Shiko postimin
Allegri te ben nervin kacurrel, ajo shitja e Benatia sikur ishte mallkim. Sa shitem ate jane demtuar Chiellini dhe Bonucci, plus Barzagli qe ka kohe jashte. Keq puna ne mbrojtje.
PIKERISHT...115 minuta(me Lazion) kemi ngrene..3 PETLLA.Ne SULM=ZERO.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-01-2019, 20:59   #628
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,752
Thanks: 7,062
Thanked 8,315 Times in 5,331 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Atalanta macja e zeze e milanit
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-03-2019, 21:33   #629
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,038
Thanks: 16,376
Thanked 9,699 Times in 6,559 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 408
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Fitut ahhhhhhhhhhhh.
KALBSINA...
OBJEKTIVITET...
Qe thua ti....masanej kjo ARRIHET


Sepse ne Scocia kane dhe fustanella...sjane te bardha.

PRANEJ.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-03-2019, 21:41   #630
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,752
Thanks: 7,062
Thanked 8,315 Times in 5,331 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

erdhi tersi ledio.
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-03-2019, 21:43   #631
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,038
Thanks: 16,376
Thanked 9,699 Times in 6,559 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 408
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Seria e LESHIT...
por leshat se kuptojne.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-03-2019, 21:47   #632
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,752
Thanks: 7,062
Thanked 8,315 Times in 5,331 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

ēfare i paska bo bayerni wolsburgut 6-0
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-03-2019, 20:27   #633
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,038
Thanks: 16,376
Thanked 9,699 Times in 6,559 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 408
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Me vje keq per JUVE(sepse keni BERE....HISTORY).Dhe mos u merrni...me rubentina,hajna,calqioPOLLI etjera.
Deshiroj te fitoni...se nuk vrehet mo seria e LESHIT
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-03-2019, 21:28   #634
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,038
Thanks: 16,376
Thanked 9,699 Times in 6,559 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 408
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Po nuk FUGON(jo kerr per dardanet) nuk FITON.

Juventus ka LLUKSIN....dhe i LEJOHET te HUPI.

GRANDE SAMP.

Kshu...kushurira.

Shttttttttttttttttttttttttttttt
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-04-2019, 15:21   #635
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,038
Thanks: 16,376
Thanked 9,699 Times in 6,559 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 408
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Skemi gjo ne vije......


SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-04-2019, 00:11   #636
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,038
Thanks: 16,376
Thanked 9,699 Times in 6,559 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 408
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Me vje keq per JUVE(sepse keni BERE....HISTORY).Dhe mos u merrni...me rubentina,hajna,calqioPOLLI etjera.
Deshiroj te fitoni...se nuk vrehet mo seria e LESHIT
+ 32 poena pas,si dhe Atalanta,Roma dhe Torino duket se jane ne forme.Ndersa Laqi eshte ekipi me PIS,sepse bo pazare qe ne si dime.

Ngushellimin e rradhes dhe...

Shnet.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-08-2019, 11:19   #637
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,038
Thanks: 16,376
Thanked 9,699 Times in 6,559 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 408
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Talking Re: Pėrgjigje e: AC Milan

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
erdhi tersi ledio.
Tash keni me na mujte.....

https://www.facebook.com/HashimThaci...2%3A%22R%22%7D

Dako....thuji Maldinit...me ate MAGYPIN po diskuton aaaaaaaaaaaaaaaaa.

PS....i zot e di si po kom humor por si thote Linda....gjonat duhet ti morim ashtu si na vine,na pelqe ose jo.

Mire do behet dhe shnet.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-08-2019, 16:09   #638
par
V.I.P
 
Avatari i par
 
Data e antarėsimit: Oct 2015
Vendndodhja: Sa me shume kryqezim rrugesh ndertohen aq me pak dinjitet vardiset anes.
Posts: 5,052
Thanks: 2,034
Thanked 2,949 Times in 1,643 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 107
par ka mbyllur reputacionin
Re: AC Milan

Legjenda e Italisė Franko Barezi

__________________
KUR FUQIA E DASHURISE TE MPOSHT DASHURINE PER PUSHTET DO TE GJEJ PAQE NJEREZIMI
par nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-08-2019, 05:57   #639
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,038
Thanks: 16,376
Thanked 9,699 Times in 6,559 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 408
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Talking Re: AC Milan

Mjesi.....

Apet DRU ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Lene Beno mos i nit mo.

Hajde fillim jave te mbare dhe....................shttttttttttttttttttttttttt ttttttt


Shnet.....djallushka
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-08-2019, 06:25   #640
B.E.V
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Dec 2017
Posts: 3,433
Thanks: 702
Thanked 843 Times in 573 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 38
B.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėm
Re: AC Milan

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Mjesi.....

Apet DRU ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Lene Beno mos i nit mo.

Hajde fillim jave te mbare dhe....................shttttttttttttttttttttttttt ttttttt

https://www.youtube.com/watch?v=oeRNkmGyKAg

Shnet.....djallushka
Qellimi o me jua hyp zebrave te tjera.
Godoooo!
B.E.V nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur