Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Analiza / Shkrime / Opinione

Analiza / Shkrime / Opinione Le tė “luajmė” sėbashku rolin e analistit dhe tė japim opinionet tona rreth tematikave tė ndryshme qė hasim pėrditė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 11-08-2019, 15:53   #1
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Posts: 7,121
Thanks: 6,488
Thanked 3,074 Times in 1,263 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Shqiptari i ‘SWAT’/ Uliks Gjonaj, njė nga 10 instruktorėt elitė

Nė tė gjithė botėn numėrohen 10 instruktorė policie tė nivelit tė 8 nė Commando Krav Maga tė Israelit, dhe njėri prej tyre ėshtė shqiptari i Kosovės, Uliks Gjonaj, pėr Amerikėn, Israelin , Zvicrėn Uliksi ėshtė individ shumė i rėndėishėm, pasi ato i kanė besuar atij Policinė e Shtetit. Ai stėrvit skuadrėn policore mė tė fuqishmė nė botė siē ėshtė SWAT-i amerikan, apo FBI. Gjonaj ėshtė qytetar i Amerikės dhe Zvicrės, vite mė parė ka kėrkuar tė pajiset mė pasaportė shqiptare, por pėr shtetin tonė instruktori ndėrkombėtar ėshtė njė qytetar i zakonshėm. Historia e Uliksit ėshtė e pazakontė. Ai braktisi mjekėsinė pėr tu bėrė pjesė e policisė.

__________________

🖤 (3)
Mandi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-08-2019, 16:04   #2
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,279
Thanks: 3,957
Thanked 4,281 Times in 2,885 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 230
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Re: Shqiptari i ‘SWAT’/ Uliks Gjonaj, njė nga 10 instruktorėt elitė

shume i afte eshte ky Uliksi, dikur udhehiqte edhe nje klub te Kung fu shaolinave ne Switzerland.
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-08-2019, 19:50   #3
Pjer Thomas
V.I.P
 
Avatari i Pjer Thomas
 
Data e antarėsimit: Dec 2014
Posts: 1,352
Thanks: 16
Thanked 167 Times in 138 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 27
Pjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėm
Re: Shqiptari i ‘SWAT’/ Uliks Gjonaj, njė nga 10 instruktorėt elitė

bravo i qofte ketij, kjo gje nderon ter shqiptaret
Pjer Thomas nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-08-2019, 20:15   #4
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 6,866
Thanks: 0
Thanked 965 Times in 843 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 58
uj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėm
Re: Shqiptari i ‘SWAT’/ Uliks Gjonaj, njė nga 10 instruktorėt elitė

po ket uliksin kush e ka trajnu a certifiku? nuk i ka msu se s'bo robi kshu per i pashaport?
__________________
imagine there's no countries... :)

...fjalet e zogut djali i degjoi
qau, e hengri, pastaj e leshoi...
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur