Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Zona Humoristike > Barcaleta

Barcaleta Vetėm barcaleta

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 10-07-2018, 22:15   #421
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,604
Thanks: 373
Thanked 1,877 Times in 1,267 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 62
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Barcaleta pikante ..!!

Nje burre pasi e tradhetoi gruaja ju afrua dritares per t'i dhene fund jetes. Ne kete moment hyn i biri dhe i thote:
-O ba, cfare po ben? Mami te vuri briret e jo krahet.

p.s. nje cike e vjeter
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Elian70 pėlqehet nga
i vjetėr 13-09-2018, 01:15   #422
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 6,322
Thanks: 6,352
Thanked 4,778 Times in 2,021 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 128
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Barcaleta pikante ..!!

Shkon njona tek kirurgu plastik dhe i thote:
Njatjeta doktor, une desha te bej nje operacion plastik aty tek ai "vendi" sepse nuk me pelqen keshtu si e kam...
Mire dakord,- i thote kirurgu plastik, te shohim njehere cfare ka qe ty nuk te pelqen, zhvishuni zonje...
Pasi e viziton, mjeku i thote : Zonje, ketu duhet te bejme nje impiant krej te ri, cdo gje te re fare...
Zonja e cuditur dhe pak e hutuar nga fjalet e mjekut i thote: Cfare do te thote impiant i ri doktor, nuk kuptoj?!
Do te thote zevendesim te krejt asaj" plackes" me nje te re - i pergjigjet mjeku kirurg.
Gruaja e cuditur e pyet: E cfar do te vendosni ne vend te saj pastaj?
Shikoni zonje dashur- i pergjigjet mjeku, Momentalisht jemi duke experimentuar veshet e lopeve, forma eshte njesoj fare, pak a shume ngjyra eshte e njejte, kane edhe pak qime njesoj si ajo "placka", nuk ka nevoje te madhe per rishikim dhe mirmbajtje, keshtu qe mendojme te perdorim veshet e lopeve- i thote mjeku!
Pasi bindet dhe i nenshtrohet operacionit plastik, kryen edhe 3 muaj periudhe konvaleshence dhe merr OK nga mjeku qe gjithcka eshte mire, vendos te rinise jeten dhe shkon ne diskoteke. Aty njihet me nje person i cili pas nje mbremje te kendshme dhe nen avujt e alkolit vendos ta coje ne shtepine e tij per te permbyllur mbremjen duke bere dashuri. Pasi zhvishen lakuriq qe te dy, burri me ta pare ne fillim stepet dhe i thote: Eh… dreq o pune, kam pare Bionde, kam pare edhe Esmere, biles kam pare edhe Kuqe, por me etiketen e Veterinerit te varur ne cep - nuk kam pare kurre ne jeten time !!!
__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i BABA nga DURRSI pėlqehet nga
i vjetėr 13-09-2018, 12:31   #423
King Bardhyl
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 2,649
Thanks: 1,365
Thanked 1,150 Times in 770 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 53
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Barcaleta pikante ..!!

Shkon nje plak te doktori dhe i kerkon nje gjysem kokerr viagra. Doktori e shikon dhe i thote, po ik o xhaje se nuk eshte per ty ajo gje. Plaku vazhdon te kembenguli dhe te kerkoje nje gjysem kokrre. Doktori nervozohet dhe i thote, o xhaje ti nuk je me per ate pune, as viagra nuk ben efekt. O doktor, i thote plaku, me jep nje gjysem kokrre qe te me dali pak koka sa per te urinuar.
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i King Bardhyl pėlqehet nga
i vjetėr 13-09-2018, 13:15   #424
King Bardhyl
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 2,649
Thanks: 1,365
Thanked 1,150 Times in 770 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 53
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Barcaleta pikante ..!!

Nje baba u deshperua kur mori vesh qe djali i tij ishte homoseksual. I biri per ta qetesuar i tha, po nuk ka ndonje gje te keqe o ba, shume njerez te njohur si Fred Mercury, Elton John, etj, jane gay. Ah mor bir, e di, ata jane gay, po ti je bythqir mor bir po me lere rehat dhe mos me ngacmo me shume.
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i King Bardhyl pėlqehet nga
i vjetėr 13-09-2018, 17:22   #425
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 18,775
Thanks: 8,045
Thanked 6,993 Times in 4,501 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 364
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Barcaleta pikante ..!!

Nji djale kishte mbete vetem me te jemen ne shtepi pasi babai i kish nderruar jete....skish kalu shum kohe e nana kishte fillu me pas shum shqetesime.....kishin shku tek doktori e kishin mare ilece por asgje nuk kish ndryshuar ...
Me ne fund djali pasi ishte besimtar, medoi te theriste hoxhen duke mendu qe do te bente dicka.....vjen hoxha e i kendon nanes, e ma pas fillon me e prek e nana hidhet perpjete.....
E mer djalin ne cep e i thote: "Nigjo mor djal i mir, nana jote ka nevoje per burre"....djali nxehet e fillon me e shan hoxhen keq e bile don me nxjerr me shkelna prej shpiet duke i then: "Qeke maskara e mashtrus o hoxh", kur cohet nana e i thot te birit: "A e din ti apo e din hoxha njat pun ma mir mar bir"........
__________________
If she's amazing, she won't be easy. If she's easy, she won't be amazing. If she's worth it, you wont give up. You just gotta find the one worth suffering for.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga cool_shqype : 13-09-2018 nė 17:43
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i cool_shqype pėlqehet nga
i vjetėr 27-09-2018, 21:05   #426
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,604
Thanks: 373
Thanked 1,877 Times in 1,267 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 62
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Barcaleta pikante ..!!

E pyeten xha Kasčmin kur ishte i ri.
- Cfare do behesh kur te rritesh?
- Kur te rritem do behem deputet dhe do kem mundesine te gjej nje kurve qe ta mbaj ne pellembe te dores, ta perkedhel, t'i blej cdo gje qe ajo te enderroje e keshtu t'ja bej qejfin dite per dite.
Nderkohe pyeten Meleqen.
- Po ti moj vogelushe cfare do behesh kur te rritesh?
- Do behem kurva e (xha) Kasčmit.
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė ndezur