Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Arti i kuzhinės

Arti i kuzhinės Cilat janė ushqimet dhe gatimet tuaja tė preferuara ? ''Mė thuaj se ēfarė ha, tė tė them se ēfare je.''

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 06-11-2019, 19:06   #941
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 20,839
Thanks: 16,297
Thanked 10,077 Times in 5,790 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 282
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare po hani apo keni ngrene sot?

sa qesha lol

po haj kos me mjalt per momentin
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-11-2019, 10:52   #942
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 5,540
Thanks: 4,816
Thanked 3,707 Times in 1,764 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 136
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare po hani apo keni ngrene sot?

bera dje ca byrecka, te embla me pete te gateshme
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg thumbnail.jpg (21.0 KiloByte, 54 shikimet)
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-11-2019, 11:30   #943
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 48,522
Thanks: 15,946
Thanked 13,464 Times in 8,528 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 720
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare po hani apo keni ngrene sot?

Shegė po ha tani.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-11-2019, 16:38   #944
Onyx
Unpredictable
 
Avatari i Onyx
 
Data e antarėsimit: Mar 2016
Posts: 5,046
Thanks: 416
Thanked 1,653 Times in 1,041 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 68
Onyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare po hani apo keni ngrene sot?

Dua keshtu, ama nuk mund te gjej

__________________
I am only responsible for what I say, not for what you understand.
Onyx nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2019, 16:14   #945
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 48,522
Thanks: 15,946
Thanked 13,464 Times in 8,528 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 720
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare po hani apo keni ngrene sot?

Tavė dheu nė Maminas.


Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2019, 17:57   #946
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 5,540
Thanks: 4,816
Thanked 3,707 Times in 1,764 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 136
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare po hani apo keni ngrene sot?

Ne nje vend te bukur
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg sketch-1573321982997.jpg (19.9 KiloByte, 40 shikimet)
Lloji i dosjes: jpg sketch-1573321952047.jpg (22.3 KiloByte, 39 shikimet)
Lloji i dosjes: jpg IMG-64e212b6867bc0a5e781caf3dfbf5d27-V.jpg (20.5 KiloByte, 40 shikimet)
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2019, 18:00   #947
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 5,540
Thanks: 4,816
Thanked 3,707 Times in 1,764 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 136
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare po hani apo keni ngrene sot?

.............
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg sketch-1573321911363.jpg (21.8 KiloByte, 40 shikimet)
Lloji i dosjes: jpg sketch-1573321857117.jpg (22.4 KiloByte, 40 shikimet)
Lloji i dosjes: jpg IMG-98ddae9827c3d5d9c33be0dc17dc2a25-V.jpg (22.5 KiloByte, 40 shikimet)
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2019, 18:01   #948
ThegreatGatsby
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Posts: 2,670
Thanks: 1,038
Thanked 673 Times in 400 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 57
ThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare po hani apo keni ngrene sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Marya Shiko postimin
.............
Ja paske bere fora sot
__________________
G.R Lucrative Innovations & CO.
ThegreatGatsby nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2019, 18:02   #949
Prudence
V.I.P
 
Avatari i Prudence
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Posts: 6,881
Thanks: 4,470
Thanked 7,265 Times in 2,531 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 142
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare po hani apo keni ngrene sot?

Jeta funit. Sic thone keta aguridhet sot.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about.
Be kind. Always.
Prudence nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2019, 18:02   #950
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 5,540
Thanks: 4,816
Thanked 3,707 Times in 1,764 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 136
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare po hani apo keni ngrene sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ThegreatGatsby Shiko postimin
Ja paske bere fora sot
Me kishte ardhur ne maje te hundes
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2019, 18:05   #951
ThegreatGatsby
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Posts: 2,670
Thanks: 1,038
Thanked 673 Times in 400 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 57
ThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare po hani apo keni ngrene sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Prudence Shiko postimin
Jeta funit. Sic thone keta aguridhet sot.
Hahaaa, kėtė shprehje kam qenė unė nga tė parėt qė e kam hedh nė treg
__________________
G.R Lucrative Innovations & CO.
ThegreatGatsby nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2019, 18:05   #952
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 48,522
Thanks: 15,946
Thanked 13,464 Times in 8,528 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 720
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare po hani apo keni ngrene sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Marya Shiko postimin
.............
Marya sa kushtojnė kėto?
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2019, 19:10   #953
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,489
Thanks: 6,004
Thanked 12,402 Times in 4,332 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 374
Beaute ka mbyllur reputacionin
Re: Cfare po hani apo keni ngrene sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Marya Shiko postimin
bera dje ca byrecka, te embla me pete te gateshme
Duken shume yummu. Ēa kan brenda Marya ?

Sa per fotot me lart hallall . Kur te bie bretku ne pune te shijon Edhe me shume . profite vous bien et bonne appétit !

Un bera pilaf me légume e kan qejf cupat .
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-11-2019, 07:00   #954
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 5,540
Thanks: 4,816
Thanked 3,707 Times in 1,764 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 136
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare po hani apo keni ngrene sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beaute Shiko postimin
Duken shume yummu. Ēa kan brenda Marya ?

Sa per fotot me lart hallall . Kur te bie bretku ne pune te shijon Edhe me shume . profite vous bien et bonne appétit !

Un bera pilaf me légume e kan qejf cupat .
Faleminderit
Eshte bouche ą la reine me speitzel, ose vol au vent qe quhet ndryshe....

Akrepi cmimi i pjatave varion nga 20deri 25euro,
E di qe do tallesh tani me mua
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-11-2019, 07:05   #955
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,786
Thanks: 7,081
Thanked 8,325 Times in 5,340 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare po hani apo keni ngrene sot?

Me haet nje pace po ku ta gjej
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-11-2019, 16:07   #956
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,966
Thanks: 3,611
Thanked 696 Times in 548 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 32
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare po hani apo keni ngrene sot?

Sapo nxorra nje qeske me fruta deti nga ngriresi i frigoriferit. Do t'a le te shkrije ne frigorifer. Nxorra edhe disa kocka me palce per te bere nje supe me perime.

Tani do ha dy feta buke te thekura te lyera me gjalpe dhe gjize, me rrota domatesh persiper te cilat do t'i sperkas me piper te zi, te bardhe te kuq dhe kajen. Shoqerues do te kem nje qepe te njome, disa kokrra ulliri gjigande, (kombinim i ullinjve me permasen mbretereshe, mbret dhe mamuth), nje rrote sallam dhe nje spec te vogel djeges jalapeno.

Ne fund do te ha nje cokollate Meteor.

Pastaj do te ulem te mendoj per disa caste se si duhet te cohem, te vishem dhe te pastroj deboren qe me ka pushtuar hyrjen e shtepise dhe rrugen e parkimit te makines.

Mendimi do me lodhe shume por me teper do me inatose dhe ne vend te bej keto qe duhet te bej do j'a fus nje kokrre gjumi dhe pasi te cohem do mendoj se sa gje e mire eshte te kesh nje burre qe mund te beje ato gjera qe une nuk dua te bej.Adea
Adea ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-11-2019, 16:14   #957
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 48,522
Thanks: 15,946
Thanked 13,464 Times in 8,528 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 720
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare po hani apo keni ngrene sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Marya Shiko postimin
Akrepi cmimi i pjatave varion nga 20deri 25euro,
E di qe do tallesh tani me mua
Jo nuk e kisha pėr tė tallur por thjeshtė doja tė dija se sa i kursej vetes po tė isha aty se ato i bėj vet me sy mbyllur jo me sy hapur, bile mė mirė se ato.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-11-2019, 16:20   #958
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 20,839
Thanks: 16,297
Thanked 10,077 Times in 5,790 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 282
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare po hani apo keni ngrene sot?

me pelqeu ideja e bukes qe ka shprehur adea , pervec rrotes se sallamit lol se haj mishin
te tjerat do i kopjoj per vete me vone kur te haj dreke

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Performer : 10-11-2019 nė 16:31
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-11-2019, 16:29   #959
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 3,269
Thanks: 0
Thanked 739 Times in 608 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
doganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarė
Re: Cfare po hani apo keni ngrene sot?

Te bon alergji Sallomi?..

Po sugjuku me llakum?...lol
doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-11-2019, 16:29   #960
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,966
Thanks: 3,611
Thanked 696 Times in 548 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 32
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare po hani apo keni ngrene sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
me pelqeu ideja e bukes qe ka shprehur adea , pervec rrotes se sallamit lol se haj mishin
te tjerat do i kopjoj per vete me vone kur te haj drake
Dhe mua me pelqeu ajo ideja jote e peshkut!


Adea
Adea ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur