Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Futbolli

Futbolli Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 21-12-2013, 17:06   #101
derjansi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Posts: 5,423
Thanks: 153
Thanked 756 Times in 588 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 146
derjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

cka doni ju jotifozet e milanit ktu i her

po mos tu kualifikote milani, vitin tjeter italia do kishte vetem dy skuadra ne champions e portugalia tre. pranej ju tifozet e kurves se vjeter e skuadrave te tjera te ngordhme italiane te na e dini per ner

tashi e dim se milan nuk ka naj super ekip po atletikon do ta kalojm e sigurt
__________________
VeteVendosje
derjansi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-12-2013, 05:14   #102
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,083
Thanks: 16,417
Thanked 9,713 Times in 6,567 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 408
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Arrow Pėrgjigje e: AC Milan

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga derjansi Shiko postimin
cka doni ju jotifozet e milanit ktu i her

po mos tu kualifikote milani, vitin tjeter italia do kishte vetem dy skuadra ne champions e portugalia tre. pranej ju tifozet e kurves se vjeter e skuadrave te tjera te ngordhme italiane te na e dini per ner

tashi e dim se milan nuk ka naj super ekip po atletikon do ta kalojm e sigurt
E ca masanej se do kishin dy??????????????
NE dalim te paret e vdekme apo PO.
Juve mund te dilni te tretet po ju dhane penallti cdo neshje.....ekip nordhalaqesh
Hajde ja kellcasim bashke kshu i bast te vockel...per sport.
Atletiko eshte pretendent mer............ene do e rrifni dhe kush pale
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-12-2013, 22:45   #103
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 16,106
Thanks: 857
Thanked 3,188 Times in 1,778 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 331
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: AC Milan

A jav paloj Interi, e more dobesira, Atletiko ka me ju deklasu
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-12-2013, 02:19   #104
derjansi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Posts: 5,423
Thanks: 153
Thanked 756 Times in 588 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 146
derjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Atletiko ka me na rrujt lesht coftinat spanjolle kem mi perdhunu
__________________
VeteVendosje
derjansi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-12-2013, 02:39   #105
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 17,858
Thanks: 5
Thanked 3,911 Times in 2,593 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 205
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga derjansi Shiko postimin
Atletiko ka me na rrujt lesht coftinat spanjolle kem mi perdhunu
Uaaa c'eshte ky fjalor loku?! Me disappoint-e!
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-12-2013, 03:00   #106
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 16,106
Thanks: 857
Thanked 3,188 Times in 1,778 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 331
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: AC Milan

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga YOKO Shiko postimin
Uaaa c'eshte ky fjalor loku?! Me disappoint-e!
Duhesh me kuptu sot, e ka nga humbja e milanos.

Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-12-2013, 05:55   #107
derjansi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Posts: 5,423
Thanks: 153
Thanked 756 Times in 588 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 146
derjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga YOKO Shiko postimin
Uaaa c'eshte ky fjalor loku?! Me disappoint-e!
yoko you know i love you sa ska buttttt ne ket tem te kam armike si juventine qe je
__________________
VeteVendosje
derjansi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-12-2013, 06:53   #108
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,083
Thanks: 16,417
Thanked 9,713 Times in 6,567 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 408
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga YOKO Shiko postimin
Uaaa c'eshte ky fjalor loku?! Me disappoint-e!
Shif shif kot fare kjo
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-12-2013, 12:09   #109
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 17,858
Thanks: 5
Thanked 3,911 Times in 2,593 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 205
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Shif shif kot fare kjo
Une po i terheq vemendjen derjansit, se duket tip i ndreqshem, se ty s'ma mban…..

SystemA, pse s'e ndrron nick-un? Vere sic e kishe njehere e nje kohe Nuredin, se me pelqente shume. E kisha edhe kollaj, kur te therrisja RED.
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-12-2013, 12:10   #110
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 17,858
Thanks: 5
Thanked 3,911 Times in 2,593 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 205
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga derjansi Shiko postimin
yoko you know i love you sa ska buttttt ne ket tem te kam armike si juventine qe je

Kot nuk thote populli: "Me mire nami, se sa syri!"
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-12-2013, 13:30   #111
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,083
Thanks: 16,417
Thanked 9,713 Times in 6,567 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 408
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Smile Pėrgjigje e: AC Milan

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga YOKO Shiko postimin
Une po i terheq vemendjen derjansit, se duket tip i ndreqshem, se ty s'ma mban…..

SystemA, pse s'e ndrron nick-un? Vere sic e kishe njehere e nje kohe Nuredin, se me pelqente shume. E kisha edhe kollaj, kur te therrisja RED.
Do te jepja nje te puthur nga larg apo personale, por vjen thirsty dhe me ve ne pozite te veshtire, duke me treguar se mund te jeshe dhe ne moshe madhore.

Edhe mund ta ndroj por me therrit dhe shkurt SA,qe ti e di me mire se mua qe kane trupa <zbukuruese>ushtarake austro-hitleriane.
PS: kshu kot(nuk je e detyruar)ai djali te flet me, apo ndodhi e kaluar.
Kalofsh bukur.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-12-2013, 14:59   #112
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 17,858
Thanks: 5
Thanked 3,911 Times in 2,593 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 205
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Gjithe ky RED Tirane, ka frike nga Thirst katunari, qe s'ka lene te madh e te vogel, grua apo burre, pa puth ne forum?!

Ti thuaj me mire, qe jam burre me namuz e me vjen zor te puth ne publik, edhe kaq! I'll understand!

Einen schönen tag!
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-12-2013, 17:48   #113
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,083
Thanks: 16,417
Thanked 9,713 Times in 6,567 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 408
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga YOKO Shiko postimin
Gjithe ky RED Tirane, ka frike nga Thirst katunari, qe s'ka lene te madh e te vogel, grua apo burre, pa puth ne forum?!

Ti thuaj me mire, qe jam burre me namuz e me vjen zor te puth ne publik, edhe kaq! I'll understand!

Einen schönen tag!
Danke sehr per urimin.
E kuptova(shpresoj) se ku do te dalesh(dhe thone qe jemi ne me te zgjuar....thone).Ene njoni puth shume si Thirsty,por pakez ne menyre te frenuar(pa gjoja) ose kshu i rezervuar ose mbase pak i ndrojtur....ne virtualitet!Ne realitet kshu kam vepruar(se skam turp perse) dhe konkretisht me ty do veproja pa kinse!
Edhe: kam lexuar per familjaret,qe kur prinderit puthen para femise ju jep ndjenjen e ngrohtesise dhe i bene te lumtur(me te lexuar e kam,sa e vertete eshte nuk e di.....e di shume mire personalisht se si ka qene).

Per temen ky Milan eshte i dobet(u bene dy vjet) dhe Atletiko eshte ne rritje(mbas dy vjetesh).
Por nuk i dihet....sepse futboll eshte....mendoj pasneser kualifikohet Milani.
KLM.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-01-2014, 17:15   #114
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,752
Thanks: 7,064
Thanked 8,315 Times in 5,331 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

http://www.youtube.com/watch?v=nmqPeFIgsSw

kaka shenon golin e 100.

ps.na myten juventinet
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-01-2014, 17:19   #115
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,083
Thanks: 16,417
Thanked 9,713 Times in 6,567 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 408
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Talking Pėrgjigje e: AC Milan

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
http://www.youtube.com/watch?v=nmqPeFIgsSw

kaka shenon golin e 100.

ps.na myten juventinet
Rri mer se ju bon cirk ne pjesen e dyte.Dhe kush atalanta....
Ai goli perse u anullua????
Faull.
Do rrifni Atletikon ju...
JUVE
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-01-2014, 17:20   #116
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,934
Thanks: 891
Thanked 1,691 Times in 989 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 173
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Sikur ka rilind ke Milani. E dogji veten kot ke Reali.
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-01-2014, 17:36   #117
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,083
Thanks: 16,417
Thanked 9,713 Times in 6,567 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 408
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Wink Pėrgjigje e: AC Milan

Rri aman Endri.
Ata te tjeret jane kot...prandaj.
Kqyr tashti interleshat.
JUVE
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-01-2014, 17:38   #118
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,752
Thanks: 7,064
Thanked 8,315 Times in 5,331 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Rri aman Endri.
Ata te tjeret jane kot...prandaj.
Kqyr tashti interleshat.
JUVE
luni ne serie A se nuk keni bith per champions
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-01-2014, 17:47   #119
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,083
Thanks: 16,417
Thanked 9,713 Times in 6,567 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 408
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Wink Pėrgjigje e: AC Milan

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
luni ne serie A se nuk keni bith per champions
Numri 32 SerieA
Euroleague 4.
Coppa d'Italia e vetmja mundesi,per juve....phhhhhhhhhhhhhh
Pra prap NE me kupa.
Enderro 5 vjet minimumi.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-01-2014, 18:38   #120
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,934
Thanks: 891
Thanked 1,691 Times in 989 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 173
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Rri aman Endri.
Ata te tjeret jane kot...prandaj.
Kqyr tashti interleshat.
JUVE
Kujdes Systema ,se Endri osht Interist . Jo interist dosido ,i ronaldos apo ibres ,por tifoz i hershem qe me treshen e famshme Gjermane ,Klinsman ,Brehme , Mateus. Ai po qe ishte Inter i bukur. Ndersa ky i sotmi eshte thjesht nje ekip i mbushur plot me mercenar duke filluar qe nga presidenti i ri qe ska lidhje me futbollin ,ku i ka ra si ka ra 2 her topit ne jet te vet ,e mbaro tek nagatomot dhe jonatanat.

Sa per Juven ,eshte ekip qe historikisht ka dit te beje merkato cilsore. Nuk merret me zhgarravina te tipit Schelotto apo zapata (Nje shembull nga qindra blerje te deshtuara) . Ky eshte ndryshimi midis ekipeve te Milanos dhe Juves.
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur