Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Futbolli

Futbolli Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 12-12-2013, 03:34   #81
derjansi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Posts: 5,423
Thanks: 153
Thanked 756 Times in 588 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 146
derjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Italia me brek neper kam si per her

Ma shum me erdhi gjynaf per napolin se per juven
__________________
VeteVendosje
derjansi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-12-2013, 03:35   #82
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,457
Thanks: 5,976
Thanked 12,364 Times in 4,320 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 374
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: AC Milan

ahahhahahaha me shkrive me kte shprehje lol

ja se do i shofim ne vazhdim , noten derjanso
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-12-2013, 03:38   #83
derjansi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Posts: 5,423
Thanks: 153
Thanked 756 Times in 588 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 146
derjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Naten beaute
__________________
VeteVendosje
derjansi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-12-2013, 16:03   #84
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,083
Thanks: 16,417
Thanked 9,713 Times in 6,567 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 408
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Talking Pėrgjigje e: AC Milan

Ene mu merdhi inot me Napolin,dulen z......t.
Ske cbo
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-12-2013, 16:09   #85
derjansi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Posts: 5,423
Thanks: 153
Thanked 756 Times in 588 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 146
derjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

te skualifikohesh prej grupi me golavarazh gjynah

kapercyn druvaret e gjermanis e anglis
__________________
VeteVendosje
derjansi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-12-2013, 00:08   #86
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,083
Thanks: 16,417
Thanked 9,713 Times in 6,567 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 408
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Arrow Pėrgjigje e: AC Milan

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga derjansi Shiko postimin
te skualifikohesh prej grupi me golavarazh gjynah

kapercyn druvaret e gjermanis e anglis
Ju plotesua deshira abate-s.....
Galliani ka te drejte(ja fut kot): nuk i dihet mbas dy muajsh!!!!
Hani dru...edhe sa pike mbrapa jeni????
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-12-2013, 01:21   #87
derjansi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Posts: 5,423
Thanks: 153
Thanked 756 Times in 588 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 146
derjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Ju plotesua deshira abate-s.....
Galliani ka te drejte(ja fut kot): nuk i dihet mbas dy muajsh!!!!
Hani dru...edhe sa pike mbrapa jeni????
po po

hec e merre vesht
__________________
VeteVendosje
derjansi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-12-2013, 01:47   #88
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,457
Thanks: 5,976
Thanked 12,364 Times in 4,320 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 374
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: AC Milan

Prap u rraf ??
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-12-2013, 02:03   #89
derjansi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Posts: 5,423
Thanks: 153
Thanked 756 Times in 588 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 146
derjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beaute Shiko postimin
Prap u rraf ??
ncuk barazim me romen me hile
__________________
VeteVendosje
derjansi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-12-2013, 02:10   #90
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,457
Thanks: 5,976
Thanked 12,364 Times in 4,320 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 374
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: AC Milan

pse ēa hilje pati ket here??
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-12-2013, 02:20   #91
derjansi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Posts: 5,423
Thanks: 153
Thanked 756 Times in 588 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 146
derjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

ja dhan ni penallti romes kot e mkot (simas meje lol)
__________________
VeteVendosje
derjansi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-12-2013, 02:50   #92
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 16,106
Thanks: 857
Thanked 3,188 Times in 1,778 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 331
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: AC Milan

O mos prit shume prej Milanos, se nuk ka asgje prej tyre, kismet Atletiko Madrid po ju eliminon.
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-12-2013, 02:54   #93
derjansi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Posts: 5,423
Thanks: 153
Thanked 756 Times in 588 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 146
derjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

eh mer lum milano ta fut aty ku se pret lol
__________________
VeteVendosje
derjansi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-12-2013, 02:58   #94
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 16,106
Thanks: 857
Thanked 3,188 Times in 1,778 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 331
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: AC Milan

Derjans, milano per Real Madridin eshte mikrrob,
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-12-2013, 03:31   #95
derjansi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Posts: 5,423
Thanks: 153
Thanked 756 Times in 588 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 146
derjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

topi asht i rrumullaket kshtu that dhe per dortmund vjet
__________________
VeteVendosje
derjansi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-12-2013, 20:04   #96
derjansi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Posts: 5,423
Thanks: 153
Thanked 756 Times in 588 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 146
derjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Seedorf tranjeri i ri i milanit

si menoni bashk tifoza vendim i mir apo i keq
__________________
VeteVendosje
derjansi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-12-2013, 20:39   #97
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,457
Thanks: 5,976
Thanked 12,364 Times in 4,320 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 374
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: AC Milan

ēdo ndryshim per mir behet derianso
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-12-2013, 21:42   #98
Oxygen
Shy
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 6,142
Thanks: 0
Thanked 469 Times in 351 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 70
Oxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga derjansi Shiko postimin
topi asht i rrumullaket kshtu that dhe per dortmund vjet
Ndryshimi mes Milanit dhe Dortmund eshte se Dortmundi ashtu si kampjonati gjerman eshte ne rritje, edhe nese shet lojtar prap eshte ne rritje.

Nese milani i dikurshem arrinte shume ne CHL dhe pse ne moshe madhore ky milan nuk arrin dot pa afruar lojtar cilesor!

Tashme milani i sivjetshem luan me Boneren mbrojtes stabel kur ky i fundit ka qene gjithmon lojtar i dores se dyte dhe sben pjese as te rezervat e mire, mos harrojme dhe silvestren.

Milani vertet ka pasur pleq por dinin ku e nxirrnin 1 ndeshje me sforco pasi ishin mjeshtra, sot luan me nje mesfushe me 3 shkaterrues pa ide krijuese (nje Montolivo se nxjer dot 1 kampjonat).

Per aq kohe sa Milani nuk ben 3-4 blerje cilesore mos mbaj shpresa per asgje, mund te nxjeri 1 ndeshje, 2 apo dhe 3 por kaq i kane nxjere dhe ekipe qe kan ardhur nga kategorite inferiore.

Milani eshte Milani por vetem emri nuk mjafton!
__________________

Askush nuk mund tė tė bėhet mė i huaj se njeriu qė ke dashur dikur.
Oxygen nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-12-2013, 15:06   #99
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,083
Thanks: 16,417
Thanked 9,713 Times in 6,567 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 408
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Smile Pėrgjigje e: AC Milan

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga derjansi Shiko postimin
ja dhan ni penallti romes kot e mkot (simas meje lol)
Atij fantomasit Galliani juve duhet ti beni KRYQ!
Perleshu me Interleshat,masanej e kqyrim...

http://www.youtube.com/watch?v=YEglLJJvWSo

Sa per dijeni: jeni ne vend te PARE per Penallti ne Eulesh.
Real,Napoli,Chelsea si dhe Roma.
<NE> nuk figurojme.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-12-2013, 16:20   #100
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 16,037
Thanks: 899
Thanked 1,541 Times in 1,147 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 128
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

ēere o ky milani mer daj se nuk e kom nigjo noiher..brigade suvaxhijsh apo hidraulikesh ?
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur