Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Analiza / Shkrime / Opinione

Analiza / Shkrime / Opinione Le tė “luajmė” sėbashku rolin e analistit dhe tė japim opinionet tona rreth tematikave tė ndryshme qė hasim pėrditė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 29-07-2019, 06:59   #1
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 12,443
Thanks: 10,695
Thanked 5,751 Times in 2,729 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 184
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Miss Serbia bėn shqiponjėn!

__________________
devollitėt thonė
🖤 (1)
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-07-2019, 07:20   #2
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,409
Thanks: 6,807
Thanked 8,028 Times in 5,133 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 377
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Re: Miss Serbia bėn shqiponjėn!

nuk kam provu naiher serbiank. Pirati kushedi
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-07-2019, 07:25   #3
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 15,949
Thanks: 788
Thanked 3,039 Times in 1,687 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 329
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Re: Miss Serbia bėn shqiponjėn!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
nuk kam provu naiher serbiank. Pirati kushedi
Ma mire se nuk te jeket prej mendjes ma.
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-07-2019, 08:10   #4
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 15,499
Thanks: 12,484
Thanked 6,876 Times in 4,342 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 402
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Re: Miss Serbia bėn shqiponjėn!

Dhe ca Pastaj?
Na shpetoi! Mos duhet ti japim dhe titullin miss Kosovo tani lol
Lere se qenka si burre
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-07-2019, 08:15   #5
Khaleesi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: May 2014
Posts: 5,513
Thanks: 2,604
Thanked 2,428 Times in 1,536 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 131
Khaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėm
Re: Miss Serbia bėn shqiponjėn!

Per cfar arsye e beri? Kur ka ndodhur kjo? Shume pa lidhje. Weird.
__________________
______________________________________
Herėn e fundit ėshtė persosur nga Fierakja : 09-17-2097 nė 01:43
Khaleesi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-07-2019, 08:24   #6
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 22,518
Thanks: 1,780
Thanked 1,917 Times in 1,442 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 151
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Re: Miss Serbia bėn shqiponjėn!

Kush e di cfare ka bere
Une Shqiponje e bej edhe pa kurore
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-07-2019, 08:34   #7
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 12,443
Thanks: 10,695
Thanked 5,751 Times in 2,729 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 184
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Re: Miss Serbia bėn shqiponjėn!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Khaleesi Shiko postimin
1.Per cfar arsye e beri? 2. Kur ka ndodhur kjo? 3. Shume pa lidhje. Weird.
e gjeta nė njė FB shqiptar
1. e ka nė stemė tė shtetit tė vet kliko kėtu
2. para nja 1-2 muajsh
3. shumė sakė e ke thėnė
__________________
devollitėt thonė

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Gi de Masha : 29-07-2019 nė 08:37
🖤 (1)
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-07-2019, 08:36   #8
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 4,829
Thanks: 6,597
Thanked 1,839 Times in 1,043 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 104
Kurt ka mbyllur reputacionin
Re: Miss Serbia bėn shqiponjėn!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gi de Masha Shiko postimin
1. e ka nė stemė tė shtetit tė vet kliko kėtu
2. para nja 1-2 muajsh
3. shumė sakė e ke thėnė
Dmth edhe kte shenjen dojn tna e vjedhin serbt?!lol
Drague une po e heq ate like timen
Kurt nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-07-2019, 10:43   #9
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 15,176
Thanks: 785
Thanked 1,197 Times in 902 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 120
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Re: Miss Serbia bėn shqiponjėn!

e ka bere per respekt...po mire i tha..po kur kaluan gjermanet pse e hoqe kapelen..apo dhe atehere per respekt?
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-07-2019, 11:27   #10
Mano
V.I.P
 
Avatari i Mano
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 9,084
Thanks: 1,401
Thanked 1,968 Times in 1,023 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 140
Mano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėm
Re: Miss Serbia bėn shqiponjėn!

Ajo shenja qe ne e quajme shqiponje behet edhe nga te tjere, e nuk ka te bej me shqiponjen fare. Eshte shenje e zogut.

Por edhe sikur te ke bere shqiponjen ua ha mendja juve se ajo ka bere shqiponjen per shqiptaret? Edhe serbet e kan shqiponjen me dy koka.


P.s Kjo qeka miss serbia???

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Mano : 29-07-2019 nė 11:30
🖤 (1)
Mano nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-07-2019, 13:05   #11
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 5,723
Thanks: 3,311
Thanked 2,589 Times in 1,751 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Re: Miss Serbia bėn shqiponjėn!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mano Shiko postimin
Ajo shenja qe ne e quajme shqiponje behet edhe nga te tjere, e nuk ka te bej me shqiponjen fare. Eshte shenje e zogut.

Por edhe sikur te ke bere shqiponjen ua ha mendja juve se ajo ka bere shqiponjen per shqiptaret? Edhe serbet e kan shqiponjen me dy koka.


P.s Kjo qeka miss serbia???
Ajo shenje eshte e shqiponjes. Kur ishim te vegjel luanim duke bere figura te ndryshme me hijen qe krijohej duke vendosur duart perpara diellit ose ndonje drite te forte. Shenja me e lehte per tu bere ishte e shqiponjes. Pastaj behen edhe figura te tjera, ujku, etj. Nuk perjashtohet qe eshte perdorur si shenje me pare nga te tjere, por famen e mori si shenje tani me tifozat tane te Kombetares.
Ajo eshte serbe dhe po ben vertet shenjen e shqiponjes tone. Por ajo nuk eshte Miss Serbia sic mund ta imagjinosh ti. Ajo dhe vajzat e tjera nga vende te ndryshme te botes perfshire edhe nje Shqiptare jane grumbulluar nga nje kompani me duket e Kosoves qe ka bere nje aktivitet me qellim promovimi. Eshte edhe nje video ne YouTube e nje programi televiziv ne Kosove kur jane ftuar te gjitha keto vajzat dhe e ben perseri shenjen e shqiponjes. Ajo qe perfaqeson Shqiperine duket si jevge.
__________________
“The first step in liquidating a people,' said Hubl, 'is to erase its memory. Destroy its books, its culture, its history. Then have somebody write new books, manufacture a new culture, invent a new history. Before long the nation will begin to forget what it is and what it was. The world around it will forget even faster.”

― Milan Kundera, The Book of Laughter and Forgetting

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga King Bardhyl : 29-07-2019 nė 13:10
🖤 (1)
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-07-2019, 13:09   #12
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 5,723
Thanks: 3,311
Thanked 2,589 Times in 1,751 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Re: Miss Serbia bėn shqiponjėn!

Per kete programin po flisja por nuk e gjeta te plote por vetem pjesen e serbes, kendon edhe xhamadanin vija-vija, tip debileje.

n'Kosove Show miss serbia kendon xhamadanin live
__________________
“The first step in liquidating a people,' said Hubl, 'is to erase its memory. Destroy its books, its culture, its history. Then have somebody write new books, manufacture a new culture, invent a new history. Before long the nation will begin to forget what it is and what it was. The world around it will forget even faster.”

― Milan Kundera, The Book of Laughter and Forgetting
🖤 (1)
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-07-2019, 14:41   #13
Beaute
.
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 17,752
Thanks: 5,335
Thanked 11,391 Times in 3,981 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 346
Beaute ka mbyllur reputacionin
Re: Miss Serbia bėn shqiponjėn!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Dhe ca Pastaj?
Na shpetoi! Mos duhet ti japim dhe titullin miss Kosovo tani lol
Lere se qenka si burre
Mua mu duk si Vuqiq version femer.

Nuk ndryshon asgje per mu ne ben shqiponjen apo jo po rrac muti ngel .
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-07-2019, 14:58   #14
Prudence
V.I.P
 
Avatari i Prudence
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Posts: 5,967
Thanks: 3,954
Thanked 6,650 Times in 2,243 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 125
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm
Re: Miss Serbia bėn shqiponjėn!

Ēu ka hip sevdaja me shqiponjat?!
__________________
Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about.
Be kind. Always.
Prudence nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-07-2019, 15:56   #15
Mano
V.I.P
 
Avatari i Mano
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 9,084
Thanks: 1,401
Thanked 1,968 Times in 1,023 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 140
Mano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėm
Re: Miss Serbia bėn shqiponjėn!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga King Bardhyl Shiko postimin
Per kete programin po flisja por nuk e gjeta te plote por vetem pjesen e serbes, kendon edhe xhamadanin vija-vija, tip debileje.
https://www.youtube.com/watch?v=i2DVeMmGMjA

n'Kosove Show miss serbia kendon xhamadanin live
Vallai or ti shok ca nuk po na shikojne syte. Ky interneti po na trullos fare. E bardhe eshte bere e zeze dhe e zeza e bardhe. Na i qiten trute fare
🖤 (1)
Mano nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-07-2019, 20:42   #16
Khaleesi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: May 2014
Posts: 5,513
Thanks: 2,604
Thanked 2,428 Times in 1,536 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 131
Khaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėm
Re: Miss Serbia bėn shqiponjėn!

Kte un nuk e kuptoj as nuk e besoj. Si e ka emrin kjo vajze? E kuja bij ne serbi eshte kjo?
__________________
______________________________________
Herėn e fundit ėshtė persosur nga Fierakja : 09-17-2097 nė 01:43
Khaleesi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-07-2019, 20:56   #17
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 21,979
Thanks: 5,112
Thanked 5,626 Times in 2,790 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 246
Zana ka mbyllur reputacionin
Re: Miss Serbia bėn shqiponjėn!

Ofendim i madh per Shqiptaret.
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-08-2019, 21:41   #18
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,289
Thanks: 3,965
Thanked 4,285 Times in 2,889 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 230
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Re: Miss Serbia bėn shqiponjėn!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
nuk kam provu naiher serbiank. Pirati kushedi
qashtu i edukojme, sa here qe shkojme agjene be ke neve ua bejme shqiponjen duke i rrafur shapudha byces, nje nga e majta dhe nje nga e djathta edhe ja u vizatua red eagle

Ka, ka nga serbiankat, vetem kujdes se po te qedhoj qashtu surrate, ta shikosh nuk se ēfare te shikosh nga bukuria… pastaj ti ledio i xhirmonise, kur shkuam te bejme qashtu gara nderkombetare…. mendova, mos u shpua ndonje kontejner i ēernobylit e atehere tamam eshte rrafur shapudha byces, nuk e di a ju vizatua majmuni a harusha


heren qeter kur te ikim, kadhezo, shkojme ua bejme shukarijen flach ne dyshe si dadhendyshe


ndersa per temen, ka tadhur bash bycen kjo miss serbia, ne mes tu Kosov`s ama bir Selmani i nenes, aty nuk dihet cili eshte ne budadhaja
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
🖤 (1)
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-08-2019, 22:02   #19
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,409
Thanks: 6,807
Thanked 8,028 Times in 5,133 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 377
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Re: Miss Serbia bėn shqiponjėn!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin
qashtu i edukojme, sa here qe shkojme agjene be ke neve ua bejme shqiponjen duke i rrafur shapudha byces, nje nga e majta dhe nje nga e djathta edhe ja u vizatua red eagle

Ka, ka nga serbiankat, vetem kujdes se po te qedhoj qashtu surrate, ta shikosh nuk se ēfare te shikosh nga bukuria… pastaj ti ledio i xhirmonise, kur shkuam te bejme qashtu gara nderkombetare…. mendova, mos u shpua ndonje kontejner i ēernobylit e atehere tamam eshte rrafur shapudha byces, nuk e di a ju vizatua majmuni a harusha

https://www.youtube.com/watch?v=VYKtkKkLYio

heren qeter kur te ikim, kadhezo, shkojme ua bejme shukarijen flach ne dyshe si dadhendyshe


ndersa per temen, ka tadhur bash bycen kjo miss serbia, ne mes tu Kosov`s ama bir Selmani i nenes, aty nuk dihet cili eshte ne budadhaja
me pelqenin ato filmat me partizane ke tv beogradi qe u pall... neper ferra
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-08-2019, 22:49   #20
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 5,723
Thanks: 3,311
Thanked 2,589 Times in 1,751 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Re: Miss Serbia bėn shqiponjėn!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
me pelqenin ato filmat me partizane ke tv beogradi qe u pall... neper ferra
Ishin drama dhe i jepnin ne 20.00 te darkes, e benin te vdekur mullarin e kashtes.
__________________
“The first step in liquidating a people,' said Hubl, 'is to erase its memory. Destroy its books, its culture, its history. Then have somebody write new books, manufacture a new culture, invent a new history. Before long the nation will begin to forget what it is and what it was. The world around it will forget even faster.”

― Milan Kundera, The Book of Laughter and Forgetting
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur