Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Diskutime shoqėrore

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 19-08-2018, 17:41   #1
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 46,631
Thanks: 14,609
Thanked 12,552 Times in 7,864 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 682
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Ē'duan vėrtetė burrat nga njė grua?

Ē’duan vėrtetė burrat nga njė grua?
Ekspertėt thonė se perceptimi i burrave pėr njė bashkėshorte ‘tė mirė’ ka ndryshuar tėrėsisht gjatė njė shekulli.

Ēfarė kėrkojnė vėrtetė ata nga partnerja e tyre dhe ēfarė karakteristikash nė pėrgjithėsi do t’i bėnte tė lumtur, mėsojini duke i lexuar nė vijim.

1-Djemve ju pėlqejnė gratė e sinqerta
Ėshtė besuar gjithnjė qė tė burrave u pėlqen tė jenė nė qendėr tė vėmendjes edhe nėse partnerja e tyre i mburr duke thėnė njė gėnjeshtėr. Kjo, duket se nuk vlen mė. Sinqeriteti ėshtė po aq i vlerėsuar sa besnikėria, respekti apo tėrheqja fizike. Burrat duan tė dėgjojnė tė vėrtetėn nga partnerja e tyre. Tė vėrtetėn, jo kritika apo paragjykime.

2-Burrat nuk janė kundėr komunikimit
Atyre nuk u pėlqejnė vajzat qė heshtin. Burrat janė po aq tė interesuar tė dinė si po shkojnė gjėrat. Njė nga arsyet kryesore pse shumė familje pėrfundojnė nė ndarje, ėshtė mungesa e komunikimit. Nėse s’keni asgjė pėr tė folur, kjo s’ėshtė shenjė e mirė.

3-Ata janė mė romantikė se gratė!
Zakonisht burrat janė tė parėt qė tregojnė ndjenjat e tyre nė dashuri dhe e vėrteta ėshtė qė kur janė romantikė janė shumė herė mė tepėr se vajzat. Nga ana tjetėr, kėto tė fundit janė mė pragmatiste dhe mė selektive kur vjen puna tek zgjedhja e partnerit tė jetės.

4-Burrat pėlqejnė gratė qė grimohen!
Djemtė qė ju thonė se s’ka gjė mė tė bukur se natyralja, po ju gėnjejnė. Studimet kanė treguar se burrat ende vlerėsojnė njė grua qė kujdeset pėr veten, i kushton rėndėsi detajeve dhe padyshim, bėn make-up.

5- Burrat pėlqejnė gratė qė dinė tė gatuajnė!

Ushqimi i shtėpisė ėshtė shumė i rėndėsishėm pėr burrat. Ėshtė i shenjtė! Kjo u jep atyre ndjesinė e familjaritetit dhe tė rehatit dhe asgjė nuk i bėn mė tė lumtur sa tė shohin tė dashurėn teksa gatuan njė receptė tė komplikuar!

6-Burrat pėlqejnė gratė me vetėbesim!
Njė vogėlushe e urtė qė dėgjon gjithė kohės partnerin e saj dhe nuk i thotė kurrė jo, do ta humbasė shpejt interesin e tij. Pse? Sepse njė grua me vetėbesim ėshtė njė partnere e barabartė nė lidhje. Ju mund tė zgjidhni gjithēka bashkė, pasi ajo ėshtė njė tjetėr shtyllė e fortė!

7-Burrat s’mendojnė vetėm pėr seks!
Ky steriotip duhet zhdukur! Pėrkundrazi, meshkujt duan tė dėgjohen, tė marrin ngrohtėsi dhe tė provojnė aventura tė ndryshme me ju, pėrveē seksit.

s.a/dita
🖤 (2)
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-08-2018, 17:45   #2
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 36,037
Thanks: 16,914
Thanked 21,489 Times in 8,377 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 509
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Ē'duan vėrtetė burrat nga njė grua?

si nuk permenden grat qe bejn lek
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-08-2018, 17:47   #3
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 6,942
Thanks: 0
Thanked 993 Times in 864 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 58
uj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: Ē'duan vėrtetė burrat nga njė grua?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rexhina Shiko postimin
si nuk permenden grat qe bejn lek
Ato nuk i duan. I martojne.
__________________
imagine there's no countries... :)

...fjalet e zogut djali i degjoi
qau, e hengri, pastaj e leshoi...
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-08-2018, 17:48   #4
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 46,631
Thanks: 14,609
Thanked 12,552 Times in 7,864 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 682
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: Ē'duan vėrtetė burrat nga njė grua?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rexhina Shiko postimin
si nuk permenden grat qe bejn lek
Bėrjen e lekėve duhet ta kenė bonus, plus mbi cilėsitė e tjera.
🖤 (2)
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-08-2018, 17:49   #5
xyz
aNtipatrea
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,403
Thanks: 1,582
Thanked 3,531 Times in 1,417 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 113
xyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėmxyz i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: Ē'duan vėrtetė burrat nga njė grua?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rexhina Shiko postimin
si nuk permenden grat qe bejn lek
hyn te grat me vetbesim rexhi
Qe jan te pavarura

Te terra i dashkan kta
__________________
mOnologu eshte
tYmi i fLakve
te bRendshme te sHpirtit
🖤 (2)
xyz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-08-2018, 18:27   #6
Oqeani
V.I.P
 
Avatari i Oqeani
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Posts: 8,572
Thanks: 2,117
Thanked 1,180 Times in 802 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 68
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ē'duan vėrtetė burrat nga njė grua?

Ende nuk e keni kuptuar !!!
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
🖤 (1)
Oqeani nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-08-2018, 19:00   #7
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 15,626
Thanks: 12,590
Thanked 6,982 Times in 4,406 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 402
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ē'duan vėrtetė burrat nga njė grua?

All inclusive
🖤 (1)
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-08-2018, 19:03   #8
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 46,631
Thanks: 14,609
Thanked 12,552 Times in 7,864 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 682
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ē'duan vėrtetė burrat nga njė grua?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
All inclusive
Kemi tė drejtė apo jo?
Ē'ka thu ti?
🖤 (1)
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-08-2018, 19:04   #9
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 15,626
Thanks: 12,590
Thanked 6,982 Times in 4,406 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 402
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ē'duan vėrtetė burrat nga njė grua?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Kemi tė drejtė apo jo?
Ē'ka thu ti?
Une them qe jeni pa pretendime
Kerkoni me teper se kaq
🖤 (1)
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-08-2018, 19:05   #10
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 46,631
Thanks: 14,609
Thanked 12,552 Times in 7,864 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 682
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ē'duan vėrtetė burrat nga njė grua?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Une them qe jeni pa pretendime
Kerkoni me teper se kaq
Na sugjero ndonjė gjė, shto ndonjė pikė tjetėr.
🖤 (1)
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-08-2018, 19:10   #11
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 15,626
Thanks: 12,590
Thanked 6,982 Times in 4,406 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 402
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ē'duan vėrtetė burrat nga njė grua?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Na sugjero ndonjė gjė, shto ndonjė pikė tjetėr.
Burrat jo vetem pelqejne grate qe gatuajne, por dhe qe i ushqejne
Burrat pelqejne grate independente... dhe qe sjellin rrogen ne shpi
Burrat pelqejne grate me makeup .... por makeup-i te kushtoje sa me cheap
Burrat Jane romantik... pasi ajo I ka pergatitur te gjitha
Etj etj
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-08-2018, 19:13   #12
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 46,631
Thanks: 14,609
Thanked 12,552 Times in 7,864 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 682
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ē'duan vėrtetė burrat nga njė grua?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Burrat jo vetem pelqejne grate qe gatuajne, por dhe qe i ushqejne
Burrat pelqejne grate independente... dhe qe sjellin rrogen ne shpi
Burrat pelqejne grate me makeup .... por makeup-i te kushtoje sa me cheap
Burrat Jane romantik... pasi ajo I ka pergatitur te gjitha
Etj etj
Nuk prure asgjė tė re, thjesht pėrforcove pak ato pikat mė sipėr.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-08-2018, 19:13   #13
Jolene
🇦🇱
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,458
Thanks: 6,514
Thanked 7,991 Times in 3,817 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ē'duan vėrtetė burrat nga njė grua?

Kur ti bej te gjitha keto vete, ce du burrin? Pfffff
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-08-2018, 19:16   #14
Socio
.
 
Avatari i Socio
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 8,768
Thanks: 7,633
Thanked 6,392 Times in 2,684 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 205
Socio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ē'duan vėrtetė burrat nga njė grua?

Burrat nuk duan ankesa pa fund, mosmirenjohje, kritika dhe cdo gje qe u cenon integritetin mashkullor. Me nje fjale burrat nuk duan burra ... burra jane vete !
🖤 (1)
Socio nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-08-2018, 19:17   #15
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 46,631
Thanks: 14,609
Thanked 12,552 Times in 7,864 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 682
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ē'duan vėrtetė burrat nga njė grua?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jolene Shiko postimin
Kur ti bej te gjitha keto vete, ce du burrin? Pfffff
I lexove ti apo ja fute kot?
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-08-2018, 19:18   #16
Jolene
🇦🇱
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,458
Thanks: 6,514
Thanked 7,991 Times in 3,817 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ē'duan vėrtetė burrat nga njė grua?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
I lexove ti apo ja fute kot?
Lexova vetem postimin e fundit te Angit
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-08-2018, 19:19   #17
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,429
Thanks: 6,825
Thanked 8,099 Times in 5,176 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 377
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ē'duan vėrtetė burrat nga njė grua?

Vetem nje grua
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-08-2018, 19:20   #18
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 46,631
Thanks: 14,609
Thanked 12,552 Times in 7,864 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 682
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ē'duan vėrtetė burrat nga njė grua?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jolene Shiko postimin
Lexova vetem postimin e fundit te Angit
Lexo tė fillimit, nuk bėjnė asgjė qė duhet tė trėmbesh gratė.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-08-2018, 19:26   #19
Jolene
🇦🇱
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,458
Thanks: 6,514
Thanked 7,991 Times in 3,817 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ē'duan vėrtetė burrat nga njė grua?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Lexo tė fillimit, nuk bėjnė asgjė qė duhet tė trėmbesh gratė.
E njejta gje, te punoj, ta mbaj veten te bukur, te gatuaj, pse mos te me doje?
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-08-2018, 19:28   #20
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 12,204
Thanks: 341
Thanked 2,568 Times in 1,480 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 143
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ē'duan vėrtetė burrat nga njė grua?

Te dine valle burrat se c’duan vertete? Teme e cuditshme
__________________
Patience.
🖤 (1)
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur