Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Futbolli

Futbolli Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 16-04-2019, 14:12   #301
SystemA
Banned
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 43,744
Thanks: 13,754
Thanked 8,185 Times in 5,450 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Po pse MER....mze mu gjumi SOT...


VETEM per tifozat e JUVES,dhe.......te BUKRAT SIGNORINA


Bravo Pepin....ik tashi.

SHNET.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-04-2019, 16:02   #302
Ragnar
Undisputed
 
Avatari i Ragnar
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 14,527
Thanks: 185
Thanked 2,284 Times in 1,236 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 252
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Beni, nese arrin CR7 me fitu ligen e championeve me Juventusin, ateher lirisht quaje lojtari me i mire i gjitha koherave qe ka pa syri i njeriut.
__________________
And what's this shit about us meant to be together?
That type of shit'll make me not want us to meet each other
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Ragnar pėlqehet nga
i vjetėr 16-04-2019, 16:21   #303
SystemA
Banned
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 43,744
Thanks: 13,754
Thanked 8,185 Times in 5,450 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Juventus - FC

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ragnar Shiko postimin
Beni, nese arrin CR7 me fitu ligen e championeve me Juventusin, ateher lirisht quaje lojtari me i mire i gjitha koherave qe ka pa syri i njeriut.
Eshte lojtari me KAFSHE,dhe e ka arritur me....STERVITJE dhe jo me llape.

Masanej(se e gjej shume kollaj debatin ne studio) tha njeri: mbas stervitjes Larry Bird bente.....800 gjuajtje ne kosh.I thane qe....Magic Johnson e kishte marre vesh dhe bente....900.Atehere do BEJ....100 me shume se ai=1000 mbas CDO stervitjeje.EGO POZITIVE.


Kalofsh mire,dhe FORZA JUVE.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 17-04-2019, 05:46   #304
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 22,476
Thanks: 6,274
Thanked 7,370 Times in 4,749 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 334
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Juventus - FC

__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i drague pėlqehet nga
i vjetėr 17-04-2019, 05:50   #305
King Bardhyl
Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 3,633
Thanks: 2,012
Thanked 1,653 Times in 1,097 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 72
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
Ku e gjete kėtė o drague? lol. Ja ēanė pjeshkėn xhuves.
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i King Bardhyl pėlqehet nga
i vjetėr 17-04-2019, 05:57   #306
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 22,476
Thanks: 6,274
Thanked 7,370 Times in 4,749 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 334
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga King Bardhyl Shiko postimin
Ku e gjete kėtė o drague? lol. Ja ēanė pjeshkėn xhuves.
ato ēunat me kujtun ajaxin e dikurshem.
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur