Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Gjėzėtari dhe lojėra

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 23-01-2019, 09:38   #901
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 13,480
Thanks: 10,309
Thanked 5,594 Times in 3,496 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 296
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mendim Casti !

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin
ca thua mo, ēfare kopshti me ēerdhe eshte aty pata punuar ne fidhim te karieres ne Switzerland, ne nje keshtu azili. Per mua ishte pune, nder me te shkelqyerat deri tani, ishim dy nga masculinat dhe diku 40 e kusur hyhyhyy ashtu motra shendetesie e shoqerie pdhus pronaren e azilit, ishte nje keshtjelle, qe dukej stil aristokratesh.


Kur i shikoja me dukej pamje e trishte, perkunder qe kishin te gjitha class. I mbyllur ne nje dhome do shikojne dhomen dhe muret e saj.

Ai plaku i gjore i biente zieles, qe degjohej ke dhoma e kujdestarise, me gjasme kerkonte ilaēe per dhimbje, ama ē`ti besh qe Petra ishte me mua ke tavani te shikonim mos ishte futur ndonje miu
Paska qene si kopeshti me dreke

Babi im ka punuar ne azil apo nursing home apo kopesht
Dhe te vetmen gje qe na ka kerkuar eshte, nese nje dite ju behem pengese ne jeten tuaj aty mos me coni... tani se si ishte ky kopeshti se mora vesh!
Duhet te punosh aty ose te jesh fizikisht aty qe ta kuptosh me mire, po nejse ti me Petren paske kujtime te trishta duke ndjekur minjte neper azil
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Angelisa pėlqehet nga
i vjetėr 23-01-2019, 09:39   #902
WALCHIRIA
Best Of Me
 
Avatari i WALCHIRIA
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 2,706
Thanks: 436
Thanked 2,498 Times in 438 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 92
WALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mendim Casti !

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin
Nga futoja qe pashe, me duket qe ajo Walchiria, punoka ne ndonje dogane ajroporti sikur ta dija ke cili ajroport, do ikja matane nga Shqiperia te sjelle 4 kile mielle te bardhe misri


gjysmen e lekeve ne cash, sapo te shitet
Eshte urgjenca per femij o derbardh , ēa aeroporti
Po ne jug te frances jam kur te duash ec bejm ca lek
__________________
Can’t stop , won’t stop .....
WALCHIRIA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-01-2019, 09:41   #903
WALCHIRIA
Best Of Me
 
Avatari i WALCHIRIA
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 2,706
Thanks: 436
Thanked 2,498 Times in 438 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 92
WALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mendim Casti !

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin
Ne rregudh se kur futemi ke ky aeroporti, ne futemi nga pjesa zvicerane, ama ne dalje do ishte interesante, valixhen me mielle misri duke e terhequr zvarre zhiiiiiiiiiiiiiiing, zhiiiiiiiiiiiiiing ke doganieret
Valixhen ashtu e nxjerr vetem me pashaport diplomatike , si zotni asgje nuk skanohet
__________________
Can’t stop , won’t stop .....
WALCHIRIA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i WALCHIRIA pėlqehet nga
i vjetėr 23-01-2019, 09:45   #904
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 7,573
Thanks: 3,147
Thanked 3,379 Times in 2,279 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 159
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mendim Casti !

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga WALCHIRIA Shiko postimin
Eshte urgjenca per femij o derbardh , ēa aeroporti
Po ne jug te frances jam kur te duash ec bejm ca lek
ke urgjenca per femije nuk fitohen shume leke, vetem ke ajroportja me 30 hapa ecje perskaj asaj aparatures, te qelloj dikush aty, sikur nuk pa gje ene bingoooo vrapit per ke dera e ballonjes
__________________
...fly, fly, fly my Butterfly !
Pirati ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-01-2019, 10:05   #905
WALCHIRIA
Best Of Me
 
Avatari i WALCHIRIA
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 2,706
Thanks: 436
Thanked 2,498 Times in 438 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 92
WALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėmWALCHIRIA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mendim Casti !

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin
ke urgjenca per femije nuk fitohen shume leke, vetem ke ajroportja me 30 hapa ecje perskaj asaj aparatures, te qelloj dikush aty, sikur nuk pa gje ene bingoooo vrapit per ke dera e ballonjes
Ajo foto eshte ne spital o derbardh , ne aéroport spara qesim dmth ligjerisht e kemi te ndaluar Po srrim rehat ne .
Po sesht aq kollaj Sa thua ti jo .
Se te ish ashtu do kishim ber lek vu ne ketej
__________________
Can’t stop , won’t stop .....
WALCHIRIA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur