Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Politika Shqiptare

Politika Shqiptare Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 05-12-2018, 20:16   #41
Llapi
SYRISHQIPONJES
 
Avatari i Llapi
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 9,417
Thanks: 22
Thanked 65 Times in 60 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
Llapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Thaēi shpall tė mėrkurėn ditė zie nė nderim tė ish-presidentit George H.


Thaēi dhe Merkel ulėn afėr nė ceremoninė mortore tė Bushit tė vjetėr


Burrėshtetas dhe liderė tė shumtė botėrorė, pėrfshirė edhe presidentin Thaēi, po marrin pjesė nė ceremoninė mortore dhe varrimin e Presidentit tė 41-tė tė SHBA-sė, George H.W. Bush.

Gjatė ceremonisė zyrtare, presidenti Thaēi dhe kancelarja Merkel shihen duke komunikuar me njėri-tjetrin dhe tė ulur shumė afėr.

Presidenti Thaēi pėr vdekjen e ish-presidentit tė ndjerė Bush, kishte thėnė se bota do ta kujtojė si patriot tė pashoq dhe shembull tė pėrkushtimit pėr tė punuar pėr fuqizimin e demokracisė botėrore dhe pėrhapjen e vlerave tė lirisė.

“Kosova dhe shqiptarėt do ta kujtojnė si president tė parė, qė qysh nė fillim tė viteve ‘90 ia bėri shumė qartė regjimit tė Milosheviqit, me Vėrejtjen e Kėrshėndellave, se Kosova ėshtė vijė e kuqe pėr SHBA”, kishte thėnė Thaēi.
__________________
Hashim Thaēi mė 1992: E nisėm me grusht, e vazhduam me dy gishta, do ta pėrfundojmė me njė.


Ignore List

Pirati
Ragnar
Rex
SystemA
Llapi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-12-2018, 21:45   #42
Llapi
SYRISHQIPONJES
 
Avatari i Llapi
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 9,417
Thanks: 22
Thanked 65 Times in 60 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
Llapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Thaēi shpall tė mėrkurėn ditė zie nė nderim tė ish-presidentit George H.Obama pėrkujdeset pėr ulėsen e Thaēit

Pėr vendin se ku duhej tė ulej presidenti i Kosovės, Hashim Thaēi, nė Kishėn Episkopale tė Shėn Martinit nė Hjuston, ėshtė pėrkujdesur vet ish-presidenti amerikan, Barack Obama.

Nė disa foto qė po qarkullojnė nėpėr rrjete sociale, shihet vet Obama duke u pėrkujdesur se ku duhej tė ulej presidenti Hashim Thaēi.

Mė herėt mediat publikuan edhe fotografi ku shihej Thaēi i ulur afėr kancelares gjermane Angela Merkel dhe si duket ka qenė vet Obama ai qė i ka ulur afėr njėri-tjetrit.

Presidenti Hashim Thaēi sot ka marr pjesė nė ceremoninė e varrimit tė ish presidentit amerikan George W .Bush.
__________________
Hashim Thaēi mė 1992: E nisėm me grusht, e vazhduam me dy gishta, do ta pėrfundojmė me njė.


Ignore List

Pirati
Ragnar
Rex
SystemA
Llapi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-12-2018, 21:58   #43
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 8,620
Thanks: 3,580
Thanked 3,893 Times in 2,645 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 190
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thaēi shpall tė mėrkurėn ditė zie nė nderim tė ish-presidentit George H.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Llokumi Shiko postimin
tash e tutje sa here qe na shan e ofendon mue edhe thaqin do ta kesh ket pergjegjie naj rrofsh topat mue e thaqit
Ndersa nga une e ke: rropt ty e thaqit qashtu e qashtu e qashtu ne pike te pikes, para pikes se fundit ne fjali
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-12-2018, 22:27   #44
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 22,379
Thanks: 9,256
Thanked 8,138 Times in 5,214 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 430
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Thaēi shpall tė mėrkurėn ditė zie nė nderim tė ish-presidentit George H.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Llokumi Shiko postimin


Obama pėrkujdeset pėr ulėsen e Thaēit

Pėr vendin se ku duhej tė ulej presidenti i Kosovės, Hashim Thaēi, nė Kishėn Episkopale tė Shėn Martinit nė Hjuston, ėshtė pėrkujdesur vet ish-presidenti amerikan, Barack Obama.

Nė disa foto qė po qarkullojnė nėpėr rrjete sociale, shihet vet Obama duke u pėrkujdesur se ku duhej tė ulej presidenti Hashim Thaēi.

Mė herėt mediat publikuan edhe fotografi ku shihej Thaēi i ulur afėr kancelares gjermane Angela Merkel dhe si duket ka qenė vet Obama ai qė i ka ulur afėr njėri-tjetrit.

Presidenti Hashim Thaēi sot ka marr pjesė nė ceremoninė e varrimit tė ish presidentit amerikan George W .Bush.
Prit kur te thuash o Llap qe ja pastroi ndenjesen e Thaqit me mengen e kostumit, Omaba......

Sic theshte Ollga: "Larte e pashte, poshte e larte".....
__________________
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-12-2018, 23:14   #45
Llapi
SYRISHQIPONJES
 
Avatari i Llapi
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 9,417
Thanks: 22
Thanked 65 Times in 60 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
Llapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Thaēi shpall tė mėrkurėn ditė zie nė nderim tė ish-presidentit George H.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin
Ndersa nga une e ke: rropt ty e thaqit :D qashtu e qashtu e qashtu ne pike te pikes, para pikes se fundit ne fjali :D
topat mu e thaqit
__________________
Hashim Thaēi mė 1992: E nisėm me grusht, e vazhduam me dy gishta, do ta pėrfundojmė me njė.


Ignore List

Pirati
Ragnar
Rex
SystemA
Llapi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-12-2018, 02:52   #46
Damastion
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Posts: 2,181
Thanks: 689
Thanked 512 Times in 359 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 49
Damastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thaēi shpall tė mėrkurėn ditė zie nė nderim tė ish-presidentit George H.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Llokumi Shiko postimin
tash e tutje sa here qe na shan e ofendon mue edhe thaqin do ta kesh ket pergjegjie naj rrofsh topat mue e thaqit
"mue edhe thaqin"
Damastion nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-12-2018, 02:55   #47
Damastion
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Posts: 2,181
Thanks: 689
Thanked 512 Times in 359 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 49
Damastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thaēi shpall tė mėrkurėn ditė zie nė nderim tė ish-presidentit George H.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Llokumi Shiko postimin


Obama pėrkujdeset pėr ulėsen e Thaēit

Pėr vendin se ku duhej tė ulej presidenti i Kosovės, Hashim Thaēi, nė Kishėn Episkopale tė Shėn Martinit nė Hjuston, ėshtė pėrkujdesur vet ish-presidenti amerikan, Barack Obama.

Nė disa foto qė po qarkullojnė nėpėr rrjete sociale, shihet vet Obama duke u pėrkujdesur se ku duhej tė ulej presidenti Hashim Thaēi.

Mė herėt mediat publikuan edhe fotografi ku shihej Thaēi i ulur afėr kancelares gjermane Angela Merkel dhe si duket ka qenė vet Obama ai qė i ka ulur afėr njėri-tjetrit.

Presidenti Hashim Thaēi sot ka marr pjesė nė ceremoninė e varrimit tė ish presidentit amerikan George W .Bush.
llokum, A po rrijke Thaci deri sa te kryhet e pamja,me prit burra
Damastion nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-12-2018, 03:53   #48
Llapi
SYRISHQIPONJES
 
Avatari i Llapi
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 9,417
Thanks: 22
Thanked 65 Times in 60 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
Llapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Thaēi shpall tė mėrkurėn ditė zie nė nderim tė ish-presidentit George H.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Damastion Shiko postimin
"mue edhe thaqin"-qesh--qesh--qesh--qesh--qesh-
pe zavendeson pak a ok mue edhe thaqit
__________________
Hashim Thaēi mė 1992: E nisėm me grusht, e vazhduam me dy gishta, do ta pėrfundojmė me njė.


Ignore List

Pirati
Ragnar
Rex
SystemA
Llapi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-12-2018, 06:55   #49
SystemA
Askund
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 44,286
Thanks: 14,121
Thanked 8,396 Times in 5,607 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 352
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Talking Pėrgjigje e: Thaēi shpall tė mėrkurėn ditė zie nė nderim tė ish-presidentit George H.

Trump shmangė ēiftin Clinton nė funeralin e Bushit.

Udhėheqėsit botėrorė janė mbledhur nė Washington pėr t’i dhėnė lamtumirėn e fundit Presidentit tė 41-tė tė Shteteve tė Bashkuara, George H.W. Bush.

Mirėpo pasi qė ka hyrė nė Katedralen Kombėtare, Presidenti i tanishėm amerikan, Donal Trump, ka pasur njė moment tė sikletshėm, shkruan Euronews, transmeton Klan Kosova.

Derisa bashkėshortja e tij, Melania Trump, i pėrshėndeti ēiftin Obama dhe Clinton, tė njėjtėn gjė nuk e bėri edhe Presidenti Donald Trump.


PS...i MODH Billy.Qfar mendoj une me kete??????
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-12-2018, 14:06   #50
Llapi
SYRISHQIPONJES
 
Avatari i Llapi
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 9,417
Thanks: 22
Thanked 65 Times in 60 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
Llapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Thaēi shpall tė mėrkurėn ditė zie nė nderim tė ish-presidentit George H.Nė Prishtinė ndizen qirinj pėr nderė tė ish-presidentit Bush

05 dhjetor 19:57

Ministri i Arsimit Shkencės dhe Teknologjisė (MAShT), Shyqyri Bytyqi dhe shumė qytetarė, sonte ndizen qirinj para Teatrit Kombėtar nė Prishtinė pėr nder tė ish-presidentit amerikan, George H.W. Bush. Me kėtė rast, ministri Bytyqi, ka thėnė se pėrveē qė sot ka marrė vendim qė nė tė gjitha shkollat e Kosovės ora e parė t’i kushtohet miqėsisė mes SHBA-sė dhe Kosovės, ndezja e qirinjve nė orėt e mbrėmjes po bėhet nė shenjė respekti dhe nderimi pėr kontributin e presidentit George H. W. Bush. “Konsideroj qė ky respekt ėshtė i nevojshėm, sepse vėrtet ka bėrė shumė pėr popullin tonė dhe pėr Kosovėn nė vitet kur ishte nė pyetje ekzistenca e vendit tonė dhe humbja e shpresės. Ishte pikėrisht presidenti Bush, tashmė i ndjerė, i cili i pari dha njė sinjal dhe njė shpresė tė madhe pėr popullin tonė, kur edhe vendosi vijat e kuqe”, u shpreh Bytyqi.

George H.W. Bush ishte presidenti i 41-tė i Shteteve tė Bashkuara tė Amerikės dhe shėrbeu gjatė viteteve 1989-1993. Bush vdiq mė 30 nėntor tė kėtij viti, sot SHBA zhvilloi ceremoninė shtetėrore tė varrimit, ndėrkohe edhe nė Kosovė, Presidenti Hashim Thaēi shpalli ditėn e stome ditė zie shtetėrore pėr nder tė Bush.
__________________
Hashim Thaēi mė 1992: E nisėm me grusht, e vazhduam me dy gishta, do ta pėrfundojmė me njė.


Ignore List

Pirati
Ragnar
Rex
SystemA
Llapi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-12-2018, 14:40   #51
Beu_Shpata
V.I.P
 
Avatari i Beu_Shpata
 
Data e antarėsimit: Apr 2016
Posts: 3,450
Thanks: 1,460
Thanked 1,528 Times in 907 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 81
Beu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thaēi shpall tė mėrkurėn ditė zie nė nderim tė ish-presidentit George H.

Kemi mbajt ditė zi kur vdiq Stalini, e bėri enveri tė gjith byronė politike, atė qė pėrfaqesonte tė gjith popullin shqiptarė tė kohės tė ulej nė gjunjė pėrpara bustit madhėshtor qė i kishte ndrėtuar njė krimineli gjakatar qė vrau dhjetra miliona njerėr, krimei kundėr njerėzimt. Aq sa i dha emrin e tij tė shėmtuar edhe njė qyteti tė Shqipėrisė. Pse mos tė deklarojnė shtetet Shqiptare, sidomos Kosova njė ditė zi nė shenjė rrespekti dhe mirėnjohje pėr ata qė na kan ndihmuar, siē ka bėrė Bushi, sidomos Klinton dhe Albright, kur t'ju vi dita?!

Nuk ėshtė servilizėm por shenjė mirėnjohje! Rasti jonė ėshtė gjithmonė i veēantė dhe pėrjashtim.

Ose tė paktėn, flamurin gjysėm shtize nė ndėrtesat shtetėrore.
Beu_Shpata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-12-2018, 14:44   #52
Beu_Shpata
V.I.P
 
Avatari i Beu_Shpata
 
Data e antarėsimit: Apr 2016
Posts: 3,450
Thanks: 1,460
Thanked 1,528 Times in 907 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 81
Beu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thaēi shpall tė mėrkurėn ditė zie nė nderim tė ish-presidentit George H.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cool_shqype Shiko postimin
Prit kur te thuash o Llap qe ja pastroi ndenjesen e Thaqit me mengen e kostumit, Omaba......

Sic theshte Ollga: "Larte e pashte, poshte e larte".....
Duket sikur Obama po i thotė; na bryllin kam pėr tė tė dhėnė, hiqmu qafe Thaqush
Beu_Shpata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-12-2018, 16:55   #53
Kastrioti1443
V.I.P
 
Avatari i Kastrioti1443
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 1,989
Thanks: 214
Thanked 325 Times in 247 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 15
Kastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Thaēi shpall tė mėrkurėn ditė zie nė nderim tė ish-presidentit George H.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beu_Shpata Shiko postimin
Kemi mbajt ditė zi kur vdiq Stalini, e bėri enveri tė gjith byronė politike, atė qė pėrfaqesonte tė gjith popullin shqiptarė tė kohės tė ulej nė gjunjė pėrpara bustit madhėshtor qė i kishte ndrėtuar njė krimineli gjakatar qė vrau dhjetra miliona njerėr, krimei kundėr njerėzimt. Aq sa i dha emrin e tij tė shėmtuar edhe njė qyteti tė Shqipėrisė. Pse mos tė deklarojnė shtetet Shqiptare, sidomos Kosova njė ditė zi nė shenjė rrespekti dhe mirėnjohje pėr ata qė na kan ndihmuar, siē ka bėrė Bushi, sidomos Klinton dhe Albright, kur t'ju vi dita?!

Nuk ėshtė servilizėm por shenjė mirėnjohje! Rasti jonė ėshtė gjithmonė i veēantė dhe pėrjashtim.

Ose tė paktėn, flamurin gjysėm shtize nė ndėrtesat shtetėrore.
ju keni marr fund si popull krejtesisht, mos lepni kaq keq bythen e amerikaneve, se ede ata nuk kane respekt per vemjet dhe larto e tyre qe ne kete rast jeni ju dhe politikanet shqipfoles.

Kete lepirje nuk e kane bere ato shtete qe kan 200 vite marrdhenie me ameriken, dhe e bejne vemjet e shqiperise, pa burreri, pa bese, pa dinjitet kombetar.

Dhe mos u merzit per ate flamurin ne gjysem shtize, se e uli Ilir hajduti dje.


Ceshtje kjo leprije kaq e madhe??? Se tha ky 1 fjale ne 1992???

Apo se ka mbeshtetur '' demokratizmin '' e shqiperise?? Ka mbeshtet kaosin dhe rremiujen totale te 28 viteve, dhe ka bere nder te madh shqiptareve.

A jeni meshkuj a cfare jeni?

Sa per perulejn ndaj vdekjes se Stalinit, nuk besoj se ka shqiptar qe eshte dakord, por te pakten prej Bashkimit sovjetik, erdhen pa fund ndihma ushtarake, dhe u ndertuan 70 e me shume fabirka, erdhen pa fund kuadro akademime dhe ushtarake, dhe kjo nuk mohoet, nderkohe qe '' daj sami'' i ka dhene shqiperise 1 mut te madh.

Tallen neo greket dhe sidmos servet me ket servilizm minjsh.
Kastrioti1443 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-12-2018, 21:49   #54
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 8,620
Thanks: 3,580
Thanked 3,893 Times in 2,645 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 190
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Thaēi shpall tė mėrkurėn ditė zie nė nderim tė ish-presidentit George H.

po edhe pas ceremonise e ftuan, hajde hashomute, ikim pijme ēaj
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-12-2018, 01:30   #55
Llapi
SYRISHQIPONJES
 
Avatari i Llapi
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 9,417
Thanks: 22
Thanked 65 Times in 60 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
Llapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentėLlapi ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Thaēi shpall tė mėrkurėn ditė zie nė nderim tė ish-presidentit George H.

Thaēi veēohet edhe nga protokolli amerikan, sėrish pėrkrah liderėve mė tė fuqishėm botėrorė

__________________
Hashim Thaēi mė 1992: E nisėm me grusht, e vazhduam me dy gishta, do ta pėrfundojmė me njė.


Ignore List

Pirati
Ragnar
Rex
SystemA
Llapi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur