Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Gjėzėtari dhe lojėra

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 09-11-2019, 06:00   #361
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 22,109
Thanks: 10,345
Thanked 9,726 Times in 4,776 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 322
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfar ju ka bėr pėrshtypje?

Nuk ekzistojne burra inteligjente qe te kene aftesine te stimulojne trurin dhe fantazine e nje femre. Pikerisht per kete arsye jemi ketu ku jemi.
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2019, 06:10   #362
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,212
Thanks: 16,488
Thanked 9,747 Times in 6,593 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 417
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfar ju ka bėr pėrshtypje?

Do dal te blej kafe dhe byrek,ke i turke ktu afer meje nja 40-50 m. larg.

Do nonjona qumesht dhie??????????????????????????

Milushkrofshim.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2019, 06:14   #363
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 22,109
Thanks: 10,345
Thanked 9,726 Times in 4,776 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 322
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfar ju ka bėr pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Do dal te blej kafe dhe byrek,ke i turke ktu afer meje nja 40-50 m. larg.

Do nonjona qumesht dhie??????????????????????????

Milushkrofshim.
Systema, me verte nje gje keni Yll aty ju, ca jane qebab, byrek, sallate, qofte, etc plot e bejne speciale.. Ska lidhje fare me keto qe sajojne keta arabet ketu

kshu qe do vija tani me ty edhe ne kembe vetem te hanim nje cop byrek te hajrit.

Te befte mire !
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2019, 06:19   #364
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,212
Thanks: 16,488
Thanked 9,747 Times in 6,593 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 417
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Re: Ēfar ju ka bėr pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin
Systema, me verte nje gje keni Yll aty ju, ca jane qebab, byrek, sallate, qofte, etc plot e bejne speciale.. Ska lidhje fare me keto qe sajojne keta arabet ketu

kshu qe do vija tani me ty edhe ne kembe vetem te hanim nje cop byrek te hajrit.

Te befte mire !
TANI do DAL,do i bleje dhe do ti TREGOJE.

BUJRUM....pa pike problemi.

Bis dann,dhe po spertove hidhi i sy temes per veshjet....i kom bo kostumit nje kadro.

Te gjithe po plasin nga................ZILIA.

AVE.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2019, 07:01   #365
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,212
Thanks: 16,488
Thanked 9,747 Times in 6,593 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 417
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfar ju ka bėr pėrshtypje?

Echte-Handwerks-Kunst apo veper arti artizanale e vertete ose gatime te bera me dore(dhe i kam pare me SY dhe jo me veshe).Masanej....jam icik e ftohur dhe nuk me del zeri mire-kjo mua.
Noshta e ke ka realkat e madridit(se osht tifoze me gallaten).

hahahahaha....sju kam njohur keshtu juve(se skemi ndonje relate kshu tip afrimiteti apo njohjeje).

Jom me hon te mire sot,pranej(desha me i thon dicka qeter por menova...lene me mire Beno,se mos eshte ai kllufi mas dere me shpate,ne shko per LESH,kshu kot )

@borana & REGINA.

E dajme me tresh si partizont nersa kafen e kom per vete.
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg IMG_20191109_074026[1].jpg (20.2 KiloByte, 30 shikimet)
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2019, 07:18   #366
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 13,045
Thanks: 2,686
Thanked 4,933 Times in 3,143 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 199
Eden ka mbyllur reputacionin
Re: Ēfar ju ka bėr pėrshtypje?

Systema po bashkohem edhe une, ma beni hallall une do sjell dhallen lol . E keni provuar ndonjehere byrekun me dhalle? Eh provojeni e s'keni per me me harru kurr lol
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2019, 07:42   #367
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 22,109
Thanks: 10,345
Thanked 9,726 Times in 4,776 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 322
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfar ju ka bėr pėrshtypje?

Danke flori erdha
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2019, 07:47   #368
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 13,045
Thanks: 2,686
Thanked 4,933 Times in 3,143 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 199
Eden ka mbyllur reputacionin
Re: Ēfar ju ka bėr pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga dallas Shiko postimin
Jo jo, nuk genjej veten, je gabim. Femra eshte nje totalitet, jo vetem vithe dhe cica. Nese do mundesha te shprehesha me perqindje( jo korrekte se femra eshte shume komplekse nuk eshte perqindje). Personalisht, 10% vlen pamja e jashtme, 90% vlen inteligjenca etj etj. Cdo te thote kjo? Mund te jesh femra me e bukur ne bote por nga trute kot, a do shkoj une me ty ne krevat? Sigurisht po, nja dy tre here, kaq, this is the end. Nuk do ndodhe e njejta gje me nje femer ugly por tmerresisht inteligjente dhe shume pasionante, ajo eshte tipi i femres me te cilin biet ne dashuri.

Tjeter, per eksperience personale kam vene re qe femrat e bukura jane kot ne sex, nuk e kam kuptuar asnjehere psene????
Ndoshta jane te bindura qe mjafton vetem bukuria dhe aq, hap kembet dhe rri ashtu shtrire kot
E shumta, e shumta do e perdorni per te shfryre epshet tuaja lol derisa skeni dicka tjeter me interesante ate periudhe kohore...e ke thene e vet me siper...

Sa per rreshtin e fundit jam totalisht dakort, shumica e njerzve qe posedojne nje fare pamje nuk marrin mundin te japin me shume nga vetja, ne cdo aspekt jo vetem ne marredheniet seksuale...duke qene se vene ne pah vetem prezencen e tyre dhe kjo mjafton qe tu vijne gjerat me lehte ...Ne shume raste ama ja dalin me sukses sepse sic thash ,ndryshe trajtohen njerezit duke u nisur vetem nga paraqitja lol...
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2019, 09:20   #369
Zana
e....Thjeshte
 
Avatari i Zana
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 24,440
Thanks: 6,410
Thanked 6,987 Times in 3,356 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 287
Zana ka mbyllur reputacionin
Re: Ēfar ju ka bėr pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga dallas Shiko postimin
Ke degjuar ate shprehjen, eshte e bukur deri ne momentin qe hap gojen(dmth fillon dhe flet)!!!!!
Ekziston dhe e kunderta, eshte e shemtuar deri ne momentin qe fillon te flase.
Ka femra me pamje normale, i shikon ne rruge, ste bejne asnje pershtypje, kur bisedon, te thithin me nje inteligjence mahnitese.


E ke parasysh Meryl Streep? Aspak e pashme, mirepo une e kam fiksim. Nese do me kishin vene perpara miss world apo Meryl, ke do zgjidhja? Ate debilen miss world? Never. Meryl esht si shpirt.
She is 70 years old .. it’s shocking what we read sometimes .
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2019, 10:06   #370
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 3,184
Thanks: 0
Thanked 720 Times in 594 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
doganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarė
Re: Ēfar ju ka bėr pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga dallas Shiko postimin
........
Kot,

Pse i shkru gjerat, qe i bie pishman me pas dhe i fshin?

I ndodh edhe zezakve, ajo gje,..nga fundi i videos..


Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga doganieri : 09-11-2019 nė 10:09
doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2019, 10:11   #371
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 3,184
Thanks: 0
Thanked 720 Times in 594 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
doganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarė
Re: Ēfar ju ka bėr pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin
Nuk ekzistojne burra inteligjente qe te kene aftesine te stimulojne trurin dhe fantazine e nje femre. Pikerisht per kete arsye jemi ketu ku jemi.
Sh eksperience te keqe paske oj Sib...

Shiko, nga krahu tjeter i barrikades,..
doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2019, 10:15   #372
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 22,109
Thanks: 10,345
Thanked 9,726 Times in 4,776 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 322
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfar ju ka bėr pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga doganieri Shiko postimin
Sh eksperience te keqe paske oj Sib...

Shiko, nga krahu tjeter i barrikades,..
Nga mo te shikoj? ketu ku jetoj une jam ne fshat ska njeri as majtas as djathtas
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2019, 10:15   #373
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 13,045
Thanks: 2,686
Thanked 4,933 Times in 3,143 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 199
Eden ka mbyllur reputacionin
Re: Ēfar ju ka bėr pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zana Shiko postimin
She is 70 years old .. it’s shocking what we read sometimes .
Kush moj cupke Merily apo une lol ,se une po arrij te 80-at tash , aman cma kujton se e di si te dhimbsen vitet moj bije
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2019, 10:16   #374
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 3,184
Thanks: 0
Thanked 720 Times in 594 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
doganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarė
Re: Ēfar ju ka bėr pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Eden Shiko postimin
Systema po bashkohem edhe une, ma beni hallall une do sjell dhallen lol . E keni provuar ndonjehere byrekun me dhalle? Eh provojeni e s'keni per me me harru kurr lol
Kur jane dy vete, eshte i teper nje i trete

Sa e vuan mungesen e vemendjes..
doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2019, 10:19   #375
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 22,109
Thanks: 10,345
Thanked 9,726 Times in 4,776 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 322
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfar ju ka bėr pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga doganieri Shiko postimin
Kur jane dy vete, eshte i teper nje i trete

Sa e vuan mungesen e vemendjes..
Ne jemi shok doganieri keshtu qe pa merak , mund te na bashkohet kush te doje
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2019, 10:20   #376
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 3,184
Thanks: 0
Thanked 720 Times in 594 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
doganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarė
Re: Ēfar ju ka bėr pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin
Nga mo te shikoj? ketu ku jetoj une jam ne fshat ska njeri as majtas as djathtas
Cudi, fahataret skane komplekse fare, i bin drejt me shpate me te paren ca dun..

Paske te drejte, qe stunstimulonka truri...

P.s lexo theniet e gidemashes,

Erection mode..
doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2019, 10:21   #377
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 3,184
Thanks: 0
Thanked 720 Times in 594 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
doganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarė
Re: Ēfar ju ka bėr pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin
Ne jemi shok doganieri keshtu qe pa merak , mund te na bashkohet kush te doje
Se dija qe ishit tee meshkuj...sorry,..
doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2019, 10:23   #378
Regina
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 2,470
Thanks: 741
Thanked 1,004 Times in 596 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Regina ka mbyllur reputacionin
Re: Ēfar ju ka bėr pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Echte-Handwerks-Kunst apo veper arti artizanale e vertete ose gatime te bera me dore(dhe i kam pare me SY dhe jo me veshe).Masanej....jam icik e ftohur dhe nuk me del zeri mire-kjo mua.
Noshta e ke ka realkat e madridit(se osht tifoze me gallaten).

hahahahaha....sju kam njohur keshtu juve(se skemi ndonje relate kshu tip afrimiteti apo njohjeje).

Jom me hon te mire sot,pranej(desha me i thon dicka qeter por menova...lene me mire Beno,se mos eshte ai kllufi mas dere me shpate,ne shko per LESH,kshu kot )

@borana & REGINA.

E dajme me tresh si partizont nersa kafen e kom per vete.
Guten Appetit Beno, te shijofte byreku.


Thema, asgje e vecante.
Regina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2019, 10:23   #379
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 22,109
Thanks: 10,345
Thanked 9,726 Times in 4,776 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 322
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfar ju ka bėr pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga doganieri Shiko postimin
Cudi, fahataret skane komplekse fare, i bin drejt me shpate me te paren ca dun..

Paske te drejte, qe stunstimulonka truri...

P.s lexo theniet e gidemashes,

Erection mode..
ska njeri thashe e kam vene re ti lexon ca do ti

Une flas gjithmone per realitetin.. nuk ngatarrohem me idealizma et gjera te padukshme e te panjohura
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2019, 10:24   #380
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 13,045
Thanks: 2,686
Thanked 4,933 Times in 3,143 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 199
Eden ka mbyllur reputacionin
Re: Ēfar ju ka bėr pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga doganieri Shiko postimin
Kur jane dy vete, eshte i teper nje i trete

Sa e vuan mungesen e vemendjes..
Po me hakmerresh tash lol

Byreckat jane tradite edhe ne gr lol,dhe une isha mesuar cdo mengjes e kisha nje ose kulur, ama byreckat me shume I doja...ka kohe qe spo I konsumoj se jam ne peris te keqen nona,mosha ben te veten mo djale eh tash hame me sy se me gje tjeter s'po mundemi lol
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur