Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Arti i kuzhinės

Arti i kuzhinės Cilat janė ushqimet dhe gatimet tuaja tė preferuara ? ''Mė thuaj se ēfarė ha, tė tė them se ēfare je.''

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 22-06-2019, 12:34   #861
Sia
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2017
Posts: 1,196
Thanks: 0
Thanked 257 Times in 148 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
Sia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Hyra tek kjo tema se po me haesh , tani sdi cte ha se pertoj te gatuaj.
Sia nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-06-2019, 12:35   #862
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 20,646
Thanks: 4,368
Thanked 5,101 Times in 2,502 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 229
Zana ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Leaf .. une vdes per patellxhana , ju paste bere mire .

Une zakonisht I perziej me pak miell , Rosemary and garlic kur I skuq . Ne fakt neser do ti gatuaj ca , pasi me ne fund sonte do nxe edhe pak organic kos . : )
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Zana pėlqehet nga
i vjetėr 22-06-2019, 12:58   #863
SystemA
Askund
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 44,902
Thanks: 14,648
Thanked 8,676 Times in 5,825 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 371
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

A ka me mishengrenes....


se skipcaubojstanet.

PS...tashti njoni Kofsha pule te pregatitura.Fast-food ska ke MUA.

Sepse e DI...qe do VDES.Nuk me pelqen te jem i lyrosur apo DHJAMC.

Se harrova...kur jermanet pinin birre,kta caubojsit nuk....EKZISTONIN.Mascara peoples.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-06-2019, 21:14   #864
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 17,516
Thanks: 5,138
Thanked 11,024 Times in 3,875 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 328
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Kisha prinderit per darke skan shume qe dolen.Kjo Eshte Embelsire qe pelqen shume Babushiii im . E bera vet dmth
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Beaute pėlqehet nga
i vjetėr 26-06-2019, 22:30   #865
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 12,603
Thanks: 1,355
Thanked 7,652 Times in 3,382 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 279
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Ca nuk futa ne instant pot, mish, patllixhane, bamje, qepe , speca, domate etc etc ect ... my fancy dinner, cunit sa I vura nje derr steak ne grill.. nje sallate jeshile u kry, lol
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-06-2019, 22:38   #866
Jolene
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 15,634
Thanks: 5,916
Thanked 7,268 Times in 3,461 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Dua te blej dhe une nje nga kto qe gatujne vete por kam nje problem, I dua gjerat crispy nuk I haj dot qulle

Ky poti i ben shume qulle Bad?
__________________
a wolf will never be a pet
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-06-2019, 22:45   #867
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 12,603
Thanks: 1,355
Thanked 7,652 Times in 3,382 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 279
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Ka procese te ndryshme po une si kam provu te gjitha. Po cdo gje ben, biles dhe kos psh kesaj turlise me siper shume pak uje I hodha. Dhe une si kam qef shume te lengshme. Shume shume pak.
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-06-2019, 22:49   #868
Jolene
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 15,634
Thanks: 5,916
Thanked 7,268 Times in 3,461 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Kjo turli qe ben ti me ben te haj shume buke nuk e dua
Supen si e ben? Apo si qan ti
__________________
a wolf will never be a pet
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-06-2019, 22:57   #869
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 12,603
Thanks: 1,355
Thanked 7,652 Times in 3,382 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 279
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Supa eshte my specialty, jam me e Mira n’forum per supe ( po e bej dhe une si Sibi ) lol
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Bad_Teacher pėlqehet nga
i vjetėr 26-06-2019, 22:59   #870
Jolene
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 15,634
Thanks: 5,916
Thanked 7,268 Times in 3,461 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Ben dhe prezantimin me classy ne forum
__________________
a wolf will never be a pet
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Jolene pėlqehet nga
i vjetėr 26-06-2019, 23:02   #871
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 12,603
Thanks: 1,355
Thanked 7,652 Times in 3,382 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 279
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jolene Shiko postimin
Ben dhe prezantimin me classy ne forum
Kam pjata t’bukura,
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Bad_Teacher pėlqehet nga
i vjetėr 26-06-2019, 23:17   #872
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 12,603
Thanks: 1,355
Thanked 7,652 Times in 3,382 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 279
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Jolene, na te jap nje recipe te thjeshte fare. Nje shoqja ime e ka bere ket. Dicka e thjesht po fancy . Luleshtrydhe n blueberries te pjekura me brown sugar n balsamic vinegar per 20 min dhe hidhi mbi ice cream.
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-06-2019, 23:23   #873
Jolene
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 15,634
Thanks: 5,916
Thanked 7,268 Times in 3,461 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Looks like a royal desert, thank you

Me pelqejne kto lloj embelsirash se sjane shume te renda, duke qene se une jam 0 sugar person
__________________
a wolf will never be a pet
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-06-2019, 23:52   #874
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 20,646
Thanks: 4,368
Thanked 5,101 Times in 2,502 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 229
Zana ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfare tė gatuajmė sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Kam pjata t’bukura,
Pjata bisnezmenje


Ps.. Me pjatat kam prb ne pergjithesi edhe une , duhet te jene estetike si pjatat edhe tavolina po ashtu edhe prezantimi , kur e mbi ngarkojne ... me merren mend direkt dhe me erresohen syte
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur