Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Zona Humoristike

Zona Humoristike Te qeshim sėbashku: barsaleta dhe humor!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 14-09-2018, 14:05   #21
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,493
Thanks: 7,508
Thanked 5,924 Times in 3,043 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 252
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pėrse e bėri Zoti Femrėn...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beu_Shpata Shiko postimin
Tani qė jam i verbėr shikojė mė shumė that i verbėri.

Edhe ti 'budallaqe' si gjith tė tjerat je. Vetėm se je 'budallaqe' e kujdesshme. Kur ta pranosh kėtė do tė jesh e mėnēurD

Lum si ne qė jeni 'budallaqe' ju se do kishim ngel me gisht nė...gojė
ne ushqejme egoizmin tone edhe kur ju duam

psh, si ka mundesi qe nje femer nuk ben dot seks me cdo mashkull?! por ben vetem me ate qe do ajo?

kjo e shpjegon pse tregohet budallaqe me x mashkull sepse ashtu ja do puna

mos me thuaj jo beu per kete
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-09-2018, 14:17   #22
Beu_Shpata
V.I.P
 
Avatari i Beu_Shpata
 
Data e antarėsimit: Apr 2016
Posts: 3,161
Thanks: 1,267
Thanked 1,261 Times in 799 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 70
Beu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pėrse e bėri Zoti Femrėn...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin
ne ushqejme egoizmin tone edhe kur ju duam

psh, si ka mundesi qe nje femer nuk ben dot seks me cdo mashkull?! por ben vetem me ate qe do ajo?

kjo e shpjegon pse tregohet budallaqe me x mashkull sepse ashtu ja do puna

mos me thuaj jo beu per kete
Ju jeni shejtan budalla
Beu_Shpata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Beu_Shpata pėlqehet nga
i vjetėr 14-09-2018, 14:21   #23
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,493
Thanks: 7,508
Thanked 5,924 Times in 3,043 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 252
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pėrse e bėri Zoti Femrėn...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beu_Shpata Shiko postimin
Ju jeni shejtan budalla
keshtu eshte e verteta te betohem

vetem me njerin dua une edhe sikur 1000 meshkuj tme rreshtojne dhe tme thone zgjidh une prape ate fshatarin tim do zgjedh

eshte ceshtje karakteri o beu kjo mesele ndaj dhe behem budallaqe me ate fshatarin
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Si Bora pėlqehet nga
i vjetėr 14-09-2018, 14:28   #24
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 3,536
Thanks: 1,561
Thanked 1,624 Times in 923 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 66
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pėrse e bėri Zoti Femrėn...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin
keshtu eshte e verteta te betohem

vetem me njerin dua une edhe sikur 1000 meshkuj tme rreshtojne dhe tme thone zgjidh une prape ate fshatarin tim do zgjedh

eshte ceshtje karakteri o beu kjo mesele ndaj dhe behem budallaqe me ate fshatarin
Behu me e qarte se edhe Fshatari i forumit jeton ne France e do te keqkuptojne forumistat ketu.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Venom pėlqehet nga
i vjetėr 14-09-2018, 14:32   #25
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 18,671
Thanks: 7,966
Thanked 6,942 Times in 4,465 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 364
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pėrse e bėri Zoti Femrėn...

E beri qe te dhuroje dashuri e te perhape jeten.....e beri qe te mrekulloje mashkullin e te jete perendeshe ne cdo gje.....e beri sepse pa femren cdo gje do te ishte pluhur.
__________________
If she's amazing, she won't be easy. If she's easy, she won't be amazing. If she's worth it, you wont give up. You just gotta find the one worth suffering for.
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-09-2018, 14:35   #26
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,493
Thanks: 7,508
Thanked 5,924 Times in 3,043 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 252
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pėrse e bėri Zoti Femrėn...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Venom Shiko postimin
Behu me e qarte se edhe Fshatari i forumit jeton ne France e do te keqkuptojne forumistat ketu.
ti se mos humbesh ndonje therrime

ēa zben vaki mund te jete dhe ai
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-09-2018, 14:37   #27
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 3,536
Thanks: 1,561
Thanked 1,624 Times in 923 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 66
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pėrse e bėri Zoti Femrėn...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin
ti se mos humbesh ndonje therrime

ēa zben vaki mund te jete dhe ai
Per ty e kisha se do te vi Fshatari forumit ne Pm e te thote pse sma ke shprehur me pare po ma ke majt te fshehte.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-09-2018, 14:42   #28
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 4,142
Thanks: 3,094
Thanked 2,435 Times in 1,198 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 94
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pėrse e bėri Zoti Femrėn...

Kur zoti beri burrin nuk i pelqeu vepra , iu duk si zhgarravine sa per te mesuar doren , atehere beri femren dhe i doli nje krye veper..
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-09-2018, 14:43   #29
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,493
Thanks: 7,508
Thanked 5,924 Times in 3,043 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 252
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pėrse e bėri Zoti Femrėn...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Venom Shiko postimin
Per ty e kisha se do te vi Fshatari forumit ne Pm e te thote pse sma ke shprehur me pare po ma ke majt te fshehte.
ate dua edhe une te vij fshatari i forumit tme shprehet i pari
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-09-2018, 15:03   #30
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 39,611
Thanks: 11,451
Thanked 10,236 Times in 6,188 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 541
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pėrse e bėri Zoti Femrėn...

Ēa ėshtė kjo femra?
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-09-2018, 15:06   #31
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 18,671
Thanks: 7,966
Thanked 6,942 Times in 4,465 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 364
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pėrse e bėri Zoti Femrėn...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Ēa ėshtė kjo femra?
Eshte ashtuja "me gjera" te mira.....eshte pjeshke.
__________________
If she's amazing, she won't be easy. If she's easy, she won't be amazing. If she's worth it, you wont give up. You just gotta find the one worth suffering for.
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i cool_shqype pėlqehet nga
i vjetėr 14-09-2018, 15:10   #32
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 39,611
Thanks: 11,451
Thanked 10,236 Times in 6,188 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 541
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pėrse e bėri Zoti Femrėn...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cool_shqype Shiko postimin
Eshte ashtuja "me gjera" te mira.....eshte pjeshke.
Ėhėėė pjeshka e mirė ėshtė.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Akrepi pėlqehet nga
i vjetėr 14-09-2018, 15:15   #33
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 18,671
Thanks: 7,966
Thanked 6,942 Times in 4,465 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 364
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pėrse e bėri Zoti Femrėn...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Ėhėėė pjeshka e mirė ėshtė.
Mjaltėėėė, mjaltėėėė, mjaltėėėė......ėėėėėėėėhėėė
__________________
If she's amazing, she won't be easy. If she's easy, she won't be amazing. If she's worth it, you wont give up. You just gotta find the one worth suffering for.
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i cool_shqype pėlqehet nga
i vjetėr 14-09-2018, 15:18   #34
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 10,957
Thanks: 1,097
Thanked 6,347 Times in 2,853 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 208
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pėrse e bėri Zoti Femrėn...

Pse e beri thote? Lol. Falenderoni Zotin perdite qe krijoi femren, ket krijese kaq te bukur, kaq magjike, se do kishit shku insane vetem lol.
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-09-2018, 15:23   #35
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 18,671
Thanks: 7,966
Thanked 6,942 Times in 4,465 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 364
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pėrse e bėri Zoti Femrėn...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
do kishit shku insane vetem lol.
Ē'koqitu kristal klirrr, se c'ke pas dasht me than me ket banderolen, femėn ???
__________________
If she's amazing, she won't be easy. If she's easy, she won't be amazing. If she's worth it, you wont give up. You just gotta find the one worth suffering for.
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-09-2018, 15:37   #36
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 10,957
Thanks: 1,097
Thanked 6,347 Times in 2,853 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 208
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pėrse e bėri Zoti Femrėn...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cool_shqype Shiko postimin
Ē'koqitu kristal klirrr, se c'ke pas dasht me than me ket banderolen, femėn ???
Insane lol, do vritshit njeri tjatrin, si njerez te eger. Po femra ju zbuti ju o njeri, ju dha dashuri. Ndryshe do kishit qene akoma njerez shpellash
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Bad_Teacher pėlqehet nga
i vjetėr 14-09-2018, 15:48   #37
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 4,896
Thanks: 0
Thanked 598 Times in 522 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 30
uj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyeruj me gaz ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Pėrse e bėri Zoti Femrėn...

O Zot, beje beun femer dhe te zgjuar.

kepin dhe coolin beji femra por leri sic jane.

Jolen mo e nga se eshte per s’mari.

Te tjerat gjeji vet.
__________________
imagine there's no countries... :)
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i uj me gaz pėlqehet nga
i vjetėr 14-09-2018, 15:52   #38
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 18,671
Thanks: 7,966
Thanked 6,942 Times in 4,465 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 364
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pėrse e bėri Zoti Femrėn...

O zot kete siper beje femer me gaz ....
__________________
If she's amazing, she won't be easy. If she's easy, she won't be amazing. If she's worth it, you wont give up. You just gotta find the one worth suffering for.
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-09-2018, 16:06   #39
Beu_Shpata
V.I.P
 
Avatari i Beu_Shpata
 
Data e antarėsimit: Apr 2016
Posts: 3,161
Thanks: 1,267
Thanked 1,261 Times in 799 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 70
Beu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pėrse e bėri Zoti Femrėn...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin
keshtu eshte e verteta te betohem

vetem me njerin dua une edhe sikur 1000 meshkuj tme rreshtojne dhe tme thone zgjidh une prape ate fshatarin tim do zgjedh

eshte ceshtje karakteri o beu kjo mesele ndaj dhe behem budallaqe me ate fshatarin
E pra atė thash edhe unė...
Beu_Shpata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-09-2018, 16:12   #40
Beu_Shpata
V.I.P
 
Avatari i Beu_Shpata
 
Data e antarėsimit: Apr 2016
Posts: 3,161
Thanks: 1,267
Thanked 1,261 Times in 799 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 70
Beu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pėrse e bėri Zoti Femrėn...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cool_shqype Shiko postimin
E beri qe te dhuroje dashuri e te perhape jeten.....e beri qe te mrekulloje mashkullin e te jete perendeshe ne cdo gje.....e beri sepse pa femren cdo gje do te ishte pluhur.
Po jo mėr Col jo. Edhe ti mos ja bėj kaq shumė qefin. Se nuk janė tė gjitha perėndesha. I bėri qė tė mbajnė 'barrėn' e burrit dhe pėr t'i bėrė yzmet burrit!
Beu_Shpata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Beu_Shpata pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur