Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Gjėzėtari dhe lojėra

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 19-09-2019, 10:32   #1
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 13,032
Thanks: 2,684
Thanked 4,930 Times in 3,141 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 199
Eden ka mbyllur reputacionin
3 shenjat me te sinqerta dhe 3 shenjat dy fytyreshe

Ne nje bote ku cdo dite te gjithe bashkeveprojne,eshte shume e lehte te hasesh njerez qe genjejne,kjo sdo te thote se e bejne te gjithe. Per fat te mire "origjinaliteti" do te vazhdoje te ekzistoje. Ndonjehere mund te jete teper e veshtire te dallojme te verteten nga ajo e rrema, pikerisht sepse te gjithe per arsyet e tyre fshihen pas nje maske.

Sidoqofte nje menyre e mire per te zbuluar se sa I sinqerte eshte apo jo dikush,eshte ti hidhni nje sy listes se zodiakeve me poshte,te dini dhe cfare te prisni.

Keto jane 3 shenjat me te sinqerta te zodiakut!

Dashi
Dashi eshte nje nga shenjat me te sinqerte te zodiakut.
Zakonisht ai zgjedh te jete ne boten e tij dhe eshte qellimisht I permbajtur nga turma. Ai eshte selektiv dhe do te shpreh te verteten e tij edhe nese konsideron se "marresi" ka te ngjare te ofendohet nga ato qe ai thote. Te gjitha keto me siper jane ato qe e bejne dashin nje person jashtezakonisht te besueshem.

Shigjetari
E verteta eshte se sinqeriteti I tij ndonjehere arrin kufijte e vrazhdesise ose ....mosbesimit ,megjithate ai ka "guximin" per te perballur kedo dhe per te shprehur mendimin ose pakenaqesine e tij ,dhe nuk I intereson nese tjetri do te formoje pershtypje te mire apo te keqe.

Ujori
Ujori eshte I fundit ne listen e zodiakeve me te sinqerte me ane te besimit . Cfare kuptojme? Ai nuk genjen per arsyen e thjeshte se e verteta per te eshte nje sinonim I lirise .Atij nuk I pelqen te frikesohet apo varet nga askush dhe spontanisht thote ate qe beson. Thjeshte ai ndonjehere preferon te mbaje gojen mbyllur sesa te genjeje. Per kete eshte dhe I I fundit ne liste.

3 shenjat me te rrema te zodiakut

Akrepi
E verteta eshte se Akrepat jane pak ... mashtrues dhe perdorin genjeshtren per te manipuluar te tjeret dhe perfundimisht te kaloje e tyrja ose per te shmangur ngaterresa e hyn ne telashe. Ne fakt ata nuk hezitojne te shikojne tjetrin ne sy per tu bere me bindes.

Peshorja
Peshoret e kane shume te veshtire te marrin nje vendim te forte, dhe per shkak se ata shpesh bejne panik dhe kundershtojne veten e tyre ,duke ndryshuar gjithcka qe ata thone kane reputacionin e nje njeriu me dy fytyra. Gjithashtu ata e kane zakon te genjejne sepse duan ta kene mire me te gjithe.

Binjaket
Binjaket jane mjaft dinake ,gjithmone duke u perpjekur te duken mire ne syte e te tjereve . Kjo eshte ajo qe I ben ata te ndryshojne ato qe thone ,varet nga situata dhe rrethanat qe ndodhen qe I bejne ata jo te sinqerte. Gjithashtu nese I ze ngushte,ata kane justifikimin dhe genjeshtren ne xhepin e tyre duke u dhene te drejten keshtu atyre qe I akuzojne si genjeshtari me I madh I zodiakut.
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-09-2019, 10:33   #2
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,628
Thanks: 13,613
Thanked 7,577 Times in 4,809 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 441
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Re: 3 shenjat me te sinqerta dhe 3 shenjat dy fytyreshe

Akrep ku je ?
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-09-2019, 11:14   #3
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 5,217
Thanks: 1,418
Thanked 2,356 Times in 1,336 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 81
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Re: 3 shenjat me te sinqerta dhe 3 shenjat dy fytyreshe

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Akrep ku je ?
Ja fusin kot...
Unė pėr tė ndershėm e njoh veten...
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-09-2019, 11:15   #4
Kasėmi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Aug 2019
Posts: 1,159
Thanks: 46
Thanked 429 Times in 253 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Kasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyer
Re: 3 shenjat me te sinqerta dhe 3 shenjat dy fytyreshe

Me mut se ujori nuk ka. Po Demi mbahet per pune e sinqeritet.
__________________
Shes rrush per dhelpra
Kasėmi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-09-2019, 11:20   #5
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 20,723
Thanks: 16,235
Thanked 10,002 Times in 5,743 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 279
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: 3 shenjat me te sinqerta dhe 3 shenjat dy fytyreshe

Un sdi shum per zodiac por per entertainment purposes do shkruaj nje positive dhe nje negative aspect per kto shenjat e artikullit lol

Dashi
Pos: smart and can see through bullshit one mile away .its hard to fool them
Neg: can be judging at times


Shigjetari:
Pos: interesting people ,full of ideas
Neg : no tact lol

Ujori:
Pos: cool people , can present themselves very well to others
Neg: are selfish


Akrepi:
Pos: sexy nature...
Neg: fake feelings, not honest with others or themselves

Peshorja:
Pos: very loving nature ,nice to others
Neg: can be indecisive at times


Binjaket:
Pos: complete very well task at hand , do it well
Neg: can be aloof ,no show of feelings or simply dont have them lolPs : per demin jam dakort me Kasemin

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Performer : 19-09-2019 nė 11:23
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-09-2019, 11:31   #6
Prudence
V.I.P
 
Avatari i Prudence
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Posts: 6,881
Thanks: 4,470
Thanked 7,265 Times in 2,531 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 142
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm
Re: 3 shenjat me te sinqerta dhe 3 shenjat dy fytyreshe

Edhe ne peshqit krye te ndershem jemi.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about.
Be kind. Always.
Prudence nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-09-2019, 12:11   #7
Oqeani
V.I.P
 
Avatari i Oqeani
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Posts: 8,691
Thanks: 2,326
Thanked 1,262 Times in 840 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 69
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Re: 3 shenjat me te sinqerta dhe 3 shenjat dy fytyreshe

Prude me i sinqerte eshte peshorja
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-09-2019, 12:19   #8
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,628
Thanks: 13,613
Thanked 7,577 Times in 4,809 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 441
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Re: 3 shenjat me te sinqerta dhe 3 shenjat dy fytyreshe

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
Un sdi shum per zodiac por per entertainment purposes do shkruaj nje positive dhe nje negative aspect per kto shenjat e artikullit lol

Dashi
Pos: smart and can see through bullshit one mile away .its hard to fool them
Neg: can be judging at times


Shigjetari:
Pos: interesting people ,full of ideas
Neg : no tact lol

Ujori:
Pos: cool people , can present themselves very well to others
Neg: are selfish


Akrepi:
Pos: sexy nature...
Neg: fake feelings, not honest with others or themselves

Peshorja:
Pos: very loving nature ,nice to others
Neg: can be indecisive at times


Binjaket:
Pos: complete very well task at hand , do it well
Neg: can be aloof ,no show of feelings or simply dont have them lolPs : per demin jam dakort me Kasemin
Ke ndonje haber per virgot meqe eshte dhe muaji tyre ?
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-09-2019, 12:23   #9
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 20,723
Thanks: 16,235
Thanked 10,002 Times in 5,743 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 279
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: 3 shenjat me te sinqerta dhe 3 shenjat dy fytyreshe

Yes lol
Pos: usually succesfull in life in different aspects.
Neg: can be bullies ...also even if in a serious partnership always have someone on the side
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-09-2019, 12:30   #10
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,628
Thanks: 13,613
Thanked 7,577 Times in 4,809 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 441
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Re: 3 shenjat me te sinqerta dhe 3 shenjat dy fytyreshe

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
Yes lol
Pos: usually succesfull in life in different aspects.
Neg: can be bullies ...also even if in a serious partnership always have someone on the side
Pjesa e pare me pelqeka
Tani nuk mund te jemi all good

Oh and I’m not a bully
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-09-2019, 12:32   #11
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,934
Thanks: 891
Thanked 1,691 Times in 989 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 173
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Re: 3 shenjat me te sinqerta dhe 3 shenjat dy fytyreshe

Binjaket jane me te rrezikshmit
__________________
Always loud & always proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-09-2019, 12:32   #12
Guest88
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2019
Posts: 2,904
Thanks: 2,290
Thanked 926 Times in 723 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 90
Guest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėm
Re: 3 shenjat me te sinqerta dhe 3 shenjat dy fytyreshe

Bebu🤔
Kur thue fake feelings e kie per akrepin qe ha grosh apo per tgjith akrepat ?!
Guest88 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-09-2019, 12:33   #13
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,628
Thanks: 13,613
Thanked 7,577 Times in 4,809 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 441
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Re: 3 shenjat me te sinqerta dhe 3 shenjat dy fytyreshe

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Guest88 Shiko postimin
Bebu🤔
Kur thue fake feelings e kie per akrepin qe ha grosh apo per tgjith akrepat ?!
Per te gjithe bebu
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-09-2019, 12:34   #14
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 20,723
Thanks: 16,235
Thanked 10,002 Times in 5,743 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 279
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: 3 shenjat me te sinqerta dhe 3 shenjat dy fytyreshe

Jan general kto mos i merni per baz

Kam harru dhe 4 shenja do i vej me von lol
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-09-2019, 12:41   #15
Guest88
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2019
Posts: 2,904
Thanks: 2,290
Thanked 926 Times in 723 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 90
Guest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėm
Re: 3 shenjat me te sinqerta dhe 3 shenjat dy fytyreshe

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Per te gjithe bebu
Okay bebu
Guest88 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-09-2019, 12:46   #16
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 22,104
Thanks: 10,337
Thanked 9,721 Times in 4,774 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 322
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Re: 3 shenjat me te sinqerta dhe 3 shenjat dy fytyreshe

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Ke ndonje haber per virgot meqe eshte dhe muaji tyre ?
Ylli te dielen kam feste
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-09-2019, 12:48   #17
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,628
Thanks: 13,613
Thanked 7,577 Times in 4,809 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 441
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Re: 3 shenjat me te sinqerta dhe 3 shenjat dy fytyreshe

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin
Ylli te dielen kam feste
Po neser ke ndonje feste apo dhurate ?
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-09-2019, 12:50   #18
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 22,104
Thanks: 10,337
Thanked 9,721 Times in 4,774 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 322
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Re: 3 shenjat me te sinqerta dhe 3 shenjat dy fytyreshe

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Po neser ke ndonje feste apo dhurate ?
Do te jete i rendesishem ky i 20-es e ka nr ēift
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-09-2019, 12:52   #19
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,628
Thanks: 13,613
Thanked 7,577 Times in 4,809 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 441
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Re: 3 shenjat me te sinqerta dhe 3 shenjat dy fytyreshe

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin
Do te jete i rendesishem ky i 20-es e ka nr ēift
Na thuaj ndonje gje e Bukur dhe Po nuk qe e vertet
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-09-2019, 12:54   #20
Dulcis in Fundo
echoes
 
Avatari i Dulcis in Fundo
 
Data e antarėsimit: Jun 2014
Posts: 4,917
Thanks: 764
Thanked 848 Times in 607 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 149
Dulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėm
Re: 3 shenjat me te sinqerta dhe 3 shenjat dy fytyreshe

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Eden Shiko postimin

Keto jane 3 shenjat me te sinqerta te zodiakut!

Dashi
Dashi eshte nje nga shenjat me te sinqerte te zodiakut.
Zakonisht ai zgjedh te jete ne boten e tij dhe eshte qellimisht I permbajtur nga turma. Ai eshte selektiv dhe do te shpreh te verteten e tij edhe nese konsideron se "marresi" ka te ngjare te ofendohet nga ato qe ai thote. Te gjitha keto me siper jane ato qe e bejne dashin nje person jashtezakonisht te besueshem.
Ate numrin 3 e shoh te tepruar, po dhe pak solidaritet ndonjehere nuk prish pune.
Dulcis in Fundo nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur