Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Ndihmoni njėri-tjetrin

Ndihmoni njėri-tjetrin Jeni te ftuar tė kėrkoni ndihmėn qė ju nevojitet dhe do bėjmė tė pamundurėn qė ta merrni atė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 11-09-2019, 17:13   #101
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 47,337
Thanks: 15,072
Thanked 12,888 Times in 8,109 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 686
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Re: Nese eprori juaj...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Yea. Ndoshta ngaqe buzeqesh une, e kam buzeqeshjen dhe syte si magnet. Lol. Shif t’tregoj nje rast tjeter. Nje burre tjeter ne kat te dyte, prape ketu ne pune. Nje building. E shoh shpesh neper shkalle e kur vijme ne mengjez. Te dera kryesore. Dhe ky gjysem qeros, floke bardhe. Po i shkurter. Gjes, gjes ne mengjez. Si me stil e lej te kaloj para. Nuk I dua mbrapa se kush e di, syte ( lol) . Doli ky para, e si cun I ri gjoja fiu fiu fap fap tuj ngjit shkallet. Vetem Bam u pemgua. U ok e pyes. U skuq ky se me kallare e kostum. Very embarrassing moment. Kaloi nja 2/3 jave, e shoh prape gjes gjes. Prape para ky neper shkalle. E mu kujtua incidenti me parshem, pa kaloi 5 seconds - bam prape u pengua. Uaaaaa!!! Wtf! Me beri mua me turp heren e dyte. Qe nga ajo dite nderroj rruge kur e shoh. Alamet burri bie n’toke. LOL
Pse s'thua ti Bad qė hedhke burrat e botės tuē nė tokė vetėm me shikim?
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 17:15   #102
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 23,730
Thanks: 5,884
Thanked 6,263 Times in 3,118 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 272
Zana ka mbyllur reputacionin
Re: Nese eprori juaj...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Yea. Ndoshta ngaqe buzeqesh une, e kam buzeqeshjen dhe syte si magnet. Lol. Shif t’tregoj nje rast tjeter. Nje burre tjeter ne kat te dyte, prape ketu ne pune. Nje building. E shoh shpesh neper shkalle e kur vijme ne mengjez. Te dera kryesore. Dhe ky gjysem qeros, floke bardhe. Po i shkurter. Gjes, gjes ne mengjez. Si me stil e lej te kaloj para. Nuk I dua mbrapa se kush e di, syte ( lol) . Doli ky para, e si cun I ri gjoja fiu fiu fap fap tuj ngjit shkallet. Vetem Bam u pemgua. U ok e pyes. U skuq ky se me kallare e kostum. Very embarrassing moment. Kaloi nja 2/3 jave, e shoh prape gjes gjes. Prape para ky neper shkalle. E mu kujtua incidenti me parshem, pa kaloi 5 seconds - bam prape u pengua. Uaaaaa!!! Wtf! Me beri mua me turp heren e dyte. Qe nga ajo dite nderroj rruge kur e shoh. Alamet burri bie n’toke. LOL
😹😹😹😹

In a way as much as it’s creepy they might get a little confidence boost from it ... but careful cox u might kill someone from to much exitment .😹😹

Historite e tua ngjajne si ato funny comedies .

Ps... P.O. me femra ju ka ndodhur ndonjehere , se jane bere dangerous edhe k’to . 😳
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 17:23   #103
Guest88
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2019
Posts: 2,445
Thanks: 1,918
Thanked 761 Times in 587 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 77
Guest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėm
Re: Nese eprori juaj...

Lol
Me ka ndodhur mue me bossen teme..
Ishte shum e sikletshme me tthan drejten
Guest88 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 17:34   #104
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 36,519
Thanks: 17,436
Thanked 22,275 Times in 8,642 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 513
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Nese eprori juaj...

femrat bose sme pelqejn hic, skam pasur eksperience te mire me to..ose duan to take advantage ose mendojn they’re all that
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 17:44   #105
Jolene
🇦🇱
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,770
Thanks: 6,725
Thanked 8,291 Times in 3,969 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Re: Nese eprori juaj...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Pse s'thua ti Bad qė hedhke burrat e botės tuē nė tokė vetėm me shikim?
I haka me sy kjo
__________________
a wolf will never be a pet
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 17:48   #106
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 13,675
Thanks: 5,575
Thanked 11,496 Times in 3,883 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Re: Nese eprori juaj...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jolene Shiko postimin
I haka me sy kjo
Kjo te shmka lol

Pink kam qesh me ze

Ja qe ju ka dash forumit edhe kjo teme
__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 17:50   #107
Khaleesi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: May 2014
Posts: 5,668
Thanks: 2,762
Thanked 2,576 Times in 1,622 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 131
Khaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėm
Re: Nese eprori juaj...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Leaf Shiko postimin
Ne fakt nuk eshte fjala e duhur “ epror” perrelaten qe ai kandaj meje.

Une jam nje dege me vete e nje kompanie te madhe dhe ai ka per detyre te kontrolloje nese cdo gje behet sipas rregullave.
Epror nuk e kam degjuar ndo nje here por nga konteksti imagjinova supervisor.

Mos me thuaj qe ky eshte director i HR qe merret me rregullat? That would be hilarious!!
Khaleesi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 17:51   #108
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 13,675
Thanks: 5,575
Thanked 11,496 Times in 3,883 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Re: Nese eprori juaj...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Khaleesi Shiko postimin
Epror nuk e kam degjuar ndo nje here por nga konteksti imagjinova supervisor.

Mos me thuaj qe ky eshte director i HR qe merret me rregullat? That would be hilarious!!
Ashtu eshte
__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 17:53   #109
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 47,337
Thanks: 15,072
Thanked 12,888 Times in 8,109 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 686
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Re: Nese eprori juaj...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jolene Shiko postimin
I haka me sy kjo
Do ta mbaj vath nė vesh unė, do lė Bad tė eci para ose po isha unė para do anohem mbrapsht qė ti bie Bad-it pėrsipėr.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 17:54   #110
Jolene
🇦🇱
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,770
Thanks: 6,725
Thanked 8,291 Times in 3,969 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Re: Nese eprori juaj...

Ladies first thuaj gjithmone, dhe mba syze dielli ashtu eshte i mhb thuj
__________________
a wolf will never be a pet
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 17:59   #111
Khaleesi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: May 2014
Posts: 5,668
Thanks: 2,762
Thanked 2,576 Times in 1,622 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 131
Khaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėm
Re: Nese eprori juaj...

Omg sa lexova ngjarjen e bad me "djalin e ri" dhe mu kujtua nje ngjarje unfortunate e pune.
Disa vite me para njeri nga directors i nje departamenti (i veshur si zoteri domethen) i kishte treguar boses madhe qe mund te heci me duar lol. She tells me dhe nuk e besova kur e theret ne zyre qe ta bej prap ta shikoj dhe un. E beri prap i shkreti por perfundoj ne emergjenc se u rrezua keq per disa muaj me paterica ne pune se eshte dhe mosh e madhe i mori kohe te sherohet. I felt so bad por dhe ne dhimbje nuk ndalonte dot te qeshuren si dhe ne. He is gay so he wasnt trying to impress the ladies thjesht donte te tregonte qe ishte i rri akoma lol
Khaleesi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 18:01   #112
Khaleesi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: May 2014
Posts: 5,668
Thanks: 2,762
Thanked 2,576 Times in 1,622 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 131
Khaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėm
Re: Nese eprori juaj...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Leaf Shiko postimin
Ashtu eshte
Qysh ashtu eshte?? Supervisor apo HR? Nqs eshte HR nuk eshte shume akt i zgjuar qe perdor ate fjal.
Khaleesi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 18:02   #113
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 947
Thanks: 0
Thanked 209 Times in 176 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
doganieri ėshtė vėrtetė talentėdoganieri ėshtė vėrtetė talentėdoganieri ėshtė vėrtetė talentėdoganieri ėshtė vėrtetė talentė
Re: Nese eprori juaj...

Paska qene tregim mes shoqesh,...lol

Mire qe sju ftoj edhe ju per vertikale.
doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 18:12   #114
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 13,675
Thanks: 5,575
Thanked 11,496 Times in 3,883 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Re: Nese eprori juaj...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Khaleesi Shiko postimin
Qysh ashtu eshte?? Supervisor apo HR? Nqs eshte HR nuk eshte shume akt i zgjuar qe perdor ate fjal.
HR....... prandaj edhe mua me beri pershtypje
__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 18:21   #115
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 25,675
Thanks: 11,418
Thanked 9,434 Times in 6,034 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 486
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Re: Nese eprori juaj...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Do ta mbaj vath nė vesh unė, do lė Bad tė eci para ose po isha unė para do anohem mbrapsht qė ti bie Bad-it pėrsipėr.
Lere lere te ece perpara por uro te mos kete ngrene fasule from Mehico dhe "e mbush dreqi pastaj" ....do anohesh e do rrotullohesh duke bere pirrueta ose kollotumba siper Louiet...


per tematiken:

Heres tjeter merre ne celular dhe incizoje sjelljen e tij qe keshtu ta kuptoje disi se nuk je pre e abuzimit te tij.
__________________
"Unė dėgjoj dhe harroj. Unė shoh dhe kujtoj. Unė bėj dhe kuptoj".
"Mos u bėj tė tjerėve, atė qė nuk do tė ta bėjnė ty"....
Confucius
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 18:25   #116
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 47,337
Thanks: 15,072
Thanked 12,888 Times in 8,109 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 686
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Re: Nese eprori juaj...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cool_shqype Shiko postimin
Lere lere te ece perpara por uro te mos kete ngrene fasule from Mehico dhe "e mbush dreqi pastaj" ....do anohesh e do rrotullohesh duke bere pirrueta ose kollotumba siper Louiet...
Unė thash qė tė hedh pėrtokė me shikim jo me LHL (lėndė helmuese luftarake).
Po qe se pėrdor LHL nuk ka rėndėsi ku je, para apo mbrapa, majtas apo djathtas, nė ēdo drejtim tė jesh do biesh pėrtokė.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 18:30   #117
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 25,675
Thanks: 11,418
Thanked 9,434 Times in 6,034 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 486
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Re: Nese eprori juaj...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Unė thash qė tė hedh pėrtokė me shikim jo me LHL (lėndė helmuese luftarake).
Po qe se pėrdor LHL nuk ka rėndėsi ku je, para apo mbrapa, majtas apo djathtas, nė ēdo drejtim tė jesh do biesh pėrtokė.
ke tentativa per ta bere qit-qat....... por po sikur mos ta kete hedhur Badi ne toke e atij kostumsit, i jane dridhur gjunjet prej buzeqeshjesh sharmantollogjike te Badit...mos i merr gjerat sic ti thote se jane "fake ondrra" re lla.
__________________
"Unė dėgjoj dhe harroj. Unė shoh dhe kujtoj. Unė bėj dhe kuptoj".
"Mos u bėj tė tjerėve, atė qė nuk do tė ta bėjnė ty"....
Confucius
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 18:31   #118
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 13,878
Thanks: 1,524
Thanked 8,703 Times in 3,845 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 303
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Re: Nese eprori juaj...

Lol, se kam raste plot. Ju kam tregu per mailman qe me thoshte perdite - te pres per lunch??! Doli ne pension, dhe perfitoi nga mosha, se do e kisha fire me kohe, LOL
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 18:32   #119
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 13,675
Thanks: 5,575
Thanked 11,496 Times in 3,883 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Re: Nese eprori juaj...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Lol, se kam raste plot. Ju kam tregu per mailman qe me thoshte perdite - te pres per lunch??! Doli ne pension, dhe perfitoi nga mosha, se do e kisha fire me kohe, LOL
Uaaa moj goc ti duhej ta kishe hap kete teme me kohe e me vakt...

Po mos ta thoshte kshu si moter ai...
__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 18:33   #120
Jolene
🇦🇱
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,770
Thanks: 6,725
Thanked 8,291 Times in 3,969 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Re: Nese eprori juaj...

We’re not talking about small talk love
That’s harmless lol
__________________
a wolf will never be a pet
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur