Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Shqipėtarėt nėpėr botė

Shqipėtarėt nėpėr botė “Kam njė kėngė pėr tė kėnduar, e kam njė dert pėr te vajtuar, njė sėmundje e pashėruar, e qysh nga shekujt e kaluar./ Qaj moj zemėr e plagosur, vajto ti moj nėna plakė, mergimi djemtė t’i ka sosur, e ikin e s’tė vijnė mė prapė.”

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Temė e mbyllur
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 06-12-2018, 14:31   #941
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 14,557
Thanks: 11,408
Thanked 6,323 Times in 3,961 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 362
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga thirsty Shiko postimin
Bar po ha kurti nga ketej e
Ti nga andej nje mullar te tere. Lol

Nuk po flas nga kendveshtrimi im por si eshte.
Ti duhet te jesh Trumps ilegal son se ska mundesi tjeter
Angelisa nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 06-12-2018, 14:35   #942
derjansi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Posts: 5,239
Thanks: 134
Thanked 641 Times in 504 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 130
derjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Kurti ja fut si kau peles lol

Ju te anglise jeni shum inatēor
__________________
VeteVendosje
derjansi nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 06-12-2018, 14:37   #943
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 14,557
Thanks: 11,408
Thanked 6,323 Times in 3,961 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 362
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga derjansi Shiko postimin
Kurti ja fut si kau peles lol

Ju te anglise jeni shum inatēor
For what exactly ?
Angelisa nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 06-12-2018, 14:38   #944
derjansi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Posts: 5,239
Thanks: 134
Thanked 641 Times in 504 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 130
derjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
For what exactly ?
Qe nuk arritet me kalu oqeanin po ngelet ne at ishull te shkret e te zymt lol
__________________
VeteVendosje
derjansi nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 06-12-2018, 14:40   #945
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 12,315
Thanks: 1,284
Thanked 7,401 Times in 3,280 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 271
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Po Kurti eshte si zombie, del vetem naten. Derjo po lexoja nje artikull nje dite qe tregonte per nje cun te ri ne Fl qe kish qene tuj ndihmu ca njerez ne need dhe nje tjeter e kish vrare. Alamet cuni, shkruanin gazetat gjithe respekt per ket Albanian boy .. jo po burgje thote Kurti e terrci e verrci. Shqiptaret shumica shkelqejne ketej.
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 06-12-2018, 14:44   #946
Jolene
Privacy is luxury.
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 15,332
Thanks: 5,540
Thanked 6,896 Times in 3,270 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 696
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Listen husband
Ketu nuk jam dakord me ty lol
Pse shqipetaret ne Europe nuk kane nje frike te tille?
Ne shqiperi dy tre raste kam lexuar qe jane martuar me
Zezak, pa dale fare nga Shqiperia
Dhe ketu ku jam une ka raste qe jane martuar me te zi! Kjo ndodh gjithandej nuk te duhet fare nje passport amerikane apo British per te bere nje zgjedhje te tille lol
Ja une te zgjodha ty psh
Dhe une jasht shqiperise jam rritur Pse nuk u martova me pakistanez indian zezak and so on lol
Pse me ke u martove ti qe se dime ne?

B_T I’m high on sugar
Jolene nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Jolene pėlqehet nga
i vjetėr 06-12-2018, 14:44   #947
derjansi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Posts: 5,239
Thanks: 134
Thanked 641 Times in 504 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 130
derjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Po Kurti eshte si zombie, del vetem naten. Derjo po lexoja nje artikull nje dite qe tregonte per nje cun te ri ne Fl qe kish qene tuj ndihmu ca njerez ne need dhe nje tjeter e kish vrare. Alamet cuni, shkruanin gazetat gjithe respekt per ket Albanian boy .. jo po burgje thote Kurti e terrci e verrci. Shqiptaret shumica shkelqejne ketej.
Po shum gjynaf isha ne varrim se e nifsha. Alamet djali

Vetem nja dy tre shqiptar di ktu qe kan ra ne burg edhe ato per sene ordinere te vogla. Kurti shef andrra mduket lol
__________________
VeteVendosje
derjansi nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 06-12-2018, 14:44   #948
Erdhi Dimri
me ortekė
 
Avatari i Erdhi Dimri
 
Data e antarėsimit: Sep 2017
Vendndodhja: Upstate NY
Posts: 460
Thanks: 293
Thanked 246 Times in 137 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
Erdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Nuk kam asnje problem me femijet qe martohen me raca te tjera, problemi eshte qe ketu cdo evidence tregon se inteligjenca dhe komunikimi kane pesuar renie pingule.

Nese dikush ka qejf ta ndaje krevatin me zezake eshte pune per te, qe as nuk ka cme duhet, por nese une i flas femijes tim dhe ndihem se jam duke folur me ndonje cope trungu... ky po qe eshte problem i madh per mua dhe do ndihesha me te tille femije si te kem deshtuar totalisht ne jete.

Kesaj si i behet?

Per gjenitalet e robeve as interesohem fare, se fundja gjenitalet jane bere qe te shtohet njerezia... nuk kane asnje funksion tjeter.
Erdhi Dimri nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 06-12-2018, 14:45   #949
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 14,557
Thanks: 11,408
Thanked 6,323 Times in 3,961 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 362
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga derjansi Shiko postimin
Qe nuk arritet me kalu oqeanin po ngelet ne at ishull te shkret e te zymt lol
Kur kemi kalu Otranton me skaf, Calais me Lori lol
Ky Oqeani qe permend ti eshte piece of cake, we just chose not to
Angelisa nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 06-12-2018, 14:46   #950
derjansi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Posts: 5,239
Thanks: 134
Thanked 641 Times in 504 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 130
derjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Erdhi Dimri Shiko postimin
Nuk kam asnje problem me femijet qe martohen me raca te tjera, problemi eshte qe ketu cdo evidence tregon se inteligjenca dhe komunikimi kane pesuar renie pingule.

Nese dikush ka qejf ta ndaje krevatin me zezake eshte pune per te, qe as nuk ka cme duhet, por nese une i flas femijes tim dhe ndihem se jam duke folur me ndonje cope trungu... ky po qe eshte problem i madh per mua dhe do ndihesha me te tille femije si te kem deshtuar totalisht ne jete.

Kesaj si i behet?

Per gjenitalet e robeve as interesohem fare, se fundja gjenitalet jane bere qe te shtohet njerezia... nuk kane asnje funksion tjeter.

Po te jesh ti trung edhe fmija bir trungu do bohet. Ne rast se nuk je mos u bo merak se as fmija nuk del trung
__________________
VeteVendosje
derjansi nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i derjansi pėlqehet nga
i vjetėr 06-12-2018, 14:46   #951
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 14,557
Thanks: 11,408
Thanked 6,323 Times in 3,961 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 362
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jolene Shiko postimin
Pse me ke u martove ti qe se dime ne?

B_T I’m high on sugar
Me Kurtin Jolene
Po presim jackpot te bejme dasmen
Angelisa nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Angelisa pėlqehet nga
i vjetėr 06-12-2018, 14:46   #952
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 21,907
Thanks: 1,689
Thanked 1,753 Times in 1,312 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 136
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Kur kemi kalu Otranton me skaf, Calais me Lori lol
Ky Oqeani qe permend ti eshte piece of cake, we just chose not to
Mos te ka cu ndonje i imi me skaf haha
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 06-12-2018, 14:47   #953
derjansi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Posts: 5,239
Thanks: 134
Thanked 641 Times in 504 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 130
derjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Kur kemi kalu Otranton me skaf, Calais me Lori lol
Ky Oqeani qe permend ti eshte piece of cake, we just chose not to
Aiiii ato jan prrenj krahasu me atlantikun lol. Thuj qe u lodhet neper skafe e maune e vendoset me settle aty 😂 😂😂
__________________
VeteVendosje
derjansi nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i derjansi pėlqehet nga
i vjetėr 06-12-2018, 14:49   #954
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 14,557
Thanks: 11,408
Thanked 6,323 Times in 3,961 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 362
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga thirsty Shiko postimin
Mos te ka cu ndonje i imi me skaf haha
Jo e kam pas biznes timin
Angelisa nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 06-12-2018, 14:54   #955
Jolene
Privacy is luxury.
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 15,332
Thanks: 5,540
Thanked 6,896 Times in 3,270 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 696
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Megjithate, spo shikoj ti keni thene nje fjale te mire BEV, vetem mos hajde, mos mos mos..
Spo shikoj asnje fakt real, ku fillon dhe ku mbaron sakrifica...
Jolene nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 06-12-2018, 14:55   #956
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 14,557
Thanks: 11,408
Thanked 6,323 Times in 3,961 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 362
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga derjansi Shiko postimin
Aiiii ato jan prrenj krahasu me atlantikun lol. Thuj qe u lodhet neper skafe e maune e vendoset me settle aty 😂 😂😂
Ne ata perrenj ka danger lol
Nuk kalohet Atlantiku me skaf, ju keni kalu me cruise
Angelisa nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 06-12-2018, 14:55   #957
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 12,315
Thanks: 1,284
Thanked 7,401 Times in 3,280 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 271
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Erdhi Dimri Shiko postimin
Nuk kam asnje problem me femijet qe martohen me raca te tjera, problemi eshte qe ketu cdo evidence tregon se inteligjenca dhe komunikimi kane pesuar renie pingule.

Nese dikush ka qejf ta ndaje krevatin me zezake eshte pune per te, qe as nuk ka cme duhet, por nese une i flas femijes tim dhe ndihem se jam duke folur me ndonje cope trungu... ky po qe eshte problem i madh per mua dhe do ndihesha me te tille femije si te kem deshtuar totalisht ne jete.

Kesaj si i behet?

Per gjenitalet e robeve as interesohem fare, se fundja gjenitalet jane bere qe te shtohet njerezia... nuk kane asnje funksion tjeter.
Po ketu hyn roli jot si prind. Do ta edukosh, do ta cosh ne shkolla te mira, akrivitete, nese do ta ruash traditen tende si shqiptare do ta cosh shpesh ne Shq, do ti flasesh e tregosh traditat tona dhe historine sesi Skenderbeu mposhti turqit , apo Ismail Beu Vlora ne 28 ngriti flamurin ma te bukur ne bote, e njekohesisht ka me degju kengen e xhamadani vija vija.. Do ja besh te ditur ne nje menyre apo tjeter sesi ndihesh ti kundrejt rracave te tjera ( lol) dhe do e gjej rrugen e vet padyshim. Ska me te zhgenjy me ndonje t’zi. Edhe po mori do jete me master degree e yada yada.
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Bad_Teacher pėlqehet nga
i vjetėr 06-12-2018, 14:56   #958
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 14,557
Thanks: 11,408
Thanked 6,323 Times in 3,961 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 362
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jolene Shiko postimin
Megjithate, spo shikoj ti keni thene nje fjale te mire BEV, vetem mos hajde, mos mos mos..
Spo shikoj asnje fakt real, ku fillon dhe ku mbaron sakrifica...
Thuaj te vij tek ne Jolene, me mire plus me lire
Ne jemi mikpritsa jo si keta Hamerikanet
Angelisa nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 06-12-2018, 14:58   #959
Jolene
Privacy is luxury.
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 15,332
Thanks: 5,540
Thanked 6,896 Times in 3,270 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 696
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Thuaj te vij tek ne Jolene, me mire plus me lire
Ne jemi mikpritsa jo si keta Hamerikanet
Jo mi jo, se boll ka dhe ktej lol po nje fjale te mire e thote robi, nje fije shprese..
Hamerika makes drrims kam tru
Jolene nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Jolene pėlqehet nga
i vjetėr 06-12-2018, 14:59   #960
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 14,557
Thanks: 11,408
Thanked 6,323 Times in 3,961 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 362
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shqiptarėt nė Amerikė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jolene Shiko postimin
Jo mi jo, se boll ka dhe ktej lol
Hamerika makes drrims kam tru
Ose kills them all

Kesaj I thone me ti vra enderrat akoma pa u nis lol
Me siguri eshte bo pishman qe ka pyetur
Angelisa nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Angelisa pėlqehet nga
Temė e mbyllur

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur