Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Ankesa | Kėrkesa | Sygjerime > Mbi forumin > Sygjerime

Sygjerime Keni ndonjė sygjerim pėr Forum-Al!? Nėse po atėhere bėheni kėtu!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Temė e mbyllur
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 20-12-2018, 13:25   #1
ZET
Cursum Perficio
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 7,197
Thanks: 157
Thanked 983 Times in 570 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 121
ZET ka mbyllur reputacionin
Forum - Fonts

Ka mundesi te ktheni old fonts ne forum?
ZET nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 20-12-2018, 13:56   #2
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 14,347
Thanks: 1,629
Thanked 9,133 Times in 4,015 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 306
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Forum - Fonts

Shume I vogel eshte dhe per mua. Une gjithmone hyj ketu nga iPhone. Do me qerroni me kete font. Lol
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 20-12-2018, 13:57   #3
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,630
Thanks: 13,618
Thanked 7,581 Times in 4,811 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 441
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Forum - Fonts

Ishim rehat
Angelisa nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 20-12-2018, 13:58   #4
Jolene
🇦🇱
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,817
Thanks: 6,752
Thanked 8,364 Times in 3,995 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Forum - Fonts

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Shume I vogel eshte dhe per mua. Une gjithmone hyj ketu nga iPhone. Do me qerroni me kete font. Lol
Zoom the letters
__________________
a wolf will never be a pet
Jolene nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 20-12-2018, 14:04   #5
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 20,876
Thanks: 16,329
Thanked 10,113 Times in 5,804 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 289
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Forum - Fonts

jam dakort , te pakten te kemi opsionin ti nderrojm sepse jo te gjithe I pelqen kjo lloj font ?
Performer nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 20-12-2018, 14:06   #6
Guns_N`Roses
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Dec 2018
Posts: 370
Thanks: 219
Thanked 483 Times in 110 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
Guns_N`Roses ėshtė njė i shkėlqyerGuns_N`Roses ėshtė njė i shkėlqyerGuns_N`Roses ėshtė njė i shkėlqyerGuns_N`Roses ėshtė njė i shkėlqyerGuns_N`Roses ėshtė njė i shkėlqyerGuns_N`Roses ėshtė njė i shkėlqyerGuns_N`Roses ėshtė njė i shkėlqyerGuns_N`Roses ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Forum - Fonts

Si vehet avatari kush do mnimoje?
Guns_N`Roses nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 20-12-2018, 14:59   #7
Sopoti
Banned
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 11,970
Thanks: 5,188
Thanked 5,765 Times in 3,039 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Sopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Forum - Fonts

Mand help.Sikur po eci ne udhe te pashkelura me pare.
Sopoti nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 20-12-2018, 15:01   #8
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 20,876
Thanks: 16,329
Thanked 10,113 Times in 5,804 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 289
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: Forum - Fonts

un e gjeta nje menyre si te shoh old fonts
Performer nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 20-12-2018, 15:01   #9
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 5,547
Thanks: 4,820
Thanked 3,713 Times in 1,768 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 136
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Forum - Fonts

na bete te rrisim numrin e syzeve
Marya nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 20-12-2018, 17:49   #10
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Posts: 7,350
Thanks: 7,472
Thanked 3,413 Times in 1,395 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Forum - Fonts

Hidhini nje sy tani , cdo gje ne rregull ?
__________________

Mandi nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 20-12-2018, 17:51   #11
Sopoti
Banned
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 11,970
Thanks: 5,188
Thanked 5,765 Times in 3,039 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Sopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Forum - Fonts

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mandi Shiko postimin
Hidhini nje sy tani , cdo gje ne rregull ?
Po!
Faleminderit.
Sopoti nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 20-12-2018, 18:02   #12
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 3,000
Thanks: 1,111
Thanked 1,262 Times in 703 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 52
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Forum - Fonts

Tani Eshte ok. Me ospsionin tjeter sikur te mereshin mendt.
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
Angel69 nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 20-12-2018, 18:09   #13
Jolene
🇦🇱
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,817
Thanks: 6,752
Thanked 8,364 Times in 3,995 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Forum - Fonts

Qenkan te gjithe qorra ktu ! Lol
__________________
a wolf will never be a pet
Jolene nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 20-12-2018, 18:14   #14
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 14,347
Thanks: 1,629
Thanked 9,133 Times in 4,015 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 306
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Forum - Fonts

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jolene Shiko postimin
Qenkan te gjithe qorra ktu ! Lol
Ishte fonti i tille, I vogel. Pse duhet me zoom in n out iqind here??! Standard o goc, I kam syte si shqiponje btw
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė  
Temė e mbyllur

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur