Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Ndihmoni njėri-tjetrin

Ndihmoni njėri-tjetrin Jeni te ftuar tė kėrkoni ndihmėn qė ju nevojitet dhe do bėjmė tė pamundurėn qė ta merrni atė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 11-09-2019, 19:13   #141
Jolene
🇦🇱
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,725
Thanks: 6,690
Thanked 8,254 Times in 3,947 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Re: Nese eprori juaj...

U ftof muhabeti
__________________
a wolf will never be a pet
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 19:15   #142
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 47,218
Thanks: 14,980
Thanked 12,813 Times in 8,057 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 685
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Re: Nese eprori juaj...

Jole ti ke hedhur ndonjė nė tokė ose nga shkallėt apo vetėm Bad ėshtė magjistricė?
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 19:17   #143
Jolene
🇦🇱
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,725
Thanks: 6,690
Thanked 8,254 Times in 3,947 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Re: Nese eprori juaj...

Me grusht po, kshu me shikim kurre
__________________
a wolf will never be a pet
🖤 (1)
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 19:18   #144
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 47,218
Thanks: 14,980
Thanked 12,813 Times in 8,057 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 685
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Re: Nese eprori juaj...

Me grusht quhet dhunė, nuk po flasim pėr dhunė kėtu.
🖤 (1)
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 19:20   #145
Jolene
🇦🇱
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,725
Thanks: 6,690
Thanked 8,254 Times in 3,947 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Re: Nese eprori juaj...

Dhune eshte nenkuptimi I kesaj teme
__________________
a wolf will never be a pet
🖤 (1)
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 19:35   #146
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 47,218
Thanks: 14,980
Thanked 12,813 Times in 8,057 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 685
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Re: Nese eprori juaj...

Po por jo dhunė fizike.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 19:38   #147
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 9,847
Thanks: 23
Thanked 2,855 Times in 1,775 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 192
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Re: Nese eprori juaj...

8 Faqe vetem per Sweety Imagjino ca llapazonesh jeni bo
__________________
“Shikoj nga te dyja anet para se te kaloj nje rruge me 1 sens levizje.Kjo ndodh sepse kaq besim me ka ngelur per Njerzimin,”
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 19:40   #148
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 47,218
Thanks: 14,980
Thanked 12,813 Times in 8,057 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 685
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Re: Nese eprori juaj...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Viking Shiko postimin
8 Faqe vetem per Sweety Imagjino ca llapazonesh jeni bo
Sikur tė tregonin gjithė femrat ngacmimet nuk do dilnin faqet e forumit.
🖤 (3)
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 19:49   #149
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 13,641
Thanks: 5,548
Thanked 11,448 Times in 3,867 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Re: Nese eprori juaj...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Viking Shiko postimin
8 Faqe vetem per Sweety Imagjino ca llapazonesh jeni bo
Gore mo gore lol
__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 19:52   #150
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 23,553
Thanks: 5,775
Thanked 6,157 Times in 3,067 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 266
Zana ka mbyllur reputacionin
Re: Nese eprori juaj...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Khaleesi Shiko postimin
Omg sa lexova ngjarjen e bad me "djalin e ri" dhe mu kujtua nje ngjarje unfortunate e pune.
Disa vite me para njeri nga directors i nje departamenti (i veshur si zoteri domethen) i kishte treguar boses madhe qe mund te heci me duar lol. She tells me dhe nuk e besova kur e theret ne zyre qe ta bej prap ta shikoj dhe un. E beri prap i shkreti por perfundoj ne emergjenc se u rrezua keq per disa muaj me paterica ne pune se eshte dhe mosh e madhe i mori kohe te sherohet. I felt so bad por dhe ne dhimbje nuk ndalonte dot te qeshuren si dhe ne. He is gay so he wasnt trying to impress the ladies thjesht donte te tregonte qe ishte i rri akoma lol

Sorry but I can’t help it . 😹😹😹😹😹
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
🖤 (1)
Zana ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 19:58   #151
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 23,553
Thanks: 5,775
Thanked 6,157 Times in 3,067 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 266
Zana ka mbyllur reputacionin
Re: Nese eprori juaj...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Por overall meshkujt jane me mire per manager/epror. Femrat jane te poshtra. Kaq
Femrat jane dramatike ne pergjithesi but hardworker and successful...there is always always smth going on with them ... mua personalisht me pelqen te punoj me shume me femra se meshkujt ( even though me meshkujt maybe it’s easier in a way sepse u can trick them P.O. te duash i ben te lepijne dyshemene ) they so stupid in a away . 😹😹

Female to female it’s always a lot more emotionally challenging in a way , and we understand each other better even though we might argue more between each other .

Female world ⚫️🔴🙃
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 20:15   #152
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 47,218
Thanks: 14,980
Thanked 12,813 Times in 8,057 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 685
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Re: Nese eprori juaj...

Hė do shkruaj ndonjė se u shėmba me kokoshka unė duke pritur?
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 20:18   #153
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 25,569
Thanks: 11,345
Thanked 9,383 Times in 6,002 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 483
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Re: Nese eprori juaj...

Deri sa te shkruajne, mbushe grushtin e rreklleji me eks kokoshkat....mos i ke gje te sperkatura me gjalp?
__________________
"Unė dėgjoj dhe harroj. Unė shoh dhe kujtoj. Unė bėj dhe kuptoj".
"Mos u bėj tė tjerėve, atė qė nuk do tė ta bėjnė ty"....
Confucius

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga cool_shqype : 11-09-2019 nė 20:23
🖤 (1)
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 20:20   #154
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 47,218
Thanks: 14,980
Thanked 12,813 Times in 8,057 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 685
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Re: Nese eprori juaj...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Khaleesi Shiko postimin
Omg sa lexova ngjarjen e bad me "djalin e ri" dhe mu kujtua nje ngjarje unfortunate e pune.
Disa vite me para njeri nga directors i nje departamenti (i veshur si zoteri domethen) i kishte treguar boses madhe qe mund te heci me duar lol. She tells me dhe nuk e besova kur e theret ne zyre qe ta bej prap ta shikoj dhe un. E beri prap i shkreti por perfundoj ne emergjenc se u rrezua keq per disa muaj me paterica ne pune se eshte dhe mosh e madhe i mori kohe te sherohet. I felt so bad por dhe ne dhimbje nuk ndalonte dot te qeshuren si dhe ne. He is gay so he wasnt trying to impress the ladies thjesht donte te tregonte qe ishte i rri akoma lol
Ky ishte?
Kėshtu thot edhe ky, mė duket vetja i ri kur bėj vertikalen.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 20:27   #155
*ARiel*
E qetė 🙃
 
Avatari i *ARiel*
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Vendndodhja: no more varavinga
Posts: 5,489
Thanks: 7,044
Thanked 2,984 Times in 1,378 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 203
*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm
Re: Nese eprori juaj...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Guest88 Shiko postimin
Lind pytja pse te kaloj ty?
Ishe me fat apo ishin thashetheme?!
Mund te jene te dyja. Ndoshta nuk i hyra ne sy , nuk isha terheqese dhe keshtuqe isha me fat.
Thashethemet mund te mos kene qene 100% te verteta. Por kishte dicka te vertete aty. Ishte cik tip qe i pelqenin femrat atij. Por nuk eshte qe ua ngulte syrin te gjithave. Nga ana tjeter shihja femra qe mundoheshin ti terhiqnin vemendjen. Ndoshta ka pasur nga ato qe ky u ka vene kusht qe tjua jape provimin, dhe ndoshta dikush tjeter ja ka kerkuar vete qe te marre provimin, apo rritje note. Dhe ne fund secila do tregoje eksperiencen e vet.
Me dy goca ra ne sy. Njera ishte qe u fiksua keq pas tij, ndersa tjetra e martuar shtatzane ky u fiksua keq pas asaj edhe pse ishte vajze qe shihte punen e saj dhe mesonte. Ndersa nje tjeter nga fieri na tha qe i kishte kerkuar ta shoqeronte ne fier me makine meqe kishte rrugen dmth jane keto sjellje qe studentet konkludojne pastaj.
Megjithate, une mendoj qe gjithsesi nje profesor mund te luaj deri diku me notat, dmth ngel ate qe mund te kete marre 5-6 ose mund te ule 1 deri ne 2 nota. Nuk mund te ngel nxenesin qe ka shkruar per 9-10. Megjithateeee... ka raste te vecanta gjithmone. Fati i keq atyre qe i ze.
Ne fakt me femrat ne pergjithesi abuzohet me shume. True story pike

Hajdeeee Akrepiiii. Po i pate mbaruar piq kokoshka te tjera
__________________
The problem is, you think you have time.
🖤 (2)
*ARiel* nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 20:36   #156
Khaleesi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: May 2014
Posts: 5,664
Thanks: 2,757
Thanked 2,574 Times in 1,621 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 131
Khaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėm
Re: Nese eprori juaj...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Ky ishte?
Kėshtu thot edhe ky, mė duket vetja i ri kur bėj vertikalen.
Ngjan me ate te parin ne fakt LOL
Nuk ka me vertikale per te. Per nje kohe te gjat vinte ne pune dhe ne vend te miremengjes shikonte patericat dhe me thoshte "ti e bere kte flm" bless him lol
🖤 (2)
Khaleesi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-09-2019, 15:09   #157
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 799
Thanks: 0
Thanked 181 Times in 149 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
doganieri ėshtė vėrtetė talentėdoganieri ėshtė vėrtetė talentėdoganieri ėshtė vėrtetė talentėdoganieri ėshtė vėrtetė talentė
Re: Nese eprori juaj...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga *ARiel* Shiko postimin
Kam degjuar dhe per nje student tek inxhinjeria e ndertimit . Ishte shume i bukur thoshin por ja nxiu jeten nje pedagoge e vjeter . Nuk ja jepte provimin pa shkuar njehere me te. Nuk e di ca beri ai , po neve na dukej shume e cuditshme nje ngjarje e tille. Skishim degjuar tjua kerkonin meshkujve
Une kam degjuar per nje Miti Gusho, o ne Toronto tani, qe ngele nja 2 cuna te Mekanikja, dhe i thoshte duhet te beni veres konsultime te hotetli ku rri une, qe te merrni provimin,...lol

Me duket se e rrafem kta cunat.
doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-09-2019, 15:18   #158
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 799
Thanks: 0
Thanked 181 Times in 149 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
doganieri ėshtė vėrtetė talentėdoganieri ėshtė vėrtetė talentėdoganieri ėshtė vėrtetė talentėdoganieri ėshtė vėrtetė talentė
Re: Nese eprori juaj...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Leaf Shiko postimin
Nuk eshte kompani sic e mendon ti e dashur. Une kam blere nje dege te kompanise qe ka 150 dege. Degen time e manaxhoj une me puntoret e mi dhe detyrimet me ministrite e punes dhe te cdo gjeje.

Ky eshte drejtori i inspektoreve te trungit kryesor te kompanise. Eshte nr 2 pas presidentit dhe ceo
Nese ti je ortake ne bisnes me kte, atehere, ky dashka ta beje marrdhenien e bisnesit me komfortable, me sweety, me te ngrohte se ftohtesia e bisnesit.
doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-09-2019, 15:24   #159
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 18,785
Thanks: 14,604
Thanked 8,927 Times in 5,182 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 256
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: Nese eprori juaj...

Esht neicik simpatik tpakten?lol
🖤 (1)
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-09-2019, 17:41   #160
ricky_ch
*************
 
Data e antarėsimit: Feb 2015
Posts: 189
Thanks: 265
Thanked 78 Times in 58 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 6
ricky_ch ka njė atmosferė spektakolarericky_ch ka njė atmosferė spektakolare
Smile Re: Nese eprori juaj...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Leaf Shiko postimin
Mardheniet profesionale jane pjese e jetes sone . Ne cdo fushe profesionale, kemi te bejme me dy kategori bashkpunetoresh. Me ata te cilet na japin direktiva dhe me ata te cileve ju japim ne direktiva.

Ne te dyja rastet kerkohet me te drejte te kemi nje relate formale ne raport me punen.


Midis shume skenareve qe perseriten vazhdimisht dicka me terhoqi sot vemendjen.

Nje njeri qe ka ne dore dosjet e kontrollit te punes sime , sot ne nje mbledhje kur u pershendetem me tha “ sweety”. Nuk reagova por ne fakt mendja me ngeli. Nuk eshte tip flirtues dhe pozita qe ka e ben edhe me shume te rrepte nga c’eshte ne te vertete.

Disa pyetje me linden e mendova t’i ndajme ketu se bashku e temesojme nga eksperienca e njeri-tjetrit:
Me thirri ashtu sepse...


-ndoshta ngaqe eshte me i madh?
-ndoshta ngaqe jam ne cdo raport me vleresim maksimal ?
-mund te jete shprehi e tij?
-mos valle mirsjellja ime eshte interpretuar djallezisht ne mendje te tij?

-po alarmohem kot?Si mendoni?


Si po e shoh tė paska mbetur ėmbėl ty...

Nga 4 pyetjet qė ke shtruar, ke harruar tė pyesėsh veten nėse i pėlqen
atij? - Pėrgjigja ime ėshė PO. Sė paku tė ka simpati, pamarrė-
parasysh statusin martesor dhe dėshiron lidhje mė tė afėrta me ty.
Kėshilla ime do tė ishte pėr ty: nėse edhe ti ke interes, ndizi edhe ti "dritat e
gjata"
, pėr ndryshe "ignore", dhe askujt asgjė.
🖤 (1)
ricky_ch nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur