Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Ndihmoni njėri-tjetrin

Ndihmoni njėri-tjetrin Jeni te ftuar tė kėrkoni ndihmėn qė ju nevojitet dhe do bėjmė tė pamundurėn qė ta merrni atė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 12-09-2019, 17:45   #161
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 13,675
Thanks: 5,571
Thanked 11,496 Times in 3,883 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Re: Nese eprori juaj...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ricky_ch Shiko postimin
Si po e shoh tė paska mbetur ėmbėl ty...

Nga 4 pyetjet qė ke shtruar, ke harruar tė pyesėsh veten nėse i pėlqen
atij? - Pėrgjigja ime ėshė PO. Sė paku tė ka simpati, pamarrė-
parasysh statusin martesor dhe dėshiron lidhje mė tė afėrta me ty.
Kėshilla ime do tė ishte pėr ty: nėse edhe ti ke interes, ndizi edhe ti "dritat e
gjata"
, pėr ndryshe "ignore", dhe askujt asgjė.
Sic e ke shtru ti i bie me shtru ceshtjen “ a do dashnor”

Ketu po flitet per profesionalizem dhe per kujdesin ne relata te kuadrit profesional. Nese se kupton kete gje me mire mos merr pjese dhe shiko punen tende.
__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-09-2019, 17:55   #162
ricky_ch
*************
 
Data e antarėsimit: Feb 2015
Posts: 201
Thanks: 270
Thanked 83 Times in 61 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 6
ricky_ch ka njė atmosferė spektakolarericky_ch ka njė atmosferė spektakolare
Re: Nese eprori juaj...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Leaf Shiko postimin
Sic e ke shtru ti i bie me shtru ceshtjen “ a do dashnor”

Ketu po flitet per profesionalizem dhe per kujdesin ne relata te kuadrit profesional. Nese se kupton kete gje me mire mos merr pjese dhe shiko punen tende.
Ti zonjė shaka po bėn kėtu?
Nuk po kuptoj ē'farė pėrgjigje prite kur e shtrove pyetjen?

Ti mė tregon profesionalizėm, kur edhe njė president bje kėtu nė sprovė nė kėtė drejtim,
e ti mė tregon profesionalizėm. ?!?!? -Ti je nė vete apo ke .
shitur drunjtė?


Mbi tė gjitha, duhesh tė pėrmbahesh dhe tė pajtohesh me pėrgjigjet
e ēdonjėrit, pamarrėparasysh tė pelqyen apo jo duke kyēur kėto
edhe postimin tim. Pėrndryshe mos hyr aty ku s'un del!
ricky_ch nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-09-2019, 18:02   #163
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,092
Thanks: 13,127
Thanked 7,249 Times in 4,590 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 423
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Re: Nese eprori juaj...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ricky_ch Shiko postimin
Ti zonjė shaka po bėn kėtu?
Nuk po kuptoj ē'farė pėrgjigje prite kur e shtrove pyetjen?

Ti mė tregon profesionalizėm, kur edhe njė president bje kėtu nė sprovė nė kėtė drejtim,
e ti mė tregon profesionalizėm. ?!?!? -Ti je nė vete apo ke .
shitur drunjtė?


Mbi tė gjitha, duhesh tė pėrmbahesh dhe tė pajtohesh me pėrgjigjet
e ēdonjėrit, pamarrėparasysh tė pelqyen apo jo duke kyēur kėto
edhe postimin tim. Pėrndryshe mos hyr aty ku s'un del!
Ca thua o Ricky
Ke quan sprove ti?
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-09-2019, 18:05   #164
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 13,675
Thanks: 5,571
Thanked 11,496 Times in 3,883 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Re: Nese eprori juaj...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ricky_ch Shiko postimin
Ti zonjė shaka po bėn kėtu?
Nuk po kuptoj ē'farė pėrgjigje prite kur e shtrove pyetjen?

Ti mė tregon profesionalizėm, kur edhe njė president bje kėtu nė sprovė nė kėtė drejtim,
e ti mė tregon profesionalizėm. ?!?!? -Ti je nė vete apo ke .
shitur drunjtė?


Mbi tė gjitha, duhesh tė pėrmbahesh dhe tė pajtohesh me pėrgjigjet
e ēdonjėrit, pamarrėparasysh tė pelqyen apo jo duke kyēur kėto
edhe postimin tim. Pėrndryshe mos hyr aty ku s'un del!
I nderuar zoteri,
Ne postimin tuaj ju u prezantuat me nje opinion teper te pacivilizuar. Pse sot po e marrim vesh ne terheqjen e nje mashkulli prej nje femre? Ceshtja nuk eshte fare e nivelit qe menduat ju. U ofendova nga pergjigja juaj dhe prandaj te tregova se nuk ishte e mirepritur
__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-09-2019, 18:11   #165
ricky_ch
*************
 
Data e antarėsimit: Feb 2015
Posts: 201
Thanks: 270
Thanked 83 Times in 61 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 6
ricky_ch ka njė atmosferė spektakolarericky_ch ka njė atmosferė spektakolare
Re: Nese eprori juaj...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Leaf Shiko postimin
I nderuar zoteri,
Ne postimin tuaj ju u prezantuat me nje opinion teper te pacivilizuar. Pse sot po e marrim vesh ne terheqjen e nje mashkulli prej nje femre? Ceshtja nuk eshte fare e nivelit qe menduat ju. U ofendova nga pergjigja juaj dhe prandaj te tregova se nuk ishte e mirepritur
Ok Zonjė,

megjithėse nuk thash diēka tė "pacivilizuarė" por isha i drejtpėrdrejtė,
e mirėpres me dėshirė gjithė atė qė kam thėnė unė nga ju, nė mėnyrė tė
ciivlizuarė, si do tė jepje ti pėrgjigje njė personi qė kėrkon ndihmė.
Sė paku mundohu tė na pėrkthesh shqip , atė tė paciviluzuarėn time..
ricky_ch nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-09-2019, 18:25   #166
Guest88
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2019
Posts: 2,441
Thanks: 1,912
Thanked 759 Times in 586 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 77
Guest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėm
Re: Nese eprori juaj...

Naqe na e thuaj perfundimin te lutem , jam shum i interesum te di rrjedhojen e situates dhe taktikat e tua per ta futur nen kontroll.

Pikat e rickyt bien automatikisht , ignore sĀ’ja fut dot kjo se e ka shef dhe e lidh puna dhe nese do donte me i dhez dritat e gjata asht mjaft e pjekur sa te merrte vendimin vet pa opinionet tona
Pastaj ndoshta ai se ka me tendenc fare ne thjesht po hamendsojm!
Guest88 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-09-2019, 18:26   #167
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 13,878
Thanks: 1,524
Thanked 8,687 Times in 3,840 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 303
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Re: Nese eprori juaj...

Qepare, @ lunch time. Ne kafeteria, ulur ne nje tavoline afer dritares me nje shoqe duke ngrene. Kur shoh ne distance manaxherin ( kemi 2, ky ka nja 3 muaj qe ka ardh, dhe ate femren qe shkel syrin qe me dha sinjale te gabume mua lol, po kjo eshte higher level) so shoh kete burrin se po shifte, I buzeqesh me buzeqesh , se eshte dhe cik si weird ma ben dhe me dore. Bej te njejten gje. Kjo shoqja ish me kurriz, pa qe bera me dore, kthey koken. U detyru dhe kjo me dore. Fap dhe ky, e vec kur na vjen ne tavoline. E filloi yada yada rreth punes. WTF, sa desh i thashe - we are eating lunch!!! Leave us alone. He’s a nice guy but sometimes makes me wonder. Something is off at times with him. Lol
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-09-2019, 18:28   #168
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 25,675
Thanks: 11,418
Thanked 9,434 Times in 6,034 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 486
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Re: Nese eprori juaj...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Qepare, @ lunch time. Ne kafeteria, ulur ne nje tavoline afer dritares me nje shoqe duke ngrene. Kur shoh ne distance manaxherin ( kemi 2, ky ka nja 3 muaj qe ka ardh, dhe ate femren qe shkel syrin qe me dha sinjale te gabume mua lol, po kjo eshte higher level) so shoh kete burrin se po shifte, I buzeqesh me buzeqesh , se eshte dhe cik si weird ma ben dhe me dore. Bej te njejten gje. Kjo shoqja ish me kurriz, pa qe bera me dore, kthey koken. U detyru dhe kjo me dore. Fap dhe ky, e vec kur na vjen ne tavoline. E filloi yada yada rreth punes. WTF, sa desh i thashe - we are eating lunch!!! Leave us alone. He’s a nice guy but sometimes makes me wonder. Something is off at times with him. Lol
Tecken e menckes....kujtova se ke ul m'bithttt edhe managjerin sot....ker ja ke hedhur sickat.

ishalla ste vjen ndonje kerkese nga dhimorkatet per te te marre ne ndonje miting te Trumpit.
__________________
"Unė dėgjoj dhe harroj. Unė shoh dhe kujtoj. Unė bėj dhe kuptoj".
"Mos u bėj tė tjerėve, atė qė nuk do tė ta bėjnė ty"....
Confucius

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga cool_shqype : 12-09-2019 nė 18:35
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-09-2019, 18:29   #169
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,092
Thanks: 13,127
Thanked 7,249 Times in 4,590 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 423
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Re: Nese eprori juaj...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Qepare, @ lunch time. Ne kafeteria, ulur ne nje tavoline afer dritares me nje shoqe duke ngrene. Kur shoh ne distance manaxherin ( kemi 2, ky ka nja 3 muaj qe ka ardh, dhe ate femren qe shkel syrin qe me dha sinjale te gabume mua lol, po kjo eshte higher level) so shoh kete burrin se po shifte, I buzeqesh me buzeqesh , se eshte dhe cik si weird ma ben dhe me dore. Bej te njejten gje. Kjo shoqja ish me kurriz, pa qe bera me dore, kthey koken. U detyru dhe kjo me dore. Fap dhe ky, e vec kur na vjen ne tavoline. E filloi yada yada rreth punes. WTF, sa desh i thashe - we are eating lunch!!! Leave us alone. He’s a nice guy but sometimes makes me wonder. Something is off at times with him. Lol
Keep ur hands to urself next time
Pastaj enjoy ur lunch in peace lol
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-09-2019, 18:29   #170
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 13,878
Thanks: 1,524
Thanked 8,687 Times in 3,840 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 303
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Re: Nese eprori juaj...

Edhe pasi iku ky, mbetem 5 min tuj pa njera tjetren. Me lot. Ku e kishim muhabetin i them! Sna kujtohej. Na shastisi trurin ai.LOL
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Bad_Teacher : 12-09-2019 nė 18:35
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-09-2019, 18:31   #171
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 13,675
Thanks: 5,571
Thanked 11,496 Times in 3,883 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Re: Nese eprori juaj...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ricky_ch Shiko postimin
Ok Zonjė,

megjithėse nuk thash diēka tė "pacivilizuarė" por isha i drejtpėrdrejtė,
e mirėpres me dėshirė gjithė atė qė kam thėnė unė nga ju, nė mėnyrė tė
ciivlizuarė, si do tė jepje ti pėrgjigje njė personi qė kėrkon ndihmė.
Sė paku mundohu tė na pėrkthesh shqip , atė tė paciviluzuarėn time..


Zoteri, ceshtja nuk eshte vetem per mua personalisht, pasi une e di fare mire sesi ti bej balle situatave te ndryshme. Qellimi i kesaj teme eshte qe edhe femra te cilat ndihen te turperuara te flasin per dyshime te cilat mund te kthehen ne ngacmime te mirfillta me vone gjate jetes se tyre profesionale , te kene njefare materiali per te krijuar idene e te drejtave te tyre dhe indikacioneve per tu parapergatitur me nje problem te mundshem.

Civilizimi nuk mund te behet brenda nje paragrafi per dike qe nuk eshte ndeshur gradualisht me jeten e perditshme komune.

Mund te keni nje moter apo nje vajze qe ne te ardhmen te jete ne te njejten situate. S’ka te beje fare as paraqitja as edhe menyra e veshjes se saj. Cfar do t’i keshillonit?

Jetojme ne shtete me demokraci te avancuar por edhe te rrethuara me shume thonjeza menyra e sjelljes me te tjere ne vendin e punes. Telashet mbijne edhe pa pritur e pakujtuar. E rendesishme eshte te jemi te mireinformuar dhe te veprojme me qytetari e gjakftohtesi
__________________
Follow Your Joy

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Leaf : 12-09-2019 nė 18:42
Leaf nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-09-2019, 18:37   #172
Guest88
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2019
Posts: 2,441
Thanks: 1,912
Thanked 759 Times in 586 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 77
Guest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėm
Re: Nese eprori juaj...

Bad ty te hanksha byca vet mori, edhe thu pastaj na erdhi ntavolin si ato adoleshentet e gjimnazit na mbanin gjith diten nmsn e xhiro te shkolla pastaj banin sikur waaaa cne un me ty futja kot!
Guest88 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-09-2019, 18:40   #173
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 47,336
Thanks: 15,070
Thanked 12,885 Times in 8,107 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 686
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Re: Nese eprori juaj...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Edhe pasi iku ky, mbetem 5 min tuj pa njera tjetren. Me lot. Ku e kishim muhabetin i them! Sna kujtohej. Na shastisi trurin ai.LOL
Vet e ke fajin, pse i ke buzėqeshur?
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-09-2019, 18:44   #174
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 13,878
Thanks: 1,524
Thanked 8,687 Times in 3,840 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 303
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Re: Nese eprori juaj...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Guest88 Shiko postimin
Bad ty te hanksha byca vet mori, edhe thu pastaj na erdhi ntavolin si ato adoleshentet e gjimnazit na mbanin gjith diten nmsn e xhiro te shkolla pastaj banin sikur waaaa cne un me ty futja kot!
Ou qekur miresjellja qenka baraz me me hengri byca vete??!!! Ok ok next time do mbaj syte ngul te ushqimi, LOL
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-09-2019, 18:46   #175
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 18,953
Thanks: 14,739
Thanked 9,001 Times in 5,217 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 260
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: Nese eprori juaj...

Sa plaka quflie hihi
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-09-2019, 19:31   #176
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 13,878
Thanks: 1,524
Thanked 8,687 Times in 3,840 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 303
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Re: Nese eprori juaj...

Per ke e ka kjo performer ket punen e plakave? Per Leaf? E??
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-09-2019, 20:05   #177
Hawk
V.I.P
 
Avatari i Hawk
 
Data e antarėsimit: Nov 2014
Posts: 6,712
Thanks: 2,532
Thanked 2,503 Times in 1,300 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 130
Hawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėm
Re: Nese eprori juaj...

Edhe femrat kane ego. Ndonjeher nga keto ankesat shpalohet edhe egoja.
__________________
Remember, today is the tomorrow you thought about yesterday.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Hawk : 12-09-2019 nė 20:07
Hawk nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-09-2019, 20:09   #178
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 23,718
Thanks: 5,876
Thanked 6,255 Times in 3,115 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 272
Zana ka mbyllur reputacionin
Re: Nese eprori juaj...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Hawk Shiko postimin
Edhe femrat kane ego. Ndonjeher nga keto ankesat shpalohet edhe egoja.
What do u mean ?
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-09-2019, 20:10   #179
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 23,718
Thanks: 5,876
Thanked 6,255 Times in 3,115 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 272
Zana ka mbyllur reputacionin
Re: Nese eprori juaj...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Ou qekur miresjellja qenka baraz me me hengri byca vete??!!! Ok ok next time do mbaj syte ngul te ushqimi, LOL
Next time just leave the bill to him and he will never come over anymore 😹😹

Lunch in peace
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-09-2019, 20:18   #180
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 23,718
Thanks: 5,876
Thanked 6,255 Times in 3,115 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 272
Zana ka mbyllur reputacionin
Re: Nese eprori juaj...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ricky_ch Shiko postimin
Si po e shoh tė paska mbetur ėmbėl ty...

Nga 4 pyetjet qė ke shtruar, ke harruar tė pyesėsh veten nėse i pėlqen
atij? - Pėrgjigja ime ėshė PO. Sė paku tė ka simpati, pamarrė-
parasysh statusin martesor dhe dėshiron lidhje mė tė afėrta me ty.
Kėshilla ime do tė ishte pėr ty: nėse edhe ti ke interes, ndizi edhe ti "dritat e
gjata"
, pėr ndryshe "ignore", dhe askujt asgjė.
Leaf ... i ka shtruar qarte pyetjet , te tjerat po I supozon ti si mashkull qe je ... dhe kjo kuptohet , ama ajo qe nuk tolerohet eshte supozimet qe ben ne ajer ndaj Leaf . ( man world huh )
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur