Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Kuriozitete

Kuriozitete Kuriozitete nga mė tė ndryshmet.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 06-12-2018, 11:26   #221
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 41,956
Thanks: 12,440
Thanked 7,306 Times in 4,885 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Postoni njerz qe ju gjeni fizikisht terheqes

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga *ARiel* Shiko postimin
Angelisa po ty me ke kane thene qe ngjan?
Amon ca pytje....


Babushi okay....

Shnet.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 06-12-2018, 11:27   #222
Oxygen
Shy
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 5,966
Thanks: 0
Thanked 446 Times in 329 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 68
Oxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Postoni njerz qe ju gjeni fizikisht terheqes

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga *ARiel* Shiko postimin
Do ndryshoj prap avatarin. Do vej nje nene me dy kalamaqer lol
Nuk ka sesi, une jam e martuar edhe jasht edhe brenda forumit lol
He se shaka po beja, te tema veshjeve e vura re
__________________

Askush nuk mund tė tė bėhet mė i huaj se njeriu qė ke dashur dikur.
Oxygen nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Oxygen pėlqehet nga
i vjetėr 06-12-2018, 11:42   #223
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 41,956
Thanks: 12,440
Thanked 7,306 Times in 4,885 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Postoni njerz qe ju gjeni fizikisht terheqes

Kjo rusja shkruan se cfar nuk i pelqen....genjeshtaret dhe burrat qe flasin vetem per veten.

PS: deri me sot shkruesi nuk ka hasur femer ruse llacke,perjashto noi tek-tuk.

AproPO....kqyrini targen.

Chapeau.
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg Cg6C_FhW0AAVOBy.jpg (17.4 KiloByte, 71 shikimet)
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 06-12-2018, 11:45   #224
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 12,517
Thanks: 9,471
Thanked 5,059 Times in 3,153 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 286
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Postoni njerz qe ju gjeni fizikisht terheqes

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Kjo rusja shkruan se cfar nuk i pelqen....genjeshtaret dhe burrat qe flasin vetem per veten.

PS: deri me sot shkruesi nuk ka hasur femer ruse llacke,perjashto noi tek-tuk.

AproPO....kqyrini targen.

Chapeau.
E te bukura jane ruset System por me e bukur kjo shqipja
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Angelisa pėlqehet nga
i vjetėr 06-12-2018, 11:51   #225
Rimi.
arapēiu
 
Avatari i Rimi.
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: perball komshiut
Posts: 4,771
Thanks: 6,289
Thanked 2,352 Times in 1,259 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 86
Rimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėmRimi. i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Postoni njerz qe ju gjeni fizikisht terheqes

E bukur qenka kjo por ma shum se ty jo.
Harrove ti qe je ma e mira prej krejtve..? D
__________________
Il miglior modo di credere nell' aldila e non rompere
il cazzo nell' aldiqua.
Rimi. nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Rimi. pėlqehet nga
i vjetėr 06-12-2018, 11:53   #226
Edamame
V.I.P
 
Avatari i Edamame
 
Data e antarėsimit: May 2014
Posts: 4,932
Thanks: 1,883
Thanked 2,075 Times in 1,313 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 109
Edamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Postoni njerz qe ju gjeni fizikisht terheqes

Angelisa co nje foton tende se kam degjuar qe dukesh si modele
__________________
______________________________________
Herėn e fundit ėshtė persosur nga Fierakja : 09-17-2097 nė 01:43
Edamame nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-12-2018, 11:58   #227
Jolene
Away
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 13,910
Thanks: 4,641
Thanked 5,850 Times in 2,756 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 626
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Postoni njerz qe ju gjeni fizikisht terheqes

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
E te bukura jane ruset System por me e bukur kjo shqipja
Morena right?
E ke pa si eshte katandis meqe ra llafi lol
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Jolene pėlqehet nga
i vjetėr 06-12-2018, 12:12   #228
Beaute
The King's Daughter
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: In your eyes.
Posts: 15,346
Thanks: 3,539
Thanked 8,870 Times in 2,952 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 236
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Postoni njerz qe ju gjeni fizikisht terheqes

Plotesisht dakort me Rimin jo me kot kam then Angi Eshte Missi i perjetshem i kesaj faqe dhe jashte saj.
Sis i kam heq gjislliqet .

Pėr temen : Ky Eshte me terheqesi ( i pazevendesueshem ) per syt e mi.
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg AAD1CD0B-E49A-453A-94EC-D092FDDBB724.jpg (21.7 KiloByte, 64 shikimet)
__________________


Kam njė shpirt qė s'njeh urrejtje
Dhe nuk mban, mėri tė kota
Por ndonjėherė , ka dhe vėrejtje
Kėta janė njerėzit, kjo ėshtė bota!

Bledi Ylli
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Beaute pėlqehet nga
i vjetėr 06-12-2018, 12:19   #229
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 12,517
Thanks: 9,471
Thanked 5,059 Times in 3,153 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 286
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Postoni njerz qe ju gjeni fizikisht terheqes

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jolene Shiko postimin
Morena right?
E ke pa si eshte katandis meqe ra llafi lol
Ne fakt pashe nje dite qe ishte zhgarravitur gjithandej thashe me vete te jesh e bukur dhe te shemtohesh lol
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Angelisa pėlqehet nga
i vjetėr 06-12-2018, 12:20   #230
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 12,517
Thanks: 9,471
Thanked 5,059 Times in 3,153 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 286
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Postoni njerz qe ju gjeni fizikisht terheqes

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Edamame Shiko postimin
Angelisa co nje foton tende se kam degjuar qe dukesh si modele
Eda e ke degju Gabim
I’m nothing like a model lol
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-12-2018, 12:22   #231
Edamame
V.I.P
 
Avatari i Edamame
 
Data e antarėsimit: May 2014
Posts: 4,932
Thanks: 1,883
Thanked 2,075 Times in 1,313 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 109
Edamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėmEdamame i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Postoni njerz qe ju gjeni fizikisht terheqes

Let me be the judge of that se ka lloj lloj modelesh
__________________
______________________________________
Herėn e fundit ėshtė persosur nga Fierakja : 09-17-2097 nė 01:43
Edamame nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Edamame pėlqehet nga
i vjetėr 06-12-2018, 12:26   #232
Sopoti
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 11,494
Thanks: 4,943
Thanked 5,402 Times in 2,832 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 201
Sopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Postoni njerz qe ju gjeni fizikisht terheqes

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Eda e ke degju Gabim
I’m nothing like a model lol
Total modesti je.
__________________
''Njeriun,,sa pak e gjej te njeriu!
V Zhiti.
Sopoti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Sopoti pėlqehet nga
i vjetėr 06-12-2018, 12:39   #233
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 41,956
Thanks: 12,440
Thanked 7,306 Times in 4,885 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Postoni njerz qe ju gjeni fizikisht terheqes

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
E te bukura jane ruset System por me e bukur kjo shqipja
ANGI.....Beni ka pak qejf qe tja u nreje NERVAT cave patriote me flamur ne forum(nuk shkon vetem te mi qojne MUA).

Permbledhje e shkurter: Ashtu si ēdo grua nė botė, gratė ruse kanė idetė e tyre tė dashurisė dhe takimeve.. Gratė ruse preferojnė tė bėhen miq tė mirė, pėrpara se tė pėrparojnė nė marrėdhėniet e tyre(dhe kete e di UNE,ndoshta me mire se ca te tjere).Takimi i grave ruse ėshtė gjithmonė emocionues! Kėto femra kanė njė natyrė tė gėzuar dhe gjithmonė duan tė shohin mė tė mirėn nė ēdo person. Edhe pse shpesh supozohet se rusėt janė njė komb tepėr melankolik (qė mund ta kete prejardhjen nga literatura ruse, e cila gjithmonė ėshtė e mbushur me trishtim dhe tragjedi), kėto vajza janė gjithashtu entuziaste nė tė njėjtėn kohė.Nė kontrast me humorin sarkastik britanik, shakat e femrave ruse janė gjithmonė te zgjuara.

PS...si te gjitha femrat e tjera,por qe duan dhe .....rehatine.

Diten e mire nga Beni,dhe ma mer menja qe Beaute do ta kete treguar FOTON e SAJ.Brune me BARDHA eshte....KONTRAST ose BARDH e ZI pa color.

Puc dhe KLM.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 06-12-2018, 14:07   #234
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 12,517
Thanks: 9,471
Thanked 5,059 Times in 3,153 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 286
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Postoni njerz qe ju gjeni fizikisht terheqes

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
ANGI.....Beni ka pak qejf qe tja u nreje NERVAT cave patriote me flamur ne forum(nuk shkon vetem te mi qojne MUA).

Permbledhje e shkurter: Ashtu si ēdo grua nė botė, gratė ruse kanė idetė e tyre tė dashurisė dhe takimeve.. Gratė ruse preferojnė tė bėhen miq tė mirė, pėrpara se tė pėrparojnė nė marrėdhėniet e tyre(dhe kete e di UNE,ndoshta me mire se ca te tjere).Takimi i grave ruse ėshtė gjithmonė emocionues! Kėto femra kanė njė natyrė tė gėzuar dhe gjithmonė duan tė shohin mė tė mirėn nė ēdo person. Edhe pse shpesh supozohet se rusėt janė njė komb tepėr melankolik (qė mund ta kete prejardhjen nga literatura ruse, e cila gjithmonė ėshtė e mbushur me trishtim dhe tragjedi), kėto vajza janė gjithashtu entuziaste nė tė njėjtėn kohė.Nė kontrast me humorin sarkastik britanik, shakat e femrave ruse janė gjithmonė te zgjuara.

PS...si te gjitha femrat e tjera,por qe duan dhe .....rehatine.

Diten e mire nga Beni,dhe ma mer menja qe Beaute do ta kete treguar FOTON e SAJ.Brune me BARDHA eshte....KONTRAST ose BARDH e ZI pa color.

Puc dhe KLM.
Ska gje Beni ti ju ngre nervat une i zbus

Kush femer nuk e do rehatine! Kjo ska te bej me
Komb as me origjine as me ngjyre, te gjitha duan rehatine. Agree

Kalofsh Mire dhe ti
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Angelisa pėlqehet nga
i vjetėr 07-12-2018, 00:36   #235
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 41,956
Thanks: 12,440
Thanked 7,306 Times in 4,885 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Postoni njerz qe ju gjeni fizikisht terheqes

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Ska gje Beni ti ju ngre nervat une i zbus

Kush femer nuk e do rehatine! Kjo ska te bej me
Komb as me origjine as me ngjyre, te gjitha duan rehatine. Agree

Kalofsh Mire dhe ti
Para 2 oresh,udhetova me nje FEMER nga AFRIKA qe ka BMV(nejse kjo pak rendesi ka)
OVER the TOP.
IQ-ne MAKSIMALE.
Edhe....Maje Suzane se Beni do zbresi.
Kujtova se do vije me mua...hihihi.

Ca ti bosh????

Se SHUMICA tek lavoro e Benit jane....mysebet.


BONUS ...kjo.

AproPO....neser kemi festen e krishtlindjeve....Beni do vish???

Nuk e di se te shtunen kam dicka me te rendesishme.

Po erdha une!!!

Gagac njoni.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 07-12-2018, 10:28   #236
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 12,517
Thanks: 9,471
Thanked 5,059 Times in 3,153 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 286
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Postoni njerz qe ju gjeni fizikisht terheqes

.................
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-12-2018, 10:30   #237
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 12,517
Thanks: 9,471
Thanked 5,059 Times in 3,153 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 286
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Postoni njerz qe ju gjeni fizikisht terheqes

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
.................
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Angelisa pėlqehet nga
i vjetėr 07-12-2018, 10:59   #238
Fshatari
No vip
 
Avatari i Fshatari
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Posts: 6,094
Thanks: 6,329
Thanked 2,975 Times in 1,514 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 135
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Postoni njerz qe ju gjeni fizikisht terheqes

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Bukur, bukur por pak artificiale !
Fshatari nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-12-2018, 11:01   #239
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 12,517
Thanks: 9,471
Thanked 5,059 Times in 3,153 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 286
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Postoni njerz qe ju gjeni fizikisht terheqes

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Fshatari Shiko postimin
Bukur, bukur por pak artificiale !
Aspak artificiale Fshatari
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-12-2018, 11:20   #240
Socio
........
 
Avatari i Socio
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 8,153
Thanks: 7,118
Thanked 5,681 Times in 2,371 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 150
Socio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Postoni njerz qe ju gjeni fizikisht terheqes

Shume pak foto meshkujsh ne kete teme !

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Socio : 07-12-2018 nė 11:23
Socio nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur