Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Analiza / Shkrime / Opinione

Analiza / Shkrime / Opinione Le tė “luajmė” sėbashku rolin e analistit dhe tė japim opinionet tona rreth tematikave tė ndryshme qė hasim pėrditė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 29-09-2018, 07:39   #61
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 7,525
Thanks: 3,119
Thanked 3,364 Times in 2,266 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 158
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: '' Gazetarja'' Shqiptare i thote vajzave '' tradhetoni'' se nuk eshte pr

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
Shyqyr qe nuk ja paskam lyp.
Dikur ka qene nji antare me emrin dea
Shyqyr, shyqyr thuaj qashtu dhafa qe po shkruante te bejne me u frike te duket vetja si Ed Tumanja i veshur me kollare e me fustan
__________________
...fly, fly, fly my Butterfly !
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-09-2018, 09:01   #62
cuntirone
Anėtar i ri
 
Avatari i cuntirone
 
Data e antarėsimit: Sep 2018
Vendndodhja: Deutschland
Posts: 6
Thanks: 1
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
cuntirone ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: '' Gazetarja'' Shqiptare i thote vajzave '' tradhetoni'' se nuk eshte pr

Feminizem hesapi. Nqs femrat ne radh te par nuk hapin syte te kuptojne qe ky sistem nuk eshte i barabarte por i dizenjuar per te hedhur posht cdo mashkull e per te na shkelur me kembe si gjini qe jemi do pėrfundoje keq. Shyqyr zotit jetojm ne demokraci, e nqs e ke burrin e keq shko te xhaxhi gjykatsi dhe mbaro pun. Nqs ske lek, ik nga shpia lere ndarjen dhe gji nje zgjidhje tjeter. Jo po do thoni ju qe po kshu po ashtu, nqs kto dy gjera nuk e zgjidhin problemin e gruas atehere as tradhetia nuk ka per ta zgjidh

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
cuntirone nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-09-2018, 09:52   #63
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 13,364
Thanks: 10,162
Thanked 5,525 Times in 3,440 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 296
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: '' Gazetarja'' Shqiptare i thote vajzave '' tradhetoni'' se nuk eshte pr

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cuntirone Shiko postimin
Feminizem hesapi. Nqs femrat ne radh te par nuk hapin syte te kuptojne qe ky sistem nuk eshte i barabarte por i dizenjuar per te hedhur posht cdo mashkull e per te na shkelur me kembe si gjini qe jemi do pėrfundoje keq. Shyqyr zotit jetojm ne demokraci, e nqs e ke burrin e keq shko te xhaxhi gjykatsi dhe mbaro pun. Nqs ske lek, ik nga shpia lere ndarjen dhe gji nje zgjidhje tjeter. Jo po do thoni ju qe po kshu po ashtu, nqs kto dy gjera nuk e zgjidhin problemin e gruas atehere as tradhetia nuk ka per ta zgjidh

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
Ne cilen democraci jeton ti?
Sa gra shqipetare kerkuan divorc dhe hengren plumbin?
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-09-2018, 02:53   #64
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 1,479
Thanks: 3,403
Thanked 400 Times in 313 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 19
Adea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: '' Gazetarja'' Shqiptare i thote vajzave '' tradhetoni'' se nuk eshte pr

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin
Adea definetly duket te jete ēun ja keshtu dhafa nuk kisha degjuar me keto 20 vite te bera
Me mire te dalte syri se nami thone!
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Adea pėlqehet nga
i vjetėr 30-09-2018, 08:48   #65
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 7,525
Thanks: 3,119
Thanked 3,364 Times in 2,266 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 158
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: '' Gazetarja'' Shqiptare i thote vajzave '' tradhetoni'' se nuk eshte pr

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Adea Shiko postimin
Me mire te dalte syri se nami thone!
Aty diku duhet te jete mesi, disave duke ju dalur nami e te tjereve syri duke pare namin

Ne ditet e sotme duket, sikur e gjitha ecen si nje vershim i pakontrolluar ne dhe jashte rrjedhes, me gjithe ate material qe ka ne vete.
__________________
...fly, fly, fly my Butterfly !
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur