Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Futbolli

Futbolli Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 29-11-2015, 20:24   #241
Mr. E
V.I.P
 
Avatari i Mr. E
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Tirane
Posts: 3,712
Thanks: 0
Thanked 44 Times in 40 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 54
Mr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga jarigas Shiko postimin
Napoli eshte skuadra me lojen me te mire ne kampionatin italian, sot per sot!!
Milani akoma i zbehte ne mesfushe!!
Po, por kampionati Italian ka qene ne kulmin e vet ne kohen kur ka qene ajo 7-she qe rendita une.
Ne ate kohe Napoli nuk ka qene ekip ne forme. Ne kete kuptim e kisha.
Mr. E nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-12-2015, 22:50   #242
Vinjol
 
Data e antarėsimit: Dec 2015
Posts: 130
Thanks: 0
Thanked 6 Times in 6 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 4
Vinjol ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: AC Milan

SHume e lene pas dore kjo kategoria e Milanit Pfffffffff
zgjohuni njerez jemi ne 2015
Vinjol nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-12-2015, 22:56   #243
Mr. E
V.I.P
 
Avatari i Mr. E
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Tirane
Posts: 3,712
Thanks: 0
Thanked 44 Times in 40 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 54
Mr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Vinjol Shiko postimin
SHume e lene pas dore kjo kategoria e Milanit Pfffffffff
zgjohuni njerez jemi ne 2015
Se mos beri ndonje cudi Milani dhe nuk u kujtuan njerezit e 2015-tes
Mr. E nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-12-2015, 00:37   #244
Vinjol
 
Data e antarėsimit: Dec 2015
Posts: 130
Thanks: 0
Thanked 6 Times in 6 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 4
Vinjol ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: AC Milan

Ekipi i Ac Milan
eshte ne zemren e cdo milanisti sikur fiton ashtu dhe kur humb
__________________
Ne jete njerzit ju ngjajne fjaleve; nese nuk i vė ne vendin e vet, e humbin kuptimin
Vinjol nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-01-2016, 16:05   #245
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,083
Thanks: 16,417
Thanked 9,713 Times in 6,567 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 408
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Talking Pėrgjigje e: AC Milan

Mirmroma......

Omre....

Po mdgjut mu blendi fevziu(se e ka xhan ne Leaf ket) duet me ftu Galianin per interviste tek emisioni opinion,sepse gjajne jo per noi gjo.
Kalbaraqer.....se boshit gallate ne fillim....pranej.
JUVE nuk nalet mo.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-01-2016, 13:50   #246
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,934
Thanks: 891
Thanked 1,691 Times in 989 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 173
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Ky Milani ka hum identitetin. Kur nje palo President ben dhe trajnerin normal qe ky ekip ska per t'bo nai her hajer. Rri e permend ore e minut 80 milionshin qe ka investu ket vere me Romagnoli ,Bacca , Adriano ,Bertolacci ,lojtar mesatar dhe te mbivlersuar per cmimin qe jane blere. Biles biles kerkon dhe ekip sulmus me kto lojtar patatinash. Tek Milani kerkohet revolucion sic ka bere Interi ndryshe me Abaten ,Mexes ,Poli ,kucken ,Honda ,Nocerino ,Alex ,Balotelli e lloj lloj sorollopi qe ka mbledh po kapen europa league duhet ta konsiderojne sukses. Gjurmet e Juves nuk mund te ndiqen me 2-3 blerje dhe pjesa tjeter e ekipit skarco.
__________________
Always loud & always proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-01-2016, 13:53   #247
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,083
Thanks: 16,417
Thanked 9,713 Times in 6,567 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 408
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: AC Milan

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Ky Milani ka hum identitetin. Kur nje palo President ben dhe trajnerin normal qe ky ekip ska per t'bo nai her hajer. Rri e permend ore e minut 80 milionshin qe ka investu ket vere me Romagnoli ,Bacca , Adriano ,Bertolacci ,lojtar mesatar dhe te mbivlersuar per cmimin qe jane blere. Biles biles kerkon dhe ekip sulmus me kto lojtar patatinash. Tek Milani kerkohet revolucion sic ka bere Interi ndryshe me Abaten ,Mexes ,Poli ,kucken ,Honda ,Nocerino ,Alex ,Balotelli e lloj lloj sorollopi qe ka mbledh po kapen europa league duhet ta konsiderojne sukses. Gjurmet e Juves nuk mund te ndiqen me 2-3 blerje dhe pjesa tjeter e ekipit skarco.
Me Romen ndeshja tjeter....por nuk i zej bese Romes.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-01-2016, 14:01   #248
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,934
Thanks: 891
Thanked 1,691 Times in 989 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 173
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Me Romen ndeshja tjeter....por nuk i zej bese Romes.
Te dy jane me valixhe n'dore jane si Garcia ashu dhe Mihajlovic. Ndeshje me gola e shof dhe sec kam nje parandjenje qe Milani fiton dhe garcia shkarkohet. Aq sa ka harxhu ai ke Roma une se di se pse e majn akoma.
__________________
Always loud & always proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-01-2016, 14:04   #249
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 16,106
Thanks: 857
Thanked 3,188 Times in 1,778 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 331
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: AC Milan

Milanon e sotit edhe Tenerife do e mund, ska asgje prej tyre.
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-01-2016, 15:02   #250
jarigas
Vete zot, vete shkop
 
Avatari i jarigas
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Napoli,Italy
Posts: 509
Thanks: 96
Thanked 13 Times in 11 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 14
jarigas ėshtė njė fener i lavdishėmjarigas ėshtė njė fener i lavdishėmjarigas ėshtė njė fener i lavdishėmjarigas ėshtė njė fener i lavdishėmjarigas ėshtė njė fener i lavdishėmjarigas ėshtė njė fener i lavdishėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Te dy jane me valixhe n'dore jane si Garcia ashu dhe Mihajlovic. Ndeshje me gola e shof dhe sec kam nje parandjenje qe Milani fiton dhe garcia shkarkohet. Aq sa ka harxhu ai ke Roma une se di se pse e majn akoma.
E keqja e vetme eshte se do te vazhdojne te mbajne Mihajlloviēin....e, Milanin do ta shohim keq e ma keq!!
jarigas nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-01-2016, 20:28   #251
Mr. E
V.I.P
 
Avatari i Mr. E
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Tirane
Posts: 3,712
Thanks: 0
Thanked 44 Times in 40 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 54
Mr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Me beri pershtypje sot nje lajm me tirtra ke nje nga statcionet Shqiptare te sportit ne Digitalb. Thoshte: Skenderbeu kalon Milanin

Se cfare ishte nje rebditje klubesh nga Fifa apo Wefa me duket...

Se kush i ben keto renditje dhe se ku bazohen nuk e di, me gjithe sukseset historike, i lumte, por Skenderbeu mbetet pas shumices se ekipeve te SerieB e jo me te kaloje Milanin.
Mr. E nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-01-2016, 20:41   #252
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,752
Thanks: 7,064
Thanked 8,315 Times in 5,331 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mr. E Shiko postimin
Me beri pershtypje sot nje lajm me tirtra ke nje nga statcionet Shqiptare te sportit ne Digitalb. Thoshte: Skenderbeu kalon Milanin

Se cfare ishte nje rebditje klubesh nga Fifa apo Wefa me duket...

Se kush i ben keto renditje dhe se ku bazohen nuk e di, me gjithe sukseset historike, i lumte, por Skenderbeu mbetet pas shumices se ekipeve te SerieB e jo me te kaloje Milanin.
partizani do blej Januzajn. lajmi i fundit
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-01-2016, 20:55   #253
Mr. E
V.I.P
 
Avatari i Mr. E
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Tirane
Posts: 3,712
Thanks: 0
Thanked 44 Times in 40 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 54
Mr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėmMr. E i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
partizani do blej Januzajn. lajmi i fundit
Besoj se e duan per te kompletuar stolin e rezervave
Mr. E nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-01-2016, 20:54   #254
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,752
Thanks: 7,064
Thanked 8,315 Times in 5,331 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

barazon kuēka dhe c4
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-01-2016, 22:01   #255
jarigas
Vete zot, vete shkop
 
Avatari i jarigas
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Napoli,Italy
Posts: 509
Thanks: 96
Thanked 13 Times in 11 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 14
jarigas ėshtė njė fener i lavdishėmjarigas ėshtė njė fener i lavdishėmjarigas ėshtė njė fener i lavdishėmjarigas ėshtė njė fener i lavdishėmjarigas ėshtė njė fener i lavdishėmjarigas ėshtė njė fener i lavdishėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Shpetoi per nji qime Roma!!! Loje e shpifet....
jarigas nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-01-2016, 00:47   #256
Vinjol
 
Data e antarėsimit: Dec 2015
Posts: 130
Thanks: 0
Thanked 6 Times in 6 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 4
Vinjol ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: AC Milan

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga jarigas Shiko postimin
Shpetoi per nji qime Roma!!! Loje e shpifet....
mendoj qe pjesen e dyte Milani Pati dicka me shume se sa roma

normalishbt cop cop ishin te dyja por milani e zoteroi fushen me shume
__________________
Ne jete njerzit ju ngjajne fjaleve; nese nuk i vė ne vendin e vet, e humbin kuptimin
Vinjol nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-02-2016, 00:21   #257
Vinjol
 
Data e antarėsimit: Dec 2015
Posts: 130
Thanks: 0
Thanked 6 Times in 6 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 4
Vinjol ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: AC Milan

ore me duket mua apo po ringjallet Milani
__________________
Ne jete njerzit ju ngjajne fjaleve; nese nuk i vė ne vendin e vet, e humbin kuptimin
Vinjol nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-03-2016, 19:49   #258
Hawk
V.I.P
 
Avatari i Hawk
 
Data e antarėsimit: Nov 2014
Posts: 6,855
Thanks: 2,560
Thanked 2,539 Times in 1,322 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 132
Hawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Gjithmone ne zemrat tona.

Hawk nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-03-2016, 00:36   #259
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,083
Thanks: 16,417
Thanked 9,713 Times in 6,567 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 408
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Unhappy Pėrgjigje e: AC Milan

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Vinjol Shiko postimin
ore me duket mua apo po ringjallet Milani
Nuk ka jete mbas vdekjes.....o i teme ktu
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-03-2016, 15:43   #260
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,083
Thanks: 16,417
Thanked 9,713 Times in 6,567 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 408
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Leo Shiko postimin
Gjithmone ne zemrat tona.

Inotin e Bayernit do ja u qisim juve.
5000 vjet JUVENTUS
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur