Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Pėrshėndetje & urime

Pėrshėndetje & urime Ju pėrshendesim dhe ju urojmė qėndrim tė mbarė nė kėtė forum.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 15-04-2019, 13:03   #521
SystemA
Banned
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 43,743
Thanks: 13,754
Thanked 8,185 Times in 5,450 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetjet e anetareve....

Pershendes BOBYN Sot.S`kom durim tja vrej gjithe postimet dhe perse?
HARTIM EXTRA BRILIANT.
Mjafton.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-04-2019, 14:17   #522
Ragnar
Undisputed
 
Avatari i Ragnar
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 14,560
Thanks: 192
Thanked 2,292 Times in 1,244 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 252
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pershendetjet e anetareve....

Pershendetje gjitheve dhe special Benin, Ben a te kujtohen fjalet e mia per Cristiano Ronaldon cfare te kam pas thene
__________________
And what's this shit about us meant to be together?
That type of shit'll make me not want us to meet each other
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Ragnar pėlqehet nga
i vjetėr 15-04-2019, 15:33   #523
SystemA
Banned
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 43,743
Thanks: 13,754
Thanked 8,185 Times in 5,450 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Angry Pėrgjigje e: Pershendetjet e anetareve....

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ragnar Shiko postimin
Pershendetje gjitheve dhe special Benin, Ben a te kujtohen fjalet e mia per Cristiano Ronaldon cfare te kam pas thene
KISHE ABSOLUTISHT te DREJTE.Isha UNE GABIM.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga SystemA : 15-04-2019 nė 15:46
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 15-04-2019, 17:43   #524
gladiola
V.I.P
 
Avatari i gladiola
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Shqiperi...Korce
Posts: 2,098
Thanks: 865
Thanked 506 Times in 231 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 45
gladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetjet e anetareve....

Mirmbrema! Pershendes Benken sonte!
gladiola nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i gladiola pėlqehet nga
i vjetėr 16-04-2019, 07:17   #525
Onyx
Unpredictable
 
Avatari i Onyx
 
Data e antarėsimit: Mar 2016
Posts: 3,626
Thanks: 248
Thanked 1,143 Times in 731 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 46
Onyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetjet e anetareve....

Pershendetje forumi, nje dite te mbare...
__________________
I am only responsible for what I say, not for what you understand.
Onyx nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Onyx pėlqehet nga
i vjetėr 17-04-2019, 06:55   #526
Onyx
Unpredictable
 
Avatari i Onyx
 
Data e antarėsimit: Mar 2016
Posts: 3,626
Thanks: 248
Thanked 1,143 Times in 731 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 46
Onyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetjet e anetareve....

Mire jeni, c'beni, si jeni?
__________________
I am only responsible for what I say, not for what you understand.
Onyx nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Onyx pėlqehet nga
i vjetėr 17-04-2019, 07:41   #527
The ICEman
Super Anėtar
 
Data e antarėsimit: Mar 2019
Posts: 260
Thanks: 144
Thanked 52 Times in 39 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 3
The ICEman ėshtė njė gur i ēmuarThe ICEman ėshtė njė gur i ēmuarThe ICEman ėshtė njė gur i ēmuar
Pėrgjigje e: Pershendetjet e anetareve....

Mirmengjes forumi , ju uroj nje dit te mire
The ICEman nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i The ICEman pėlqehet nga
i vjetėr 17-04-2019, 10:01   #528
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 7,260
Thanks: 24
Thanked 1,955 Times in 1,253 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 141
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetjet e anetareve....

Ome ca kini ba mer jahuuuu?
__________________
Nobody Can Take Away My Smile,
What's mine it will be...
To Eternity....
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Viking pėlqehet nga
i vjetėr 17-04-2019, 11:23   #529
gladiola
V.I.P
 
Avatari i gladiola
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Shqiperi...Korce
Posts: 2,098
Thanks: 865
Thanked 506 Times in 231 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 45
gladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetjet e anetareve....

Pershendetje e mirdita!Pershendes kete Vikingun sot!
gladiola nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i gladiola pėlqehet nga
i vjetėr 17-04-2019, 11:37   #530
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 7,260
Thanks: 24
Thanked 1,955 Times in 1,253 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 141
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetjet e anetareve....

Flm teta Gladiola dhe une te uroj nje dite plote supriza e buzqeshje
__________________
Nobody Can Take Away My Smile,
What's mine it will be...
To Eternity....
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Viking pėlqehet nga
i vjetėr 17-04-2019, 11:48   #531
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 14,152
Thanks: 11,020
Thanked 6,085 Times in 3,793 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 326
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetjet e anetareve....

Dhe une kete Vikingun pershendes sot
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Angelisa pėlqehet nga
i vjetėr 17-04-2019, 11:49   #532
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 7,260
Thanks: 24
Thanked 1,955 Times in 1,253 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 141
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetjet e anetareve....

Flm Anzhi edhe une te pershendes nje dite te bukur sot
__________________
Nobody Can Take Away My Smile,
What's mine it will be...
To Eternity....
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Viking pėlqehet nga
i vjetėr 17-04-2019, 17:47   #533
Prudence
V.I.P
 
Avatari i Prudence
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Posts: 5,263
Thanks: 3,325
Thanked 5,841 Times in 1,987 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 102
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetjet e anetareve....

Te pershendes Mari.
Ne pleqeri bashke me krushkun, ne nje ballo te tille bej plan e te vemi.
Do kenaqeeeemiii.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about.
Be kind. Always.
Prudence nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Prudence pėlqehet nga
i vjetėr 18-04-2019, 06:12   #534
Miranda
V.I.P
 
Avatari i Miranda
 
Data e antarėsimit: Apr 2014
Posts: 2,278
Thanks: 838
Thanked 944 Times in 385 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 25
Miranda ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pershendetjet e anetareve....

Mirmgjesi
Kalofshi nje dite te bukur e te qete
Miranda nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Miranda pėlqehet nga
i vjetėr 18-04-2019, 09:30   #535
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 7,260
Thanks: 24
Thanked 1,955 Times in 1,253 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 141
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetjet e anetareve....

Mirmengjes Miranda dhe une te pershendes e kalofsh sa me bukur sot
__________________
Nobody Can Take Away My Smile,
What's mine it will be...
To Eternity....
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Viking pėlqehet nga
i vjetėr 18-04-2019, 10:04   #536
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 11,642
Thanks: 9,882
Thanked 5,255 Times in 2,434 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 149
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Re: Pershendetjet e anetareve....

Sot qenka dita e Vikungut ( mine bedste ven )

Pėrshėndetje Viki!

Por nuk po anashkaloj as kėta qė paskan pėrshėndetur: teta Verėn, Onyx; patrioten time matjane, Mirandėn, Angelisėn, Prudence; pa harruar edhe miket: Preformer, Rexhinėn, MiM@, Beaute, Eden e Lea.

Ju dhe gjithė tė tjerėt qė marrin pėrshėndetjet e mia, Ju dėshiroj njė ditė tė mrekullueshme!

P.S. Pėr shkak tė rrethanave, nga bota mashkullore, pėrshėndes vetėm Benin.
__________________
as me miq, as me anmiq ...

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Gi de Masha : 18-04-2019 nė 10:27
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Gi de Masha pėlqehet nga
i vjetėr 18-04-2019, 10:12   #537
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 7,260
Thanks: 24
Thanked 1,955 Times in 1,253 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 141
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: Pershendetjet e anetareve....

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gi de Masha Shiko postimin
Sot qenka dita e Vikungut ( mine bedste ven )

Pėrshėndetje Viki!

Por nuk po anashkaloj as kėta qė paskan pėrshėndetur: teta Verėn, Onyx, patrioten time matjane, Mirandėn, Angelisėn, Prudence; pa harruar edhe miket: Preformer, Rexhinėn, MiM@, Beaute, Eden e Lea.

Ju dhe gjithė tė tjerėt qė marrin pėrshėndetjet e mia, Ju dėshiroj njė ditė tė mrekullueshme!

P.S. Pėr shkak tė rrethanave, nga bota mashkullore, pėrshėndes vetėm Benin.
Pershendetje G hej med dig hvordan go det?
håber alt er ok

Me cuditi ky shkrimi jot se kisha ditur qe Onyx na qenka grua dhe nga mati
__________________
Nobody Can Take Away My Smile,
What's mine it will be...
To Eternity....
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-04-2019, 10:25   #538
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 11,642
Thanks: 9,882
Thanked 5,255 Times in 2,434 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 149
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: Re: Pershendetjet e anetareve....

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Viking Shiko postimin
Pershendetje G hej med dig hvordan go det?
håber alt er ok

Me cuditi ky shkrimi jot se kisha ditur qe Onyx na qenka grua dhe nga mati
ishet fjala pėr ata qė kanė pėrshėndetur dhe nga gjinia gjentile mashkullore ishte Onyx ...

sot qenke pėr sherre. mos iu pėrziej nė kėtė punė ballistit majtist - dragues. ky ėshtė i lindur pėr kėto!

Hej min ven. Jeg har det fint. Tak. Og hvad med dig. Lige om lidt vil jeg kųre til Vejle.
__________________
as me miq, as me anmiq ...
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-04-2019, 10:50   #539
Ragnar
Undisputed
 
Avatari i Ragnar
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 14,560
Thanks: 192
Thanked 2,292 Times in 1,244 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 252
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pershendetjet e anetareve....

Pershendes gjithe ata qe i dojn femrat, ata (jo ato) qe i dojn meshkujt nuk i pershendes kurr.
__________________
And what's this shit about us meant to be together?
That type of shit'll make me not want us to meet each other
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-04-2019, 10:52   #540
Lea
Duaj né di te duash!
 
Avatari i Lea
 
Data e antarėsimit: Sep 2017
Vendndodhja: Aty ku zemra rreh!
Posts: 8,338
Thanks: 2,934
Thanked 2,512 Times in 1,618 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
Lea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetjet e anetareve....

Pershendetje dhe nga une e drek te mire, per kedo qe ska ngren akoma
__________________
KUSH KA GOCA BOTEN KA 😍😍😍😍😍
Lea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Lea pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur