Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Sporti nėpėr botė

Sporti nėpėr botė Kėtu mund te flisni pėr sporte tė ndryshme si, volejboll, basketboll, boks etj

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 15-04-2019, 16:36   #1
Fshatari
No vip
 
Avatari i Fshatari
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Posts: 6,826
Thanks: 7,529
Thanked 3,483 Times in 1,815 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 151
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Praktika e boksit ne zgjedhjet e pdk-se !

Grushte nė Kuvendin e PDK-sė nė Skenderaj

Tensione dhe pėrplasje janė zhvilluar sot nė nėndegėn e Skenderajt tė PDK-sė, gjatė procesit tė brendshėm tė kėtij procesi zgjedhor.
Kuvendi ėshtė ndėrprerė Burime tė Gazetės “Zėri” bėjnė tė ditur se pėrkrahėsit e kryetarit tė Skenderajt Bekim Jasharit dhe Nuredin Lushtakut kanė sulmuar fizikisht kryetarin e tė rinjve tė PDK-sė nė Skenderaj, Alban Berisha.
Tė njėjtat burime thanė se M.M dhe A.M kanė sulmuar Berishėn. Kėta dy janė nė lidhje familjare dhe njėri prej tyre ėshtė edhe shofer i kryetarit Jashari.
"Zeri.info" ka provuar tė kontaktojė edhe me kryetarin Jashari, por i njėjti nuk e ka hapur telefonin./Zeri/
_________________________________
https://zeri.info/aktuale/252548/gru...-ne-skenderaj/

_____________________


Solla kete lajm sportiv me autorizimin e Kashtes !
Fshatari nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur