Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Shqipėtarėt nėpėr botė

Shqipėtarėt nėpėr botė “Kam njė kėngė pėr tė kėnduar, e kam njė dert pėr te vajtuar, njė sėmundje e pashėruar, e qysh nga shekujt e kaluar./ Qaj moj zemėr e plagosur, vajto ti moj nėna plakė, mergimi djemtė t’i ka sosur, e ikin e s’tė vijnė mė prapė.”

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 05-11-2018, 20:18   #181
Mistrece
...
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 14,517
Thanks: 169
Thanked 4,932 Times in 2,777 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 348
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A e mendoni kthimin nė Shqipėri?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Nqf se dikush vendos te kthehet pergjithmone ne Shqiperi , kafen e mengjesit dhe nje brioche e ka nga une per 1 vit rrjesht. Kjo thjesht per kurajon dhe guximin
Faleminderit, per shtysen.
__________________
Festina lente!
border=
Mistrece nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-11-2018, 20:19   #182
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,458
Thanks: 5,977
Thanked 12,375 Times in 4,322 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 374
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: A e mendoni kthimin nė Shqipėri?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Erdhi Dimri Shiko postimin
Ok, respekte per qendrimin.... thjesht te theksoj ketu se per lajme horror nuk besoj se Shqiperia ia kalon Amerikes (dhe pothuajse te gjithe kontinentit amerikan ---me nja tri perjashtime si Kanadaja, Uruguaji dhe mbase Kili).
Ndoshta...po per aq sa jemi ne Eshte e tepert.
Ne nuk jemi as sa nje lagje e tyre..
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-11-2018, 20:22   #183
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 7,665
Thanks: 8,789
Thanked 6,774 Times in 2,845 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 195
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A e mendoni kthimin nė Shqipėri?

AAO- po pra na jepni groshe juve…
hajt mo groshe me miza dhe gjize me niseshte po ju morim,
__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-11-2018, 20:26   #184
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 23,368
Thanks: 1,912
Thanked 2,142 Times in 1,595 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 161
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A e mendoni kthimin nė Shqipėri?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ron Shiko postimin
je gabim, jane ca vende dhe popuj dhe shtete qe nuk te hyn leku ne pune.
do besh dush me uje ngjyr cokollate, do ikin dritat kur u do qefi, s'do gjesh vend ku te parkosh makinen, do te te gjoboje polici kot, do semuresh dhe s'ka lek qe te sheron ne ato spitalet e qelbura te shqiperise(perfshi privatet), do perballesh me korrupsion ne cdo zyre shteterore qe do te te bjere rasti...si dhe rrezikon seriozisht jeten prej ndonjerit ....hej ca ke qe shef ashu!
ushqimet jane helmuese, plot me toksina, duke filluar qe nga buka me miell serb, dhe fruta zarzavate me hormone.
keto duken si detaje te vogla, por ta bejne jeten sterre.


Te kesh lek ose te dish te nxjeresh lekun atehere nuk ka si vendi yt. Njeriu mesohet kudo ta cosh, mbijeton kudo qe ta cosh. Gjithcka varet te sa i zoti je ti si njeri.
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-11-2018, 20:30   #185
magnus
larguar
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 9,479
Thanks: 288
Thanked 1,024 Times in 643 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 201
magnus ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: A e mendoni kthimin nė Shqipėri?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Erdhi Dimri Shiko postimin
Shyqyr qe doli njoni qe eshte kthyer, se te tjeret na e bene ster muhabetin...
ka plot qe jane kthyer lol, ka ndoshta dhe qe u ka ecur me sukses si AAO dhe Sopoti. une kam qene pa sukses. nuk kam humbur asgje ne shqiperi sepse pas nje eksperience shume te gjate ne emigracion do isha idiot te humbisja para ne shqiperi. por atje kuptova ambjentin, duhet te mesoje te notoje ne ujra te turbullta dhe me vorbulla te rrezikshme, te cilat dhe te mbysin, te vdesin. une nuk e mesoj dot ate lloj noti, me pelqen te notoj ne ujra te qeta dhe te pastra.
ne shqiperi eshte kultura e ryshfetit te cilen e kemi trashegim qe nga perandoria osmane, kulture e rrenjosur thelle te ciles nuk i beri dot asgje as enver hoxha(puntoret e shkrete i conin 2 kile groshe ryshfet drejtorit per mos e degdisur nga ndermarja ne kooperative, apo katunaret hallexhinj qe i conin doktorit 1 kile mjalte). tani nuk funskionon me me mjalte, funksionon qe dhe nese ke biznes privat, duhet te paguash harace tek te fuqishmit me pushtet, duhet dhe tu sigurosh vota, ndryshe biznesi jot vdes.
ti ke ndermend te punesohesh ne administraten shteterore, por mut eshte dhe atje. blihen vendet e punes me para dhe me militantizem partiak(ne cilin vend te botes ke degjuar te blihet nje vend pune?as ne afrike nuk ndodh).

po tregoj perseri historine e nje djali nga berati qe kishte mbaruar shkelyeshem per degen anglisht, kishte paguar 5 mije euro per te siguruar vendin e punes per mesues anglishte, pas 6 muajsh ndryshohet drejtori i drejtorise arsimore, e pushon nga puna pa asnje shkak, 5 mije euro iken per lesh, te cilat i shkreti i kishte marre borxh ke njerzit e vet, me premtimin per ti lare per disa vjet.


te uroj te shkosh ne shqiperi dhe pac kemben e mbare, kur te hasesh keto probleme, kujtoje ronin e forumit dhe baben e durrsit, mos harro dhe draguen, dhe as cool-in.

megjithate nuk je ti fatkeqi, ti ke gjithmone opsionin e kthimit mbrapsht, ke pasaporte amerikane. eshte per te ardhur keq per qindra mijera shqiptare atje qe s'kane asnje opsion, as ate te emigracionit, qindra mijra jetojne akoma si ne mesjete.
te pikonte zemra gjak, kur shikoje ata dhjetra muratore te shkelqyer qe ngulnin cekicet e tyre pneumatike tek rrethrotullimi i shqiponjes ne tirane, me shpresen se dikush do ti merrte ne pune qofte dhe per dy dite.

pune ka por ska profesioniste thot ai gerdalla i gjat diktatoruc kryeminister.... ka specialist me te mire se ai shoku i babes nga durrsi, kuzhinier i klasit te pare, i formuar ne kuzhinen me te mire ne bote, ate italiane.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga magnus : 05-11-2018 nė 20:39
magnus nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-11-2018, 20:32   #186
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 22,109
Thanks: 10,343
Thanked 9,726 Times in 4,776 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 322
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A e mendoni kthimin nė Shqipėri?

vallai tma shtrojne me tapet te kuq prape nuk kthehem.

atje te shtijne tmerrin gjerat e padukshme si ajeri, ushqimi, spitalet, ilacet, etc.

se kshu per ato te dukshmet te merr ne qaf. ca jane kafe, disko, plazh, e veshje, thu ku jam ketu ne parajse apo ēa. mua psh me pelqente kur zbrisja nga Llogaraja deri ne Sarande dhe darken e haja ne mes te detit me muzike live.. e vertete ne keto kushte thu te dhjefsha jashteshtetit.
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-11-2018, 20:33   #187
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 20,757
Thanks: 16,249
Thanked 10,024 Times in 5,759 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 279
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A e mendoni kthimin nė Shqipėri?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BABA nga DURRSI Shiko postimin
AAO- po pra na jepni groshe juve…
hajt mo groshe me miza dhe gjize me niseshte po ju morim,
ti Babe se ku pate shkrujt qe e kishe mush makinen plot kur ike dhe ai polici ne kufi te kishte then mylle deren shpejto se erdh era
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-11-2018, 20:39   #188
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 7,665
Thanks: 8,789
Thanked 6,774 Times in 2,845 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 195
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A e mendoni kthimin nė Shqipėri?

Ngjarje qe me ka ndodhur personalisht vite me pare
Ne tavoline te nje lokali:
ere, ca ke qe shef ? ...
Jo mor vlla nuk jam duke te pa fare ty…
Pse mize jam une qe nuk me shef dot ti?


Nuk di si te pergjigjet i ziu njeri, gjen belane kot!
__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-11-2018, 20:41   #189
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 5,229
Thanks: 1,420
Thanked 2,357 Times in 1,337 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 81
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A e mendoni kthimin nė Shqipėri?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
ti Babe se ku pate shkrujt qe e kishe mush makinen plot kur ike dhe ai polici ne kufi te kishte then mylle deren shpejto se erdh era
Pse kush nuk e mbush.... tė mė shohėsh mua... Jam bėrė mjeshtėr nė sistemimin e makinės.. raki vaj ulliri, ullinj, fasule, djath.... kur e shkarkoj... rri e shoh, njėherė makinėn, njėherė ato qė kam shkarkuar... dhe them si ka mundėsi kjo makinė i kishte brėnda tė gjitha?
Ē'tė bėjmė, jemi rritur me shėllirėn e Shqipėrisė... nuk bėjmė dot pa tė sa herė qė na jepet rasti
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-11-2018, 20:41   #190
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 7,665
Thanks: 8,789
Thanked 6,774 Times in 2,845 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 195
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A e mendoni kthimin nė Shqipėri?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
ti Babe se ku pate shkrujt qe e kishe mush makinen plot kur ike dhe ai polici ne kufi te kishte then mylle deren shpejto se erdh era
po mo rrusho, 4 jave perpara ishte kjo pune, kur shkova te marr plaken me e sjell ktej…
__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-11-2018, 20:42   #191
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 20,757
Thanks: 16,249
Thanked 10,024 Times in 5,759 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 279
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A e mendoni kthimin nė Shqipėri?

nuk eshte shellire esh mall bio lol , flas per keto qe rriten ne fshatra …

un kam pas marr trahana me vete ne avion
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-11-2018, 20:45   #192
Linda
❤❤❤❤
 
Avatari i Linda
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,186
Thanks: 4,019
Thanked 1,486 Times in 865 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 148
Linda ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: A e mendoni kthimin nė Shqipėri?

Per momentin JO ,me vone mbas nja 20-30 viteve duke pare e duke bere
__________________
Nehmen Sie die Menschen, wie sie sind, andere gibt's nicht.
Linda nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-11-2018, 20:45   #193
magnus
larguar
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 9,479
Thanks: 288
Thanked 1,024 Times in 643 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 201
magnus ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: A e mendoni kthimin nė Shqipėri?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga thirsty Shiko postimin
Te kesh lek ose te dish te nxjeresh lekun atehere nuk ka si vendi yt. Njeriu mesohet kudo ta cosh, mbijeton kudo qe ta cosh. Gjithcka varet te sa i zoti je ti si njeri.
bie dakord 1 milion % me ty, une akoma e kam si opsion qe ne nje moshe te caktuar te shkoj te ha pensionin atje, me kushtin e vetem qe mos jete shkaterruar komplet, por vetem 90 e ca %, dhe te kene mbetur nja dy tre doktore te hajrit.
sepse un jam brez i pare emigrantesh.

brezin e dyte dhe te trete nuk i ha palla hic, po hic fare per vendin e origjines.
magnus nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-11-2018, 20:46   #194
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 7,665
Thanks: 8,789
Thanked 6,774 Times in 2,845 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 195
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A e mendoni kthimin nė Shqipėri?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga edlin Shiko postimin
Pse kush nuk e mbush.... tė mė shohėsh mua... Jam bėrė mjeshtėr nė sistemimin e makinės.. raki vaj ulliri, ullinj, fasule, djath.... kur e shkarkoj... rri e shoh, njėherė makinėn, njėherė ato qė kam shkarkuar... dhe them si ka mundėsi kjo makinė i kishte brėnda tė gjitha?
Ē'tė bėjmė, jemi rritur me shėllirėn e Shqipėrisė... nuk bėjmė dot pa tė sa herė qė na jepet rasti
i fut anej nga fundi i bagazhit qe mos ti shofi policia doganore, dhe perpara vendos placka koti, breke, kanatjere, pantallona te shkurtra etj mrroklla koti...
__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-11-2018, 20:46   #195
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 5,229
Thanks: 1,420
Thanked 2,357 Times in 1,337 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 81
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A e mendoni kthimin nė Shqipėri?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
nuk eshte shellire esh mall bio lol , flas per keto qe rriten ne fshatra …

un kam pas marr trahana me vete ne avion
Mirė ke bėrė... pse shtyhet dimri pa trahana, ēaj mali dhe turshi?
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-11-2018, 20:47   #196
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 20,757
Thanks: 16,249
Thanked 10,024 Times in 5,759 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 279
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A e mendoni kthimin nė Shqipėri?

mos harro groshet
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-11-2018, 20:48   #197
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 5,229
Thanks: 1,420
Thanked 2,357 Times in 1,337 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 81
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A e mendoni kthimin nė Shqipėri?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BABA nga DURRSI Shiko postimin
i fut anej nga fundi i bagazhit qe mos ti shofi policia doganore, dhe perpara vendos placka koti, breke, kanatjere, pantallona te shkurtra etj mrroklla koti...
Rakinė e mbaja ashiqare si ujė personal nė pėrdorim e sipėr
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-11-2018, 20:49   #198
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 48,477
Thanks: 15,901
Thanked 13,442 Times in 8,512 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 718
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A e mendoni kthimin nė Shqipėri?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
mos harro groshet
Natyrisht, ato janė tė parat, edhe shqiptar edhe pa p*rdhė nuk ka kuptim.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-11-2018, 20:50   #199
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 20,757
Thanks: 16,249
Thanked 10,024 Times in 5,759 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 279
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A e mendoni kthimin nė Shqipėri?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Natyrisht, ato janė tė parat, edhe shqiptar edhe pa p*rdhė nuk ka kuptim.
dhe ne Maldives po te shkojn me vete do ti mbajn sndryshojn po he lol
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-11-2018, 20:52   #200
magnus
larguar
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 9,479
Thanks: 288
Thanked 1,024 Times in 643 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 201
magnus ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: A e mendoni kthimin nė Shqipėri?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BABA nga DURRSI Shiko postimin
Ngjarje qe me ka ndodhur personalisht vite me pare
Ne tavoline te nje lokali:
ere, ca ke qe shef ? ...
Jo mor vlla nuk jam duke te pa fare ty…
Pse mize jam une qe nuk me shef dot ti?


Nuk di si te pergjigjet i ziu njeri, gjen belane kot!
hyp ne kal se te vrava, zbrit nga kali se te vrava


kush e vrau kaporal pelegrinin? un e vrava

pse e vrave?

se me fyu rend
magnus nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur