Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Shqipėtarėt nėpėr botė

Shqipėtarėt nėpėr botė “Kam njė kėngė pėr tė kėnduar, e kam njė dert pėr te vajtuar, njė sėmundje e pashėruar, e qysh nga shekujt e kaluar./ Qaj moj zemėr e plagosur, vajto ti moj nėna plakė, mergimi djemtė t’i ka sosur, e ikin e s’tė vijnė mė prapė.”

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 05-11-2018, 20:54   #201
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 7,665
Thanks: 8,789
Thanked 6,774 Times in 2,845 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 195
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A e mendoni kthimin nė Shqipėri?

u meruan emigrantet e shkrete …
i shef tek porti Durrsit duke ardhe me maqina plot dhe duke u kthy me maqina perseri plot!
E kam thene shpesh ne biseda te ndryshme vite me pare: Shqiperia do te hyje ne UE vetem kur qytetaret e saj te udhetojne si gjith dynjoja, pra me duar ne xhepa dhe me cante te vogel dore ku kane vetem sendet personale dhe dokumentat
__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-11-2018, 20:55   #202
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 48,477
Thanks: 15,901
Thanked 13,442 Times in 8,512 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 718
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A e mendoni kthimin nė Shqipėri?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ron Shiko postimin
kush e vrau kaporal pelegrinin? un e vrava

pse e vrave?

se me fyu rend
Mė ndoqi pas nėpėr arka dhe unė u ndjeva i fyer.
Flisni shokė, a durohej?
border=
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-11-2018, 20:58   #203
magnus
larguar
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 9,479
Thanks: 288
Thanked 1,024 Times in 643 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 201
magnus ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: A e mendoni kthimin nė Shqipėri?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Mė ndoqi pas nėpėr arka dhe unė u ndjeva i fyer.
Flisni shokė, a durohej?
ne qeshim ore, por po me pe ndo njeher andej ne tirane, se mos me vret o shoku. te me thuash te kujtohet qe bem njeher debat ne forum

dhe pym pym pym plumbin ballit mua.
magnus nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-11-2018, 20:59   #204
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 7,665
Thanks: 8,789
Thanked 6,774 Times in 2,845 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 195
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A e mendoni kthimin nė Shqipėri?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Mė ndoqi pas nėpėr arka dhe unė u ndjeva i fyer.
Flisni shokė, a durohej?
Shume vite me vone ja kam nxjerre kuptimin kesaj fraze ne kete episod, atehere kur e shihja nuk e kuptoja pse ky fakt duhet te ishte sebep per ta vrare italionin.
__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-11-2018, 20:59   #205
[email protected]
♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
 
Avatari i MiM@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: N'shpin Time :P
Posts: 10,511
Thanks: 5,162
Thanked 5,098 Times in 1,554 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 247
MiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A e mendoni kthimin nė Shqipėri?

A e mendoni kthimin nė Shqipėri

- JO
__________________
♡°°°●💐○•°°°●💮○•°°°•○💐●°°°•○💮●°°°♡
MiM@ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-11-2018, 20:59   #206
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 48,477
Thanks: 15,901
Thanked 13,442 Times in 8,512 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 718
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A e mendoni kthimin nė Shqipėri?

Trupat shqiptare mėsyjnė Gjermaninė: Jemi kalimtarė, po s'na ngacmuat, s'ju ngacmojmė.


Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-11-2018, 21:05   #207
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 5,230
Thanks: 1,421
Thanked 2,357 Times in 1,337 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 81
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A e mendoni kthimin nė Shqipėri?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
dhe ne Maldives po te shkojn me vete do ti mbajn sndryshojn po he lol
Ty tė bėkan dėm fasulet... vetėm ēaj mali do tė japim ty
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-11-2018, 21:09   #208
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 20,757
Thanks: 16,249
Thanked 10,024 Times in 5,759 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 279
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A e mendoni kthimin nė Shqipėri?

un per vete sjam Shqiptare … sipas nje dokumentari qe pashe keto dite Shqiperia ndodhet aty ku eshte meridian 0 I tokes dhe energjia skalare eshte teper e madhe … dhe ADN jone vjen nga alienet prandaj jemi aliene
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-11-2018, 21:10   #209
Smokkie
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2015
Posts: 975
Thanks: 35
Thanked 349 Times in 237 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 27
Smokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A e mendoni kthimin nė Shqipėri?

Une do kthehem do e provoj plot 10 dite! Ju shkruaj ne janar pershtypjet.
__________________
Qesh sot se neser do jete me keq!
border=
Smokkie nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-11-2018, 21:15   #210
magnus
larguar
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 9,479
Thanks: 288
Thanked 1,024 Times in 643 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 201
magnus ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: A e mendoni kthimin nė Shqipėri?

tani do bej nje postim qe ka dhe s'ka lidhje me temen. meqenese forumi ka al pas pikes, dhe al eshte domain shqiptar ashtu si it italian apo de gjerman, eshte forum i regjistruar ne domain shqiptar apo amerikan me com?
jo per gje por po qe ne domain shqiptar, jan keq punet, me paketen antishpifje perfundon ne burg me cdogje qe shkruan ketu kunder regjimit shqiptar.
mos u duket cudi, byrazeri i edi rames. erdogani fut ne burg njerzit, vetem pse sipas tij i kane dhene like nje postimi te ndonje gylenisti te supozuar.
po qe regjistruar ne domain amerikan te run lesht edi rama.

jo per gje, por nese vendos te shkosh ne shqiperi ca dite me pushime, te ven hekrat qe ne aeroport kta kellirat lol.

e ka gati paketen per agjitacion dhe propagande edi rama.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga magnus : 05-11-2018 nė 21:18
magnus nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-11-2018, 21:15   #211
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 7,665
Thanks: 8,789
Thanked 6,774 Times in 2,845 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 195
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A e mendoni kthimin nė Shqipėri?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Natyrisht, ato janė tė parat, edhe shqiptar edhe pa p*rdhė nuk ka kuptim.
O Kepo mu kujtua nje rast ne fillim te viteve 90 kur kishin ardhur shqiptaret e pare ne Itali.
Disa shqiptare garipa me nje makine Volvo 740, ndalojne prane nje distributori karburanti, pa pershendetur dhe pa xhentilese dhe me ze arrogant i thone punetorit aty:

Hudhi nja 100 mije lireta nafte makines, !
Punetori italion e kuptoi qe ishin shqiptere allasoj dhe pa bere fjale filloi te mbushte serbatorin dhe ne nje moment u kthye dhe i tha:
Nuk e merr te gjithe 100 mije lireteshin (kartmonedhen),...
Pergjigja qe i dhane garipat shqiptare ishte : Ashtuuuu, lene te derdhet…
__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-11-2018, 21:19   #212
magnus
larguar
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 9,479
Thanks: 288
Thanked 1,024 Times in 643 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 201
magnus ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: A e mendoni kthimin nė Shqipėri?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BABA nga DURRSI Shiko postimin
O Kepo mu kujtua nje rast ne fillim te viteve 90 kur kishin ardhur shqiptaret e pare ne Itali.
Disa shqiptare garipa me nje makine Volvo 740, ndalojne prane nje distributori karburanti, pa pershendetur dhe pa xhentilese dhe me ze arrogant i thone punetorit aty:

Hudhi nja 100 mije lireta nafte makines, !
Punetori italion e kuptoi qe ishin shqiptere allasoj dhe pa bere fjale filloi te mbushte serbatorin dhe ne nje moment u kthye dhe i tha:
Nuk e merr te gjithe 100 mije lireteshin (kartmonedhen),...
Pergjigja qe i dhane garipat shqiptare ishte : Ashtuuuu, lene te derdhet…
magnus nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-11-2018, 21:20   #213
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 26,382
Thanks: 12,017
Thanked 9,819 Times in 6,284 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 504
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: A e mendoni kthimin nė Shqipėri?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BABA nga DURRSI Shiko postimin
O Kepo mu kujtua nje rast ne fillim te viteve 90 kur kishin ardhur shqiptaret e pare ne Itali.
Disa shqiptare garipa me nje makine Volvo 740, ndalojne prane nje distributori karburanti, pa pershendetur dhe pa xhentilese dhe me ze arrogant i thone punetorit aty:

Hudhi nja 100 mije lireta nafte makines, !
Punetori italion e kuptoi qe ishin shqiptere allasoj dhe pa bere fjale filloi te mbushte serbatorin dhe ne nje moment u kthye dhe i tha:
Nuk e merr te gjithe 100 mije lireteshin (kartmonedhen),...
Pergjigja qe i dhane garipat shqiptare ishte : Ashtuuuu, lene te derdhet…
Paskan qen ashtu quna me barseta si nuske bakllavaje.......e xhaketa me terital Berati hedhur kraheve.
__________________
"Unė dėgjoj dhe harroj. Unė shoh dhe kujtoj. Unė bėj dhe kuptoj".
"Mos u bėj tė tjerėve, atė qė nuk do tė ta bėjnė ty"....
Confucius
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-11-2018, 21:20   #214
Smokkie
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2015
Posts: 975
Thanks: 35
Thanked 349 Times in 237 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 27
Smokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A e mendoni kthimin nė Shqipėri?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ron Shiko postimin
tani do bej nje postim qe ka dhe s'ka lidhje me temen. meqenese forumi ka al pas pikes, dhe al eshte domain shqiptar ashtu si it italian apo de gjerman, eshte forum i regjistruar ne domain shqiptar apo amerikan me com?
jo per gje por po qe ne domain shqiptar, jan keq punet, me paketen antishpifje perfundon ne burg me cdogje qe shkruan ketu kunder regjimit shqiptar.
mos u duket cudi, byrazeri i edi rames. erdogani fut ne burg njerzit, vetem pse sipas tij i kane dhene like nje postimi te ndonje gylenisti te supozuar.
po qe regjistruar ne domain amerikan te run lesht edi rama.

jo per gje, por nese vendos te shkosh ne shqiperi ca dite me pushime, te ven hekrat qe ne aeroport kta kellirat lol.

e ka gati paketen per agjitacion dhe propagande edi rama.
He mo se nuk eshte kaq keq...akoma!
__________________
Qesh sot se neser do jete me keq!
Smokkie nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-11-2018, 21:21   #215
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,458
Thanks: 5,977
Thanked 12,375 Times in 4,322 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 374
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: A e mendoni kthimin nė Shqipėri?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Smokkie Shiko postimin
Une do kthehem do e provoj plot 10 dite! Ju shkruaj ne janar pershtypjet.
Me pushime thua ti ?
Tema thot pergjithmone pa kshu theva record vet un 2 here ( 1 here 10 dite e te dyten here 2 jave.)

Per pushime nuk merzitem Po persaher ncuq sbehet fjale.
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-11-2018, 21:23   #216
BlueRose
V.I.P
 
Avatari i BlueRose
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Posts: 5,517
Thanks: 1,866
Thanked 1,716 Times in 1,073 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 150
BlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A e mendoni kthimin nė Shqipėri?

Nuk e kam menduar... asnjehere nuk i dihet.
__________________
"Pėrveē mendimeve tona, nuk ka asgjė qė tė jetė vėrtetė pushteti ynė dhe respektimi i tyre ėshtė fuqia jonė e vėrtetė"
BlueRose nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-11-2018, 21:24   #217
magnus
larguar
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 9,479
Thanks: 288
Thanked 1,024 Times in 643 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 201
magnus ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: A e mendoni kthimin nė Shqipėri?

kurse un di nje rast tjeter autentik babe, nje shqiptar i fresket fare i ardhur ne itali, ne Genova, por ishte i forte ne shqiperi, mendonte se funksionon njesoj si shqiperia dhe ne itali, ngiste makinen pa patente fare, e ndalojne karabinieret qe gjithmone dalin tre veta, njeri me gishtin tek kembeza e automatikut, njeri te pyet dhe inspekton kurse tjetri regjistron.
e ndalojn kte mikun, dhe ky u ben presion karabinjereve me ate italishten shatra patra, hej kam nje mik te fuqishem ne rome i cili ka lidhje direkte me ministrin e brendshem italian, neser je i pushuar nga puna

zgurdulloi syt karabinieri, ja vun hekrat direkt lol, per kercenim kunder forcave te rendit. e kishin rregjistruar.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga magnus : 05-11-2018 nė 21:30
magnus nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-11-2018, 21:46   #218
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 7,665
Thanks: 8,789
Thanked 6,774 Times in 2,845 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 195
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A e mendoni kthimin nė Shqipėri?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ron Shiko postimin
tani do bej nje postim qe ka dhe s'ka lidhje me temen. meqenese forumi ka al pas pikes, dhe al eshte domain shqiptar ashtu si it italian apo de gjerman, eshte forum i regjistruar ne domain shqiptar apo amerikan me com?
jo per gje por po qe ne domain shqiptar, jan keq punet, me paketen antishpifje perfundon ne burg me cdogje qe shkruan ketu kunder regjimit shqiptar.
mos u duket cudi, byrazeri i edi rames. erdogani fut ne burg njerzit, vetem pse sipas tij i kane dhene like nje postimi te ndonje gylenisti te supozuar.
po qe regjistruar ne domain amerikan te run lesht edi rama.

jo per gje, por nese vendos te shkosh ne shqiperi ca dite me pushime, te ven hekrat qe ne aeroport kta kellirat lol.

e ka gati paketen per agjitacion dhe propagande edi rama.
Edhe kjo na duhet, s'eshte cudi o ron biles kta si kelyshet e kuq te komunistave ta bojn si i her n'vaktit, te shqepin ne dru anej neper Rajone Policie ene ne fund te vejne me pastru halet e Rajonit gjith noten e notes…. imagjino te shkosh me leje atje ene sa te zdrypish tek sheshi trageteve te vejne prangat ene ti kalosh 10 ditet e lejes duke la me shtupe banjot e policise...
__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-11-2018, 21:56   #219
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,758
Thanks: 7,066
Thanked 8,317 Times in 5,333 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A e mendoni kthimin nė Shqipėri?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BABA nga DURRSI Shiko postimin
u meruan emigrantet e shkrete …
i shef tek porti Durrsit duke ardhe me maqina plot dhe duke u kthy me maqina perseri plot!
E kam thene shpesh ne biseda te ndryshme vite me pare: Shqiperia do te hyje ne UE vetem kur qytetaret e saj te udhetojne si gjith dynjoja, pra me duar ne xhepa dhe me cante te vogel dore ku kane vetem sendet personale dhe dokumentat
iher 1995 bleva disa shishe konjak skenderbeu per ca miq italian.
ne traget takova disa cuna te mire dhe i thashe ...hajde se po je qeras.
te parit ja dhashe nji shkodronit me e kthy.ishte uje me ngjyre

dmth merr 5 ta fus nji
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-11-2018, 21:56   #220
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,680
Thanks: 371
Thanked 1,973 Times in 1,331 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A e mendoni kthimin nė Shqipėri?

Po ku ka si ti moj Shqiperia imeeeee...
Oh fisnikja pėrmbi gur.
Rrjedh ne kenge e ligjerime,
ballelarta me flamur!

p.s. andej te rrini se punoni 12 ore ne dite dhe paguani taksa e qirara...
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur