Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Lajmet e ditės

Lajmet e ditės Kėtu mund tė sillni lajmet e fundit nga media rreth ēėshtjeve tė rėndėsishme tė Shqipėrise dhe trojeve tė saj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 21-10-2018, 19:34   #41
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 46,465
Thanks: 14,509
Thanked 12,392 Times in 7,752 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 680
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Greqia fond sekret pėr mediat nė Shqipėri dhe Maqedoni

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
shpifje militant rus
Shpifje, shpifje, shpifje...
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-10-2018, 19:35   #42
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,627
Thanks: 1,244
Thanked 1,996 Times in 1,147 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 76
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Greqia fond sekret pėr mediat nė Shqipėri dhe Maqedoni

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Na mbitėn anal-istėt e bithės.
Dizet e pesė mbeti a ka nonjė tė re mo Akrep?
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-10-2018, 19:38   #43
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,407
Thanks: 6,804
Thanked 8,025 Times in 5,131 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 377
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Greqia fond sekret pėr mediat nė Shqipėri dhe Maqedoni

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga edlin Shiko postimin
Dizet e pesė mbeti a ka nonjė tė re mo Akrep?
italianet ka ne nje shprehje........la verita ti fa male lo so"
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-10-2018, 19:39   #44
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 46,465
Thanks: 14,509
Thanked 12,392 Times in 7,752 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 680
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Greqia fond sekret pėr mediat nė Shqipėri dhe Maqedoni

Dizeepesė ka ngelur mo gas, akoma nuk kanė filluar anal-istat.
Ki A.R bitha ėshtė i pari po nuk e ka luajtur shifrėn.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-10-2018, 19:44   #45
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,627
Thanks: 1,244
Thanked 1,996 Times in 1,147 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 76
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Greqia fond sekret pėr mediat nė Shqipėri dhe Maqedoni

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Dizeepesė ka ngelur mo gas, akoma nuk kanė filluar anal-istat.
Ki A.R bitha ėshtė i pari po nuk e ka luajtur shifrėn.
Ē'tė bėjnė... lugėn nė brez e yxhym.. tė hanė ndonjė thėrrime nga tepsia... pa pėr reston ē. q. t
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-10-2018, 19:50   #46
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,407
Thanks: 6,804
Thanked 8,025 Times in 5,131 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 377
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Greqia fond sekret pėr mediat nė Shqipėri dhe Maqedoni

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga edlin Shiko postimin
Ē'tė bėjnė... lugėn nė brez e yxhym.. tė hanė ndonjė thėrrime nga tepsia... pa pėr reston ē. q. t
ēamo dhe ti militant u bere ? apo te na rroje partia?
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-10-2018, 19:52   #47
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,627
Thanks: 1,244
Thanked 1,996 Times in 1,147 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 76
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Greqia fond sekret pėr mediat nė Shqipėri dhe Maqedoni

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
ēamo dhe ti militant u bere ? apo te na rroje partia?
Qafsha per zotin jo ... genjejne..
Une s'kam bo ksi gjonash ne te ri ... jo me tani qe po me bien dhembet

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga edlin : 21-10-2018 nė 19:56
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-10-2018, 20:00   #48
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,407
Thanks: 6,804
Thanked 8,025 Times in 5,131 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 377
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Greqia fond sekret pėr mediat nė Shqipėri dhe Maqedoni

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga edlin Shiko postimin
Qafsha per zotin jo ... genjejne..
Une s'kam bo ksi gjonash ne te ri ... jo me tani qe po me bien dhembet
ēfare shkruan ai jane te verteta .ju pelqen nuk ju pelqen drugu mesele

me vjen keq per ato shqiptare qe i japin 20 euro ndihme sociale
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-10-2018, 20:07   #49
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 46,465
Thanks: 14,509
Thanked 12,392 Times in 7,752 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 680
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Greqia fond sekret pėr mediat nė Shqipėri dhe Maqedoni

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
ēfare shkruan ai jane te verteta .ju pelqen nuk ju pelqen drugu mesele

me vjen keq per ato shqiptare qe i japin 20 euro ndihme sociale
Ore je budalla ti apo bėn vet?
Ai anali bėn pyetje qė i bėjnė tė gjithė dhe kujton se zbuloi amerikėn.
Ik o Drage mosoi dhe Dostit ta bėj pak mė mirė psheshin atė bėj.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-10-2018, 20:16   #50
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,407
Thanks: 6,804
Thanked 8,025 Times in 5,131 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 377
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Greqia fond sekret pėr mediat nė Shqipėri dhe Maqedoni

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Ore je budalla ti apo bėn vet?
Ai anali bėn pyetje qė i bėjnė tė gjithė dhe kujton se zbuloi amerikėn.
Ik o Drage mosoi dhe Dostit ta bėj pak mė mirė psheshin atė bėj.
mbush mire ti shoku?120 mij leke merr nena ime pension dhe ti ben avokatin e djallit. shko bo ēiēin bashke me systemen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-10-2018, 20:19   #51
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,265
Thanks: 3,954
Thanked 4,275 Times in 2,880 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 230
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Greqia fond sekret pėr mediat nė Shqipėri dhe Maqedoni

ore kush i mori lekat dhe ke paguan ? kjo eshte pyetja e tubiiii not tubiiii-se tjerat jane dhafa sharjesh.
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-10-2018, 20:21   #52
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 46,465
Thanks: 14,509
Thanked 12,392 Times in 7,752 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 680
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Greqia fond sekret pėr mediat nė Shqipėri dhe Maqedoni

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
mbush mire ti shoku?120 mij leke merr nena ime pension dhe ti ben avokatin e djallit. shko bo ēiēin bashke me systemen
Ke ngatėrruar adres o anal-ist.
Unė po them na ēau dybekun A.R.Thyba ti thua bėn avokatin e leshit.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-10-2018, 20:23   #53
iliri T
Anėtar i ri
 
Data e antarėsimit: Feb 2015
Posts: 11
Thanks: 2
Thanked 7 Times in 6 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
iliri T ėshtė njė gur i ēmuariliri T ėshtė njė gur i ēmuariliri T ėshtė njė gur i ēmuariliri T ėshtė njė gur i ēmuar
Pėrgjigje e: Greqia fond sekret pėr mediat nė Shqipėri dhe Maqedoni

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Ke ngatėrruar adres o anal-ist.
Unė po them na ēau dybekun A.R.Thyba ti thua bėn avokatin e leshit.
jam landi 2
🖤 (1)
iliri T nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-10-2018, 20:25   #54
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,265
Thanks: 3,954
Thanked 4,275 Times in 2,880 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 230
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Greqia fond sekret pėr mediat nė Shqipėri dhe Maqedoni

A Kepo, mos kerce si gjeli se u kapet me preshin e hedhaqave ne dore
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-10-2018, 20:27   #55
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 46,465
Thanks: 14,509
Thanked 12,392 Times in 7,752 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 680
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Greqia fond sekret pėr mediat nė Shqipėri dhe Maqedoni

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin
A Kepo, mos kerce si gjeli se u kapet me preshin e hedhaqave ne dore
E takove Adea-n ti se na bėre merak?
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-10-2018, 20:28   #56
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 46,465
Thanks: 14,509
Thanked 12,392 Times in 7,752 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 680
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Greqia fond sekret pėr mediat nė Shqipėri dhe Maqedoni

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga iliri T Shiko postimin
jam landi 2
Na slapi 3......
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-10-2018, 20:30   #57
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,265
Thanks: 3,954
Thanked 4,275 Times in 2,880 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 230
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Greqia fond sekret pėr mediat nė Shqipėri dhe Maqedoni

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
E takove Adea-n ti se na bėre merak?
jo, e kemi lene te takohemi ke Hedhaqet tek ajo Elpidha Ftorimaqis ndoshta e marrim edhe ndonje leke prej hedhaqeve se do u themi qe do hapim nje gazete ne Ollbenia keshtu nje rruge e tre kater puno-biznese
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
🖤 (1)
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-10-2018, 20:30   #58
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,407
Thanks: 6,804
Thanked 8,025 Times in 5,131 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 377
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Greqia fond sekret pėr mediat nė Shqipėri dhe Maqedoni

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
E takove Adea-n ti se na bėre merak?
dridhe dridhe moj myzeqare
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-10-2018, 20:39   #59
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,627
Thanks: 1,244
Thanked 1,996 Times in 1,147 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 76
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Greqia fond sekret pėr mediat nė Shqipėri dhe Maqedoni

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin
ore kush i mori lekat dhe ke paguan ? kjo eshte pyetja e tubiiii not tubiiii-se tjerat jane dhafa sharjesh.
Kėrkon shumė ti shoku... dashke emra tė pėrveēėm ti... je nė metro mo...
Vetėm po publikuan ndonjė gjė grekėt se nga ne s'del gjė... jemi a s:jemi njerėz tė besės
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-10-2018, 20:41   #60
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 46,465
Thanks: 14,509
Thanked 12,392 Times in 7,752 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 680
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Greqia fond sekret pėr mediat nė Shqipėri dhe Maqedoni

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
dridhe dridhe moj myzeqare
Tani po shikoj Pordhikalin dhe po pi njė gotė me verė.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Tags
portale grek albo

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur