Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Shqipėtarėt nėpėr botė

Shqipėtarėt nėpėr botė “Kam njė kėngė pėr tė kėnduar, e kam njė dert pėr te vajtuar, njė sėmundje e pashėruar, e qysh nga shekujt e kaluar./ Qaj moj zemėr e plagosur, vajto ti moj nėna plakė, mergimi djemtė t’i ka sosur, e ikin e s’tė vijnė mė prapė.”

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 05-11-2018, 22:01   #221
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 7,665
Thanks: 8,789
Thanked 6,773 Times in 2,845 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 195
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A e mendoni kthimin nė Shqipėri?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elian70 Shiko postimin
Po ku ka si ti moj Shqiperia imeeeee...
Oh fisnikja pėrmbi gur.
Rrjedh ne kenge e ligjerime,
ballelarta me flamur!

p.s. andej te rrini se punoni 12 ore ne dite dhe paguani taksa e qirara...
puna e beri majmunin njeri, ne Shqiperi prandaj po behen njerezit majmuner sepse nuk punojne….
__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-11-2018, 22:17   #222
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,934
Thanks: 891
Thanked 1,691 Times in 989 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 173
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A e mendoni kthimin nė Shqipėri?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ron Shiko postimin
tani do bej nje postim qe ka dhe s'ka lidhje me temen. meqenese forumi ka al pas pikes, dhe al eshte domain shqiptar ashtu si it italian apo de gjerman, eshte forum i regjistruar ne domain shqiptar apo amerikan me com?
jo per gje por po qe ne domain shqiptar, jan keq punet, me paketen antishpifje perfundon ne burg me cdogje qe shkruan ketu kunder regjimit shqiptar.
mos u duket cudi, byrazeri i edi rames. erdogani fut ne burg njerzit, vetem pse sipas tij i kane dhene like nje postimi te ndonje gylenisti te supozuar.
po qe regjistruar ne domain amerikan te run lesht edi rama.

jo per gje, por nese vendos te shkosh ne shqiperi ca dite me pushime, te ven hekrat qe ne aeroport kta kellirat lol.

e ka gati paketen per agjitacion dhe propagande edi rama.
Mos u trem o ron se ktu ska ngel liber shpie e epitet pa i permend kryeministrave e klases politike ne fb , media e portale dhe askujt si ka hy gjemb ne kembe.

Jo se nuk i meritojne , por kur fillohet pastaj me qurravitje te tipit , sistemi , kuqalashet , komunistet diktature atehere kemi i problem shume t'madh qe skemi kuptu un cazzo se cdo t'thote demokraci.
Shpifjet , akuzat , epitetet ne kte vend jane kthy ne dicka normale t'cilat mund te dalin nga goja e kujdo dhe cilido.

Ishin heq nja 240 patenta para 1 jave per shkelje , dikush i dehur , dikush me shpejtesi ..etj.....dhe njerzit te nesermen ankoheshin per shtetrrethim dhe diktature e ku di une. Lol

I bom m.tin ktij vendi per 28 vjet dhe ne momentin qe tentohet te vendoset pak rregull kalojme ne akuza monistash e kuqalashesh dhe pastaj ankoheni qe atje nuk jetohet.lol

Bej te njejten gje ne BE dhe USA dhe shife se cfare ndodh.
__________________
Always loud & always proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-11-2018, 23:18   #223
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 14,259
Thanks: 1,611
Thanked 9,071 Times in 3,982 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 306
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A e mendoni kthimin nė Shqipėri?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Tek ajo lista jote kam qene dhe une dikur, por kur vendosa te kthehesha kisha nje plan , 2-3 njohje dhe nje shume te konsiderueshme parash.
Viti i pare ishte tmerr , pastaj dalengadale fillova te ambjentohem dhe jeta ime ne Shqiperi mori rrjedhen e saj nornale si ne cdo vend te botes.
Por njoh plot raste qe jane bere pishman sepse u perplasen me nje realitet te eger korruptiv dhe sekseresh ku per cdo problem do kaloje ne siten e tyre.

Ndersa si jete nqf se i shmangesh kafeneve dhe lokaleve ktu mund te besh nje jete fantastike. Eshte po aq vend i vogel , aq edhe i pafund me bukurite natyrore qe ofron.
Pyetje nga salla; nga kush vend u ktheve, sa kohe kishe jashte dhe me shtetesi te marra, pune e te gjitha etc etc ... qe u ktheve??? Flmd per kohen
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-11-2018, 23:42   #224
magnus
larguar
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 9,479
Thanks: 288
Thanked 1,024 Times in 643 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 201
magnus ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: A e mendoni kthimin nė Shqipėri?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Mos u trem o ron se ktu ska ngel liber shpie e epitet pa i permend kryeministrave e klases politike ne fb , media e portale dhe askujt si ka hy gjemb ne kembe.

Jo se nuk i meritojne , por kur fillohet pastaj me qurravitje te tipit , sistemi , kuqalashet , komunistet diktature atehere kemi i problem shume t'madh qe skemi kuptu un cazzo se cdo t'thote demokraci.
Shpifjet , akuzat , epitetet ne kte vend jane kthy ne dicka normale t'cilat mund te dalin nga goja e kujdo dhe cilido.

Ishin heq nja 240 patenta para 1 jave per shkelje , dikush i dehur , dikush me shpejtesi ..etj.....dhe njerzit te nesermen ankoheshin per shtetrrethim dhe diktature e ku di une. Lol

I bom m.tin ktij vendi per 28 vjet dhe ne momentin qe tentohet te vendoset pak rregull kalojme ne akuza monistash e kuqalashesh dhe pastaj ankoheni qe atje nuk jetohet.lol

Bej te njejten gje ne BE dhe USA dhe shife se cfare ndodh.
nuk eshte problem fjala e lire lol, aspak, eshte problem sistemi korruptiv i ndertuar.
atje hiqen 240 patenta per nje jave dhe rumpalle per dy vjet.
mos bej dhe ti krahasime Be, USA, me shqiperine...sa per kuriozitet.
16 vjet ne itali me kane ndaluar vetem dy here gjithsej per kontroll dokumentash. Kurse ketu ne USA, zerooooooooooo, nuk me kane ndaluar kurre, ketu ke tabelat me speed limit, nese e thote me 40 milje ne ore me aq shko ose me pak, perndryshe te vjen gjoba, ka kamera ne cdo semafor.

ne shqiperi, erdha me makine njeher, nga durresi ne tirane me ndaluan njeher vetem pse pane targa te huaja, po ate dite shkova ne elbasan per ca pune, dy here te tjera.

postblloqet policore i ke ne shqiperi cdo 20 km, dhe perseri ka trafik rumpalle. trafikun rumpalle e bejne policet, nuk dalin per te bere punen e shtetit por dalin te bejn ndonje lek per vete. ne shqiperi mentaliteti i cdo shoferi esht, thyej rregullat e qarkullimit se ja hedh duke i dhen nje 10 mij lekshe atij zgjebjes qe eshte polic.
ngado qe ta kapesh problemi eshte mental dhe i sistemit kellire. sepse po ata shofera shqiperie do zbatojne rregullat nje me nje ne nje shtet me rregulla.

ca flas kot dhe un, ne shqiperi ske tabela qarkullimi.


atje ne shqiperi te ven gjob se ashtu i teket policit, te thot, te pash me sy un, po ikje me shpejtesi, po ikja me shpejtesi my ass.

ose te ven gjobe pse hyn me sinjalin e verdhe, ku ka vend te botes te te denoje pse hyn ne semafor me te verdhe???? ma thuaj nje.

dhe behet fjale per nje shtet muti si shqiperia i cili i jep drite jeshile dhe makines edhe kalimtarit ne kryqezim, mos me thuaj se nuk eshte e vertete, ndodh ne te gjithe semaforet e tiranes.


hej e ke ven re ate rreth rotullimin e zogut te zi. nje zot e di aty kush ka precedencen te kaloje.

o none o none as ne kalkuta te indise nuk eshte ashtu..

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga magnus : 05-11-2018 nė 23:52
magnus nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-11-2018, 23:45   #225
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 7,665
Thanks: 8,789
Thanked 6,773 Times in 2,845 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 195
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A e mendoni kthimin nė Shqipėri?

Drague- Une qesh tu e honger i her karremin kur ishte Sala ne pushtet.
Kur nigjojsha ne televisor sukseset e qeverise se tij, kur nigjojsha Jozin qe thoshte se ja kemi kalu Gjermanise dhe Zvicres, mu mush menja ene kapa conten me u kthy, kur mtha plaka: Ulu mer budalla aty ku shko, mos i vej men atyne se ata rrejn gjith dynjone, diten dhe noten.
__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-11-2018, 23:54   #226
magnus
larguar
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 9,479
Thanks: 288
Thanked 1,024 Times in 643 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 201
magnus ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: A e mendoni kthimin nė Shqipėri?

shif mer ca bohet ne shqiperi me kta gerdallat e policise, i kerkon patente pasagjerit ky debili lol


bo bo bo

magnus nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-11-2018, 23:56   #227
magnus
larguar
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 9,479
Thanks: 288
Thanked 1,024 Times in 643 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 201
magnus ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: A e mendoni kthimin nė Shqipėri?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BABA nga DURRSI Shiko postimin
Drague- Une qesh tu e honger i her karremin kur ishte Sala ne pushtet.
Kur nigjojsha ne televisor sukseset e qeverise se tij, kur nigjojsha Jozin qe thoshte se ja kemi kalu Gjermanise dhe Zvicres, mu mush menja ene kapa conten me u kthy, kur mtha plaka: Ulu mer budalla aty ku shko, mos i vej men atyne se ata rrejn gjith dynjone, diten dhe noten.
po ti ca kujton ti??? se je me i zgjuar se mamaja jote? do te shumezosh me zero nje eksperience te tere jetes.

e shoh tek plaka ime, ka nje intuite te jashtezakonshme, e ndjen te keqen qe perpara, un jam si kaqol.
magnus nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-11-2018, 23:57   #228
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,752
Thanks: 7,064
Thanked 8,315 Times in 5,331 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A e mendoni kthimin nė Shqipėri?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BABA nga DURRSI Shiko postimin
Drague- Une qesh tu e honger i her karremin kur ishte Sala ne pushtet.
Kur nigjojsha ne televisor sukseset e qeverise se tij, kur nigjojsha Jozin qe thoshte se ja kemi kalu Gjermanise dhe Zvicres, mu mush menja ene kapa conten me u kthy, kur mtha plaka: Ulu mer budalla aty ku shko, mos i vej men atyne se ata rrejn gjith dynjone, diten dhe noten.
kur u bone zgjedhjet e 92-shit mor baben ne tel dhe i them votoni per ket saliun i thashe. kur erdha mas 3 vjetesh me bllokune ne port se i kisha xhamat e zij te kerrit. shyqyr njifsha nji durrsak dhe kalova.
pastaj ne bulevard shof salen me lirien tu bo xhiro. shif maloku thash.
ēuni xhajes mylle mer se te bojn peshk
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-11-2018, 00:12   #229
Beu_Shpata
V.I.P
 
Avatari i Beu_Shpata
 
Data e antarėsimit: Apr 2016
Posts: 3,446
Thanks: 1,459
Thanked 1,565 Times in 921 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 81
Beu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A e mendoni kthimin nė Shqipėri?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga edlin Shiko postimin
Me kėto kushte qė kėrkon ti kush nuk kthehet...?
Edlin,

Njė shtet si ai i Shqipėrisė me njė popull tė rraskapitur nga vuajtjet, padrejtėsitė dhe vrasjen e shpresės ėshtė tamam si ajo bretkosa me ujin e nxehtė. Atje ka ndryshuar njeriu. Nuk beson nė tė drejtėn sepse ajo ėshtė shumė e vėshtirė pėr t'u arritur. Kėrkon sakrifica tė mėdha, jo se shqiptarėt nuk dinė tė sakrifikojnė. Sakrifikojnė biles shumė por pėr arsye tė gabuara.

Historia na tregon se ēdo popull i ēdo vendi ėshtė ngritur nga balta nga njė pakicė njerėzish, njė elitė e pasur dhe patriotike qė ka vėnė levat e ndryshimit nė lėvizje, pastaj rrota ecėn vet.

Kjo i ka munguar shqiptarve tė paktėn 75 vjetėt e fundit, ndoshta s'ka egzistuar asnjėherė, me pėrjashtim tė rilindasve. Kurse kėto 28 vjetė as qė ka egzistuar fare. Atje punohet pėr regres dhe bėhet me plan afatgjatė dhe tė hartuar mirė.

Kėshtu qė as Landi,as Luani e as Beu nuk kan ēfar tė bėjnė edhe pse tė garantojė se dėshira jonė pėr ta parė atė vend sa nė mirė ėshtė shumė mė e madhe se ata qė jetojnė aty sepse kemi me ēfar ta krahasojmė dhe na mungon aq sa fjalėt nuk mund ta pėrshkruajnė dot kurrė. Dhe ta them unė psenė. Pėrveē elitės qė pėrmėnda mė lart, mungon edhe vullneti i popullit i cili duhet tė kishte bėrė revolucion spontan, njė shpėrthim i gjithanshėm pa asnjė lloj organizimi sepse asnjė popull tjetėr nuk ka hequr kaq shumė pėr kaq gjatė si populli shqiptarė.

Emigrantėt ndihmojnė familjet e tyre, nuk e kanė fuqinė pėr tė ndryshuar sistemin politik. Atė mund ta bėj vetėm populli.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Beu_Shpata : 06-11-2018 nė 00:24
Beu_Shpata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-11-2018, 03:11   #230
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 14,259
Thanks: 1,611
Thanked 9,071 Times in 3,982 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 306
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A e mendoni kthimin nė Shqipėri?

Dimri nga upstate ny, kur te kthehesh do degjosh shume si puna e kesaj neper tv-ra e radio.
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-11-2018, 03:21   #231
magnus
larguar
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 9,479
Thanks: 288
Thanked 1,024 Times in 643 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 201
magnus ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: A e mendoni kthimin nė Shqipėri?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Dimri nga upstate ny, kur te kthehesh do degjosh shume si puna e kesaj neper tv-ra e radio. https://www.youtube.com/watch?v=kiZEeOpNrdo
kjo esht nga fshatrat e kosoves, c'ja fut kot ti, por as kjo s'perfaqson femrat kosovare qe jane ti pish ne kupe me dolli.

ka tirana femra te shkelqyera.

dimer mos degjo kte ticeren lol, po shko ne shqipri dhe gjej nje vajz per se mbari...dhe kjo ticerja nga tirona esht, por e lindur ne bularat te gjirokastres, minoritare lol


ke degjuar qe te shaj ndonjeher katunaret greke kjo ticerja lol??? never

sepse esht katunare greke vet

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga magnus : 06-11-2018 nė 03:24
magnus nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-11-2018, 03:26   #232
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 14,259
Thanks: 1,611
Thanked 9,071 Times in 3,982 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 306
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A e mendoni kthimin nė Shqipėri?

Lere kete debilen po shif keto idiotet e tjere qe bejne show me kete. Lol. Ticeri nuk kthehet ne Tirone. Ka alergji nga injoranca e madhe atje, dhe mentalitetin e kalbur. Btw u r one of them 2. Ciao lol
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-11-2018, 03:29   #233
magnus
larguar
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 9,479
Thanks: 288
Thanked 1,024 Times in 643 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 201
magnus ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: A e mendoni kthimin nė Shqipėri?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Lere kete debilen po shif keto idiotet e tjere qe bejne show me kete. Lol. Ticeri nuk kthehet ne Tirone. Ka alergji nga injoranca e madhe atje, dhe mentalitetin e kalbur. Btw u r one of them 2. Ciao lol
i still dont like u, dhe pse te kom fiksim dhe me ke fiksim
magnus nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-11-2018, 08:24   #234
Smokkie
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2015
Posts: 969
Thanks: 35
Thanked 347 Times in 235 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 27
Smokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A e mendoni kthimin nė Shqipėri?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ron Shiko postimin
shif mer ca bohet ne shqiperi me kta gerdallat e policise, i kerkon patente pasagjerit ky debili lol


bo bo bo

https://www.youtube.com/watch?v=MSl7BOpkk9o
Kjo video me kujton ate barcaleten..
Vjen nje emigrant nga anglia me makine me timon ne krahun e djathte( si e kane anglezet mbrapsht!).
Mer mumen ky tipi do shkonin diku.
Muma e veshur tradicionale me shami ne koke si gjithe mumat e vjetra.
I ndalon polici dhe normalisht shkon direkt nga krahu i majte ku normalisht mendonte ai do ishte shoferi:
-Mume mirbroma, patententen, lejen e qarkullimit etj..
-uuu tu befsha ku ka muma patente, nuk kam muma as leje qarkullimi..
-nget makinen pa patente?? Gjobe! Burg! Sekuestrim mjeti!! Berrtet polici...
__________________
Qesh sot se neser do jete me keq!
Smokkie nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-11-2018, 09:12   #235
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 6,735
Thanks: 3,755
Thanked 3,020 Times in 2,050 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A e mendoni kthimin nė Shqipėri?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ron Shiko postimin
shif mer ca bohet ne shqiperi me kta gerdallat e policise, i kerkon patente pasagjerit ky debili lol


bo bo bo

https://www.youtube.com/watch?v=MSl7BOpkk9o
Ēfarė tė thuash, ky tė lė pa fjalė. Qifsh veten me gishtin e mezit tė kėmbės sė majtė i thoni atij policit. Po ky tumania na premtoi qė nė policinė e Rilindjes nuk do tė kishte vend pėr policė xhaje, barkderra dhe pijaneca.
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-11-2018, 10:54   #236
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,680
Thanks: 371
Thanked 1,973 Times in 1,331 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A e mendoni kthimin nė Shqipėri?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BABA nga DURRSI Shiko postimin
puna e beri majmunin njeri, ne Shqiperi prandaj po behen njerezit majmuner sepse nuk punojne….
Emigranti, majmun i shkrete, i denuar te bej njeriun.

p.s. ...dhe majmunat kur dehen nga paraja humbasin kontrollin...
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-11-2018, 11:10   #237
Sopoti
Banned
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 11,970
Thanks: 5,188
Thanked 5,765 Times in 3,039 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Sopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A e mendoni kthimin nė Shqipėri?

Jetojme ne nje periudhe te cuditshme ,te ngaterruar.

Dikur emigrantet investonin ne vend,me shprese se dicka do arrinin te benin,por gjeten dyer mbyll,e aspak ndihme nga pushteti vendor e lokal.
Me nje treg te pa ekuilibruar,e aspak e ndershme konkurence,qe akoma me shume e bene ate te jete ne dileme.


Kush eshte ne dieleme,as te mos e provoje kot te vije.

Vullneti vjen me deshiren,e veprat me pune.

Qe te jeni me te sigurte rrini andej nga jini,se as ky vend s'ka nevoje fort per tangerlleqe,se per tangerlleqe jane vipat e mediave,politikan etj.

Sopoti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-11-2018, 12:37   #238
Esther
∞∞∞∞∞∞
 
Avatari i Esther
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: Zero-Free-Time Zone
Posts: 5,822
Thanks: 3,221
Thanked 2,153 Times in 933 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Esther ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: A e mendoni kthimin nė Shqipėri?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ron Shiko postimin
tani do bej nje postim qe ka dhe s'ka lidhje me temen. meqenese forumi ka al pas pikes, dhe al eshte domain shqiptar ashtu si it italian apo de gjerman, eshte forum i regjistruar ne domain shqiptar apo amerikan me com?
jo per gje por po qe ne domain shqiptar, jan keq punet, me paketen antishpifje perfundon ne burg me cdogje qe shkruan ketu kunder regjimit shqiptar.
mos u duket cudi, byrazeri i edi rames. erdogani fut ne burg njerzit, vetem pse sipas tij i kane dhene like nje postimi te ndonje gylenisti te supozuar.
po qe regjistruar ne domain amerikan te run lesht edi rama.

jo per gje, por nese vendos te shkosh ne shqiperi ca dite me pushime, te ven hekrat qe ne aeroport kta kellirat lol.

e ka gati paketen per agjitacion dhe propagande edi rama.
Nuk e ka al-in pas pikes jo, e ka para pikes dhe nuk eshte i regjistruar ne Shqiperi.
__________________
"You may shoot me with your words,
You may cut me with your eyes,
You may kill me with your hatefulness,
But still, like air, I’LL RISE." M.A.
Esther nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-11-2018, 12:41   #239
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,089
Thanks: 16,418
Thanked 9,714 Times in 6,568 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 408
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Wink Pėrgjigje e: A e mendoni kthimin nė Shqipėri?

Ju qe keni deshire per tu kthyer,perveq flamurave mos harroni ne kerrat.

Tunga.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-11-2018, 20:42   #240
Sopoti
Banned
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 11,970
Thanks: 5,188
Thanked 5,765 Times in 3,039 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Sopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A e mendoni kthimin nė Shqipėri?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Nqf se dikush vendos te kthehet pergjithmone ne Shqiperi , kafen e mengjesit dhe nje brioche e ka nga une per 1 vit rrjesht. Kjo thjesht per kurajon dhe guximin
Behu gati sa her te vi ne Tirane ,ta llogarit te mos kap timon une,t'i rrokullisim nja dy konjak Metaxa me 5 yje.
Sopoti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur