Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Gjėzėtari dhe lojėra

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Temė e mbyllur
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 06-12-2018, 14:15   #261
Jolene
Privacy is luxury.
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 15,332
Thanks: 5,540
Thanked 6,896 Times in 3,270 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 697
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Cfare po beni ne keto caste?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rexhina Shiko postimin
do e vija kete per
veten time tek memes


Ty te falet on ur condition take as much advantage as u can
Jolene nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Jolene pėlqehet nga
i vjetėr 06-12-2018, 16:26   #262
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 4,778
Thanks: 2,438
Thanked 2,339 Times in 1,314 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 117
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare po beni ne keto caste?

Nai got vere edhe zjarr.
Venom nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Venom pėlqehet nga
i vjetėr 06-12-2018, 16:56   #263
Prudence
V.I.P
 
Avatari i Prudence
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Posts: 5,465
Thanks: 3,486
Thanked 6,094 Times in 2,075 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 107
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare po beni ne keto caste?

Po luaj " mos u nxeh"
Prudence nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Prudence pėlqehet nga
i vjetėr 06-12-2018, 17:45   #264
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Tiranė
Posts: 13,393
Thanks: 525
Thanked 731 Times in 554 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 106
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare po beni ne keto caste?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Prudence Shiko postimin
Po luaj " mos u nxeh"
Ne kete te ftohte!
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 06-12-2018, 17:51   #265
Sopoti
Delete
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 11,973
Thanks: 5,180
Thanked 5,736 Times in 3,034 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 207
Sopoti ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Cfare po beni ne keto caste?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Venom Shiko postimin
Nai got vere edhe zjarr.
Produkt i kompanise bullgare Prity,ku aksioner 70 %te kompanise eshte nje zoteri nga Kosova.
Ngrohin por ky qenka model i lire.
Tubat e inox jan te shemtuara ne ambjente te brendshme.
__________________
Muzika asht liri, kulturė, fe, magji e mistikė.
Gjergj Fishta!
------------------------------------
''Njeriun,,sa pak e gjej te njeriu!
V Zhiti.
Sopoti nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 06-12-2018, 17:53   #266
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 4,778
Thanks: 2,438
Thanked 2,339 Times in 1,314 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 117
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare po beni ne keto caste?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Sopoti Shiko postimin
Produkt i kompanise bullgare Prity,ku aksioner 70 %te kompanise eshte nje zoteri nga Kosova.
Ngrohin por ky qenka model i lire.
Tubat e inox jan te shemtuara ne ambjente te brendshme.
Nuk e kam ne shtepi, eshte mini restorant me i katun verdalle qe bo mish zgare e gatu mire.
Venom nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 06-12-2018, 18:21   #267
Lea
Duaj né di te duash!
 
Avatari i Lea
 
Data e antarėsimit: Sep 2017
Vendndodhja: Aty ku zemra rreh!
Posts: 8,528
Thanks: 3,074
Thanked 2,597 Times in 1,680 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 67
Lea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare po beni ne keto caste?

Se di pse Por me erdhi nje mendim né mendje ‘Pin macja uthull‘
__________________
KUSH KA GOCA BOTEN KA 😍😍😍😍😍

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Lea : 06-12-2018 nė 18:37
Lea nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Lea pėlqehet nga
i vjetėr 06-12-2018, 18:28   #268
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 4,778
Thanks: 2,438
Thanked 2,339 Times in 1,314 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 117
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare po beni ne keto caste?

I thone uthull jo ufull Lea e mos e mundo veten me mendime kot se nuk te bejne mire tani qe je shtatzon.
Venom nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 06-12-2018, 18:37   #269
Lea
Duaj né di te duash!
 
Avatari i Lea
 
Data e antarėsimit: Sep 2017
Vendndodhja: Aty ku zemra rreh!
Posts: 8,528
Thanks: 3,074
Thanked 2,597 Times in 1,680 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 67
Lea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: Cfare po beni ne keto caste?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Venom Shiko postimin
I thone uthull jo ufull Lea e mos e mundo veten me mendime kot se nuk te bejne mire tani qe je shtatzon.
Po cke mo cke qe te djeg se kisha per ty more aman

Ps: Jam shtatzon sjam e semur
__________________
KUSH KA GOCA BOTEN KA 😍😍😍😍😍

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Lea : 06-12-2018 nė 18:41
Lea nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Lea pėlqehet nga
i vjetėr 06-12-2018, 18:39   #270
Socio
........
 
Avatari i Socio
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 8,588
Thanks: 7,471
Thanked 6,103 Times in 2,564 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 192
Socio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare po beni ne keto caste?

Rruges ...

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Socio : 06-12-2018 nė 18:49
Socio nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Socio pėlqehet nga
i vjetėr 06-12-2018, 18:54   #271
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 3,841
Thanks: 941
Thanked 1,609 Times in 916 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 64
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare po beni ne keto caste?

Paskan arrestu shefen e huawei
edlin nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 06-12-2018, 19:09   #272
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 34,479
Thanks: 15,204
Thanked 19,147 Times in 7,534 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 470
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare po beni ne keto caste?

po pres ne linj te marr vajzen nga shkolla
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Rexhina pėlqehet nga
i vjetėr 06-12-2018, 19:14   #273
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 22,941
Thanks: 6,465
Thanked 7,699 Times in 4,927 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 357
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Cfare po beni ne keto caste?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Lea Shiko postimin
Po cke mo cke qe te djeg se kisha per ty more aman

Ps: Jam shtatzon sjam e semur
Lo sapevo Io. Beje te lumtur babin
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i drague pėlqehet nga
i vjetėr 06-12-2018, 19:15   #274
*ARiel*
E qetė 🙃
 
Avatari i *ARiel*
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Vendndodhja: no more varavinga
Posts: 5,060
Thanks: 6,018
Thanked 2,512 Times in 1,160 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 187
*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare po beni ne keto caste?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Prudence Shiko postimin
Po luaj " mos u nxeh"
Me ke luajte ti Prudence?
Cfare rastesie. Se dhe une pare luajta lol
Po shoh per ndonje film tani
__________________
The problem is, you think you have time.
*ARiel* nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 06-12-2018, 19:17   #275
Lea
Duaj né di te duash!
 
Avatari i Lea
 
Data e antarėsimit: Sep 2017
Vendndodhja: Aty ku zemra rreh!
Posts: 8,528
Thanks: 3,074
Thanked 2,597 Times in 1,680 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 67
Lea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Cfare po beni ne keto caste?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
Lo sapevo Io. Beje te lumtur babin
I lumtur eshte 😂😂😂😂😂
__________________
KUSH KA GOCA BOTEN KA 😍😍😍😍😍
Lea nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 06-12-2018, 19:22   #276
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 17,079
Thanks: 4,645
Thanked 10,386 Times in 3,634 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 294
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Cfare po beni ne keto caste?

Lea dhe un luj shpesh.
Cuditerisht un e nis lojen ai fiton, un e mbyll me nerva.
Beaute nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Beaute pėlqehet nga
i vjetėr 06-12-2018, 19:48   #277
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 45,003
Thanks: 13,320
Thanked 11,734 Times in 7,261 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 625
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare po beni ne keto caste?

Po ha njė guguftu (kumri) tė pjekur dhe njė gotė verė.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 06-12-2018, 19:52   #278
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Tiranė
Posts: 13,393
Thanks: 525
Thanked 731 Times in 554 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 106
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare po beni ne keto caste?

Po ajo e ka mishin e hidhur!
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 06-12-2018, 20:02   #279
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 45,003
Thanks: 13,320
Thanked 11,734 Times in 7,261 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 625
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare po beni ne keto caste?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga shoku_tanku Shiko postimin
Po ajo e ka mishin e hidhur!
Jo se ka fare mishin e hidhur.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 06-12-2018, 20:05   #280
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Tiranė
Posts: 13,393
Thanks: 525
Thanked 731 Times in 554 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 106
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare po beni ne keto caste?

Mos eshte mullenje edhe thua guguftu se ke hall se te zeme deren?
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė  
Temė e mbyllur

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur