Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Lajmet e ditės

Lajmet e ditės Kėtu mund tė sillni lajmet e fundit nga media rreth ēėshtjeve tė rėndėsishme tė Shqipėrise dhe trojeve tė saj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 22-10-2018, 17:52   #81
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 46,465
Thanks: 14,509
Thanked 12,391 Times in 7,751 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 680
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Greqia fond sekret pėr mediat nė Shqipėri dhe Maqedoni

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga par Shiko postimin
Listat e publikuara por edhe orkestra per fondet greke per mediat ne dy vendet e cituara jane "lajme" te rrema dhe manipulim kryekeput mediatik per te shmagur trysnine per ligjin e detit qe eshte nenshkruar apo do te nenshkruhet per te sjell kaos mediatik ( jo se keta media prodhojne gazetari te vertete ) per te mos kerkuar gjurmet e traktatit te detit Greqi-Shqiperi.
Si puna e trafikanteve qe ne nje makine me 20 kg droge njoftojne policine , ndersa ne karvanin pasardhes kalojne me kuintal te tille.
Nė gjith kėtė forum ti je mė i lezeēmi.
Ti bie pa pushim lajme tė rreme gjith ditėn pa t'u dridhur aspak qerpiku dhe njė lajm qė nuk e dim akoma ēa ėshtė ja vė vulėn me vrap "lajm i rrem".
Jam kurioz si do ta quaje kėtė lajm nėse do ishte emri i Meros, Ramės, Lorenc Vangjelit, Sokol Balla etj...
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-10-2018, 18:19   #82
par
V.I.P
 
Avatari i par
 
Data e antarėsimit: Oct 2015
Vendndodhja: Sa me shume kryqezim rrugesh ndertohen aq me pak dinjitet vardiset anes.
Posts: 4,787
Thanks: 1,904
Thanked 2,666 Times in 1,482 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 103
par ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Greqia fond sekret pėr mediat nė Shqipėri dhe Maqedoni

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Nė gjith kėtė forum ti je mė i lezeēmi.
Ti bie pa pushim lajme tė rreme gjith ditėn pa t'u dridhur aspak qerpiku dhe njė lajm qė nuk e dim akoma ēa ėshtė ja vė vulėn me vrap "lajm i rrem".
Jam kurioz si do ta quaje kėtė lajm nėse do ishte emri i Meros, Ramės, Lorenc Vangjelit, Sokol Balla etj...
Kepo eshte thjeshte mendimi im mbi ate qe shkruhet neper portale duke ju referuar disa emrave.
Gjithesesi merrni e pushkatoni njerez pse nje shkrim i pakonfirmuar diku paska cituar emrat e tyre.
Une lajme te rreme, po po dhe te Tahirit te rreme ishin, Tahiri qe kishte parcelat e hashashit ne 2015 ne Golloborde dhe gjetke ishin fabrikime.
Edhe per ekzekutimin e te riut ne Shengjergj te Tiranes nga bandat e shefit te policise ishin te fabrikuara qe policia e shiste si vetevrasje ndersa prokuroria nuk e firmoste.
Nejse, qofte e kunderta e asaj qe them une dhe i gjetem ca armiq te klases ne KAZANIN tone mediatik, megjithese aludoj shume per Hoxhen dhe Anilen, aman vetem kete te fundit qe e ka shtepine ne Ali Dem , Tirane mos ma prekni se e ka pike te dobet partia se bashku me Kazhanin dhe burrelsin e pazarit te ri.
__________________
KUR FUQIA E DASHURISE TE MPOSHT DASHURINE PER PUSHTET DO TE GJEJ PAQE NJEREZIMI
par nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-10-2018, 18:22   #83
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 5,712
Thanks: 3,306
Thanked 2,579 Times in 1,746 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Greqia fond sekret pėr mediat nė Shqipėri dhe Maqedoni

Debatet mbi ardhjen e atij jevgut sfaqaleshi ishin njė mundėsi e mirė pėr tė kuptuar se kush ha bukėn e grekut nė Shqipėri. Kuptohet po flasim pėr ēėrrat e vegjėl, skalionin e parė.
Mos u ēudisni, grekomanėt kanė ekzistuar gjithmonė.
🖤 (1)
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-10-2018, 19:00   #84
Pjer Thomas
V.I.P
 
Avatari i Pjer Thomas
 
Data e antarėsimit: Dec 2014
Posts: 1,352
Thanks: 16
Thanked 167 Times in 138 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 27
Pjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėmPjer Thomas i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Greqia fond sekret pėr mediat nė Shqipėri dhe Maqedoni

qe greqia ka financuar shqiptar e minoritar, te rangjeve e shtresave te ndryshme, kjo dihej, biles pas 2010-2011, financimet (zyrtare dhe te fshehta) drejt shqiperise rane, keto shifrat e tanishme jane te vogla ne krahasim me kohen para krizes,
🖤 (1)
Pjer Thomas nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-10-2018, 01:13   #85
luleshtrydhe
V.I.P
 
Avatari i luleshtrydhe
 
Data e antarėsimit: May 2016
Posts: 440
Thanks: 72
Thanked 69 Times in 54 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 5
luleshtrydhe ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Greqia fond sekret pėr mediat nė Shqipėri dhe Maqedoni

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Adea Shiko postimin
Levrimi i morrave nen kesule perpara se te ngordhin.

A nuk iu duk ndonjerit prej ju cudi se si Shqiperia u vendos te ishte grumbullimi i plehrave te botes?

A nuk iu duk ndonjerit prej ju cudi se si Shqiperia u zgjodh te jete vendi ku armet kimike te Sirise do te asgjesoheshin?

Per mendimin tim ideja eshte e ardhur nga Izraeli. Mbajtesi i kryqit sipas tyre do te thote: Une jam NJE. Une jam krimineli. Une jam viktima. Dhe ne qofte se une jam krimineli atehere duhet te mbaj peshen e gjithe botes mbi supet e mi dhe te zbardh e te pastroj gjithe horrlliqet, vagabondazhet, lojrat, vjedhjet, luftrat, gjakun e derdhur, kurvllikun etj etj.

Te gjithe shqiptaret e financuar nga keto klika kane besuar budallallekun me te madh menduar ndonjehere nga ata qe e quajne veten njerez.Dea
Ēar thu mi bir. Te jet e vertet thua. Na e shtjello pak se nuk e kuptuam drejt kete idene e ardhur nga Izraeli lol
luleshtrydhe nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-10-2018, 08:54   #86
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,636
Thanks: 3,583
Thanked 601 Times in 474 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Greqia fond sekret pėr mediat nė Shqipėri dhe Maqedoni

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga luleshtrydhe Shiko postimin
Ēar thu mi bir. Te jet e vertet thua. Na e shtjello pak se nuk e kuptuam drejt kete idene e ardhur nga Izraeli lol

Dukesh qe nga avatari qe nuk je nga ato mostra qe i kupton gjerat.

Shume e thjeshte.

Neqofte se nisemi nga : Asnje gje nuk eshte e rastesishme atehere i bie qe djalli ka lindur ne trojet tona. Ne Shqiperi.

Shprehje tjeter: Gruaja i vuri djallit brire ne balle. Gjeni briret.
Shprehje tjeter: Gruaja e fut shejtanin ne shishe.


Tani, une kete lloj djalli e kam buke me djathe.

Ai ben punen (you have all been punked) dhe une e veshtroj.

Mendo nje balene ose peshkun me te madh qe ekziston.

Une mund te bredh pas gjithe peshqve te vegjel ose mund te le nje peshk te madh te mbledhi gjithe peshqit dhe t'i fus ne barkun e tij.

I bie qe ky superpeshk te jete shfarosesi.

Ai nuk eshte viktime.

Qe te jete viktime ai duhet te gllaberohet. I vetmi njeri qe mund te beje nje gje te tille jam UNE.


Por JO ai superpeshk duhet te mbaje pergjegjesi.


Adea

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Adea : 24-10-2018 nė 08:59
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-10-2018, 09:07   #87
﴾®﴿
Super Anėtar
 
Avatari i ﴾®﴿
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Posts: 291
Thanks: 126
Thanked 88 Times in 65 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 14
﴾®﴿ ka mbyllur reputacionin
Re: Greqia fond sekret pėr mediat nė Shqipėri dhe Maqedoni

...na vuri ne loje greqia perseri
﴾®﴿ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-10-2018, 10:44   #88
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,627
Thanks: 1,244
Thanked 1,996 Times in 1,147 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 76
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Greqia fond sekret pėr mediat nė Shqipėri dhe Maqedoni

Kush tha... pse nga Greqia do presim ne... ne e vėmė vetė veten nė lojė..
Nė Greqi po bėhet nam pėr kėtė punė... kurse ne ohoho jeta osh qef... As krieministėr as ministėr i Jashtėm as president.. ore hiē nuk e hapėn sqepin... megjithėse po firmosim marrėveshje shumė jetike nėn ndikimin e kėtyre pareve tė zeza..
Tė gjithė kokėn si struci.. nė m@t
🖤 (1)
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-10-2018, 10:58   #89
3d1
V.I.P
 
Avatari i 3d1
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Vendndodhja: Tirane
Posts: 2,372
Thanks: 162
Thanked 471 Times in 307 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 51
3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Greqia fond sekret pėr mediat nė Shqipėri dhe Maqedoni

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga edlin Shiko postimin
Kush tha... pse nga Greqia do presim ne... ne e vėmė vetė veten nė lojė..
Nė Greqi po bėhet nam pėr kėtė punė... kurse ne ohoho jeta osh qef... As krieministėr as ministėr i Jashtėm as president.. ore hiē nuk e hapėn sqepin... megjithėse po firmosim marrėveshje shumė jetike nėn ndikimin e kėtyre pareve tė zeza..
Tė gjithė kokėn si struci.. nė m@t
Ajo qe me habit me teper nuk eshte heshtja qeverise\prokurorise....por eshte heshtja e ketyre qe ju jan permendur emrat.Minimalisht, qofte per sy e faqe, duhej te kishin bere kallzim ne prokurori ndaj shperndaresit te lajmit.Apo edhe keta si struci ....ne m@t
__________________
Sa me shume i njoh njerezit,aq me shume me pelqejne kafshet.
3d1 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-10-2018, 11:39   #90
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,627
Thanks: 1,244
Thanked 1,996 Times in 1,147 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 76
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Greqia fond sekret pėr mediat nė Shqipėri dhe Maqedoni

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga 3d1 Shiko postimin
Ajo qe me habit me teper nuk eshte heshtja qeverise\prokurorise....por eshte heshtja e ketyre qe ju jan permendur emrat.Minimalisht, qofte per sy e faqe, duhej te kishin bere kallzim ne prokurori ndaj shperndaresit te lajmit.Apo edhe keta si struci ....ne m@t
Ēa prokurorie thua ti...

Ne edhe qeverisjen edhe opozitėn e bėjmė nė fb...
i fusin njė status nė fb edhe mbaroi ajo punė... ehuu tė venė nė prokurori thotė... Qenke me tė vjetrėn ti... kanė evolu kohėt, jena dixhitalixu..
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-10-2018, 11:50   #91
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,407
Thanks: 6,804
Thanked 8,025 Times in 5,131 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 377
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Greqia fond sekret pėr mediat nė Shqipėri dhe Maqedoni

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga edlin Shiko postimin
Ēa prokurorie thua ti...

Ne edhe qeverisjen edhe opozitėn e bėjmė nė fb...
i fusin njė status nė fb edhe mbaroi ajo punė... ehuu tė venė nė prokurori thotė... Qenke me tė vjetrėn ti... kanė evolu kohėt, jena dixhitalixu..
allora, une si qytetari dixhital ju them se ancora nuk ka liste
🖤 (1)
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-10-2018, 11:53   #92
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,748
Thanks: 826
Thanked 1,558 Times in 900 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 158
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Greqia fond sekret pėr mediat nė Shqipėri dhe Maqedoni

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga edlin Shiko postimin
Kush tha... pse nga Greqia do presim ne... ne e vėmė vetė veten nė lojė..
Nė Greqi po bėhet nam pėr kėtė punė... kurse ne ohoho jeta osh qef... As krieministėr as ministėr i Jashtėm as president.. ore hiē nuk e hapėn sqepin... megjithėse po firmosim marrėveshje shumė jetike nėn ndikimin e kėtyre pareve tė zeza..
Tė gjithė kokėn si struci.. nė m@t
Eshte pak me komplekse si ceshtje mendoj une.
Greqia eshte investitori me i madh i huaj ne Shqiperi per momentin.
Greqia ka ne dore integrimin evropian te Shqiperise.
Jemi gjithashtu me nje marrveshje te mbetur pezull.
Kemi dhe 500 mije Shqiptar qe jetojne dhe punojne ne Greqi.
Ti prishesh mardheniet eshte gjeja me e thjeshte , dil ne televizion me nje deklerate dhe ja ku i prishe mardheniet , por ceshtja eshte cfare fitojme?

Shqiperia ne 5 vjecarin e fundit e ka provu 2-3 here ti tregoje dhembet Greqise dhe ka arrit deri aty sa jemi kercenu me lufte. Jemi sh te vegjel , pa perkrahje dhe super te korruptuar, qe nenkupton te kapur ne cdo aspekt.

Megjithate nje deklerate sa per sy e faqe nga kto plehrat tane e prisja dhe une.
__________________
Always loud & always proud!
🖤 (1)
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-10-2018, 14:10   #93
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 5,712
Thanks: 3,306
Thanked 2,579 Times in 1,746 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Greqia fond sekret pėr mediat nė Shqipėri dhe Maqedoni

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Eshte pak me komplekse si ceshtje mendoj une.
Greqia eshte investitori me i madh i huaj ne Shqiperi per momentin.
Greqia ka ne dore integrimin evropian te Shqiperise.
Jemi gjithashtu me nje marrveshje te mbetur pezull.
Kemi dhe 500 mije Shqiptar qe jetojne dhe punojne ne Greqi.
Ti prishesh mardheniet eshte gjeja me e thjeshte , dil ne televizion me nje deklerate dhe ja ku i prishe mardheniet , por ceshtja eshte cfare fitojme?

Shqiperia ne 5 vjecarin e fundit e ka provu 2-3 here ti tregoje dhembet Greqise dhe ka arrit deri aty sa jemi kercenu me lufte. Jemi sh te vegjel , pa perkrahje dhe super te korruptuar, qe nenkupton te kapur ne cdo aspekt.

Megjithate nje deklerate sa per sy e faqe nga kto plehrat tane e prisja dhe une.
Nuk jam dakord me ty kėsaj here. Edhe njė vend fallco dhe qesharak si maqedonia ka mė shumė dinjitet se ne. Ėshtė pėr turp. Drejtohet nga njė ēikė kurrizi, jo gjithmonė palosur mė dysh.
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-10-2018, 15:55   #94
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,748
Thanks: 826
Thanked 1,558 Times in 900 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 158
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Greqia fond sekret pėr mediat nė Shqipėri dhe Maqedoni

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga King Bardhyl Shiko postimin
Nuk jam dakord me ty kėsaj here. Edhe njė vend fallco dhe qesharak si maqedonia ka mė shumė dinjitet se ne. Ėshtė pėr turp. Drejtohet nga njė ēikė kurrizi, jo gjithmonė palosur mė dysh.
Dakort jemi ke kjo pjese.
Minimumi qe mund t'benin kto tanet eshte te thirrnin ambasadorin grek per shpjegime.
Por sic te thashe luhen interesa shume me te medha t'cilet Shqiperia duhet ti shohe me kujdes , sepse cdo levizje e gabuar bie ne kurriz te Shqiptarve te thjesht dhe jo tek politikanet tane.
__________________
Always loud & always proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-10-2018, 16:53   #95
Duaje Siveten
V.I.P
 
Avatari i Duaje Siveten
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 4,189
Thanks: 339
Thanked 593 Times in 438 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 44
Duaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Greqia fond sekret pėr mediat nė Shqipėri dhe Maqedoni

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Dakort jemi ke kjo pjese.
Minimumi qe mund t'benin kto tanet eshte te thirrnin ambasadorin grek per shpjegime.
Por sic te thashe luhen interesa shume me te medha t'cilet Shqiperia duhet ti shohe me kujdes , sepse cdo levizje e gabuar bie ne kurriz te Shqiptarve te thjesht dhe jo tek politikanet tane.
Ngaqe bie mbi kurrizin e Shqiptarve te thjesht, ndaj politikuajt bejne kujdes??! Ata per Shqiptaret e thjesht as nuk duan t'ia dijne.

Jam dakord me mbretin Bardh, se ndryshe do na mbetemi gungaēet e Ballkanit.
Duaje Siveten nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-10-2018, 17:14   #96
ZET
Cursum Perficio
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 7,066
Thanks: 135
Thanked 860 Times in 498 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 120
ZET ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Greqia fond sekret pėr mediat nė Shqipėri dhe Maqedoni

Dicka i ka ndodhur njerezimit?

Shikoni me poshte. Ta kthejne pikepamjen 180 grade ne 2 minuta per 20 euro. Pastaj, lexoni edhe Herodotin per korrupsionin e Themistrokliut qe mori ryshfet dhe e drodhi disa here me Perset gjate betejes se Salamines.

🖤 (1)
ZET nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-10-2018, 17:17   #97
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,417
Thanks: 15,055
Thanked 8,893 Times in 5,998 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 388
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Greqia fond sekret pėr mediat nė Shqipėri dhe Maqedoni

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ZET Shiko postimin
Dicka i ka ndodhur njerezimit?

Shikoni me poshte. Ta kthejne pikepamjen 180 grade ne 2 minuta per 20 euro. Pastaj, lexoni edhe Herodotin per korrupsionin e Themistrokliut qe mori ryshfet dhe e drodhi disa here me Perset gjate betejes se Salamines.

https://www.youtube.com/watch?v=9_ehNTXSyyw
Zbarkimi i aleateve ne Sicili,dhe GJEN se kush eshte MAFIA.
🖤 (1)
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-10-2018, 17:22   #98
ZET
Cursum Perficio
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 7,066
Thanks: 135
Thanked 860 Times in 498 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 120
ZET ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Greqia fond sekret pėr mediat nė Shqipėri dhe Maqedoni

Populli yne eshte keshtu, populli yne eshte ashtu... Populli edukohet. Edukimi nuk behet me fjale, por me ideale dhe me shembull personal. Cdo njeri jep permbi maksimumin e tij kur respektohet, ndersa per ata qe nuk kuptojne cdo te thote respekt ka ligj.

Si mund te edukosh ti ate qe nuk ka buke te haje? A mund te edukoje hajduti dhe i pamoralshmi?
🖤 (1)
ZET nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-10-2018, 17:28   #99
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,417
Thanks: 15,055
Thanked 8,893 Times in 5,998 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 388
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Greqia fond sekret pėr mediat nė Shqipėri dhe Maqedoni

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ZET Shiko postimin
Populli yne eshte keshtu, populli yne eshte ashtu... Populli edukohet. Edukimi nuk behet me fjale, por me ideale dhe me shembull personal. Cdo njeri jep permbi maksimumin e tij kur respektohet, ndersa per ata qe nuk kuptojne cdo te thote respekt ka ligj.

Si mund te edukosh ti ate qe nuk ka buke te haje? A mund te edukoje hajduti dhe i pamoralshmi?
M.q-se DEA amerikane,agjentet jermane,ata greke+dhe belget do e permiresojne situaten ne troje....shpresoj une.Ata me ideale dhe me shembull personal kane VDEKUR.Por mbase ka filiza te rinj ne nje shoqeri te KALBUR.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-10-2018, 17:51   #100
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,417
Thanks: 15,055
Thanked 8,893 Times in 5,998 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 388
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Greqia fond sekret pėr mediat nė Shqipėri dhe Maqedoni

34.01-34.18...


Ish ministri i drejtesise.

Dhe ky ben moral...ose i bie!

Beni,Cool Shqype,Venom,AAO e te tjere jane rrit ke lagja apo blloku dhe kane bere nje society...omerta.

PISLLIKU i KETIJ...dhe blendua e kalon matane.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Tags
portale grek albo

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur