Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Pėrshėndetje & urime

Pėrshėndetje & urime Ju pėrshendesim dhe ju urojmė qėndrim tė mbarė nė kėtė forum.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 06-08-2019, 11:58   #461
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,817
Thanks: 4,368
Thanked 4,716 Times in 3,140 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 250
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Re: Mirėmėngjesi ( Eja, na e thuaj njė fjalė tė mirė, falna njė buzėqeshje )

Po, po e di vetem e vetem ta bejme temen me 1000 postime edhe te ja dergojne te kontejnerat e portit te arkives

Te tejkalova perseri
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-08-2019, 08:11   #462
Onyx
Unpredictable
 
Avatari i Onyx
 
Data e antarėsimit: Mar 2016
Posts: 5,036
Thanks: 415
Thanked 1,646 Times in 1,040 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 68
Onyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėm
Re: Mirėmėngjesi ( Eja, na e thuaj njė fjalė tė mirė, falna njė buzėqeshje )

Pershendetje forumi
__________________
I am only responsible for what I say, not for what you understand.
Onyx nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-08-2019, 09:56   #463
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 13,058
Thanks: 11,508
Thanked 6,248 Times in 2,970 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 190
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Re: Mirėmėngjesi ( Eja, na e thuaj njė fjalė tė mirė, falna njė buzėqeshje )

__________________
devollitėt thonė
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2019, 09:00   #464
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 13,058
Thanks: 11,508
Thanked 6,248 Times in 2,970 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 190
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Re: Mirėmėngjesi ( Eja, na e thuaj njė fjalė tė mirė, falna njė buzėqeshje )

Mirėmėngjesi!

__________________
devollitėt thonė
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-08-2019, 10:40   #465
Elushe
~*~loved~*~
 
Avatari i Elushe
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Posts: 4,339
Thanks: 2,024
Thanked 2,257 Times in 965 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 183
Elushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėm
Re: Mirėmėngjesi ( Eja, na e thuaj njė fjalė tė mirė, falna njė buzėqeshje )

Miremengjes! Ju uroj nje dite plot buzeqeshje. Fundjave te kendshme.
__________________
Ndrysho por beje ngadale, drejtimi eshte me i rendesishem se shpejtesia!
Elushe nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2019, 05:12   #466
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 13,058
Thanks: 11,508
Thanked 6,248 Times in 2,970 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 190
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Re: Mirėmėngjesi ( Eja, na e thuaj njė fjalė tė mirė, falna njė buzėqeshje )

__________________
devollitėt thonė
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-08-2019, 06:59   #467
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,817
Thanks: 4,368
Thanked 4,716 Times in 3,140 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 250
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Re: Mirėmėngjesi ( Eja, na e thuaj njė fjalė tė mirė, falna njė buzėqeshje )

Dhafi i mire, shume i mire, mengjesi ka filluar diten me shi dhe nuk eshte mire kjo i bie, mire e keq!
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-08-2019, 09:16   #468
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 13,058
Thanks: 11,508
Thanked 6,248 Times in 2,970 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 190
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Re: Mirėmėngjesi ( Eja, na e thuaj njė fjalė tė mirė, falna njė buzėqeshje )

Mirėmėngjesi Ditė e re!

Shkrim i mirė, pėr ditė tė mirė. (ri)Huazuar nga mikja jonė Eden

Mendja juaj ju gėnjen

Houdini, magjistari i famshėm, njė herė shpalli se ai mund tė dilte me lehtėsi brenda njė ore nga cilado qeli burgu nė botė .

Gjithēka qė duhet tė bėnte , ishte tė hynte aty veshur me rrobat e tij . Njė burg i vjetėr, nė jug tė Amerikės , pranoi sfidėn me Houdini.

Ai shkoi aty dhe rojat e futėn nė njė qeli , e mbyllėn portėn e hekurt dhe u larguan . Houdini filloi tė zhvishej , dhe nga rripi i pantallonave nxorri njė tel tė fortė dhe elastik rreth 30 cm , dhe filloi tė punonte pėr tė hapur bravėn e qelisė . Pas 30 minutash vetėbesimi i Houdini u zhduk, pas njė ore ishte mbytur i tėri nė djersė . Pas thuajse dy orėsh, Houdini, i lodhur , u dorėzua , dhe u mbėdhtet pas portės sė hekurt tė qelisė, e cila nė atė ēast , u hap si me magji , sepse nė tė vėrtetė ajo portė nuk kishte qenė e kyēur. Ajo portė ishte tėrėsisht e kyēur fort vetėm nė mendjen e tij .

Mendja ėshtė shumė e fuqishme .

Sa herė nė jetė kemi menduar pėr aq shumė dyer tė mbyllura , qė nė tė vėrtetė nuk kanė qenė tė tilla ?

Sa herė kemi qenė tė "burgosurit" e mendjes tonė , duke menduar e stėrmenduar zgjidhje pa patur guxim tė provojmė ?

Njė proverb afrikan thotė : "Nėse nuk kemi armiq brenda nesh, armiqtė e jashtėm nuk mund tė na lėndojnė kurrė" .

Mendja jonė, ėshtė forca mė e fuqishme me tė cilėn jemi pėrballur ndonjėherė nė jetė .

Ajo na gėnjen, mashtron, na thotė se s'mund ta bėjmė kėtė apo atė gjė , se nuk jemi mjaftueshėm tė zotė , se nuk jemi mjaftueshėm tė fortė , se nuk kemi mjaftueshėm forcė e vullnet pėr t'ia dalė mbanė ...
E vetmja gjė qė duhet tė bėjmė , ėshtė ta dėgjojmė opinionin e saj dhe tė vazhdojmė pėrpara gjithėsesi, sepse ashtu si Houdini na mėsoi , e vetmja portė e pamundur pėr t'u hapur ekziston vetėm nė mendjen tonė .
Tė gjitha dyert nė jetė janė gjithmonė tė hapura dhe e vetmja gjė qė ne duhet tė bėjmė ėshtė tė ecim pėrmes tyre . web
__________________
devollitėt thonė
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-08-2019, 12:03   #469
nghi ngo
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2013
Posts: 2,129
Thanks: 1,846
Thanked 777 Times in 562 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 79
nghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėm
Re: Mirėmėngjesi ( Eja, na e thuaj njė fjalė tė mirė, falna njė buzėqeshje )

Mirmengjes Gi, si jeni?
nghi ngo nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-08-2019, 12:18   #470
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,817
Thanks: 4,368
Thanked 4,716 Times in 3,140 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 250
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Re: Mirėmėngjesi ( Eja, na e thuaj njė fjalė tė mirė, falna njė buzėqeshje )

kur behen bashke armiku i brendshem dhe armiku i jashtem me mire ik, se nuk i ndal me asnjeri
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-08-2019, 12:35   #471
nghi ngo
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2013
Posts: 2,129
Thanks: 1,846
Thanked 777 Times in 562 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 79
nghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėm
Re: Mirėmėngjesi ( Eja, na e thuaj njė fjalė tė mirė, falna njė buzėqeshje )

Cili eshte armiku i brendshem dhe cili i jashtmi?
Qeke zgju filozof
nghi ngo nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-08-2019, 12:46   #472
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,817
Thanks: 4,368
Thanked 4,716 Times in 3,140 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 250
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Re: Mirėmėngjesi ( Eja, na e thuaj njė fjalė tė mirė, falna njė buzėqeshje )

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga nghi ngo Shiko postimin
Cili eshte armiku i brendshem dhe cili i jashtmi?
Qeke zgju filozof
armiku i brendshem bene pjese te dhafi i mire ai i jashtem eshte very bad hala me bad se badja e forumit e ky vjen me ta luftuar armikun e brendshem edhe ngelesh viktime e luftes
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-08-2019, 13:20   #473
nghi ngo
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2013
Posts: 2,129
Thanks: 1,846
Thanked 777 Times in 562 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 79
nghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėm
Re: Mirėmėngjesi ( Eja, na e thuaj njė fjalė tė mirė, falna njė buzėqeshje )

nuk marr vesh shqip jo, ik se me lodhe
nghi ngo nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-08-2019, 13:25   #474
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 16,037
Thanks: 899
Thanked 1,541 Times in 1,147 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 128
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Re: Mirėmėngjesi ( Eja, na e thuaj njė fjalė tė mirė, falna njė buzėqeshje )

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gi de Masha Shiko postimin
Kaligrafi model.
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-08-2019, 21:26   #475
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 13,058
Thanks: 11,508
Thanked 6,248 Times in 2,970 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 190
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Re: Mirėmėngjesi ( Eja, na e thuaj njė fjalė tė mirė, falna njė buzėqeshje )

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga nghi ngo Shiko postimin
Mirmengjes Gi, si jeni?
Mirėmbrėma nghi ngo. Mė fal pėr vonesėn, por para pak castesh u ktheva nė shtėpi.
Mirė jamnėpėrgjithėsi. SOt kam pasur njė ditė bukur tė ngjeshur.
Ti si e kalove ditėn e parė tė fundjavės!

Pac njė natė tė mrekullueshme!
Gi-u
__________________
devollitėt thonė
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-08-2019, 10:16   #476
Eduarti
Anėtar
 
Avatari i Eduarti
 
Data e antarėsimit: Jun 2015
Vendndodhja: Tirane
Posts: 65
Thanks: 0
Thanked 51 Times in 16 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 7
Eduarti ėshtė njė gur i ēmuarEduarti ėshtė njė gur i ēmuarEduarti ėshtė njė gur i ēmuar
Re: Mirėmėngjesi ( Eja, na e thuaj njė fjalė tė mirė, falna njė buzėqeshje )

Miredita. Nje fjale te mire eshte tema. Dhe fjala ime e mire eshte.... kenaqesi te kesh miq te mire ne kte forum sepse me te vertete jeni shume te mire.
__________________
Takohemi Ne Diten e Gjykimit...
Eduarti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-08-2019, 08:19   #477
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 13,058
Thanks: 11,508
Thanked 6,248 Times in 2,970 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 190
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Re: Mirėmėngjesi ( Eja, na e thuaj njė fjalė tė mirė, falna njė buzėqeshje )

Urim i ripostuar!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gi de Masha Shiko postimin
JU DĖSHIROJ NJĖ JAVĖ TĖ MIRĖ E TĖ MBARĖ!

Mbrėmė, nė kushte shumė tė vėshtira u ktheva nė shtėpinė time. Ishte rruga e rrėshqitshme, kėshtu pėr dy orė u ktheva. Herė- herė rrugėn e bėja me 30 km/t.

Unė pėr veten time mund tė them se kam pasur njė fundjavė tė mirė. Sa herė jam me fėmijėt, ndihem mirė. Se kur jam me fėmijėt bėhem edhe unė i vogėl si ata do ta shihni nė kėtė video, regjistrimi i sė cilės ėshtė bėrė pa e ditur unė.

Pėr shkak se tė tjerėt ( tė pranishmit ) flisnin me zė tė lartė, unė u detyrova qė videos t’ia heq zėrin origjinal dhe si ”prapavijė” vura melodinė e njė valleje tė bukur.

Ata qė i duan fėmijėt, nuk do ta hetojnė vallen duke shikuar ngjarjen, ndėrkaq ata qė nuk i duan fėmijėt, mbase valleja do t’i bėj pėr vete!

Edhe njė herė: Ju dėshiroj javė tė mirė e me shumė suksese!
__________________
devollitėt thonė
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-08-2019, 08:50   #478
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 6,738
Thanks: 3,761
Thanked 3,020 Times in 2,050 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Re: Mirėmėngjesi ( Eja, na e thuaj njė fjalė tė mirė, falna njė buzėqeshje )

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gi de Masha Shiko postimin
Urim i ripostuar!
Sa e mirė qėnka. Ti keni me jetė o Adem.
__________________
“The first step in liquidating a people,' said Hubl, 'is to erase its memory. Destroy its books, its culture, its history. Then have somebody write new books, manufacture a new culture, invent a new history. Before long the nation will begin to forget what it is and what it was. The world around it will forget even faster.”

― Milan Kundera, The Book of Laughter and Forgetting
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-08-2019, 09:00   #479
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 13,058
Thanks: 11,508
Thanked 6,248 Times in 2,970 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 190
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Re: Mirėmėngjesi ( Eja, na e thuaj njė fjalė tė mirė, falna njė buzėqeshje )

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga King Bardhyl Shiko postimin
Sa e mirė qėnka. Ti keni me jetė o Adem.
Tė faleminderit, Kingu!
Po ėshtė e mirė "magjupja" e gjyshit, se ėshtė pak si e vrugėt ( ezmerkė )!
__________________
devollitėt thonė
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-08-2019, 11:30   #480
Kasėmi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Aug 2019
Posts: 1,159
Thanks: 46
Thanked 429 Times in 253 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Kasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyer
Re: Mirėmėngjesi ( Eja, na e thuaj njė fjalė tė mirė, falna njė buzėqeshje )

Miremengjesi o popull!
Ma beni kabull se isha gjithe diten ne radhe te posta per te paguar dritat, por edhe keto nuk i pagova se kisha harruar librezen e nuk me ndihmuan dot ata te sportelit numer 4. Tani u ktheva dhe po ju pershendes. Me mire vone se pas buke.
Kasėmi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur