Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Trojet shqiptare

Trojet shqiptare Ēdo gjė mbi trojet shqiptare: Shqipėria, Kosova, Maqedonia, Mali Zi, Ēamėria. Ēfarė i bėn trojet nga vini ju mė tė veēanta?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 04-12-2018, 22:52   #1
Beast
V.I.P
 
Avatari i Beast
 
Data e antarėsimit: Nov 2018
Posts: 647
Thanks: 495
Thanked 253 Times in 170 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Beast ka mbyllur reputacionin
The Rich Kids Of Albania

''Albania is one of the richest countries in the world'' ????? Since when ??

Eshte e vertet qe ne Shqiperi dhe Kosove ka shume lek por nuk jane ndare mire. Diferenca ndermjet te varfer dhe te pasur eshte e madhe. S'ka investime, no job market, pagesa te ulet etc . Korrupcion...


Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Beast : 04-12-2018 nė 22:55
Beast nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-12-2018, 22:56   #2
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 12,517
Thanks: 9,471
Thanked 5,059 Times in 3,153 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 286
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: The Rich Kids Of Albania

E kam pare kete
One of the richest countries in the world! Funny lol
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Angelisa pėlqehet nga
i vjetėr 04-12-2018, 23:11   #3
Duaje Siveten
V.I.P
 
Avatari i Duaje Siveten
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 3,792
Thanks: 267
Thanked 468 Times in 348 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 35
Duaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: The Rich Kids Of Albania

Ende behet pastrim i bollshem, i dukshem, dhe mbase perfitues i parave te pista ...
Duaje Siveten nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-12-2018, 23:13   #4
Beast
V.I.P
 
Avatari i Beast
 
Data e antarėsimit: Nov 2018
Posts: 647
Thanks: 495
Thanked 253 Times in 170 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Beast ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: The Rich Kids Of Albania

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
E kam pare kete
One of the richest countries in the world! Funny lol
hahahahaha

shume gabime po bajn keto youtube videos.

E pash ni video 'Best places to live in Asia' --> Saudi Arabia
Beast nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-12-2018, 06:12   #5
murik
peace and love
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Vendndodhja: philadelphia
Posts: 1,274
Thanks: 1,050
Thanked 582 Times in 364 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 22
murik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: The Rich Kids Of Albania

1% kontrollojne pasurine e ketij vendi.
murik nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-12-2018, 22:03   #6
Duaje Siveten
V.I.P
 
Avatari i Duaje Siveten
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 3,792
Thanks: 267
Thanked 468 Times in 348 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 35
Duaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: The Rich Kids Of Albania

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga murik Shiko postimin
1% kontrollojne pasurine e ketij vendi.
Bijt e bijat e ktyne nji perqindshave kan per t'dal n'demostrata per t'ndryshu/shkallmu sistemin universitar n'Europ e gjetiu - veē n' Shqiperi nuk gjenden (perjashtu bllokun e rezortet)!
Duaje Siveten nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur